Zdrowo i pozytywnie

JAK ZŁAMAĆ KOD MATRIXA I UWOLNIĆ SIĘ Z MASOWEGO PRANIA MÓZGU.

JAK ZŁAMAĆ KOD MATRIXA I UWOLNIĆ SIĘ Z MASOWEGO PRANIA MÓZGU.

Społeczeństwo przeszło masowe pranie mózgu i nadszedł czas, aby się przeprogramować, aby całkowicie zanurzyć się w ewolucji świadomości.

Religia.

Jeśli UFO wylądowałoby dziś wieczorem na twoim podwórku, obiecuję, że obcy nie będą mieć przy sobie pieniędzy ani biblii. 

Religia była najdłużej działającą formą kontroli umysłu na świecie i służyła nie tylko do rozdzielenia nas, ale także do wyludnienia świata poprzez liczne wojny, inkwizycje i krucjaty w imię „Boga”. To, czego religia nas nie uczy, to to, że jesteśmy potężnymi, duchowymi istotami bez wiary w ich religię.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy lub lat możemy spodziewać się następnej formy kontroli umysłu religii, która przyznaje się do obecności istot pozaziemskich . 

To oczywiście nie znajdzie się na osi czasu Biblii, chyba że spróbują przekonać swoich wyznawców, że obcy byli obecni także przez ostatnie 6000 lat na ziemi.

Jeśli to prawda, to dlaczego są o wiele bardziej zaawansowani niż my obecnie teraz?

Prawda jest taka, że ​​Biblia jest tylko historią, która pozwoli ci żyć w służbie i kontroli zgodnie z tym religijnym szablonem, który wytycza władza.

Rozwiązanie: zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi. Czas przejąć kontrolę nad własnym życiem, zamiast oddawać swoją energię i moc innym.

Pieniądze.

Kiedy znajdujesz religię, znajdujesz pieniądze, ponieważ te dwie kwestie życia są ze sobą nierozerwalnie połączone pod protektoratem wielkiego brata , który ma baczność na wszystko i wszystkich.

Często pytam ludzi:

„ Gdyby nie było czegoś takiego jak pieniądze, co byś zrobił ze swoim życiem? „

To da ci wyobrażenie o tym, jaki powinien być twój cel życiowy, jeśli jesteś pod wpływem wszechmocnego pieniądza.

Wprawdzie pieniądze można po prostu postrzegać jako inną formę energii, ani pozytywną, ani negatywną, ale to także odciąga nas od naszej prawdziwej, naturalnej jaźni wraz z tym, co jest naprawdę ważne w naszym życiu.

Wszyscy jesteśmy ekonomicznymi niewolnikami systemu . Ilu z nas pracuje ponad 40 godzin tygodniowo tylko po to, aby się tak wyczerpać pod koniec dnia, że ​​nie chcemy robić nic poza relaksowaniem się i oglądaniem telewizji?

Oznacza to, że pracujesz ponad 40 godzin , abyś mógł się dobrze bawić na weekend. W istocie jesteś ekonomicznym niewolnikiem przez 5 dni dla korporacji w zamian za 2 dni dla siebie. 

Czy to brzmi sprawiedliwie? A jak spędzasz te dwa dni? Czy pomagasz uczynić ten świat lepszym miejscem, czy po prostu ładujesz akumulatory, abyś mógł wrócić do bycia niewolnikiem tych korporacji, które w pierwszej kolejności rozładowały baterię?

Rozwiązanie: Żyjemy w społeczeństwie, które opiera się na pieniądzach. Niektóre osoby są w stanie całkowicie wyjść z systemu, ale jest ich niewiele. Znajdź cokolwiek, co naprawdę cię uszczęśliwia, a następnie znajdź sposoby na zarabianie na życie. 

Może się zdarzyć, że będziesz musiał wykonywać inną niż obecną pracę, budując nową drogę rozwoju, ale w końcu przekonasz się, że praca dla siebie jest o wiele bardziej satysfakcjonująca niż praca, której nienawidzisz dla szefa, który traktuje cię jak przedmiot.

Przestań również wspierać te firmy , które tworzą z nas niewolników ekonomicznych.

Natura.

Wszystko, co zrobił człowiek, przyczyniło się do degradacji przyrody, ponieważ zanieczyściliśmy nasze pożywienie, niebo i zapasy wody. Bez nas natura była znacznie lepsza.

Pomimo naszej działalności przyroda zapewnia ujście i możliwość połączenia się z tym, co jest ważne w życiu, ponieważ bez natury nie istniejemy.

Rozwiązanie: Poświęć trochę czasu, aby połączyć się z naturą . Wyjdź na długi spacer po lesie lub na plażę wsłuchując się w wiatr.

Znajdź wewnętrzny spokój, który zapewnia natura. Jest to o wiele bardziej wzbogacające niż marnowanie czasu na oglądanie telewizji.

Telewizja i media społecznościowe.

Wraz z religią jest to jedno z największych systemów kontroli umysłu . Ile razy czułeś się dobrze po obejrzeniu wiadomości? 

Jeśli wyśledzisz, kto jest właścicielem głównych mediów na świecie: telewizji, gazet, stacji radiowych, czasopism, mediów społecznościowych to przekonasz się, że jest tylko 6 osób na szczycie łańcucha i wszyscy mają powiązania syjonistyczne , więc jakie są szanse, że twoje wiadomości są „uczciwe i bezstronne”?

Czy chcesz być dosłownie programowany na to, co powinieneś jeść, nosić, pić itp. Poprzez reklamy?

Dlatego nigdy nie widzimy introwertycznych osoby w reklamach telewizyjnych? Każda reklama pokazuje ekstrawertyka wraz z grupą przyjaciół prowadzących fikcyjne życie, którym według nich powinieneś żyć.

Ci ludzie mają ponadprzeciętny wygląd i prezentują sukces, co podświadomie mówi nam, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby być pięknymi i mieć podobnych przyjaciół, to musimy posiadać każdy produkt, który oni sprzedają . 

To brzmi niedorzecznie, ale wiele osób zakochuje się w tej wizji świata, jeśli byłoby inaczej reklama nie miała by prawa bytu.

Rozwiązanie: Przestań oglądać telewizję . Jeśli nie możesz tego zrobić, oglądaj programy edukacyjne i pomijaj reklamy.

Medytuj.

Najlepszą wymówką, jaką ludzie mają na pytanie, dlaczego nie medytują, to „nie mam czasu”, ale ci sami ludzie będą marnować godziny na oglądanie swoich ulubionych programów telewizyjnych.

Istnieje wiele różnych form medytacji, a z czasem będziesz umiał medytować na zatłoczonej plaży lub basenie, jeśli naprawdę tego chcesz.

Medytacja ma wiele korzyści fizjologicznych, psychologicznych i duchowych .

Medytacja pozwala ci połączyć się z wyższą jaźnią, jednocześnie dając ci jasność i wgląd w swój kierunek i cel bycia tutaj. Właśnie dlatego nasze zmysły są nadmiernie pobudzone wszystkim innym zewnętrznymi bodźcami… abyśmy byli zbyt zajęci, aby połączyć się z naszymi wyższymi sobą.

Rozwiązanie: znajdź czas na medytację , nawet jeśli trwa to tylko 5-10 minut dziennie. Eksperymentuj z różnymi technikami medytacyjnymi.

Oczyść swój organizm.

W ramach naszego zniewolenia, nasze organizmy zostały zatrute poprzez  szczepionki , GMO , woda z fluorem, chemtrails  itp.

Istnieje powód, dla którego 55 krajów zabroniło upraw GMO i dlaczego w Stanach Zjednoczonych istnieje ustawa o ochronie Monsanto. 

Każda z tych substancji i pierwiastków została specjalnie zaprojektowana, aby utrzymać naszą energię na niskim poziomie, jednocześnie zanieczyszczając nasze ciała wraz z powietrzem, wodą i żywnością.

Ludzie powiedzą:

„Cóż, jem GMO od lat i czuję się świetnie!”

Za 10 lat, kiedy będą poddawani dializie z powodu niewydolności nerek lub będą musieli usunąć masywne guzy, czy będą mówić to samo?

Rozwiązanie: Kupuj lokalnie i ekologiczne . Przestań kupować w sieciach gigantów sklepowych. Filtruj wodę, używając odwróconej osmozy.

Edukacja.

Nasz system edukacyjny jest kompletną porażką, ponieważ w gruncie rzeczy przygotowuje nasze dzieci, aby stały się korporacyjnymi niewolnikami ekonomicznymi, jednocześnie zniechęcając je do zadawania pytań i podążania własną drogą.

Zasadniczo w naszych systemach edukacyjnych nastąpiło „ogłuszenie”, ponieważ nie leży w interesie systemu edukacji, aby duża część społeczeństwa pytała, dlaczego rzeczy są takie, jakie są, ani nie leży to w ich najlepszym interesie wymyślić lepsze rozwiązania.

Rozwiązanie: nauczaj w domu swoje dzieci bez propagandy sponsorowanej przez państwo – w obecnej sytuacji na świecie jest to paradoksalnie jeszcze bardziej możliwe . Naucz ich w młodym wieku, aby poświęcali czas na medytację. 

Źródło :

https://humansarefree.com/2017/09/how-to-deprogram-yourself-in-7-important-steps.html

Udostępnij

JAK ZŁAMAĆ KOD MATRIXA I UWOLNIĆ SIĘ Z MASOWEGO PRANIA MÓZGU.

Globalna Świadomość21 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUFO PRODUKCJI III RZESZY KONTRA UFO PRODUKCJI USA.Następny artykuł11/09/2001 – ”ŻADEN SAMOLOT NIE UDERZYŁ W WTC” – ZEZNANIA BYŁEGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK ZŁAMAĆ KOD MATRIXA I UWOLNIĆ SIĘ Z MASOWEGO PRANIA MÓZGU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?