extra-terrestrial

BYŁY PRACOWNIK CIA UJAWNIA ISTNIENIE KOSMICZNYCH BAZ LUDZI I OBCYCH NA KSIĘŻYCU.

BYŁY PRACOWNIK CIA UJAWNIA ISTNIENIE KOSMICZNYCH BAZ LUDZI I OBCYCH NA KSIĘŻYCU.

John Lear, były pilot CIA, twierdzi, że na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi. Dodatkowo wspomina również o humanoidalnych rasach kosmitów.

Według Leara na Księżycu żyją obok siebie ludzie i różne rasy kosmitów. Dlaczego ich nie widzimy? Bo życie na Księżycu toczy się głównie pod ziemią.

To jednak nie wszystko. Według byłego pilota CIA pod powierzchnią Księżyca istnieją całe miasta oraz tajne laboratoria nadzorowane przez rząd USA.Reklama

– Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych – twierdzi Lear.

No, cóż. Na pewnej wysokości w kabinie pilota dochodzi do różnych zmian. Może na nagłe oświecenie Leara wpływ miała zmiana ciśnienia lub niedobór tlenu…

Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.
Scott J. Horowitz.

Życie na naszej planecie w XXI wieku staje się coraz bardziej zagrożone, dziś jak nigdy wcześniej człowiek dysponuje tak zaawansowaną technologią, że dosłownie jest w stanie unicestwić nie tylko całą cywilizację, ale i planetę. A zatem czy w obliczu takich informacji ktoś w ogóle zastanawia się nad kwestią kolonizacji księżyca?

Niestety dla większości obywateli XXI wieku taka teoria czy też pomysł stanowi wstęp do rozdziałów poświęconych teoriom spiskowym. Nic jednak bardziej mylnego.

John Lear były pilot CIA w niedawno opublikowanym oświadczeniu stwierdził, że nasz satelita stanowi obecnie dom dla ponad 250 milionów ludzi. Dodatkowo wskazuje na powiązania z humanoidami, którzy mają reprezentować poszczególne rasy kosmitów. John Lear mówi, wprost że na Księżycu żyją wspólnie ludzie oraz przedstawiciele obcych cywilizacji. Życie toczy się głównie pod powierzchnią Księżyca, gdzie występują ogromne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA.

W momencie, w którym John Lear zdecydował się na głoszenie nieprzychylnych poglądów dotyczących utartej i poniekąd zaklepanej przez manipulację propagandy, stał się obiektem żartów mediów głównego nurtu, co bardzo szybko odbiło się na jego reputacji, dosłownie z tygodnia na tydzień stał się pośmiewiskiem, którego teorii nikt już nie słuchał a szkoda.

Czy jednak nie jest to typowa procedura działania? Jeżeli rząd USA chce ukryć prawdę, to najlepszym sposobem jej ukrycia staje się obśmianie jej po przez wypaczenie i dodanie licznych kłamstw.

Przypomnijmy, że John Lear był jednym z najbardziej cenionych pilotów CIA, był również kapitanem amerykańskich sił powietrznych. Człowiek ten nie pojawił się z nikąd, lecz w czasie swojej służby miał możliwość pilotować ponad sto różnych samolotów. Posiada on także dziesiątki certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę oraz umiejętności.

John Lear to człowiek wysoce utytułowany i oddany własnemu krajowi a jednak z dnia na dzień został przez show biznes sprowadzony do roli komika. Na koniec chcemy także przytoczyć wypowiedź amerykańskiego astronauty Mitchell’a, który tak relacjonuje swój pobyt na księżycu.

Musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić. Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie, co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe, kiedy nagle natknęli się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy.

Źródło: liveglobalalert.com

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BYŁY PRACOWNIK CIA UJAWNIA ISTNIENIE KOSMICZNYCH BAZ LUDZI I OBCYCH NA KSIĘŻYCU.

Globalna Świadomość27 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE WYPRAWY NA BIEGUN POŁUDNIOWY – CO SKRYWAJĄ DZIENNIKI ADMIRAŁA RICHARDA E. BYRDA.Następny artykułNARODZINY SEKSUOLOGII – OKULTYZM, PEDOFILIA I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ? RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA I PŁASKA ZIEMIA, CO

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BYŁY PRACOWNIK CIA UJAWNIA ISTNIENIE KOSMICZNYCH BAZ LUDZI I OBCYCH NA KSIĘŻYCU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?