Otwórz oczy

NARODZINY SEKSUOLOGII – OKULTYZM, PEDOFILIA I WYNATURZONE DOŚWIADCZENIA W IMIĘ NAUKI

NARODZINY SEKSUOLOGII – OKULTYZM, PEDOFILIA I WYNATURZONE DOŚWIADCZENIA W IMIĘ NAUKI

Od 2000 roku doszło do skrzyżowania progresywnych ruchów lewicowych z homoseksualizmem, które wplotły się w reformę społeczną, ekonomię, psychiatrię , pedofilię i co najbardziej niepokojące, w tajne operacje wywiadowcze związane z kontrolą umysłu.

Darwinizm społeczny, głosi, że współczesna edukacja była kosmiczną siłą prowadzącą ludzkość do pełnej realizacji siebie. ”
– John Taylor Gatto, Podziemna historia edukacji amerykańskiej

Dekadę po założeniu Towarzystwa Fabiańskiego, w 1897 r., Zakon Chaeronei został założony przez George’a Cecila Ivesa (przyjaciela Oscara Wilde’a). Było to tajne stowarzyszenie kultywujące etos homoseksualny, etyczny, kulturowy i duchowy. 

Było to tematem taboo, ponieważ homoseksualizm był wówczas nielegalny, a homoseksualiści komunikowali się ze sobą w konspiracji. Organizacja była inspirowana i ściśle związana z ruchem „Uranian”, Uranian to XIX-wieczne określenie odnoszące się do „trzeciej płci”, pierwotnie kogoś o „kobiecej psychice w męskim ciele”, z pociągiem seksualnym do mężczyzn.

ooc

Chociaż w zapisach „Zakonu Chaeronei” nie ma wzmianki o Aleisterze Crowleyu – największym okultyście XX wieku, to postać ta odegrała w organizacji znaczącą rolę ponieważ Crowley był zarówno pionierem „wyzwolenia seksualnego”, jak i praktykiem seksu homoseksualnego. Temat magii seksualnej, chociaż jest tak naprawdę kluczowy dla tego śledztwa. Trzeba jednak wspomnieć że Towarzystwo Teozoficzne (powiązane z Fabianami przez Annie Besant) było zamieszane w seksualne wykorzystywanie dzieci na początku 1900 roku.

Praktyka magii seksualnej wiązała się z nadużyciami homoseksualnymi, Towarzystwo Teozoficzne uzyskało dostęp do chłopców, aby mógli angażować ich w różne formy magii seksu pod pozorem treningu duchowego.

Energia wzbudzona podczas masturbacji może być użyta jako forma mocy okultystycznej, wielkiego uwolnienia energii, która może, po pierwsze, podnieść świadomość jednostki do poziomu stan ekstazy, a po drugie, skierować wielki przypływ siły psychicznej, aby mogła ona być wykorzystana w pracy okultystycznej. ”

„Zrodziły się pogłoski, że istniały grupy„ Czarnych Magów ”, którzy uzyskali moc okultystyczną po przez psychiczny wampiryzm na młodych chłopcach. Pisarka Dion Fortune. . . twierdziła, że doszło do spisku okultystów płci męskiej, którzy wykorzystali „techniki homoseksualne”, aby zbudować coś, co nazwała „ciemną mocą astralną”, która według niej była odpowiedzialna za upadek imperiów greckich i rzymskich spowodowane swobodnym podejściem tych kultur do homoseksualizmu. Chociaż nigdy nie wymieniła żadnego z tych „czarnych adeptów”, jasne jest, że prawdopodobnie miała na myśli Aleistera Crowleya i jego towarzyszy.

Męski kochanek Crowleya, poeta Victor Neuburg, „jego partner w serii homoseksualnych magiczno-seksualnych rytuałów znanych jako ”The Paris Working”, gdzie Neuburg i Crowley wykonali serię inwokacji, wykorzystując stosunek analny jako sposób na osiągnięcie gnozy”. Sześciotygodniowy rytuał obejmował intensywne używanie narkotyków.  Po ”pracy” Neuburg zdystansował się od Crowleya, on sam „przeklął” kochanka, który po wszystkim doznał załamania nerwowego.

To było w 1914 roku; rok wcześniej, w 1913 r., George Cecil Ives, wraz z Edwardem Carpenterem i innymi, założył Brytyjskie Towarzystwo Badań nad Psychologią Seksualną (BSSSP), „aby zrealizować szczególnie radykalny program reformy seksualnej”. Szczególnie dotyczyło to homoseksualizmu, którego celem było zwalczanie prawnej dyskryminacji odmienności seksualnych w sferze naukowego zrozumienia. Wśród członków byli Havelock Ellis, George Bernard Shaw i inni Chaeroneans Laurence Housman i Montague Summers.  Ernest Jones był również członkiem i warto się przy nim zatrzymać.

Na początku XX wieku Jones pracował i był mentorem u Wilfreda Trottera z Tavistock. W swojej pracy klinicznej eksperymentował z technikami hipnotycznymi i stosował psychologię Freudowską jako inspektor szkół dla dzieci „upośledzonych umysłowo”. W 1906 roku został aresztowany i oskarżony o dwa przypadki molestowania seksualnego na dwóch dorastających dziewczynkach, z którymi miał kontakt. W sądzie Jones upierał się, że dziewczyny fantazjują i został uniewinniony. Założył Brytyjskie Towarzystwo Psychoanalityczne w 1919 r. I był jego prezesem do 1944 r. W 1931 r. BSSSP przemianowano na Brytyjskie Towarzystwo Seksuologiczne i wydaje się, że trwało to do pewnego momentu w latach 40. XX wieku. W dużej mierze dzięki poparciu Jonesa Brytyjskie Stowarzyszenie Medyczne oficjalnie uznało psychoanalizę w leczeniu klinicznym w 1929 roku.

W Niemczech w latach 30. XX wieku grupy i osoby homoseksualne były atakowane jako zwyrodnialcy i wywrotowcy a eugenika stawała się powoli polityką krajową. W latach 40. XX wieku wiele krajów w Europie poczynając od Islandii zdekryminalizowało homoseksualizm. W 1948 r. Alfred Kinsey, ojciec rewolucji seksualnej opublikował Zachowanie seksualne u ludzi płci męskiej , ujawniając opinii publicznej, że homoseksualizm był znacznie bardziej rozpowszechniony, niż się powszechnie uważa. W książce opisano także ustalenia Kinseya dotyczące seksualności dzieci. Tabele 31–34 przedstawiały liczbę pobudzeń niemowląt i małych dzieci, gdy badacz próbował je masturbować. W tabeli zauważono, że „wiele niemowląt płakało i walczyło” przeciwko tak zwanym „badaniom klinicznym”.

Chociaż to oczywiste wykorzystywanie seksualne dzieci zostało pokazane w samym tekście często twierdzono, że to właśnie te badania rozpoczęły rewolucję seksualną!

Dopiero w 1981 r. Dr Judith Reisman zwróciła uwagę na konsekwencje. Jej zarzuty zostały ostatecznie potwierdzone w wydaniu „ New Yorker” z 25 sierpnia 1997 r. Przez Jamesa H. Jonesa, byłego członka Rady Naukowej Instytutu Doradców Kinsey Institute; zostały następnie zatwierdzone przez Instytut Edukacji Medialnej. Jednak według Reismana Jones uniknął jakiejkolwiek wzmianki o setkach niemowląt i dzieci nad którymi eksperymentował Kinsey.

„Ci najmłodsi nie mogli uciekać przed napaściami seksualnymi, zarówno„ ustnymi, jak i ręcznymi ”, przetrwali w jakiś sposób to piekło w zespole pedofilów Kinsey’a oraz ”wyszkolonych obserwatorów ”, którzy używali stoperów, gdy gwałcili niemowlęta i chłopców a każdy proceder został udokumentowany ” .

” Jones usprawiedliwia te haniebne i sadystyczne eksperymenty, mówiąc po prostu, że Kinsey pragnie uwolnić społeczeństwo od „dezaprobaty kontaktów seksualnych między dorosłymi a dziećmi”.

W wywiadzie z nagraniami audio członek zespołu Kinsey, Paul Gebhard, powiedział Reismanowi, że większość „badań” nad dziećmi została przeprowadzona przez

jedną osobę, mężczyznę z wykształceniem naukowym i nieznanego naukowca. Pozostałe sprawy zostały wykonane przez rodziców(!) oraz personel przedszkola ”. „Człowiek z wykształceniem naukowym” był znany jako „Mr. X ”

Później odkryto, że jest nim Rex King, pedofil odpowiedzialny za gwałt na ponad 800 dzieciach. Niektóre relacje z tych gwałtów zostały przekazane Kinseyowi szczegółowo, co uważał za„ badania naukowe ”. Kinsey nigdy nie zgłosił Kinga władzom, co oznacza, że ​​„przez ponad 50 lat cały zespół Indiana University Kinsey Institute współpracował w ukrywaniu przestępstw seksualnych popełnionych na dzieciach zaangażowanych w jego badania.

W 1992 r. Gebhard potwierdził, że „niektórzy mężczyźni z zespołu zajmującego się seksualnością dzieci Kinseya to osoby molestujące dzieci, które można łatwo zwerbować z więzień i organizacji pedofilskich na całym świecie. 

Przyznał także, że osobiście współpracował przy znęcaniu się nad dzieckiem, które jest nieodłącznym elementem badań Kinseya. Dokument wyprodukowany w Yorkshire w 1998 r., „ Secret History: Kinsey’s Pedophiles ”, odkrył więcej faktów na temat „przeszkolonych osób”, które uczestniczyły w eksperymentach Kinseya, jednym z nich był Dr. Fritz von Balluseck, znany nazistowski pedofil, który wniósł swoje dane o wykorzystywaniu dzieci podczas dwudziestoletniego okresu od 1936 do 1956 r. do bazy danych badań Kinseya. ” [ref]

Badania Kinseya były finansowane przez Rockefeller FoundationAlfred C. Kinsey: A Life , James James Jones, WW Norton & Company, 2004, s. 555). Kinsey korespondował z MKULTRA-psychiatrą Ewen Cameron i był wielbicielem i możliwym korespondentem Aleistera Crowleya. 

Kinsey starał się zdobyć dzienniki magiczno-seksualne Crowleya po jego śmierci i nawet odbył pielgrzymkę do opactwa ”Thelema” Crowleya, w którym Crowley rzekomo prowadził rytuały seksualne z dziecimi. ( Dr Kinsey i Institute for Sex Research, autor: Wardell Baxter Pomeroy, Yale University Press, 1972, s. 413)

James H. Jones opisał Kinseya jako wojującego propagandystę, sadomasochistę i homoseksualistę.

„prowadzącego kampanię z ochroną naukową i zwolnioną z podatków od funduszy na swój cel podważenia moralności amerykańskiej w celu ustanowienia utopii seksualnej ”.

 Być może najbardziej niezwykłe w tej ukrytej historii jest to, że pozostaje ona ukryta do dnia dzisiejszego, mimo że jest znana.

Film z Hollywood w 2004 roku, Kinsey z Liamem Neesonem, zaprezentował cudowny obraz seksuologa poświęcającego się w imię wyższej idei. Mimo protestów, głównie ze strony aktywistów chrześcijańskich, film został dobrze oceniony i zdobył wiele ważnych nagród. 

Reputacja Kinseya pozostała nienaruszona. Standardy WHO (World Health Organisation), Światowej Organizacji Zdrowia przewidują, że na masturbację trzeba zwrócić uwagę dzieci w przedszkolach. Człowiek jest seksualny od urodzenia i tłumienie popędu jest niezdrowe, na co nie może pozwolić organizacja dbająca o zdrowie. Edukacja seksualna w świecie zachodnim opiera się właśnie na standardach WHO. A że człowiek jest seksualny od urodzenia „udowodnił” Alfred Kinsey.

Jak to w ogóle jest możliwe że kulturze, w której pedofile postrzegani są jako najbardziej zdeprawowani i nieuleczalne potwory?

Odpowiedź wydaje się prosta: nauka . Rażące przestępstwa należy umieszczać w kontekście nauki, a większość ludzi ich nie zakwestionuje.

Żródło :

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NARODZINY SEKSUOLOGII – OKULTYZM, PEDOFILIA I WYNATURZONE DOŚWIADCZENIA W IMIĘ NAUKI

Globalna Świadomość27 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBYŁY PRACOWNIK CIA UJAWNIA ISTNIENIE KOSMICZNYCH BAZ LUDZI I OBCYCH NA KSIĘŻYCU.Następny artykułPLANOWANE POSTARZANIE PRODUKTU – JAK OSZUKUJĄ NAS

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W 2024 ROKU ? TOTALNE ZAĆMIENIE UMYSŁU – TO CO WSZYSCY WIDZIELI

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NARODZINY SEKSUOLOGII – OKULTYZM, PEDOFILIA I WYNATURZONE DOŚWIADCZENIA W IMIĘ NAUKI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?