Świat jest inny

CZARNY PAPIEŻ – NAJPOTĘŻNIEJSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE ?

CZARNY PAPIEŻ – NAJPOTĘŻNIEJSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE ?

Jest on najpotężniejszym człowiekiem na Ziemi, który rządzi prawem morskim (biznes). Kontroluje system bankowy, masonerię i tajne służby (CIA, FBI, NSA, SIS, MI6, Scotland Yard, Mossad, CSIS, DGSE, FSB). Watykan jest właścicielem 60% wszystkich ziem Izraela. Czarny Papież należy do ”Arkana Arcanorum” kontrolowanego przez papieskie dynastie. takie jak Farnese, Orsini, Aldobrandini, Somaglia i Breakspear. 

Ich centrum dowodzenia się w Borgo. Książę Neapolu Wiktor Emmanuelle IV chciał zniszczyć ten region Rzymu z tego powodu. Henry Breakspear i Pepe Orsini mają tam pełną kontrolę! Natomiast Jezuita, James Grummer kontroluje wszystkie korporacje w USA.

Czarny Papierz Arturo Sosa , Przełożony Generalny Towarzystwa Jezusowego.

 • Przełożony generalny jezuitów Czarny papież, Arturo Sosa i jego 6 generałów kontrolują „Białego Papieża” Franciszka i Watykan.
 • Iluminaci, syjoniści, globalistyczne elity, rada stosunków zagranicznych, grupa Bilderberg, masoni, rada 300 i zła rada trydencka.
 • Jezuici kontrolują Templariuszy, Rycerzy Kolumba i Rycerzy Malty.
 • CIA, FBI, NSA, ASIO, MI5, MI6, NCIS, FSB, DGSE, Mossad i wszystkie agencje wywiadowcze na świecie są masońskie i kontrolowane przez jezuitów.
 • Jezuici przeniknęli do wszystkich rządów i przywódców, takich jak Obama, Rudd, Blair, Jintao, Sarkozy, Peres są tylko marionetkami wykonującymi jezuickie rozkazy.

Przełożeni generalni są wybierani przez Zgromadzenie Ogólne Towarzystwa, zwoływane po rezygnacji, przejściu na emeryturę lub śmierci członka zasiedziałego. Przełożeni generalni są wybierani na całe życie i prawie wszyscy służyli dożywotnio, z wyjątkiem ojca  Pedro Arrupe  (zrezygnowanego z powodu pogorszenia stanu zdrowia) i jego następcy, ojca  Petera Hansa Kolvenbacha . 

Rezygnację Kolvenbacha ogłoszono w lutym 2006 r., Co doprowadziło do zwołania 35.  Kongregacji Generalnej . Zgromadzenie Ogólne wybrało obecnego Przełożonego Generalnego Towarzystwa, ojca  Adolfo Nicolása , który zastąpił Kolvenbacha.

NWO pod protektoratem Czarnego Papierza.

„Nowy porządek świata” to marzenie o globalnym totalitaryzimie, że bankiera o imieniu Mayer Amschel Rothschild, pomógł on ożywić te ideę w latach 60-tych XX wieku, aby chronić swój prywatny bank przed regulacjami rządu globalnego.

Pierwszym inicjatorem pomysłu nowego ładu na świecie w XVII wieku był dr Adam [Spartacus] Weishaupt, profesor prawa kanonicznego na uniwersytecie w Ingolstadt i założyciel zakonu Iluminatów.

Organizacja ta jest wciąż kontrolowana przez spadkobierców jego rodziny. Poniżej znajduje się w skrócie „zarys” planu Weishaupta  Ostrożnie zauważ podobieństwa między 10 planszami Karola Marksa do jego Manifestu Komunistycznego a konspektem Weishaupta. 

 • Zniesienie wszystkich zamówionych rządów
 • Zniesienie własności prywatnej
 • Zniesienie dziedziczenia
 • Zniesienie patriotyzmu
 • Zniesienie rodziny
 • Zniesienie religii
 • Globalna populacja 500 milionów
 • Stworzenie rządu światowego

„Pozwólcie mi wydawać i kontrolować pieniądze narodu, i nie obchodzi mnie, kto pisze prawa”. 

Mayer Amschel Rothschild 1828

Kim są jezuici ? Czy są po prostu misjonarzami, kapłanami i dobroczyńcami, którzy zakładają szkoły, uniwersytety i są dumni z bycia filarami wspólnoty religijnej? Jeśli tak, to dlaczego w 1773 roku Zakon Jezuitów został zniesiony w ponad 80 krajach ? JEC Shepherd stwierdza, że ​​„W latach 1555–1931 Towarzystwo Jezusowe [tj. Zakon jezuitów] zostało wydalonych z co najmniej 83 krajów, miast, za udział w intrygach politycznych i wywrotowych działaniach przeciwko dobru państwa. Praktycznie każdy przypadek wydalenia dotyczył intryg politycznych, infiltracji politycznej, wywrotu politycznego i podżegania do powstania politycznego.

” To oni są panami chaosu, zabójcami, nauczycielami, infiltratorami, tyranami”.

Ludzie nie rozumieją, że jezuici dowodzą Białym Papieżem i Watykanem, Wszystkimi władcami świata, w tym Soborem Trydenckim , CFR, Illuminati, syjonistami, grupa Bilderberg, masonami, Rycerzami Maltańskimi (do których należy minister Szumowski), Rycerzami Kolumba, Templariuszami, komitetem 300. Każda organizacja wywiadowcza na świecie ma powiązania z Jezuitami, a dokładniej , Przełożony Generalny Jezuitów znany jako Czarny Papież to obecnie O. Arturo Sosa SJ, 31. Generał Towarzystwa Jezusowego, który w 2016 roku zastąpił Adolfo Nicolas’a.

Tajna przysięga Jezuitów obowiązująca kandydata obejmującego kierownicze stanowisko.

W treści tej szokującej przysięgi przechowywanej w
Bibliotece Kongresu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie
pod numerem 66-43354 można przeczytać m.in.

” Przyrzekam i oświadczam, że gdy pojawi się sposobność
będę prowadził bezlitosną wojnę, sekretnie lub jawnie,
przeciwko wszystkim heretykom, protestantom i masonom, tak
jak mnie ukierunkowano, by wytępić ich z powierzchni Ziemi,

Bez oglądania się na wiek, płeć czy stan, i że będę wieszać,
palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem
tych ohydnych heretyków, rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet,i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by
unicestwić ich obrzydliwą rasę,

Że gdy się tego nie da zrobić jawnie, w tajemnicy użyję
trucizny,liny do duszenia,stali sztyletu lub ołowianej kuli,
bez względu na rangę, godność lub autorytet tych osób,
jakkolwiek by nie był ich stan publiczny lub prawny, jako że
w każdej chwili mogę dostać polecenie, by tak postąpić od
agentów Papieża lub przełożonego Towarzystwa Jezusowego,

Na potwierdzenie czego, niniejszym poświęcam swoje życie,
duszę i wszystkie cielesne władze, a za pomocą sztyletu,
który teraz otrzymuję, własną krwią się podpiszę by to poświadczyć „.

Jezuita, brał sztylet i nacinał żyłę nad sercem, brał
krew i składał podpis. W tym temacie gorąco polecam wspaniałą powieść Roberta Stilmarka pt. ” Spadkobierca z Kalkuty „
Polecam też temat- ” Cytaty o Jezuitach „.

Jak bardzo słowa tej przysięgi pasują do wiadomej partii,
ludzi, którzy są pod auspicjami człowieka z wiadomego miasta
i ludzi którzy śmią używać Naszego Narodowego, Historycznego
Symbolu ” SOLIDARNOŚĆ „

Wierzę w nowego Papieża Franciszka. Wierzę, że dokona
pozytywnych przemian w Kościele, że nastanie wreszcie,
prawdziwy Kościół, Nasz Kościół.
Watykańska Gwardia niech pełni swą służbę, ale nad
bezpieczeństwem Papież Franciszka będą czuwali
” ludzie cienia ” Rycerze Serca Jezusa, tzw. Oficerowie –
wyższa ranga.
Oby Papież Franciszek rządził długo i mądrze, dłużej od
Papieża Jana Pawła1, który……………………..

Zakon jezuitów podzielił świat na 83 regiony. Na każdy region jest przydzielony jezuita. W Stanach Zjednoczonych jest 10 prowincji. 

Tak więc jest to stary rząd prowincji babilońskiej, skupiony na samym jezuickim generale, jest to ściśle rzymska forma rządu, w której wszystkie państwa lub prowincje podlegają temu ogólnoświatowemu suwerenowi.

Generał jezuitów sprawuje pełną i pełną władzę nad Zakonem. Spotyka się ze swoimi prowincjonalnymi. Kiedy decydują się rozpocząć wojnę lub agitację, otrzymuje informację od prowincji tego kraju, jak najlepiej o tym postąpić, zachowanie ludzi, a następnie wykorzystuje uzasadnione zażalenia, aby udaremnić agitację – tak jak w 1964 r.

Ruch praw. To było WSZYSTKIE pobudzenie jezuickie, całkowicie, ponieważ końcowym rezultatem była większa konsolidacja władzy w Waszyngtonie z Ustawą o prawach obywatelskich z 1964 r ., Napisaną przez [ długoletniego prezydenta Uniwersytetu Notre Dame, wielebnego ] Teodora Hesburgha.

Jezuita generał rządzi światem poprzez swoich prowincjalistów. Prowincje rządzone są jezuitami niższego szczebla i wielu z nich nie ma pojęcia, co się dzieje na górze struktury. Nie mają pojęcia o mocy swojego Zakonu.

Ta struktura przypomina masonerię. Niżsi członkowie nie mają pojęcia, że ​​masoni z Wysokimi Wzgórzami pracują dla generała jezuitów. Myślą, że po prostu wykonują prace i są dobrymi ludźmi. Sęk w tym, że masoni wysokiego szczebla podlegają także generałowi jezuitów, gdyż to oni stworzyli, strukturę i hierarchię masonerii rytu szkockiego.

Udostępnij

CZARNY PAPIEŻ – NAJPOTĘŻNIEJSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE ?

Globalna Świadomość10 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBEZTROSKIE ŻYCIE LUDZI ZA CZASÓW PRZEDPOTOPOWYCH BOGÓW.Następny artykułKTO I DLACZEGO SKASOWAŁ LUDZKOŚCI PAMIĘĆ O PRZEDRESETOWYCH CYWILIZACJACH.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CZARNY PAPIEŻ – NAJPOTĘŻNIEJSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?