AGENDA 2030

OPERACJA”LOCKSTEP” PLAN FUNDACJI ROCKEFELLERA – ”POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII STWORZYMY GLOBALNE PAŃSTWO WIĘZIENNE”.

OPERACJA”LOCKSTEP” PLAN FUNDACJI ROCKEFELLERA – ”POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII STWORZYMY GLOBALNE PAŃSTWO WIĘZIENNE”.

„Pod pozorem pandemii, stworzymy państwa więzienne. Świat pod ścisłą odgórną kontrolą rządową autorytarnego przywództwa, bez względu na rosnący opór obywateli”

Czy świat nie wygląda już teraz jak państwo policyjne? Do niedawna nie mogliśmy wychodzić z domu pod pretekstem ”szalejącej plandemii”, w wielu krajach na świecie groziły areszty za opuszczenie miejsca zamieszkania. W Chinach barykadowali ludzi żywcem w domach, w Indonezji psy-roboty pilnują publicznego dystansu a w USA nad posłuszeństwem obywateli czuwają drony.

W Australii i Kanadzie czeka cię areszt za protesty przeciwko zamknięciu kraju i gospodarki a w Indiach policja nagania ludzi kijami do domów jak pastewne bydło… W Polsce ludzie potulni jak baranki cieszą się z kar i obostrzeń donosząc jeden na drugiego.

Wszystko to oczywiście w imię naszego bezpieczeństwa, na podstawie pandemii, której wskaźnik śmiertelności wynosi 0,2%, i jest nie większy niż grypa sezonowa. To wszystko zmieniło się w NZ, kiedy drakońskie prawo zostało uchwalone bez żadnego protestu ze strony kogokolwiek oprócz jednego jedynego posła. Wszystkie gratulacje dla Simona O’Connora za to.

W tym miejscu wkraczają udokumentowane plany Rockefellera dotyczące wprowadzenia stanu wojennego i państwa policyjnego. Link do pliku pdf znajdziesz na końcu publikacji. Ci ludzie nie ukryli swoich planów. wszystko jest jawne. Niestety większość ludzi woli dalej słuchać mainstreamowych mediów głównego ścieku i ignorować to, co dzieje się naprawdę pod ich nosem.

Scenariusz w dokumencie fundacji Rockefellera dotyczący stanu wojennego i więziennego państwa światowego jest opisany w futurystyczny sposób w tym jako scenariusz, który już się wydarzył:

„Jednym z ważnych – i nowatorskich – elementów naszego zestawu narzędzi strategicznych jest planowanie scenariuszy, proces tworzenia narracji o przyszłości w oparciu o czynniki, które mogą mieć wpływ na konkretny zestaw wyzwań i możliwości”.

wstęp do dokumentu

Z deklaracji celu Fundacji:

„Fundacja Rockefellera wspiera pracę, która zwiększa możliwości i wzmacnia odporność na wyzwania społeczne, ekonomiczne, zdrowotne i środowiskowe – potwierdzając swoją pionierską misję filantropijną, od 1913 roku, do „promowania dobrobytu” ludzkości”.

Co ciekawe, w 1913 r. uchwalili ustawę o Rezerwie Federalnej i skreślili z listy Rezerwę Federalną, która jest ich prywatną korporacją, a nie państwowym systemem bankowym… ich oświadczenie byłoby lepiej sformułowane „promować dobrobyt bankierów”

„Obywatele dobrowolnie oddali część swojej suwerenności – i swojej prywatności – potężniejszym państwom w zamian za większe bezpieczeństwo i stabilność”

W 1913 roku senator, Nelson Aldrich, dziadek matki Rockefellerów, przepchnął ustawę o Rezerwie Federalnej przez Kongres tuż przed Bożym Narodzeniem, kiedy większość Kongresu wyjechała na święta. Kiedy Woodrow Wilson został wybrany na prezydenta i pozwolił na swobodną działalność FED, później, z żalem stwierdził, że : „Nieświadomie zrujnowałem swój kraj”.

JFK działał również w celu zniesienia ich monopolu na bankowość i profity w 1963 roku, w tym samym roku został zamordowany.

Możliwe jest dyscyplinowanie i kontrolowanie niektórych społeczeństw przez pewien czas. nie da się kontrolować całego świata cały czas

(NAWET ONI TO WIEDZĄ!)

Dokument w pdf, ”Operacja lockstep” rozpoczyna się na stronie 18.

https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

Udostępnij

OPERACJA”LOCKSTEP” PLAN FUNDACJI ROCKEFELLERA – ”POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII STWORZYMY GLOBALNE PAŃSTWO WIĘZIENNE”.

Globalna Świadomość24 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPEDOFILIA, OKULTYZM, HANDEL BRONIĄ – MROCZNE TAJEMNICE KLANU CLINTONÓW UJAWNIONE PRZEZ FBI.Następny artykułPRAWDZIWI FACECI W CZERNI – KIM SĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OPERACJA”LOCKSTEP” PLAN FUNDACJI ROCKEFELLERA – ”POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII STWORZYMY GLOBALNE PAŃSTWO WIĘZIENNE”.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?