Teorie spiskowe

TAJNA DYREKTYWA „MAJESTIC-12” CZYLI DLACZEGO NAPRAWDĘ ZGINĄŁ JFK.

TAJNA DYREKTYWA „MAJESTIC-12” CZYLI DLACZEGO NAPRAWDĘ ZGINĄŁ JFK.

Tuż przed rozpoczęciem swojej pierwszej kadencji 20 stycznia 1993 r. Prezydent elekt George Clinton skierował bardzo dziwną prośbę do bliskiego przyjaciela rodziny i prawnika Webstera Hubbella: „Jeśli wprowadzę cię do departamentu sprawiedliwości chcę abyś znalazł odpowiedź na dwa pytania; kto zabił JFK. I czy UFO naprawdę istnieje.  Według Hubbella „Clinton był śmiertelnie poważny”.

Kluczem do odkrycia tajemnicy zamachu na prezydenta Kennedy’ego i możliwego związku z zjawiskiem UFO, są wydarzenia, które miały miejsce 18 lat wcześniej w powojennych Niemczech. W 1945 roku John F. Kennedy był gościem Sekretarza Marynarki Wojennej Jamesa Forrestala, gdzie osobiście był świadkiem prezentacji tajnych ,obcych technologii, które nazistowskie Niemcy zdobyły i próbowały wykorzystać w swoich programach zbrojeniowych.

JFK Z dyrekcją C.I.A Dulles i McCone w 1962 r.

Szukając odpowiedzi na pytanie kto zabił Prezydenta Kennedy’ego musimy zacząć od śmierci jego mentora, Jamesa Forrestala w 1949 roku. Forrestal został pierwszym Sekretarzem Obrony w 1947 roku. Był on wizjonerem, który twierdził że Amerykanie mają prawo wiedzieć o istnieniu życia pozaziemskiego i o obcych technologiach. Forrestal został zwolniony przez prezydenta Trumana, ponieważ ujawniał prawdę różnym urzędnikom, w tym Kennedy’emu, który był wówczas kongresmenem.

Ideały i wizja Forrestala zainspirowały Kennedy’ego i dały początek temu, co wydarzy się wiele lat później.

Po wygraniu wyborów prezydenckich w 1960 r. Kennedy poznał szokującą prawdę od prezydenta Eisenhowera o „MJ-12”. Grupa kontrolna powołana do prowadzenia badań i śledztw nad wysoko sklasyfikowaną i utajnioną technologią pozaziemską, jednostka Majestic-12, stała się złowieszczą agencją rządową. Eisenhower ostrzegł Kennedy’ego, że MJ-12 musi zostać rozwiązany a jej członkowie aresztowani. Stanowili oni bezpośrednie zagrożenie dla swobód amerykańskich i procesów demokratycznych. Kennedy poszedł za radą Eisenhowera i postanowił zrealizować wizję „ujawnienia” Jamesa Forrestala. Te same siły, które zorganizowały śmierć Forrestala, przeciwstawiały się działaniom Kennedy’ego na każdym kroku. Kiedy JFK był na granicy sukcesu, zmuszając CIA do podzielenia się tajnymi informacjami o UFO z innymi agencjami rządowymi 12 listopada 1963 roku, został zamordowany dziesięć dni później.

Dzień zamachu na Kennedy’ego.

Historia, która łączy tuszowanie zjawiska UFO z zamordowaniem Johna F. Kennedy’ego, jest kopalnią złota dla teoretyków spiskowych. I to właśnie autor William Lester prezentuje w swojej książce o Kennedym Notatkę napisaną przez JFK i skierowanej do CIA, w której prezydent żąda poufnych informacji o UFO.

W tych ściśle tajnych dokumentach, rzekomo napisanych 12 listopada 1963 r., Prezydent nakazał dyrekcji CIA stworzyć i zebrać akta wywiadowcze agencji dotyczące UFO i przesłuchać wszystkich związanych ze sprawą do lutego następnego roku. Kilka dni później Kennedy zostaje zamordowany.

Pismo Kennedy’ego do dyrekcji CIA

Nowo ujawniony dokument z pewnością dodał paliwa do ognia otaczającego śmierć prezydenta. Ale przede wszystkim: czy dokument jest autentyczny?

Lester, badacz zjawisk paranormalnych i autor książki „Celebracja wolności: JFK przełamując granice” (Wasteland Press, 2010), powiedział, że otrzymał notatkę wraz z dwoma innymi od CIA na mocy ustawy o wolności informacji.

„Rząd regularnie odtajnia dokumenty po upływie określonego czasu, a następnie musisz złożyć wniosek o te dokumenty”, powiedział Lester w Life’s Little Mysteries. „Kiedy byłem w trakcie składania wniosków te listy właśnie zostały odtajnione i udostępnione publicznie”. Stało się to w 2006 lub 2007 roku, powiedział Lester. „W tym czasie myślę, że inni też je dostali”.

Lester twierdzi, że odtajniona nota jest zatem brakującym ogniwem w teorii spiskowej otaczającej inny dokument, który zdaniem wielu teoretyków spiskowych wskazuje, że CIA zabiło Kennedy’ego, aby zapobiec jego działaniom ujawniającym prawdę o UFO.

Dokument ten, zwany „spaloną notatką”, został przekazany mało znanym mediom w 1999 r. Przez anonimowe źródło podające się za byłego agenta CIA. Rzekomy przeciek twierdzi że pracował dla CIA w latach 1960–1974 i wyciągnął notatkę z pożaru, gdy agencja utylizowała w ogniu niektóre z jej najbardziej wrażliwych akt.

W „spalonej notatce” ówczesny dyrektor CIA (jego nazwisko jest zamazane) rzekomo napisał: „LANCER” [kryptonim CIA dla JFK] zaczął pytać oficjalne o nasze działania,nie możemy mu pozwolić na to. Prześlij swoje poglądy na ten temat najpóźniej do końca października. Twoje działania w tej sprawie mają kluczowe znaczenie dla kontynuacji działalności naszej grupy”.

Dziewięciostronicowa „spalona” notatka, opatrzona pieczęcią TOP SECRET / MJ-12. W przeciwieństwie do wielu dokumentów, jest opatrzona oryginalnym znakiem wodnym „Eagle” charakterystycznym dla pracy rządu w tamtych latach. Notatka pochodzi od dyrektora wywiadu centralnego (MJ-1) do MJ-2, MJ-3 do MJ-7, w odniesieniu do projektu MAJESTIC i JEHOVAH, projektu EVIRO, projektu PARASITE i projektu PARHELION. Chociaż nie podano daty, jej treść sugeruje bezpośrednio na wrzesień. Szacuje się że rok ten przypada na początek lat 60. XX wieku, lecz ten wątek nadal jest badany.

Dokumenty te potwierdzają że JFK naprawdę prześwietlał wywiadowczo agendę w temacie UFO. CIA mogła podjąć kroki aby temu zapobiec. Gdyby Kennedy uzyskał kontrolę nad tego typu danymi od NASA lub innych agencji rządowych, prawdopodobnie ujawniłby wiele z tych informacji amerykańskiej opinii publicznej. Kto wie, dokąd by to doprowadziło?

Prezydent miał swoje obawy.

Po pierwsze jak twierdzi Lester, Kennedy był zaniepokojony faktem, że UFO widziane przez Sowietów zostanie przez nich źle zinterpretowane jako amerykańskie samoloty zachowujące się prowokacyjnie. Kennedy napisał: „Ważne jest, abyśmy rozróżnili znane i nieznane na wypadek, gdyby Sowieci pomylili nasze wywiadowcze jednostki powietrzne z innymi niezidentyfikowanymi obiektami”.

Drugim powodem dochodzenia Kennedy’ego mogło być jego oczywiste zainteresowanie podróżami kosmicznymi w czasie jego działań NASA była nową agencją a „cała kwestia kosmosu i życia w kosmosie była na pierwszym planie w każdej kwestii”. Po trzecie, istniała wówczas naturalna obawa związana z UFO z powodu ogromnej ilości incydentów i obserwacji które miały miejsce na terenie całych stanów.

„Prezydent John F. Kennedy został zabity za próbę ujawnienia faktów o obecności kosmitów oraz podzielenia się tą wiedzą z naszymi rosyjskimi przeciwnikami z czasów zimnej wojny” Twierdził podczas przesłuchania Douglas Caddy. (oficer CIA i jeden z „agentów” administracji Nixon’a) jeden z oskarżonych w głośniej sprawie „Watergate”

„Jak myślisz, dlaczego JFK został zamordowany, ponieważ chciał przekazać nasz największy sekret Związkowi Radzieckiemu…”

„Jaki jest nasz największy sekret?”  – zapytał adwokat

Na co Hunt odpowiedział: „… obecność kosmitów na ziemi …”

Historia prezydentury Kennedy’ego to opowieść o tym, jak amerykański prezydent próbował zrealizować swoją wizję świata w którym ludzkość otwarcie wie o życiu pozaziemskim oraz urzędników państwowych i tajnych organizacji odpowiedzialnych za zniszczenie tej wizji.

 W latach 60. prawie wszyscy byli zainteresowani UFO – JFK, NASA, CIA jak i zwykli obywatele.

http://www.ufoconspiracy.com/reports/JFK-hit-mjdirective.htm

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJNA DYREKTYWA „MAJESTIC-12” CZYLI DLACZEGO NAPRAWDĘ ZGINĄŁ JFK.

Globalna Świadomość10 listopada 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY SIEĆ 5G TO GLOBALNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI ?Następny artykułCZY BOMBA ATOMOWA NAPRAWDĘ ISTNIEJE?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNA DYREKTYWA „MAJESTIC-12” CZYLI DLACZEGO NAPRAWDĘ ZGINĄŁ JFK.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?