extra-terrestrial

CZY UPADŁE ANIOŁY Z KSIĘGI HENOCHA SĄ UWIĘZIONE NA ANTARKTYDZIE ?

CZY UPADŁE ANIOŁY Z KSIĘGI HENOCHA SĄ UWIĘZIONE NA ANTARKTYDZIE ?

Czy w Księdze Henocha znajduje się prawda o ludzkości? Za każdym razem, gdy badamy święte teksty jakichkolwiek religii często natrafiamy na wzmianki i informacje o aniołach, postacie te nadal są bardzo aktywne w zbiorowej psychice ludzi, jaki i w samej popkulturze. Wielu wierzących uważa te postacie za istoty mitologiczne lub, że zostały wymyślone przez bujną wyobraźnię biblijnych skrybów, ale są też inni ludzie, którzy uważają anioły za istoty obce. Niesamowita księga Henocha opisuje bardzo dobitnie tą tematykę.

Anioły są nie tylko postaciami związanymi z chrześcijaństwem, istoty te występują w wielu starożytnych cywilizacjach i kulturach. Bardzo często pojawiały się w cywilizacjach na Bliskiego Wschodu, takich jak starożytny Sumer, Egipt oraz Babilon.

W większości przekładów przedstawiane one były ludzkiej formie mające skrzydła symbolizujące to, że przybyły z nieba, we wszystkich przypadkach są przedstawiane jako słudzy bogów. Pełnią oni funkcję posłańców odwiedzających nasz świat w wymiarze ziemskim na życzenie Boga. W księdze Henocha ze Starego Testamentu, która nie jest uznawana przez kościół rzymskokatolicki mamy dokładny opis tych istot.

Tematyka ta jest ściśle związana z teorią starożytnych astronautów, dla wielu badaczy jest bowiem faktem, że istoty pozaziemskie ingerowały, w życie ludzkości na przestrzeni dziejów a ich wizerunki widnieją do dziś w wielu starożytnych zabytkach. Czy książka Enocha jest potwierdzeniem na istnienie tych nieziemskich istot?

W księdze Henocha jest również mowa o „upadłych aniołach”, które zostały Wygnane z królestwa boga na górę Hermon. Góra ta ma ogromne znaczenie duchowe. Jest to nie tylko góra, gdzie wylądowali upadli aniołowie, którzy zdecydowali się mieć potomstwo z ziemskimi kobietami, ale także jest to miejsce gdzie Jezus ogłosił, że jest Mesjaszem. Według niektórych teorii doszło do genetycznej hybrydyzacji między ludźmi a ‘’upadłymi’’ aby mogli oni zamieszkiwać ziemię i uzyskać nad nią kontrolę. Dla wielu był to początek gniewu Bożego.

Jeśli ta historia jest prawdziwa, nasza rasa była strategicznie umieszczona w środku bitwy o władzę, między dwiema pozaziemskimi cywilizacjami. Na ten temat są wzmianki zarówno w starym, jak i nowym testamencie.

Dr Michael Salla na swojej stronie truthcontrol.com mówi o Antarktydzie, która może być miejscem uwięzienia obcych (upadłych aniołów). Interesującą rzeczą tej historii jest to, że pasuje ona niemal idealnie do filmu dokumentalnego opublikowanego przez izraelskiego dziennikarza Stevena Ben-Nuna.

14 marca 2019 r. izraelska gazeta Live News opublikowała prowokującą historię zatytułowaną „Upadłe anioły uwięzione na Antarktydzie nadal żyją”. Komentator Steven Ben-Nun powołał się na Księgę Henocha – opisuje ona mistyczne doświadczenia Enocha, biblijnej postaci sprzed potopu, która została wybrana do odegrania kluczowej roli w wielkim konflikcie nieziemskich istot.

Henoch stał się głównym pośrednikiem między dwiema stronami konfliktu między „upadłymi aniołami” i „prawymi aniołami”, którzy służą bóstwu zwanemu „Panem”. Domniemanym powodem konfliktu były eksperymenty genetyczne na gatunku ludzkim, które prowadziły upadłe anioły, przekazując tym samym niedozwoloną wiedzę i technologie wciąż rozwijanej cywilizacji ludzkiej.

Księga Henocha rozpoczyna się wraz z przybyciem 200 upadłych aniołów w rejonie góry Hermon, która znajduje się obecnie między Libanem a Syrią. Przed potopem i góra to prawdopodobnie znajdowała się na terenie Antarktydy.

Fragmenty księgi „Henocha”

6.1 Kiedy synowie ludzi rozmnożyli się w tych dniach, urodziły się ich piękni synowie i piękne córy.

6.2 A anioły, dzieci niebios, tęskniły. I mówili do siebie: Przyjdźcie, wybierzemy kobiety spośród cór ludzkich one zrodzą dla nas dzieci.

Domniemana anielska bitwa rozegrała się na Antarktydzie, gdzie zwycięstwo odniosły siły Niebiańskie, zgodnie z analizą Księgi Henocha.

Ben-Nun cytuje Księgę Enocha fragmentami bardzo sugestywnymi, wskazując Antarktydę na którą to Enoch został zabrany by być świadkiem niebiańskich wydarzeń.

18.5 I widziałem wiatry na Ziemi, które podtrzymują chmury, i widziałem ścieżki Aniołów. Widziałem koniec ziemi i niebo nad nimi.

18.6 I byłem na ziemiach gdzie słońce „płonęło” w południe, w dzień i w nocy, gdzie było siedem gór kamieni szlachetnych, trzy na wschodzie i trzy na południu.

18.7 ci, którzy patrzyli na wschód, mieli kolorowy kamień, perłę i hiacynt, a ci, którzy patrzyli na południe, czerwony kamień.

Interesujący jest powyższy fragment, w nim Enoch odnosi się do miejsca o którym powiedział: „paliło się dzień i noc”. Ben-Nun uważa, że ​​pasuje to do opisu Antarktydy latem na południowej półkuli, gdzie słońce świeci 24 godziny na dobę.

Zdaniem dziennikarza siedem gór oraz łańcuch sześciu pobliskich gór opisanych w księdze odnosi się to do masywu Vinsona na Antarktydzie o wysokości 4892 m n.p.m., jest on zaliczany do Korony Ziemi.

Góry Vinson jest najwyższe górą na Antarktydzie i znajduje się w centrum pasma górskiego „Sentinel Range”.

Jeśli chodzi o sześć gór przylegających do góry Vinson opisanych w Księdze Henocha, Ben-in, zakłada się, zostały one zrównane przez „wielki potop”, który zbiegł się ze zmianą obrotu osi ziemi.

Odpowiada to badaniom Sir Chalres’a Hapgood, który twierdzi, że ​​modyfikacje biegunów były częste w historii Ziemi. W swojej książce z 1958 r. „Przesunięcie skorupy ziemskiej” Hapgood sugeruje, że pierwsza zmiana bieguna nastąpiła pod koniec ostatniej epoki lodowcowej, około 11 000 lat temu.

Steven omawia Księgę Enocha i jego odniesienie do uwięzienia aniołów na Antarktydzie.

18:14. Gdy duch zapytał mnie, anioł powiedział: „To jest koniec nieba i ziemi, to jest więzienie gwiazd niebieskich i armii niebieskich’’.

18:15. Zapalone gwiazdy, ogień, to te, które naruszyły przykazania Pana na początku ich wniebowstąpienia, ponieważ nie powstały w swoim czasie.

18:16. Rozgniewał się na nich i związał ich aż do momentu, w którym ich grzechy zostaną dopełnione ‘’tajemnicą wieków’’.

Księga Henocha opisuje zjawisko zwane „Tajemnicą wieku”. Czy byłoby to wydarzenie, którego wkrótce będziemy świadkami?

W odpowiedzi możemy rozpocząć od analizy kilku interesujących podobieństw między przeżyciami Henocha, a tego co doświadczył Corey Goode.

Goode to ojciec projektu ‘’kosmiczne ujawnienie’’ ( cosmic disclosure ) i obecnie jest w bezpośrednim, fizycznym kontakcie z Niebieskimi Avianami (z grupy Sojuszu Istot Kulistych) został wybrany przez nich jako przedstawiciel do komunikacji pomiędzy pozaziemskimi Federacjami i Radami oraz jako łącznik sojuszu tajnego programu kosmicznego, a także by przekazał ważne informacje dla ludzkości.

Podobnie jak postać Henocha, Corey twierdzi, że stał się świadkiem kosmicznych wydarzeń i podobnie jak Henoch został poproszony o działanie jako pośrednik dla obu stron „niebiańskiego” konfliktu.

Goode twierdzi, że zaczęło się to w marcu 2015 r. kiedy przyjął rolę delegata „istot przymierza” w toczących się negocjacjach między różnymi frakcjami i grupami zarówno ziemi, jak i cywilizacji spoza naszego świata.

W styczniu 2017 r. zostały mu pokazane pozostałości pradawnej cywilizacji rozkwitającej aż do ogromnej katastrofy, która zniszczyła przybrzeżne miasta i równiny na całym świecie ok. 11 000 – 13 000 lat temu.

Goode powiedział że istoty które przeżyły katastrofę weszły do ​​komór hibernacyjnych na statku o długości 4,8 km, który spadł na Ziemię około 60 000 lat temu, po tym jak zostali oni wydaleni z Księżyca z powodu konfliktu z pozaziemskimi frakcjami, które tam rządziły.

Według Coreya preadmici (istoty zamieszkujące ziemię przed potpem) zbudowali swoją główną bazę operacji na Antarktydzie i założyli placówki w Azji, Europie i obu Amerykach. Wkrótce doszło do konfliktu między preadamitami a innymi humanoidalnymi kosmitami.

Analiza Ben-Nuna wskazuje, że upadłe anioły zostały uwięzione na Antarktydzie i że wciąż żyją, to odpowiada temu co twierdzi Corey Goode, że preadminici znajdują się w komorach hibernacyjnych w jednym ze statków-matek zakopanych w głębinach płyty lodowej.

Czy Corey Goode jest Henochem naszych czasów? Po otrzymaniu roli świadka i mediatora między różnymi frakcjami ludzkimi i pozaziemskimi przez delegację Sfery Przymierza Istot wszystko na to wskazuje.

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY UPADŁE ANIOŁY Z KSIĘGI HENOCHA SĄ UWIĘZIONE NA ANTARKTYDZIE ?

Globalna Świadomość7 listopada 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHISTORIA TAJEMNA MASONERII CZYLI JAK POWSTAŁ NOWY PORZĄDEK ŚWIATANastępny artykułCZY SIEĆ 5G TO GLOBALNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY UPADŁE ANIOŁY Z KSIĘGI HENOCHA SĄ UWIĘZIONE NA ANTARKTYDZIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?