Przekraczając Rubikon

HISTORIA TAJEMNA MASONERII CZYLI JAK POWSTAŁ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

HISTORIA TAJEMNA MASONERII CZYLI JAK POWSTAŁ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

Stworzenie programu Nowego Porządku Świata (NWO) zostało zainicjowane przez niesławną postać Mayera Amschela Rothschilda, który zdecydował się kontrolować całą planetę wszelkimi niezbędnymi środkami.

Oczywiście oznaczało to: oszustwa, kontrolę, finansowe zniewolenie, szantaż i morderstwa … ale także znacznie poważniejsze rzeczy, takie jak: wojny, głód, wyludnienie … ludobójstwo jakiego nie było wcześniej. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć, jak potężna i mroczna jest rodzina Rothschildów, musisz zapoznać się za całą historią tutaj.

Rodzina Rotschild jest najbogatszym klanem na świecie, a ich imperium zbudowano na górach kości i cierpienia.

1773 – Mayer Amschel Rothschild gromadzi dwunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół i przekonuje ich, że jeśli wszyscy połączą swoje zasoby, mogą rządzić światem. Spotkanie odbywa się we Frankfurcie w Niemczech.

Rothschild informuje także swoich przyjaciół, że znalazł idealnego kandydata, osobę o niewiarygodnym intelekcie i pomysłowości, do kierowania zaplanowaną przez niego organizacją – Adama Weishaupta.

1 maja 1776 r. – Adam Weishaupt zakłada tajne stowarzyszenie zwane Zakonem Iluminatów. Weishaupt jest profesorem prawa kanonicznego na uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii, w Niemczech. Iluminaci dążą do ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Ich cele są następujące:

1) Zniesienie wszystkich zarządzonych rządów

2) Zniesienie własności prywatnej

3) Zniesienie dziedziczenia

4) Zniesienie patriotyzmu

5) Zniesienie rodziny

6) Zniesienie religii

7) Utworzenie rządu światowego

Lipiec 1782 – Zakon Iluminatów łączy siły z masonerią na kongresie w Wilhelmsbad.  Francis de Virieu, uczestnik konferencji, odchodzi wyraźnie wstrząśnięty. Zapytany o „tajemnice”, które poznał, odpowiada:

„Nie powiem ci ich. Mogę tylko powiedzieć, że to wszystko jest o wiele poważniejsze niż myślisz. Od tego czasu, według jego biografa, „Francis de Virieu mógł mówić o masonerii jedynie z przerażeniem”.

Insygnia Zakonu Iluminatów po raz pierwszy pojawiły się na odwrotnej stronie amerykańskich banknotów jednodolarowych w 1933 r. Na podstawie 13-piętrowej piramidy można przeczytać rok 1776 (MDCCLXVI cyframi rzymskimi). Oko promieniujące we wszystkich kierunkach to „oko opatrzności”, które symbolizuje podobną do gestapo agendę utworzoną przez Weishaupta.

Łacińskie słowa „ANNUIT COEPTIS” oznaczają „nasze przedsięwzięcie (spisek) zostało uwieńczone sukcesem”. Poniżej „NOVUS ORDO SECLORUM” wyjaśnia naturę przedsięwzięcia: „nowy porządek społeczny” lub „nowy porządek świata”.

1785 – Kurier Illuminati o imieniu Lanze zostaje uderzony piorunem i zabity podczas podróży konnej przez miasto Regensbon. Gdy bawarscy urzędnicy badają zawartość jego siodeł, odkrywają istnienie Zakonu Iluminatów i znajdują plany szczegółowo opisujące nadchodzącą rewolucję francuską.

Rząd Bawarii próbuje ostrzec rząd Francji o zbliżającej się katastrofie, ale rząd francuski nie słucha tego ostrzeżenia. Bawarscy urzędnicy aresztują wszystkich iluminatów, których mogą znaleźć, ale Weishaupt i inni ukrywają się i unikają aresztowań.

1796 – masoneria staje się poważnym problemem w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. John Adams wygrywa wybory, sprzeciwiając się masonerii, a jego syn, John Quincy Adams, ostrzega przed strasznym zagrożeniem dla narodu, jakie stwarzają loże masońskie:

„Wierzę sumiennie i szczerze, że Zakon Wolnomularstwa, jeśli nie największy, jest jednym z największych zła moralnego i politycznego, pod jakim obecnie pracuje Unia”.

1797 – John Robison, profesor historii naturalnej na Edinburgh University w Szkocji, publikuje książkę zatytułowaną „Dowody spisku”, w której ujawnia, że ​​Adam Weishaupt próbował go zatrudnić. Objawia światu diabelskie cele iluminatów.

1821 – George W. F. Hegel formułuje tak zwaną dialektykę heglowską – proces, w którym osiąga się cele iluminatów. Według dialektyki heglowskiej teza plus antyteza równa się syntezie. Innymi słowy, najpierw wywołujesz kryzys, potem dochodzi do ogromnego publicznego oburzenia, że ​​trzeba coś zrobić z tym problemem. Więc oferujesz rozwiązanie, które wprowadza zmiany, których naprawdę od zawsze chciałeś, ale których ludzie początkowo nie byliby skłonni zaakceptować.

1828 – Mayer Amschel Rothschild, który finansuje Illuminati, wyraża całkowitą pogardę dla rządów krajowych, które próbują uregulować międzynarodowych bankierów takich jak on:

„Pozwólcie mi wydawać i kontrolować pieniądze narodu, i nie obchodzi mnie, kto pisze prawa”.

1848 – Mojżesz Mordechaj Marks Levy, pseudonim: Karol Marks, pisze „Manifest komunistyczny”. Marks jest członkiem frontu organizacji iluminackiej zwanej Ligą Sprawiedliwych.

Nie tylko opowiada się za zmianami gospodarczymi i politycznymi; opowiada się również za zmianami moralnymi i duchowymi.

Uważa, że ​​rodzina powinna zostać zniesiona, a wszystkie dzieci powinny być wychowywane przez władzę centralną. Wyraża swój stosunek do Boga, mówiąc:

„Musimy prowadzić wojnę ze wszystkimi dominującymi ideami religii, państwa, kraju i patriotyzmu. Idea Boga jest myślą przewodnią zboczonej cywilizacji. Musi zostać zniszczony’’

22 stycznia 1870 r. – W liście do włoskiego przywódcy rewolucyjnego Giuseppe Mazziniego, Albert Pike – Suwerenny Wielki Dowódca Południowej Jurysdykcji Szkockiego Rytuału Masonerii – ogłasza utworzenie tajnego stowarzyszenia w tajnym stowarzyszeniu:

„Musimy stworzyć super rytuał, który pozostanie nieznany, do którego będziemy wzywać tych masonów wysokiego stopnia, których wybierzemy. Jeśli chodzi o naszych braci, ci ludzie muszą być zobowiązani do zachowania ścisłej tajemnicy. Poprzez ten najwyższy obrządek będziemy rządzić całą masonerią, która stanie się jednym międzynarodowym centrum, tym potężniejszym, ponieważ jej kierunek będzie nieznany. ”

Ta bardzo tajna organizacja nazywa się ‘’The New and Reformed Paladian Rite’’ – Właśnie dlatego około 95% mężczyzn zaangażowanych w masonerię nie ma pojęcia, jakie są cele organizacji. Mają złudzenie, że jest to dobra organizacja społeczna wykonująca dobre prace.

1875 – rosyjska okultystka Helena Pietrowna Bławatska zakłada Towarzystwo Teozoficzne. Madame Blavatsky twierdzi, że tybetańscy święci mężowie w Himalajach, których określa mianem Mistrzów Mądrości, komunikowali się z nią w Londynie za pomocą telepatii. Podkreśla ona, że ​​religia chrześcijańska ma wszystko na odwrót – że szatan jest dobry, a Bóg zły.

1884 – W Wielkiej Brytanii powstaje Towarzystwo ‘’Fabian’’ w celu promowania socjalizmu. Towarzystwo Fabiańskie bierze swoją nazwę od rzymskiego generała Fabiusa Maximusa, który walczył z armią Hannibala w małych, wyniszczających potyczkach, zamiast podejmować jedną decydującą bitwę.

14 lipca 1889 r. – Albert Pike wydaje instrukcje 23 Najwyższym Radom Świata. Ujawnia co jest prawdziwym przedmiotem kultu masońskiego:

„Wam, suwerenni Wielcy Instruktorzy Generalni, mówimy to, abyście mogli powtórzyć to Braciom z 32, 31 i 30 stopnia: Religia masońska powinna być, przez nas wszystkich, wtajemniczonymi wysokich stopni, utrzymywana w czystości doktryny Lucyferiańskiej ”

1890–1896 – Cecil Rhodes, entuzjastyczny student Johna Ruskina, zostaje premierem Południowej Afryki, wówczas brytyjskiej kolonii. Jest on w stanie eksploatować i kontrolować bogactwo złota i diamentów w Południowej Afryce.

Pracuje nad tym, by wszystkie części świata nadające się do zamieszkania znalazły się pod dominacją elity rządzącej. W tym celu wykorzystuje część swojego ogromnego bogactwa do ustanowienia słynnych stypendiów na Rodos.

1893 – Towarzystwo Teozoficzne sponsoruje Parlament Religii Świata w Chicago. Celem konwencji jest wprowadzenie na Zachód koncepcji hinduskich i buddyjskich, takich jak wiara w reinkarnację.

1911 – Partia Socjalistyczna Wielkiej Brytanii wydaje broszurę zatytułowaną „Socjalizm i religia”, w której jasno wypowiadają się na temat chrześcijaństwa:

„Jest zatem głęboką prawdą, że socjalizm jest naturalnym wrogiem religii. Chrześcijański socjalista jest w rzeczywistości anty-socjalistą. Chrześcijaństwo jest antytezą socjalizmu ”

1912 – Pułkownik Edward Mandell House, bliski doradca prezydenta Woodrow’a Wilsona, publikuje  dokument ‘’Administrator”, w którym promuje „socjalizm, o jakim marzył Karol Marks”.

3 lutego 1913 r. Ratyfikowana zostaje 16. poprawka do konstytucji USA, umożliwiająca rządowi federalnemu nałożenie progresywnego podatku dochodowego. Dekret nr 2 „Manifestu komunistycznego” wezwała do progresywnego podatku dochodowego. (W Kanadzie podatek dochodowy wprowadzono w 1917 r. Jako „środek tymczasowy” w celu sfinansowania działań wojennych).

1913 – Prezydent Woodrow Wilson publikuje „The New Freedom”, w którym ujawnia:

„Odkąd zacząłem zajmować się polityką, przede wszystkim wyznawałem poglądy Ojców Założycieli. Niektórzy z największych Mężów Stanu w USA, w dziedzinie handlu i produkcji, kogoś się boją, czegoś się boją. Wiedzą, że gdzieś jest moc zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak pełna, tak wszechobecna, że ​​lepiej nie mówić o niej pełnym tchem. ”

23 grudnia 1913 r. – Powstaje Rezerwa Federalna (ani federalna, ani rezerwa – to prywatna instytucja). Zostało to zaplanowane na tajnym spotkaniu w 1910 r. Na wyspie Jekyl w stanie Georgia przez grupę bankierów i polityków, w tym pułkownika House’a.

Instytucja ta przenosi uprawnienia do tworzenia pieniędzy od rządu amerykańskiego na prywatną grupę bankierów. Ustawa o rezerwie federalnej jest pośpiesznie uchwalana tuż przed przerwą świąteczną.

Kongresman Charles A. Lindbergh Sr. (ojciec słynnego lotnika) ostrzega:

„Ten akt powołuje do życia największą instytucje finansową na ziemi. Kiedy prezydent podpisze ten akt, niewidzialny rząd władzy monetarnej, utworzony przez Money Trust Investigation, zostanie zalegalizowany. ”

1916 – Trzy lata po podpisaniu ustawy o rezerwie federalnej prezydent Woodrow Wilson zauważa:

„Jestem najbardziej nieszczęśliwym mężczyzną. Nieświadomie zrujnowałem mój kraj. Wielki naród przemysłowy jest kontrolowany przez swój system kredytowy. Nasz system kredytowy jest skoncentrowany. Rozwój narodu i wszystkie nasze działania są w rękach kilku ludzi. Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej całkowicie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie. Nie jest to rząd z wolnego wyboru, nie z przekonania i głosowania większości, ale rząd z opinii i przymusu małej dominującej grupy ludzi”

1917 – Z pomocą finansistów z Nowego Jorku i Londynu V. I. Lenin jest w stanie obalić rząd Rosji. Lenin, później komentuje pozorną sprzeczność powiązań między wybitnymi kapitalistami a komunizmem:

„Istnieje również inny sojusz – na pierwszy rzut oka dziwny, zaskakujący – ale jeśli się nad tym zastanowić, w rzeczywistości jest on dobrze ugruntowany i łatwy do zrozumienia. To jest sojusz naszych przywódców komunistycznych i waszych kapitalistów. ”

30 maja 1919 r. – na spotkaniu zorganizowanym przez pułkownika Housea założono Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych w Anglii i Instytut Spraw Międzynarodowych w USA. z udziałem różnych socjalistów fabiańskich, w tym znanego ekonomisty Johna Maynarda Keynesa.

1920 – brytyjski Winston Churchill uznaje związek między iluminatami i rewolucją bolszewicką w Rosji. Zauważa:

„Od czasów Spartakusa-Weishaupta do czasów Karola Marksa, Trockiego, Bela Kuna, Róży Luksemburg i Emmy Goldman, ten światowy spisek stale rośnie. Odegrał on zdecydowanie rozpoznawalną rolę w tragedii rewolucji francuskiej. W XIX wieku był główną siłą napędową każdego wywrotowego ruchu, a teraz ta grupa niezwykłych osobowości z tajemnych kręgów wielkich miast Europy i Ameryki chwyciła naród rosyjski za głowę. Stali się praktycznie niekwestionowanymi panami tego ogromnego imperium. ”

1920-1931 – Louis T. McFadden jest przewodniczącym House Committee on Banking and Curency. Kongresman McFadden zauważa ​​w sprawie Rezerwy Federalnej:

„Kiedy uchwalono Ustawę o Rezerwie Federalnej, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie zauważyli, że powstaje tutaj światowy system bankowy. Super-państwo kontrolowane przez międzynarodowych bankierów i międzynarodowych przemysłowców działających wspólnie w celu zniewolenia świata dla własnej przyjemności i korzyści.

F.E.D dołożył wszelkich starań, aby ukryć swoje uprawnienia, ale prawda jest taka, że ​​uzurpuje sobie rząd. Kontroluje tu wszystko i kontroluje wszystkie nasze stosunki zagraniczne. Nakłania rządy do decyzji. ”Odnośnie Wielkiego Kryzysu i akceptacji przez USA Nowego Ładu F.D.R, stwierdza:„ To nie był przypadek. To było zaplanowane zdarzenie. Międzynarodowi bankierzy starają się nas finansowo zniewolić w ten sposób chcą być władcami nasz wszystkich’’

1921 – pułkownik House reorganizuje amerykański oddział Instytutu Spraw Międzynarodowych w Radzie Stosunków Zagranicznych(CFR). W ciągu ostatnich 60 lat 80% najwyższych stanowisk w każdej administracji – demokratycznej lub republikańskiej – zajmowali członkowie tej organizacji.

15 grudnia 1922 r. – CFR popiera rząd światowy w swoim magazynie „Sprawy zagraniczne”. Autor Philip Kerr stwierdza:

„Oczywiście ludzkość nie zazna spokoju ani dobrobytu, dopóki ziemia pozostanie podzielona na 50 lub 60 niezależnych państw, dopóki nie powstanie jakiś system międzynarodowy. Prawdziwym problemem dzisiaj jest rząd światowy. ”

1928 – publikacja „The Open Conspiracy: Blue Prints for a World Revolution” H. G. Wellsa. Wells, były socjalista Fabian, pisze:

„Świat politycznej konspiracji musi osłabiać, zatrzeć, i zastąpić istniejące rządy. Ten spisek jest naturalnym spadkobiercą entuzjazmu socjalistów i komunistów; może kontrolować Moskwę, zanim przejmie kontrolę nad Nowym Jorkiem. Postać tej konspiracji będzie teraz wyraźnie widoczna. To będzie religia światowa. ”

Marzec 1942 r. – Odbywa się spotkanie Federalnej Rady Kościołów, która później staje się Narodową Radą Kościołów, wchodzącą w skład Światowej Rady Kościołów, starając się ustanowić globalny autorytet.

Spotkanie najwyższych urzędników rady decyduje:

1) przekazanie wszystkich uprawnień rządowi światowemu;

2) silne bezpośrednie ograniczenia suwerenności narodowej wszystkich państw;

3) międzynarodowa kontrola wszystkich armii i marynarki wojennej.

Przedstawiciele (375 z nich) 30-wyznań twierdzą, że „nowy porządek życia gospodarczego jest zarówno bliski, jak i konieczny” – nowy porządek, który z pewnością nadejdzie albo „poprzez dobrowolną współpracę w ramach demokracji, albo poprzez wybuchową rewolucję. ”

28 czerwca 1945 r. – Prezydent USA Harry Truman popiera rząd światowy w przemówieniu:

„Narody będą tak samo łatwo dogadywać się w republice świata, jak my w republice Stanów Zjednoczonych”.

24 października 1945 r. Karta Narodów Zjednoczonych wchodzi w życie. Również 24 października senator Glen Taylor wprowadza rezolucję Senatu 183, wzywając Senat USA do odnotowania, że ​​sprzyja tworzeniu republiki światowej, w tym międzynarodowej policji.

7 lutego 1950 r. – James Warburg, międzynarodowy finansista i członek CFR, mówi podkomisji do spraw zagranicznych Senatu:

„Będziemy mieć światowy rząd bez względu na to, czy ci się to podoba, czy nie – poprzez podbój lub zgodę”.

9 lutego 1950 r. – Podkomisja Senacka do Spraw Zagranicznych przedstawia równoległą rezolucję Senatu nr 66, która rozpoczyna się:

„Podczas gdy w celu osiągnięcia powszechnego pokoju i sprawiedliwości należy zmienić obecną Kartę Narodów Zjednoczonych, aby zapewnić prawdziwą konstytucję rządu światowego.”

1952 – Światowe Stowarzyszenie Parlamentarzystów dla Rządu Światowego opracowuje mapę mającą zilustrować sposób, w jaki wojska obce zajęłyby i nadzorowały sześć regionów, na które podzielone zostaną Stany Zjednoczone i Kanada w ramach planu rządu światowego.

1954 – Książę Bernhard z Holandii zakłada grupę Bilderberg w , której skład wchodzą międzynarodowi politycy i bankierzy, którzy spotykają się potajemnie co roku.

1961 – Departament Stanu USA wydaje dokument 7277, zatytułowany „Freedom From War: The US Programme for General and Total Disarmament in a Peaceful World”.

Szczegółowo przedstawia trzyetapowy plan rozbrojenia wszystkich narodów i uzbrojenia ONZ z ostatnim etapem, w którym „żadne państwo nie miałoby siły militarnej, by rzucić wyzwanie stopniowo wzmacnianej siłom pokojowym ONZ”.

22 listopada 1963 – Nikt nie spodziewał się, że ten słoneczny dzień w Dallas będzie ostatnim w życiu 35 prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zdarzenie miało miejsce w obliczu wielu świadków.

Wyjazd Johna F. Kennedy’ego do Dallas, tego nieprzychylnego demokratom miasta w stanie Teksas, miał uzyskać dla niego poparcie tamtejszych osobistości, w tym gubernatora Johna Connally’ego. Wiele osób odradzało prezydentowi ten manewr, bojąc się o jego bezpieczeństwo. Wszelkie przestrogi zostały jednak zlekceważone.

Po wylądowaniu na lotnisku w Dallas para prezydencka zajęła tylne siedzenia w limuzynie marki Lincoln z odkrytym dachem wraz z małżeństwem Connallych. Na widok wiwatujących tłumów Nellie Connally, spojrzawszy na prezydenta, powiedziała: „Nie można powiedzieć, że w Dallas jest pan nielubiany”. Około godziny 12:30 kolumna prezydencka przejeżdżała przez Ross Avenue w kierunku hotelu Dealey Plaza, mijając składnicę książek. Dalsze zdarzenia przypominały sceny z filmu akcji.

W czasie przejazdu prezydenta przez Ross Avenue dało się słyszeć wystrzał z broni palnej i bynajmniej nie były to strzały na jego cześć. Pierwsza kula przeszyła szyję prezydenta, raniąc w drugiej kolejności gubernatora Connally’ego w plecy. Złapawszy się za szyję, prezydent krzyknął: „Boże, zostałem trafiony”. Gubernator osunął się na siedzącą obok żonę. Słysząc krzyk gubernatora, Jacqueline Kennedy odwróciła się w stronę męża, któremu w tym momencie druga kula oderwała górną część czaszki.

Szybkie przetransportowanie prezydenta do szpitala niestety na nic się zdało. Po godzinie 14:00 dr Kemp Clark, wyszedłszy z sali operacyjnej, oświadczył, że prezydent nie żyje. Świat obiegła tragiczna wiadomość. Przez najbliższe dni w mediach miliony ludzi oglądały sceny z tej tragedii. John F. Kennedy był siódmym prezydentem Stanów Zjednoczonych, który padł ofiarą zamachu, i czwartym, który zginął w jego wyniku.

Kilka minut po zamachu osoba strzelająca ze składnicy książek podczas ucieczki zastrzeliła policjanta J.D. Tippita, który chciał ująć sprawcę. Było to około godziny 13:15. Na wezwanie świadków budynek, z którego oddano strzały, został otoczony. Mordercę złapano, jednak po dwóch dniach został zastrzelony podczas wyprowadzania go do samochodu policyjnego. Strzał oddał Jack Ruby, właściciel klubu nocnego w Dallas.

Taka jest oczywiście oficjalna wersja wydarzeń w okół których narosło wiele teorii spiskowych. dziś wiadomo jedno Kennedy stracił życie bo sprzeciwiał się działaniom FED. Chciał on przywrócenia wartości dolara do wartości złota, co nie było na rękę bankowi rezerw federalnych.

Krótko przed śmiercią wygłosił on historyczne przemówienie, które miało wiele podtekstów i wskazywało na to że Kennedy wie więcej niż sądzimy.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=PW4cntAyFxk

1966 – Profesor Carroll Quigley, mentor Billa Clintona z Georgetown University, pisze obszerny tom zatytułowany „Tragedia i nadzieja”, w którym stwierdza:

„Istnieje przez pokolenia międzynarodowa sieć. Wiem o działalności tej sieci, ponieważ badałem ją przez dwadzieścia lat, na początku lat sześćdziesiątych, mogłem badać jej dokumenty i tajne zapisy. Uważam że rola tych tajnych agend w historii jest na tyle znacząca, że ​trzeba ją poznać i ujawnić ”

Kwiecień 1972 – W swoim przemówieniu do Międzynarodowego Stowarzyszenia Edukacji Dzieciństwa Chester M. Pierce, profesor edukacji i psychiatrii na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Harvarda, ogłasza:

„Każde dziecko w Ameryce wchodzące do szkoły w wieku pięciu lat jest szalone, ponieważ przychodzi do szkoły z pewną lojalnością wobec naszych ojców-założycieli, w stosunku do rodziców, do wiary w istotę nadprzyrodzoną. Nauczyciele, zależy od was, aby wszystkie te chore dzieci były zdrowe, tworząc międzynarodowe dziecko przyszłości ”.

Lipiec 1973 r. – Międzynarodowy bankier i zagorzały członek wywrotowej Rady Stosunków Zagranicznych David Rockefeller zakłada nową organizację o nazwie Komisja Trójstronna, której oficjalnym celem jest „harmonizacja stosunków politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturowych między tymi trzema główne regiony gospodarcze na świecie ”

Zaprasza przyszłego prezydenta Jimmy’ego Cartera do zostania jednym z członków-założycieli. Zbigniew Brzeziński jest pierwszym dyrektorem organizacji.

Istnieją trzy główne obszary gospodarcze na świecie: Europa, Ameryka Północna i Daleki Wschód (Japonia, Korea Południowa, Tajwan itp.).

Jeśli pod pretekstem połączenia sił, aby móc stawić czoła konkurencji, kraje członkowskie każdego z tych trzech regionów zdecydują się połączyć w jeden kraj, tworząc trzy superpaństwa, wówczas jeden rząd światow zostanie prawie osiągnięty.

Podobnie jak fabianistyczni socjaliści, krok po kroku osiągają swój ostateczny cel (rząd światowy).

Cel ten został prawie osiągnięty w Europie dzięki Jednolitemu Aktowi Europejskiemu (Traktat z Maastricht), który został wdrożony w 1993 r., Zobowiązując wszystkie kraje członkowskie Wspólnoty Europejskiej do zniesienia barier handlowych i przekazania polityki pieniężnej i fiskalnej technokratom z Komisji Europejskiej w Brukseli, Belgii.

W styczniu 2002 r. Wszystkie te kraje europejskie porzuciły swoje waluty narodowe, aby stosować tylko jedną wspólną walutę – „Euro”. Ponadto traktat nicejski usunął więcej uprawnień z krajów, aby przekazać je Komisji Europejskiej.

To, co zaczęło się niewinnie w 1952 r. Jako EWG (Europejska Wspólnota Gospodarcza, wspólny organ regulujący przemysł węglowy i stalowy wśród narodów europejskich), ostatecznie przekształciło się w europejskie superpaństwo.

Jean Monnet, francuski ekonomista socjalistyczny i założyciel EWG, miał to na uwadze, gdy powiedział: „Unia polityczna nieuchronnie następuje po unii gospodarczej”. Powiedział także w 1948 r .:

„Stworzenie Zjednoczonej Europy należy uznać za niezbędny krok w kierunku stworzenia Zjednoczonego Świata.”

Jeśli chodzi o obszar Ameryki Północnej, fuzja jego państw członkowskich jest w toku, wraz z przejściem wolnego handlu między Kanadą a USA, a następnie Meksykiem.

W ciągu najbliższych kilku lat ta umowa o wolnym handlu ma obejmować także całą Amerykę Południową i Środkową, z jedną wspólną walutą dla wszystkich.

Prezydent Meksyku Vucente Fox powiedział 6 maja 2002 r. W Madrycie:

„Ostatecznie naszym dalekosiężnym celem jest ustanowienie ze Stanami Zjednoczonymi, ale także z Kanadą, naszym drugim partnerem regionalnym, zespołu powiązań i instytucji podobnych do tych stworzonych przez Unię Europejską.”

1973 – Club of Rome, agent ONZ, wydaje raport zatytułowany „Regionalny i adaptacyjny model globalnego systemu światowego”. Raport ten dzieli cały świat na dziesięć królestw.

1979 – FEMA, która oznacza Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego, otrzymuje ogromne uprawnienia. W przypadku „sytuacji nadzwyczajnej na szczeblu krajowym” ma uprawnienia do zawieszania przepisów, przemieszczania całych populacji, aresztowania i zatrzymywania obywateli bez nakazu oraz przetrzymywania ich bez procesu. Instytucja ta może przejąć własność, zapasy żywności, systemy transportu oraz zawiesić konstytucję.

Jest nie tylko najpotężniejszym podmiotem w Stanach Zjednoczonych, ale nawet nie została stworzona na mocy prawa konstytucyjnego przez Kongres. Był to produkt Prezydenckiego Zarządzenia.

Rozporządzenie wykonawcze staje się prawem po prostu przez podpis prezydenta USA; nie musi nawet być zatwierdzany przez przedstawicieli lub senatorów w Kongresie.

Stanem „narodowego stanu wyjątkowego” może być na przykład atak terrorystyczny, klęska żywiołowa lub krach na giełdzie. Oto tylko kilka zarządzeń wykonawczych związanych z FEMA, które zawiesiłyby Konstytucję i Kartę Praw.

Oto zarządzenia istniejące od ponad 30 lat i mogą zostać uchwalone przez uderzenie pióra prezydenckiego:

# 10995: Prawo do przejęcia wszystkich środków komunikacji w Stanach Zjednoczonych.

# 10997: Prawo do przejęcia całej energii elektrycznej, paliw i minerałów, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

# 10999: Prawo do przejęcia wszystkich środków transportu, w tym wszelkiego rodzaju pojazdów osobowych, oraz pełna kontrola autostrad, portów morskich i dróg wodnych.

# 11000: Prawo do przejęcia każdego stanu amerykańskiego i podziału rodzin w celu stworzenia sił roboczych, które zostaną przeniesione w dowolne miejsce, które rząd uzna za stosowne.

# 11001: Prawo do przejęcia wszystkich obiektów opieki zdrowotnej, edukacji i opieki społecznej, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

# 11002: Prawo do wymuszenia rejestracji wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci w Stanach Zjednoczonych.

# 11003: Prawo do zajęcia całej przestrzeni powietrznej, lotnisk i samolotów.

# 11004: Prawo do przejęcia wszystkich organów ds. Mieszkalnictwa i finansów w celu ustanowienia „wyznaczonych obszarów relokacji” i wymuszenia porzucenia obszarów sklasyfikowanych jako „niebezpieczne”.

# 11005: Prawo do przejęcia wszystkich kolei, śródlądowych dróg wodnych i obiektów magazynowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

# 11921: Zatwierdza plany ustanowienia rządowej kontroli płac i wynagrodzeń, kredytów i przepływu pieniędzy w amerykańskich instytucjach finansowych.

1991 – Prezydent George Bush senior chwali Nowy Porządek Świata w stanie Unii Przesłanie:

„Stawką jest więcej niż jeden mały kraj; to wielki pomysł – nowy porządek świata … aby osiągnąć uniwersalne aspiracje ludzkości … oparte na wspólnych zasadach i rządach prawa … Oświetlenie tysiąca punktów świetlnych … Wiatry zmiany są teraz z nami . ”

Teozofka Alice Bailey użyła tego samego wyrażenia – „punktów światła” – opisując proces okultystycznego oświecenia.

 Czerwiec 1991 r. – Światowi przywódcy zbierają się na kolejnym zamkniętym spotkaniu Towarzystwa Bilderberg w Baden w Niemczech. Podczas tego spotkania David Rockefeller powiedział w przemówieniu:

„Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i przestrzegali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Byłoby niemożliwe, abyśmy opracowali nasz plan dla świata, gdybyśmy byli wystawieni na światło dzienne w tych latach. Ale świat jest teraz bardziej wyrafinowany i przygotowany do marszu w kierunku światowego rządu. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od samookreślenia narodowego praktykowanego w minionych stuleciach. ”

29 października 1991 r. David Funderburk, były ambasador USA w Rumunii, powiedział publiczności z Karoliny Północnej:

„George Bush otaczał się ludźmi wierzącymi w rząd jednego świata. Uważają, że system radziecki i system amerykański są podobne. ”

21 maja 1992 r. – W przemówieniu na spotkaniu organizacji Bilderberger w Evian we Francji były sekretarz stanu Henry Kissinger oświadcza:

„Dzisiaj Amerykanie byliby oburzeni, gdyby oddziały ONZ wkroczyły do ​​Los Angeles ( w 1992 odbyły się tam ogromne zamieszki na tle rasowym) w celu przywrócenia porządku za to jutro byliby wdzięczni! ”

To wtedy wszystkie narody świata będą prosić światowych przywódców o wybawienie ich od tego zła. Jedna rzecz, której wszyscy się obawiają, to nieznane. Po przedstawieniu tego scenariusza prawa jednostki zostaną dobrowolnie zrzeczone w celu zagwarantowania ich dobrobytu przez rząd światowy. ”

20 lipca 1992 r. – magazyn „TIME” publikuje „Narodziny globalnego narodu” autorstwa Strobe Talbott, Rhodes Scholar, współlokatora Billa Clintona z Oxford University, dyrektora CFR (i mianowanego zastępcą sekretarza stanu przez prezydenta Clintona), w którym pisze:

„Narodowość, jaką znamy, będzie przestarzała; wszystkie państwa uznają jeden globalny autorytet … Wszystkie kraje są w zasadzie układami społecznymi. Bez względu na to, jak trwałe lub nawet święte mogą się wydawać w danym momencie, w rzeczywistości wszystkie są sztuczne i tymczasowe, być może suwerenność narodowa nie była w końcu to świetny pomysł.

1993 – Drugi Parlament Religii Świata odbywa się w Chicago w setną rocznicę pierwszego. Podobnie jak pierwsza konwencja, ta stara się połączyć wszystkie religie świata w „jedną harmonijną całość”, ale chce sprawić, by „ponownie złączyły się w swój pierwotny element”.

Tradycyjne wierzenia religii monoteistycznych, takich jak chrześcijaństwo, uważa się za niezgodne z indywidualnym „oświeceniem” i należy je radykalnie zmienić.

18 lipca 1993 r. – członek CFR  Henry Kissinger pisze w „Los Angeles Times” dotyczącym NAFTA (północnoamerykańska umowa o wolnym handlu):

„Tym, co Kongres będzie miał przedtem, nie będzie konwencjonalna umowa handlowa, ale architektura nowego systemu międzynarodowego… pierwszy krok w kierunku nowego ładu światowego”.

1994 – W raporcie o rozwoju społecznym, opublikowanym przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju, była sekcja zatytułowana „Globalne zarządzanie w XXI wieku”.

Administratorem tego programu został Bill Clinton w zdaniu otwierającym sprawozdanie brzmiało:

„Problemy ludzkości nie mogą już być rozwiązywane przez rząd krajowy. Potrzebny jest rząd światowy. Można to najlepiej osiągnąć poprzez wzmocnienie systemu Narodów Zjednoczonych. ”

3 maja 1994 r. – Prezydent Bill Clinton podpisuje Prezydencką Dyrektywę 25, a następnie ogłasza ją jako tajną, aby Amerykanie nie mogli zobaczyć, co ona mówi.

23 września 1994 r. – Globaliści zdają sobie sprawę, że w miarę jak coraz więcej ludzi zaczyna się budzić, co się dzieje, mają oni tylko ograniczoną ilość czasu na wdrożenie swoich zasad. Przemawiając na obiedzie ambasadorów ONZ David Rockefeller zauważa:

„To obecne okno okazji, podczas którego można zbudować prawdziwie pokojowy i współzależny światowy porządek. Jesteśmy na skraju globalnej transformacji. Potrzebujemy tylko poważnego kryzysu, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. ”

Marzec 1995 – delegaci ONZ spotykają się w Kopenhadze w Danii, aby omówić różne metody nakładania podatków globalnych na ludzi na całym świecie.

Wrzesień 1995 – magazyn „Popular Science” opisuje ściśle tajną instalację Marynarki Wojennej USA o nazwie HAARP (High-Frequency Active Auroral Research Program) w stanie Alaska.

Ten projekt przenosi potężną energię radiową w górną atmosferę ziemi. Jednym z celów programu jest rozwinięcie umiejętności „manipulowania lokalną pogodą” przy użyciu technik opracowanych przez Bernarda Eastlunda.

(Program trwa od 1990r do dziś ! )

27 września 1995 r. – Forum Stanu Świata odbyło się jesienią tego roku, sponsorowane przez Fundację Gorbaczowa z siedzibą w Presidio w San Francisco.

Prezes Fundacji Jim Garrison przewodniczy spotkaniu ‘’kto-kto’’ z całego świata, w tym Margaret Thatcher, Maurice Strong, George Bush, Michaił Gorbaczow i inni.

Rozmowa koncentruje się wokół jedności ludzkości i nadchodzącego globalnego rządu. Jednak termin „globalne zarządzanie” jest obecnie używany zamiast „nowego ładu światowego”, ponieważ stał się on polityczną odpowiedzialnością, będąc piorunem dla przeciwników globalnego rządu.

1996 – Opublikowano 420-stronicowy raport ONZ „Nasze globalne sąsiedztwo”. Do dziś raport przedstawia plan „globalnego zarządzania”, który składa się traktatów i porozumień do 2000 r.

2000 – 2019 – Świat jest uwikłany w kolejne wojny. 11 września, Irak, Afganistan, Iibia, Syria. Projektowane krachy na giełdach, dziesiątki sfingowanych ataków terrorystycznych pod fałszywą flagą. GMO, szczepionki, chemtrails oraz inne formy kontroli populacji. Niewidzialni Władcy tego świata pociągają za sznurki i szukają coraz to nowych form zniewolenia.

Ale przy zwiększającej się globalnej zmianie świadomości nie powiedzą ostatniego słowa zbyt szybko!

| Źródło : humansarfree.com

Udostępnij

 1. BTC may be the latest or last chance to get rich in this era. It will reach $200000 next year or the next year.

  BTC has increased 20 times in the last year, and other coins have increased 800 times!!!

  Think about only $2 a few years ago. Come to the world’s largest and safest virtual currency exchange Binance to Get free rewards. Don’t miss the most important opportunity in life!!!

  https://hi.switchy.io/91xl

 2. Greetings I am so delighted I found your website, I really found you by error, while I was searching on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say thanks for a tremendous post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment but I have bookmarked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the superb work.

  https://unsplash.com/@russdiplomags
  http://oren.kabb.ru/viewtopic.php?f=34&t=29467
  http://www.bisound.com/forum/showthread.php?p=618788#post618788
  https://planetasp.ru/forum/viewtopic.php?pid=15797#p15797
  http://www.diablomania.ru/forum/showthread.php?t=437940

 3. Hmm is anyone else experiencing problems with the images on this blog loading? I’m trying to find out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feedback would be greatly appreciated.
  #b#e#s#t#
  http://yaartbbsu.bestbb.ru/viewtopic.php?id=323#p516
  https://lesnoyforum.nc-21.ru/viewtopic.php?id=797#p2391
  http://bajajrussia.club/viewtopic.php?f=33&t=81205
  http://himki.myqip.ru//?1-11-0-00004267-000-0-0-1707629293
  http://www.credforum.ru/showthread.php?t=15721

 4. Zeolite Heavy Equipment LLC specializes in providing heavy equipment for various industries. We offer a wide range of machines and devices, ensuring that our customers have access to reliable solutions for their production needs. Our company is dedicated to meeting the needs of our customers and providing them with high-quality equipment and services.

  zahry machinery equipment llc zeolite heavy equipment llc zeolite heavy equipment llc zeolite heavy equipment llc zeolite heavy equipment llc zeolite heavy equipment llc ZAHRY MACHINERY EQUIPMENT LLC Zeolite Heavy Equipment LLC zahry machinery equipment llc Zeolite Heavy Equipment LLC adbdb98

 5. offers a wide selection of industrial equipment for various applications. We provide reliable solutions to meet the needs of our customers, ensuring their satisfaction with our products and services. Our company is committed to excellence and continuous improvement in everything we do.

  Zeolite Heavy Equipment LLC Zeolite Heavy Equipment LLC Zeolite Heavy Equipment LLC ZAHRY MACHINERY EQUIPMENT LLC Zahry Machinery Equipment zeolite heavy equipment llc ZAHRY MACHINERY EQUIPMENT LLC zahry machinery equ zahry machinery equipment llc zeolite heavy equip 03d90a6

 6. I got this web page from my pal who shared with me on the topic of this website and at the moment this time I am visiting this web page and reading very informative posts at this time.
  ricky casino

 7. Aviator Spribe играть без риска
  Choice at you hard
  Добро пожаловать в захватывающий мир авиаторов! Aviator – это увлекательная игра, которая позволит вам окунуться в атмосферу боевых действий на небе. Необычные графика и захватывающий сюжет сделают ваше путешествие по воздуху неповторимым.

  Играйте в популярный автомат Aviator Spribe казино играть по стратегии и выигрывайте крупные призы!
  Aviator игра позволит вам почувствовать себя настоящим пилотом. Вам предстоит совершить невероятные маневры, выполнять сложные задания и сражаться с противниками. Улучшайте свой самолет, чтобы быть готовым к любым ситуациям и становиться настоящим мастером.
  Основные особенности Aviator краш игры:
  1. Реалистичная графика и физика – благодаря передовой графике и реалистичной физике вы почувствуете себя настоящим пилотом.
  2. Разнообразные режимы игры и миссии – в Aviator краш игре вы сможете выбрать различные режимы игры, такие как гонки, симулятор полетов и захватывающие воздушные бои. Кроме того, каждая миссия будет предлагать свои собственные вызовы и задачи.
  3. Улучшение и модернизация самолетов – в игре доступны различные модели самолетов, которые можно покупать и улучшать. Вы сможете устанавливать новое оборудование, улучшать двигательность и мощность своего самолета, а также выбирать различные варианты окраски и декорации.
  Aviator краш игра – это возможность испытать себя в роли авиатора и преодолеть все сложности и опасности воздушного пространства. Почувствуйте настоящую свободу и адреналин в Aviator краш игре онлайн!
  Играйте в «Авиатор» в онлайн-казино Pin-Up
  Aviator краш игра онлайн предлагает увлекательную и захватывающую игровую атмосферу, где вы становитесь настоящим авиатором и сражаетесь с самыми опасными искусственными интеллектами.
  В этой игре вы должны показать свое мастерство и смекалку, чтобы преодолеть сложности многочисленных локаций и уровней. Вам предстоит собирать бонусы, уклоняться от препятствий и сражаться с врагами, используя свои навыки пилотирования и стрельбы.
  Каждый уровень игры Aviator краш имеет свою уникальную атмосферу и задачи. Будьте готовы к неожиданностям, так как вас ждут захватывающие повороты сюжета и сложные испытания. Найдите все пути к победе и станьте настоящим героем авиатором!
  Авиатор игра является прекрасным способом провести время и испытать настоящий адреналиновый разряд. Готовы ли вы стать лучшим авиатором? Не упустите свой шанс и начните играть в Aviator краш прямо сейчас!
  Aviator – играй, сражайся, побеждай!
  Aviator Pin Up (Авиатор Пин Ап ) – игра на деньги онлайн Казахстан
  Aviator игра предлагает увлекательное и захватывающее разнообразие врагов и уровней, которые не оставят равнодушными даже самых требовательных геймеров.
  Враги в Aviator краш игре онлайн представлены в самых разных формах и размерах. Здесь вы встретите группы из маленьких и быстрых врагов, а также огромных боссов с мощным вооружением. Разнообразие врагов позволяет игрокам использовать разные тактики и стратегии для победы.
  Кроме того, Aviator игра предлагает разнообразие уровней сложности. Выберите легкий уровень, чтобы насладиться игровым процессом, или вызовите себе настоящий вызов, выбрав экспертный уровень. Независимо от выбранного уровня сложности, вы получите максимум удовольствия от игры и окунетесь в захватывающий мир авиаторов.
  Играйте в Aviator и наслаждайтесь разнообразием врагов и уровней, которые позволят вам почувствовать себя настоящим авиатором.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HISTORIA TAJEMNA MASONERII CZYLI JAK POWSTAŁ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

Globalna Świadomość3 listopada 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Następny artykułCZY UPADŁE ANIOŁY Z KSIĘGI HENOCHA SĄ UWIĘZIONE NA ANTARKTYDZIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • HISTORIA TAJEMNA MASONERII CZYLI JAK POWSTAŁ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?