Teorie spiskowe

„MAŁY BARON TRUMP’’ I ‘’OSTATNI PREZYDENT USA’’

‘’Mały barron Trump’’ to teoria spiskowa o podróży w czasie odnosząca się do się do serii zbieżności między dziełami literackimi pisarza Ingersoll Lockwood’a współczesną polityką.

„Mały baron Trump”

Książka ‘’Mały baron Trump’’ została napisana w XIX wieku zawiera i niesamowicie trafne odniesienia do rodziny Donalda Trumpa, obecnego prezydenta USA oraz jego dojścia do władzy i upadku Ameryki.

Napisane 126 lat temu dwie pierwsze powieści amerykańskiego pisarza Ingersoll Lockwood’a opowiadają o przygodach Wilhelma Heinricha Sebastiana Von Trump’a lub, jak go nazywają, małego barona, dzieciaka z zamożnej rodziny, który znajduje tajemniczy portal do innych czasów. Chłopiec mieszka w „zamku Trumpa” na 5th Avenue w Nowym York City. W jego podróży towarzyszy mu opiekun ‘’Don’’ (Donald Trump)?

Dziwnym zbiegiem okoliczności prawdziwy syn Donalda Trumpa ma na imię nie inaczej jak Barron Trump i przed prezydenturą jego ojca mieszkał on w Trump Tower na 5th Avenue.

„Ostatni prezydent”

Kolejna powieść Lockwood’a 1900: Or The Last President to dystopijny dramat polityczny o mało lubianym i zamożnym kandydacie na prezydenta, który wygrywa wybory na stanowisko prezydenta stanów zjednoczonych.

W książce tej jego wybór na prezydenta spotkał się z narodowym oburzeniem co w efekcie doprowadziło do ogromnych zamieszek i w finale upadku republiki USA.

Wehikuł czasu Donalda Trumpa.

9 listopada 2016 r. Anonimowy użytkownik ‘4chan’ opublikował teorię spiskową, która zakłada, że ​​Trump odziedziczył maszynę czasu po wynalazcy i naukowcu Nikoli Tesli od swojego wuja Johna Trumpa.

Podobno podczas pracy w rządowym Biurze Badań Naukowych i Rozwoju, wybitny fizyk i profesor MIT John Trump dostał w swoje ręce znaczną cześć materiałów Tesli które zostały zabrane zaraz po jego śmierci. Z innych źródeł wiemy że genialny Nikola Tesla pracował także nad wehikułem czasu.

 31 lipca 2017 r. Newsweek opublikował artykuł łączący prezydenta Donalda Trumpa z serią książek z końca XIX wieku. Istnieje wiele niewytłumaczalnych powiązań między prezydentem i jego rodziną z tymi niesamowitymi książkami dotyczącymi wuja Trumpa (John Trump), syna Trumpa (Barron) i tajemniczych wydarzeń towarzyszących śmierci Nikoli Tesli.

https://www.newsweek.com/donald-trump-predicted-ingersoll-lockwood-adventures-barron-melania-last-644284

W Ameryce teoria ta zrobiła furore, ludzie naprawdę wierzą, że Trump cofnął się w czasie, używając technologii, którą jego wujek ukradł Nikoli Tesli po jego śmierci.

Miejmy nadzieję, że Lockwood nie miał jakiejś proroczej wizji przyszłości, ponieważ ‘’Ostatni Prezydent’’ kończy się upadkiem mocarstwa, lub jak twierdzi wielu teoretyków spiskowych: czy Trump jest podróżnikiem w czasie?

Bez względu na to czy Lockwood opisał prawdziwą historię która miała miejsce i czy Trump korzystał z wehikułu czasu, to powiązania między treścią tych książek a naszą obecną rzeczywistością są zbyt dziwne, by były zwykłym przypadkiem.

Źródło:

https://cheezburger.com/7622661/24-compelling-snaps-about-trump-being-a-time-traveler-might-make-you-believe-in-the-seemingly

„MAŁY BARON TRUMP’’ I ‘’OSTATNI PREZYDENT USA’’

13 listopada 2019 / Możliwość komentowania „MAŁY BARON TRUMP’’ I ‘’OSTATNI PREZYDENT USA’’ została wyłączona

Zobacz również

PROJEKT „MILAB” – PORWANIA PRZEZ UFO TO TAJNE WOJSKOWE UPROWDZENIA. CZĘŚĆ 1 25 stycznia 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • „MAŁY BARON TRUMP’’ I ‘’OSTATNI PREZYDENT USA’’
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie