Świat bez cenzury

”DRUGA FALA TO MY” – OGROMNY PROTEST W NIEMCZECH PRZECIWKO KORONA-PANICE.

Przeciwnicy obostrzeń nakładanych w związku z epidemią koronawirusa organizują w sobotę protest w stolicy Niemiec. Spodziewanych jest nawet 10 tysięcy uczestników. Ich zdaniem pandemia to tylko teoria spiskowa.

Manifestacja przeciwników nakładania kolejnych obostrzeń odbyła się w sobotę w Berlinie pod hasłem “My jesteśmy drugą falą”. Spodziewany jest udział nawet 10 tysięcy ludzi, którzy już zaczęli się gromadzić w centrum Berlina – podaje RMF 24. Mało kto nosi maseczkę. Manifestanci gromadzili się w centrum stolic Niemiec.

Gazeta “Tagesspiegel” przytacza wypowiedzi niektórych manifestantów. Twierdzą, że chcą oddychać “wolnym powietrzem”, a pandemia koronawirusa to jedno wielkie kłamstwo i teorie spiskowe.

Niemcy dziś pokazali że to jest ich państwo, że oni są w tym państwie suwerenem, że tajne organizacje nie będą pomiatać narodem niemieckim, że nie pozwolą się traktować jak bydło.

Trzeba sobie uczciwie powiedzieć , Niemcy mają moralnych, solidnych i oddanych ludziom lekarzy, tam do zawodu lekarza, do stopni naukowych dochodzi się ciężką pracą, służbą dla ludzi, a nie kłamstwem na zamówienie, robieniem świństw, donosicielstwem, współpracą ze służbami specjalnymi.

Po drugiej stronie Odry stado szczurów pochowanych po norach, rządzone przez grupę żydowskich kuglarzy trzęsie się ze strachu i wyczekuje na 500+.

Który z tych narodów zachowa swoje państwo, który utrzyma swój język i swoja kulturę, który przetrwa każdą burzę ? Dlaczego Niemcy są tam gdzie są a Polacy tam gdzie zawsze ?

Czy my Polacy potrafilibyśmy się tak zorganizować ?