Skok w króliczą norę

OKULTYZM GWIAZD – MARIAH CAREY I KULT SATANISTYCZNY.

OKULTYZM GWIAZD – MARIAH CAREY I KULT SATANISTYCZNY.

Siostra znanej gwiazdy twierdzi, że Mariah Carey zaangażowała się w rytuały seksualne z dziećmi i składanie ofiar ze zwierząt dokonywanych przez kult satanistyczny.

Alison Carey twierdzi, że jej siostra była częścią kultu, który praktykował satanistyczne rytuały, w tym ofiary ze zwierząt i dziwaczne akty seksualne.

Alison twierdziła, że ​​ich matka Patricia zwykła zabieć je do ogromnego „zamku” na Long Island w stanie Nowy Jork, aby uczestniczyły w rytuałach z innymi członkami tajnej sekty.

„To tam odbywały się satanistyczne rytuały, które prowadziła moja matka” – wspomina.Pamiętam ludzi noszących peleryny z kapturem, stojących w kręgu i intonujących. Odbywały się tam również czynności seksualne i ofiary ze zwierząt, które, składane były na cześć mrocznego bóstwa”.

56-letnia Alison – nosicielka wirusa HIV, spłukana i mieszkająca w domu pomocy społecznej w północnej części stanu Nowy Jork – twierdziła, że ​​miała być kimś więcej niż tylko obserwatorem obrzydliwych rytuałów.

„W bardzo młodym wieku Mariah i jej siostra Alison brały udział w ceremoniach i uczestniczyły w nich” – mówi źródło.

Według Alison, która obecnie nie ma kontaktu z resztą sławnej rodziny, została ona wyznaczona na przywódczynię kultu.

„Zostałam wyszkolona do prowadzenia„ Grupy. Na początku, jako małe dziecko, nie rozumiałam, co się dzieje – będąc zmuszaną do patrzenia, jak zwierzęta były rytualnie mordowane na moich oczach, kiedy podrosłam, zaczęłam pojmować to okropieństwo i że było to coś, z czym większość dzieci nigdy nie miała do czynienia.

Alison twierdzi, że lokalna policja milczała i nie wtrącała się, ponieważ niektórzy gliniarze byli „częścią” kultu.

Siostra Mariah jest matką czworga dzieci, która pracowała jako prostytutka i kiedyś była uzależniona od heroiny. Była hospitalizowana w 2015 roku z powodu poważnego urazu mózgu, którego doznała po ataku na jej osobę( próba uciszenia?)

Przez lata zwracała się do Carey o pomoc finansową, ale siostra nie chciała mieć z nią nic wspólnego.

Możesz dowiedzieć się więcej o tej historii i wysłuchać wywiadu z siostrą Mariah w poniższym filmie:

Źródło : https://www.soulask.com/mariah-carey-is-a-member-of-a-satanlc-cult-in-new-york-claims-her-own-sister/

Udostępnij

OKULTYZM GWIAZD – MARIAH CAREY I KULT SATANISTYCZNY.

Globalna Świadomość6 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułROK 2045 – ELITY NWO WSKAZUJĄ NA TAJEMNICZE ”WYDARZENIE” O ZASIĘGU GLOBALNYM.Następny artykułCZY ZAGROŻENIE 3 WOJNĄ ŚWIATOWĄ JEST REALNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYZM GWIAZD – MARIAH CAREY I KULT SATANISTYCZNY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?