Świat jest inny

JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT RUCHU Q-ANON ?

JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT RUCHU Q-ANON ?


W ostatnich tygodniach wiele niezależnych grup opiniotwórczych, w tym także w Polsce, zostało zwiedzionych przez organizację określającą się mianem Q-Anon. Nie będziemy wymieniać ich nazw, jednak z pewnością spotkaliście się z sytuacją, w której kreuje się wizję upadku obecnego systemu, usunięcia skorumpowanych ludzi i zdemoralizowanej siatki połączeń międzynarodowych. Tego wszystkiego miałby dokonać Q-Anon.

Nic bardziej mylnego, ponieważ QAnon to rzeczywiście wymiana skorumpowanych elit z Deep State, przynajmniej w pewnej mierze, jednak tylko w określonej z góry części, na osoby z po za układu, ale również skorumpowane. Nie mamy tutaj do czynienia z odnową moralną, ale z podmianką, która będzie nadal kontynuować realizację wdrażania Nowego Porządku Świata. Nie dajmy się zwieść, ponieważ ponad tym wszystkim działają potężne, ponad naturalne siły.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Tym mrocznym wpływom jest de facto obojętne, kim się posłużą w zniewoleni ludzkości, dla nich liczy się osiągnięcie wyznaczonego celu, a koszty nie grają roli. Z naszej strony możemy jedynie ubolewać, że tak wiele pozornie „świadomych” portali w Polsce, tak łatwo i tak szybko dało się zwieść narracji QAnon. Tęsknota do pozytywnych zmian okazała się silniejsza od zdroworozsądkowego myślenia i analizy politycznej.

Bowiem tak zwana „Klika”, czyli właśnie masoni, banksterzy, zdeprawowani kapłani, sprzedajni politycy, członkowie Deep State oraz QAnon, czyli zjednoczenie ludzi, którzy rzekomo, podkreślamy słowo RZEKOMO, są wrogo nastawieni do „Kliki” i zamierzają ujawnić niebawem ich wyzysk, lichwę bankową, kłamstwa, pedofilię oraz wszystkie inne zbrodnie, jakich dokonali przeciwko ludzkości, to są dwie strony tego samego medalu lub artyści tego samego teatru.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Prawdą jest, iż spersonifikowane masońsko – bankierskie zło, zwane powyżej „Kliką”, jest siłą, która obecnie kontroluje prawie wszelkie partie, giełdy, władze, sektor finansowo – monetarno – bankowy, organizacje polityczno – społeczne, armie, sądy i organy. W ten sposób oficjalne siły, nazwijmy to „Zła”, inicjują, a następnie koordynują, prowadzą i nadzorują przebieg wszystkich istotnych wydarzeń światowych.

Podobnie, jak to miało miejsce w czasie I i II Wojny Światowej oraz w czasie wszystkich rewolucji, moce szatańskie zawsze stoją po obu stronach barykady / frontu / konfliktu, czyli de facto, bardzo często to, te same siły zwyciężają, a nie partie, politycy, wojska, generałowie, żołnierze, czy partyzanci. Zawsze zwycięża ta strona, którą Lucyfer w danej chwili promuje. Na przykład w 1939 roku sprzyjał III Rzeszy Niemieckiej, ale już w 1941 roku zdradził Hitlera i zaczął sprzyjać ZSRR i USA, bo miał w tym swój dalekosiężny cel.

Dlatego należy mieć świadomość, że ludzkość nie ma szansy, aby samemu, bez pomocy Boga Wszechmogącego, wygrać przeciwko siłom zła. Rządy różnych państw, wraz z opozycją polityczną oraz znaczną częścią kościelnych episkopatów już od dawana są kontrolowane przez masonerię kościelną, lobby gejowskie, grupy pedofilskie i hedonistów. Bez opozycji nie byłoby wojen, rewolucji i krwawych ofiar dla belzebuba, bo nie byłoby, z kim walczyć.

Jest, więc oczywiste, że aby wywołać wojnę Lucyfer musi zorganizować opozycję przeciwko „Klice”, a więc „Sojusz QAnon”, uzbroić go oraz wyszkolić przywódców w kwestiach ideologicznych, doktrynalnych, ekonomicznych, religijnych i społecznych, a następnie wbić im do głów szereg populistycznych haseł typu: „wolność, równość, braterstwo”, „cała władza w ręce rad robotniczo – chłopsko – żołnierskich”, „za wolność naszą i waszą”, „ręce precz od naszych macic”, „LGBT+ to też rodzina”.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Zwróćmy także uwagę na to, że plan stworzony pod dyktando idei satanistycznych, po części zawarty w liście generała Alberta Pikea z roku 1871, zakłada użycie Chrześcijaństwa, syjonistów i muzułmanów do wywołania III Wojny Światowej oraz do zniszczenia tych religii. Reasumując, staje się już oczywiste, że niebawem publicznie ujawnione będą wszystkie zbrodnie i kłamstwa „Kliki”, to jest zdzierstwo lichwiarskie, depopulacja oraz psucie współczesnej cywilizacji muzyką i filmami, gdzie dominuje tylko przemoc, golizna, seks, wyuzdanie.

Źródło : globalne-archiwum.pl

Udostępnij

JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT RUCHU Q-ANON ?

Globalna Świadomość10 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY ŚWIATOWE ELITY.Następny artykuł”MISSING 411” – NAJBARDZIEJ TAJEMNICZE I DZIWNE ZAGINIĘCIA LUDZI W USA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT RUCHU Q-ANON ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?