Świat jest inny

MROCZNA STRONA SHOW/BIZNESU – JAK ”DARK HOLLYWOOD” KONTROLUJE ELITY GWIAZD.

MROCZNA STRONA SHOW/BIZNESU – JAK ”DARK HOLLYWOOD” KONTROLUJE ELITY GWIAZD.

Jest spora grupa osób, która twierdzi, że Hollywood nie ma swojej mrocznej strony. Ludzie uogólniają pojęcia Elite & Dark, niektórzy nawet nie wiedzą czym różni się jedno pojęcie od drugiego. Dzisiaj wyjaśnimy wam różnice między nimi.

Dlaczego Oddzielamy od Siebie Pojęcia ‘Dark” & ‘Elite’?

Nic w Hollywood nie jest czarne ani białe. Hollywood jest z nami od ponad 100 lat i omówinie wszystkich aspektów oraz wszystkich osób nie jest możliwe.Hollywood jest jak wielki plac zabaw. Macie tu najbardziej popularne dzieciaki, te niemieszające się w dramy, te palące, płaczące, najbardziej hejtowane itp. itd. Każdy celebryta należy do swojej oddzielnej grupy. Nie każdy w Hollywood jest traktowany tak samo jak inni, ma te same propozycje, nagłówki itp. 

Czym jest ‘Elite Hollwyood’?

Elite: Grupa ze swoimi specjalnymi przywilejami. Elita to takie royalsy w świecie celebrytów. Gwiazdy klasy A. Ci którzy dostają najlepsze role, najlepsze piosenki itp. To ci, których prawo w żaden sposób nie dotyka. Są też celebryci, którzy są zdecydowanie dłużej i bardziej wpływowi. Mogą dostać czego tylko zechcą. Tutaj macie przykłady celebrytów należących do EliteLeonardo DiCaprio

Brad Pitt/Angeline Jolie/Mariah Carey/Britney Spears/Michael Jackson/David Bowie/Beyonce 

Nie zrozumcie mnie źle, osoby takie jak Ariana Grande, Justin Bieber, Taylor Swift i inni to także Elite Hollywood, ale tutaj skupiłam się na celebrytach lat 80/90. Są różne elity i różne klasy elit. Dakr Hollywood *MOŻE* iść ramie w ramię z Elite, ale Elita nie zrobi tego samego z Dark Hollywood.Elite zasmakowała tego najbardziej wpływowego świata z nieograniczoną mocą. Druga klasa elity ma trochę bardziej hojne życie pod pewnymi względami oczywiście.

Taylor Swift/Justin Bieber/Kim Kardashian 

Jest też inna klasa Elity, taka której paparazzi nie potrafią nawet rozpoznać. Niektórzy celebryci z Elite Hollywood są ofiarami Dark Hollywood ALE Dark Hollywood nie zawsze idzie w parze z Elite Hollywood. I dochodzimy do tego…

Dark Hollywood nie ma swojej ogólnej definicji, dlatego nie mogę wam jej przybliżyć.Najbardziej porąbane rzeczy jakie przyjdą wam do głowy i pomnożone przez 3 to własnie Dark Hollywood!

Dark Hollywood to te najgorsze, najstraszniejsze fundamenty Hollywood. To tutaj ludzie ZNĘCAJĄ się nad swoimi ofiarami. Dark Hollywood i znęcanie zazwyczaj występuje w jednym zdaniu. 

Każda zła rzecz jaka przychodzi wam do głowy to własnie Dark Hollywood i nie nie mam tu na myśli wciągania koki albo mety. Mówię o zdradzaniu i odejściu z czystą kartą. Mówię o morderstwach, imprezach z gwałtem, zabójstwach w kultach, praniu mózgów, nielegalny handel dziećmi, wyspy z pedofilami, kontrolę przemysłu.

Dark Hollywood to najbardziej porąbana rzecz. To coś co jest ponad nami. I kiedy mówię ‘ludzie z władzą’.. nie mam na myśli Kim Kardashian albo Taylor Swift, to są tylko publiczne figury, są też ich cienie. 

Jakie powiązania ma Elite z Dark Hollywood?

Przykładowo mamy 10 celebrytów elity, 7 lub 8 z nich jest OFIARAMI Dark Hollywood, a 3 lub 2 z nich pomaga Dark Hollywood. Ofiary Dark Hollywood nie muszą być zawsze z elity. Mogą to być również osoby, które im pomagają. Dark Hollywood kontroluje Elitę i używa ich żeby zatuszować różne publiczne sprawy co oznacza, że zamieszani są również politycy i rząd. 

Przykład.

Jestem aktorką Elite Hollywood i sypiam ze znanym prezydentem. Groziłam, że ujawnię ten sekret i bum nagle przedawkowałam tabletki .

image

Aktorka Elite: Marilyn Monroe

Prezydent: John F. Kennedy

Sprawa: Groźba o ujawnieniu

Dark Hollywood: ‘przedakowanie’ tabletek.

Czasem myślicie sobie, że ktoś zmarł naturalnie, a tak nie jest. Czasem myślicie, że nie mają powiązań z Dark Hollywood, ale mogą MIEĆ.Mam nadzieję, że napisałam to w taki sposób, że nikt nie dobierze mi się do dupy. Czy wydaje mi się, że Kennedy zbił Marilyn? Pewnie nie. To nie jest tak, że on  był chroniony. Zabili go przecież w najbardziej makabryczny sposób. Zagrajmy w inną grę tym razem bez nazwisk. 

Różnice między Elite i Dark Hollywood.

Elite Hollywood:

 • dostają 8 milionów dolarów za rolę.
 • chodzą na prestiżowe imprezy.
 • prowadzą Super Bowl.
 • grożą innym.
 • pojawiają się w towarzystwie sławnych celebrytów, ale nie sławniejszych od nich.
 • wciągają narkotyki.
 • mają swoich dilerów.
 • mają PR i team, który tuszuje ich wszystkie brudy.

Dark Hollywood:

 • kontrola przemysłu; atak na twoim koncercie po to, żeby odwrócić uwagę od innej publicznej sprawy.
 • piorą mózgi.
 • poświęcenia.
 • morderstwa.
 • kulty.
 • groźby.
 • pozbywanie się celebrytów.

Mogę wymieniać dalej, ale robi mi się niedobrze i jest już po północy. A jaka jest największa ofiara Dark Hollywood? Britney Spears.

Britney kochanie, przykro mi. Oni zniszczyli ci życie. Pamiętajcie, że politycy również są zamieszani w Dark Hollywood nawet jeśli nie są częścią przemysłu. 

MILEY CYRUS.

Różne źródła twierdzą, że Miley była molestowana za czasów Disney’a. Na tych imprezach były specjalnie urządzone pokoje do tego i wszędzie byli ochroniarze.Na górnym piętrze była masa pokoi przeznaczonych do uprawiania seksu.Większość aktorek Disney’a było ich ofiarami, a kiedy trafiły pod drzwi tych imprez były wykorzystywane i pytane o ich preferencje seksualne.

Teraz pewnie zastanawiacie się jaką rolę odegrali w tym wszystkim jej rodzice i czy pomogli jej. Przecież Miley występowała wraz z ojcem (Billy Ray Cyrus) w Hannah Montana.

Gdzie byli jej rodzicie gdy działa jej się krzywda w tak młodym wieku? Moje źródła odpowiadają, że byli zbyt zajęci skupianiem się na karierze Miley i na tym, żeby pięła się na szczyt. Już nawet w tak młodym wieku rodzice Miley na wszystko jej pozwalali. Na przykład, Miley umawiała się z Justinem Gastonem kiedy ten miał 20 lat, a ona zaledwie 15. 

Jej rodzice  ie mieli nic przeciwko. Nawet dobrze się z nim dogadywali i wchodzili sobie razem na miasto. 

Miley była wtedy niepełnoletnia. Miley od zawsze miała tak, że na cokolwiek miała ochotę to to robiła i nie spotykała się z odmową albo reprymendą rodziców, więc żyła w przekonaniu, że ‘’to jest ok, to jest akceptowalne’’. Dlatego zawsze robiła rzeczy, które innym wydawały się nieodpowiednie. Nie chodzi mi tylko o Justina, ale ogólnie o jej charakter i to co robiła w karierze. To normalne.

Nastolatki często badają granice swoich rodziców albo się buntują, ale nie każdy ma takich rodziców jak ona, którzy jej nie hamują. Widzieliśmy, że to samo działo się z Justinem Bieberem kiedy skończył 18 lat i miał doczynienia z każdym możliwym narkotykiem. To samo działo się z Miley, ale u niej to zaczęło się w wieku 14 lat.W tak młodym wieku Miley zawsze czuła presję, żeby być bardziej seksowną, a wszyscy inni w jej otoczeniu to popierali. Pamiętacie kiedy w wieku 15 lat pozowała dla Vanity Fair topless? 

Jak Disney mógł się na to zgodzić? Czy jej ojciec nie miał nic przeciwko? No najwyraźniej nie. 

Pokazywanie seksualności nieletniej osoby było ok, nawet jeśli grała w serialu dla dzieci i nastolatków. Nawet Miley była w tej sprawie oderwana od rzeczywistości bo powiedziała “Miałam na sobie wielki koc. Myślałam, że to wygląda, ładnie i naturalnie. Jest takie artystycznie” Artystycznie.I nie chodzi tutaj o obwinianie Miley.

Ona była wtedy dzieckiem i ofiarą. Była otoczona dorosłymi osobami, które nie widziały w tym problemu. Miley nie widzi w tym problemu bo nie była nauczonaa granic skoro na wszystko jej pozwalali. Teraz pewnie wszyscy zastanawiacie się czy Demi Lovato i Selena Gomez też przez to przechodziły?Miley, Demi i Selena były popularnym trio Disneya w latach 2000. Wszystkie występowały w produkcjach Disneya, czasem nawet grały w tych samych filmach/serialach. 

DEMI LOVATO.

image

Demi jest bardzo otwartą osobą, ale nigdy nie poruszała tematu napaści seksualnej, chociaż było to wplątane w niektóre jej piosenki tak samo jak skompikowana relacja z jej ojcem. Chodzi mi o ‘’For the love of a Daughter’’ to jedna z najsmutniejszych piosenek Demi, gdzie śpiewa o tym jak ojciec ją skrzywdził. 

Demi umieściła ją na swoim albumie z 2011 roku ‘’Unbroken’’ możecie tam usłyszeć jej młody łamiący się głos. Tekst Demi opisuje jakąś przemoc fizyczną, ale jej piosenka Warrior jest o przemocy seksualnej

Demi potwierdziła, że Warrior jest o przemocy seksualnej z jaką się spotkała.. Demi napisała kiedyś na twitterze ‘’akurat o przemocy seksualnej nie musicie mnie pouczać. Coś o tym wiem.’’ i podlinkowała piosenkę Warrior. Moje źródła twierdzą, że Demi była wykorzystywana seksualnie jak Miley czy to z rąk jej ojca, czy to może kogoś z przemysłu. W 2018 roku Demi wydała piosenkę z Christiną Aguirelą o nazwie ‘’fall in line’’ tekst, znaczy jedną rzecz, ale teledysk daje zupełnie inny vibe. 

To jasne, że nawiązują do jakiejś przemocy.Demi od małego miała ciężko. Była odseparowana od ojca, matka miała na nią zły wpływ. Jej matka sama przyznała, że piła czasami z Demi chociaż wiedziała, że ta ma problem z alkoholem.Tak jak to było z Miley. Nie miał jej kto pokazać granic i pomóc w problemach. 

SELENA GOMEZ.

image

Selena przez dłuższy czas była wychowywana przez matkę Mandy. Dopiero w 2014 roku ich relacja się posypała i Selena zaczęła mieć problem z alkoholem i narkotykami. Podobno Selena nie przeszła niczego takiego jak Demi czy Miley bo Mandy jej pilnowała. Mandy jest ciekawą osobą bo mimo tego, że miała wpływ na kiepski charakter Seleny i nauczyła jej takiego traktowania innych to jako matka sprawdziła się najlepiej z całej 3. 

Mandy chroniła Selenę przed złem przemysłu. Była jak normalny rodzic. Dopiero później miały problemy w relacji. “Rodzice Miley są sto razy gorsi. Przez nich Miley tak się buntowała i wyczyniała różne rzeczy publicznie. Mandy zawsze miała oko na Selenę. Selena nawet mieszkała z nią przez długi czas. Dopiero kiedy się wyprowadziła Mandy przestała mieć już na nią wpływ, a ona przestała słuchać się innych” Dlatego Selena tak lubi krzywdzić innych. Zawsze miała problem z tym, że jest mniej sławna od Demi i Miley. Miley była królowa Disneya, Demi miała cudny głos, a ona była.. urocza. Selena chciała doświadczyć więcej. Stąd te jej imprezy, narkotyki, alkohol i nie tylko. 

BOGACTWO, SŁAWA, STATUS.

Im sławniejszy jesteś tym większy dostęp masz do świat elity. Czasami wasi idole chcą stać się sławniejsi żeby mieć dostęp do najlepszych narkotyków. To dla nich inny świat. Pamiętacie jak opisałam wam pewien wybór w poście o DH na temat kupienia luksusowego auta, a zgwałcenia nastolatki? Co jest bardziej ‘’ciekawsze’’ ‘’opłacalne’’ (wybaczcie mi te okropne słowa, ale oni właśnie tak myślą). Jasne, że gwałt bo luksusowe auto ma każdy kto znaczy coś w pzemyśle i niczym się z nim nie wyróżniają.

Nawet randomowe modelki z instagrama mogą kupić takie auto, ale kto może odebrać dziewictwo nieletniej celebrytce? To dlatego narkomani sięgają po coraz twardsze i lepsze narkotyki, żeby doświadczyć większego haju. Lindsay Lohan przechodziła przez to samo co Miley. 

Wtedy Selena nie była taka sławna. Teraz zapracowała na swoje nazwisko, ale wtedy liczyło się bycie lepszym o koleżanek z Disneya. Przejdźmy do Belli Thorne.

BELLA THORNE.

Bella w swojej książce napisała, że była molestowana seksualnie od 6 do 14 lat i że czuła obrzydzenie do samej siebie i wstyd. Ofiara… czuła obrzydzenie, a nie była niczemu winna. “On nie musiał mierzyć się z tym co ja kiedy molestował mnie wielokrotnie. Ja czułam do siebie wstręt i wstydziłam się.”Mówiła, że pozwalała na to tak długo bo przechodziła przez syndrom sztokholmski. Przyznała, że była molestowana, ale nie przez Disney

Bycie molestowanym od 6 do 14 roku życia było okropnym przeżyciem. Znęcano się nade mną psychicznie i fizycznie, w tym czasie paparazzi robili mi zdjęcia w każdej chwili, ale ja nie przejmowałam się sławą bo miałam swoje problemy. Miałam 12 lat kiedy paparazzi za mną biegali i nie mieli pojęcia przez co przechodzę. Ludzie z mojego otoczenia widzieli, ale nic nie zrobili.” 

A co do rodziców. Już pewnie widzicie pewien schemat. Rodzice Miley pozwalali jej robić co chce. Demi nie miała dobrej relacji z ojcem, a matka miała na nią zły wpływ. 

Jej ojciec zmarł w wypadku samochodowym kiedy miała 9 lat. Wtedy jeszcze nie mówiła otwarcie o swoich problemach. Jej matka przyznała, że nie miała o niczym pojęcia. Bella otworzyła się na instagramie i napisała, że jej relacja z matką się poprawiła i przeprosiła ją za mówienie o pewnych rzeczach publicznie. 

Jak widzimy na przykładzie Mandy, rodzice mogą chronić swoje dzieci przed Dark Hollywood. Nauczyła Selenę okropnych technik manipulowania ludźmi, ale CHRONIŁA JĄ.Elijah Wood młody aktor, przyznał, że miał szczęście bo matka chroniła go przed pewnymi rzeczami. Co do Seleny i jej problemów.. Chciała spróbować ciemnej strony sławy i teraz ledwo trzyma się na nogach. 

Zawsze będziemy widywać młode gwiazdy, które się staczają i wpadają do tej samej dziury. Bo tak działa ten przemysł.

Źródło: ExposingCelebsPoland.

Udostępnij

MROCZNA STRONA SHOW/BIZNESU – JAK ”DARK HOLLYWOOD” KONTROLUJE ELITY GWIAZD.

Globalna Świadomość11 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MISSING 411” – NAJBARDZIEJ TAJEMNICZE I DZIWNE ZAGINIĘCIA LUDZI W USA.Następny artykułKIM BYLI PIERWSI PRZEDPOTOPOWI LUDZIE NA ZIEMI ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • MROCZNA STRONA SHOW/BIZNESU – JAK ”DARK HOLLYWOOD” KONTROLUJE ELITY GWIAZD.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?