Skok w króliczą norę

”EVERGREEN” – HILARY CLINTON,KONTENERY PEŁNE DZIECI, PRZENOŚNE SALE TORTUR.

”EVERGREEN” – HILARY CLINTON,KONTENERY PEŁNE DZIECI, PRZENOŚNE SALE TORTUR.

Dzisiejsza królicza dziura doprowadza nas do firmy wysyłkowej Evergreen.

EVERGREEN to nazwa jednej z największych zintegrowanych firm infrastruktury żeglugowej na świecie.

Serwisy informacyjne na całym świecie donoszą, że Pani od zamówień na dzieci Jeffreya Epsteina, Ghislaine Maxwell, jest żoną mężczyzny o imieniu Scott Borgerson.”Scott Borgerson, dyrektor generalny firmy technologicznej o nazwie CargoMetrics, od zeszłego roku jest związany z domniemaną panią Ghislaine Maxwell, która została aresztowana na początku lipca.

Czy Ghislaine Maxwell/Borgerson handluje ludźmi ze statkami towarowymi przy użyciu technologii na niespotykaną dotąd skalę w historii ludzkości?

FBI zaczęło zgłaszać fakt, że morskie kontenery transportowe są używane do handlu ludźmi. W zeszłym miesiącu zgłoszono, że holenderska policja odkryła komorę tortur ukrytą wewnątrz jednego z kilku kontenerów morskich na obszarze wiejskim na granicy Holandii i Belgii.

Dochodzenie doprowadziło policję do magazynu z siedmioma kontenerami transportowymi. W środku kontenery były wyłożone materiałem dźwiękochłonnym i wyposażone w kamery. Sześć z tych kontenerów mogło być wykorzystywanych do przetrzymywania ludzi – na podłodze i na suficie umocowane były kajdanki, a także zainstalowame były toalety chemiczne.

Jeden z kontenerów posiadał krzesło dentystyczne wyposażone w paski na nadgarstki i kostki.Policja znalazła schowek narzędzi, w tym skalpele, nożyce do przycinania, piły, szczypce i taśmy.

Były też czarne bawełniane torby, które można było naciągnąć na głowę, policyjne mundury, kamizelki kuloodporne, pęk różnego rodzaju nożyczek na stole. Podejrzani monitorowali rozmowy na temat tortur. Narodowy Korpus Policji Holenderskiej.

Czy słyszeliśmy już gdzieś o krzesłach dentystycznych? Kiedy policja weszła do domu Jeffreya Epsteina, początkowo była zdziwiona, gdy zauważyła fotel dentystyczny. Jest jeszcze inna firma Evergreen, Evergreen Aviation, która ma historię handlu ludźmi i ma głębokie powiązania z CIA. Evergreen, pomimo ostatnich problemów finansowych, nadal utrzymuje jednego Boeinga 747 w Columbus OH i nadal utrzymuje regularne połączenia z Hongkongiem.

Jedyny terminal, który może obsługiwać ten samolot, jest własnością Landmark Aviation. Są podejrzenia, że Landmark Aviation było firmą, którą wybrano dla programu CIA, znanego jako „taksówka tortur”. W ramach tego programu, ludzie byli porywani, przewożeni do „czarnych miejsc” na całym świecie i torturowani przez miesiące lub lata. Rządy państw europejskich były świadome tego programu, a niektóre z nich wydały nawet nakazy aresztowania funkcjonariuszy CIA zaangażowanych w ten program.

Logistyka przewiezienia nieletnich przez granicę w tym celu byłaby znacznie mniej skomplikowana, gdybyśmy mieli do czynienia z placówką celną zlokalizowaną w przyjaznej, prywatnej placówce obsługiwanej przez firmę (pomyślmy, o kontenerach transportowych Evergreena i prywatnych samolotach ), która zna się na tajnych operacjach i sprawia, że ludzie znikają. Epstein, Maxwell i jej współpracownicy, tacy jak Bill i Hillary, z pewnością nie są obcy w poruszaniu się w tych kręgach.

„Evergreen” to kryptonim agencji Secret Service byłej Pierwszej Damy i Sekretarz Stanu, Hillary Clinton. Patrząc na każdą sytuację z osobnego punktu widzenia, można przejść test węchu, a kiedy cofniesz się i spojrzysz na wszystko, jak to wszystko się łączy, staje się boleśnie oczywiste, co się dzieje.

Niedawno miały miejsce EKSPLOZJE portów, fabryk i innej infrastruktury logistycznej na całym świecie. Czy były w pobliżu portów? Czy znaleziono tunele? Pomyślcie. Poszukajcie dla siebie. Zobaczycie ile napotkacie „zbiegów okoliczności”.Więcej linków i informacji poniżej:

https://twitter.com/QanonYahshua/status/1292103328478961664?s=20https://twitter.com/_WhiteRabbitt_/status/1291507530926043138?s=20https://timothycharlesholmseth.com/ghislaine-maxwells-secret-husband-is-ceo-of-worldwide-shipping-human-trafficking-company/https://www.themillennialbridge.com/clinton-foundation-tied-to-child-trafficking-laura-silsby-media-blackout/https://twitter.com/KarluskaP/status/1292144512022786050?s=20https://www.cnn.com/2020/07/07/europe/dutch-police-belgium-torture-shipping-containers/index.htmlhttps://mockingbirdpaper.com/content/columbus-where-torture-taxi-and-lolita-express-meet

Udostępnij

”EVERGREEN” – HILARY CLINTON,KONTENERY PEŁNE DZIECI, PRZENOŚNE SALE TORTUR.

Globalna Świadomość12 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKIM BYLI PIERWSI PRZEDPOTOPOWI LUDZIE NA ZIEMI ?Następny artykuł”ŚWIAT NIE JEST ZŁY DOPÓKI ZŁY NIE JESTEŚ TY” – ODPUSZCZAJĄC

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”EVERGREEN” – HILARY CLINTON,KONTENERY PEŁNE DZIECI, PRZENOŚNE SALE TORTUR.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?