Przekraczając Rubikon

FAŁSZYWE LOTY W KOSMOS – CZY RAKIETA ”SpaceX” NA PEWNO OPUŚCIŁA ZIEMIĘ ?

FAŁSZYWE LOTY W KOSMOS – CZY RAKIETA ”SpaceX” NA PEWNO OPUŚCIŁA ZIEMIĘ ?

Pod koniec maja sonda SpaceX z dwoma astronautami NASA poleciała w kosmos. Amerykanie wysłali załogową misję na orbitę okołoziemską po raz pierwszy od dziesięciu lat. Lotowi rakiety towarzyszyło wiele anomalii, poczynając od lotu kilku UFO w pobliżu, a kończąc na tym, że widać coś jak szczura biegającego po szczycie działającego silnika rakietowego.

Stworzenie biegające na nagraniu znajduje się nad dyszą silnika, jest brązowo-szare, ma długie tylne nogi, krótkie przednie nogi i długi ogon. Przybliżone wymiary tej części silnika, po której biegał ten „szczur” to około półtora metra, a to oznacza, że stworzenie to jest za duże na mysz, ale za to dobrze pasuje to do wielkości szczura.

Jednak jak to możliwe, że jakieś stworzenie biega po działającym silniku rakietowym, który znajduje się już w górnych warstwach ziemskiej atmosfery, gdzie nie ma wystarczającej ilości tlenu, aby mogło nie tylko tam przetrwać jakieś żywe stworzenie. Co z nieważkością? Co z temperaturą?

Uznanie, że podczas startu po silniku biega szczur mus prowadzić do konkluzji, że sobotni lot był tylko fałszerstwem. Incydent ze szczurem mógłby się zdarzyć na Ziemi, gdyby heroiczny „przełom” SpaceX i Stanów Zjednoczonych został nakręcony w pawilonie, ale nie ma to praktycznie sensu podejrzewać coś takiego, bo przecież astronauci przybyli na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Trzeba by zakładać, że cały program kosmiczny jest fałszerstwem.

NASA i SpaceX proszone o komentarz do tej anomalii w postaci szczura biegnącego w kosmosie, odpowiedziały, że to tylko kawałek lodu spadający z zamarzniętego silnika i zjeżdżający z niego. Ale nie brakuje opinii, że to nie wygląda jak kawałek lodu tylko jak żywe stworzenie.

W obecnych nagraniach na YT mysz/szczur został usunięty ze wszystkich oficjalnych filmików !

Udostępnij

FAŁSZYWE LOTY W KOSMOS – CZY RAKIETA ”SpaceX” NA PEWNO OPUŚCIŁA ZIEMIĘ ?

Globalna Świadomość14 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBYŁY KOMANDOS NAVY SEALS UJAWNIA SZCZEGÓŁY TAJNEJ MISJI NA ANTARKTYDZIE.Następny artykułWATYKAN CELOWO UKRYWA WIEDZĘ NA TEMAT PLANETY X –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • FAŁSZYWE LOTY W KOSMOS – CZY RAKIETA ”SpaceX” NA PEWNO OPUŚCIŁA ZIEMIĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?