Otwórz oczy

”MAM WIELU BOGATYCH WROGÓW, MOŻLIWE ŻE ZNIKNĘ NA JAKIŚ CZAS” – CZYM JEST ”NESARA” I ”10 DNI CIEMNOŚCI” TRUMPA

Uruchomiony został system anulowania długów w USA w dniu 15.08.2020 i pewnie w tym tygodniu wiele osób to zauważy. Możliwe że to wstrzymywało Ujawnienie i operacje Sztorm, bo system ciągle próbowano złamać.

Według zapowiedzi Tramp zniknie na parę dni w czasie wykonanie operacji “SZTORM”

Komunikat w sprawie Operacji “Sztorm” zawiera wypowiedź Trumpa z 07.08.2020 “I have a lot of rich enemies” and “this may be the last time you see me in a while.”Tekst po polsku tej wypowiedzi w filmiku:

Tweet od Trumpa potwierdza że w ten weekend uruchamiany jest system operacyjny. Dlatego zapowiedział że znika na jakiś czas:

“My Fellow Americans, The Storm is Upon Us.”.

To oznacza że obecne szaleństwo nie potrwa długo skoro okupanci uruchamiają plan awaryjny znacznie szybciej niż zakładano – maseczkowy reżim to tylko wstęp do całkowitej blokady, trwa seria wybuchów w całym Świecie.

Po uruchomieniu systemu w dniu 15.08.2020 ma nastąpić kolejny etap operacji SZTORM

10 DNI CIEMNOŚCI.

Konieczne jest, aby wszyscy ludzie na świecie pozostali w domach, żeby wojsko amerykańskie mogło coś wyemitować drogą telewizyjną na całym świecie. Będzie to bardzo bolesne. Jednakże ludzie nie mogą dłużej być podzieleni.

W niedalekiej przyszłości POTUS umieści na Twitterze “moi drodzy rodacy, Nadchodzi Sztorm”. Wprowadzony zostanie globalny stan wojenny. Trump prawdopodobnie będzie na pokjładzie AFI, skąd prześle 7 prezydenckich wiadomości na każdy telefon i telewizor na całym świecie.

Od tego momentu wszystkie wojska na świecie poprzez wojsko amerykańskie wyłączy wszystkie media, internet, telefony I WSZYSTKIE PROGRAMY TELEWIZYJNE (DOSTĘPNE CIĄGLE BĘDĄ NUMERY ALARMOWE), przez co wojsko amerykańskie będzie mogło transmitować przez 10 dni sesje 3 razy 8 godzin zeznania wideo, trybunały wojskowe, masę dowodów na skandale umiejscowione w artykule “SZTORM”. Podczas gdy to się będzie działo, będą oni usuwać rządy na całym świecie i przeprowadzać masowe aresztowania (500 TYSIĘCY AKTÓW OSKARŻEŃ).

Dzieją się rzeczy, o których nie mogę mówić, ale są one niezwykle pozytywne …

GESARA/NESARA zostanie włączona, co oznacza całkowitą przemianę kluczowych systemów dla Ziemi.

Etap wdrażania prawa NESARA przez Trumpa

Sekcje NESARA zrealizowane do tej pory:

 • Eliminacja Systemu Rezerwy Federalnej: FED został znacjonalizowany i połączył skarb państwa.
 • Eliminacja podatków od wynagrodzeń.
 • Zwiększenie świadczeń dla seniorów.
 • Zaprzestanie wszelkich agresywnych działań wojskowych rządu USA na całym świecie.
 • Ustanowienie pokój na całym świecie.
 • Uwolnienie bezprecedensowego dobrobytu dzięki ogromnym sumom pieniędzy na cele humanitarne.

Sekcje NESARA, które wkrótce zostaną wdrożone:

 • Anulowanie wszystkich zadłużeń związanych z kartami kredytowymi, hipoteką i innymi długami bankowymi wynikającymi z nielegalnej działalności bankowej i rządowej.
 • Tworzenie nowej tęczowej waluty Skarbu USA, opartej o złoto, srebro i platynę.
 • Umożliwienie wydania ponad 6000 patentów na blokowane technologie.
 • Monitorowanie wyborów i zapobieganie nielegalnej działalności wyborczej grup specjalnego interesu.
 • Inicjacja nowego systemu bankowo skarbowego USA zgodnie z prawem konstytucyjnym.
 • Zniesienie IRS /Urząd Skarbowy/.

NESARA w zamówieniach wykonawczych i rachunkach

Dzisiejsze pierwsze zarządzenie prezydenta Donalda Trumpa zapewnia Amerykanom zarabiającym mniej niż 100 000 dolarów rocznie urlop podatkowy od wynagrodzeń. Drugi dzisiejszy dekret chroni Amerykanów przed eksmisją. Trzecie zarządzenie przewiduje kontynuację rozszerzonych zasiłków dla bezrobotnych. Dzisiejsza czwarta dyrektywa przedłuża ulgi dla pożyczkobiorców kredytów studenckich do końca roku. Prezydent Trump podpisał również dwie ważne ustawy dla weteranów, zwiększając uprawnienia weteranów ze ślepotą i wymagając od VA ustanowienia programu leczenia.

Strategia standardu złota i załamanie się dolara

Dolar nie jest już powiązany ze złotem, ale nadal jest światową walutą rezerwową. Ponad 60% zagranicznych rezerw bankowych jest obecnie utrzymywanych w dolarach amerykańskich. Wiele krajów (na czele z Chinami i Rosją) starało się zdetronizować dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej. Chiny od dawna ograniczają swoją ekspozycję na dolara, a ostatnio zarówno Chiny, jak i Rosja gromadzą zapasy w złocie.

Banki centralne dodały 650 ton złota do swoich rezerw w 2019 r., co jest drugim co do wielkości przesunięciem od 50 lat, po 656 ton dodanych w 2018 r. Przed kryzysem finansowym w latach 2007-09 banki centralne przez dziesięciolecia sprzedawały złoto w cenach netto na całym świecie. W ostatnim szaleństwie wiodły Chiny, Rosja, Turcja, Kazachstan i Uzbekistan.

Chiny mogą uniknąć upadku dolara, przywiązując juana do złota. Nie ma wątpliwości, że mają dostęp do wystarczającej ilości złota. Obecnie interesuje je zachowanie dolara, a nie jego zniszczenie, ponieważ jest to podstawowy sposób zabezpieczenia chińskich interesów zagranicznych.

Czy operacja ”SZTORM” dojdzie do spektakularnego finału i czy czeka nas ”10 dni ciemności” ? Czy pierwasza fala covid/19 i lockdown był tylko testem ?

Źródło: ripple.com www.fxstreet.com , uk.news.yahoo.com , seekalpha.com

NESARA law implementation stage by Trump 

https://gesara.news/live.html

Najnowsze wpisy

Kategorie

”MAM WIELU BOGATYCH WROGÓW, MOŻLIWE ŻE ZNIKNĘ NA JAKIŚ CZAS” – CZYM JEST ”NESARA” I ”10 DNI CIEMNOŚCI” TRUMPA

17 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania ”MAM WIELU BOGATYCH WROGÓW, MOŻLIWE ŻE ZNIKNĘ NA JAKIŚ CZAS” – CZYM JEST ”NESARA”

Może Ci się spodobać

”RESZTA ŻYCIA” – JAK ELITY ZAPROJEKTOWAŁY NASZĄ CODZIENNOŚĆ ? 11 stycznia 2021

 • Najnowsze wpisy
 • Kategorie
 • ”MAM WIELU BOGATYCH WROGÓW, MOŻLIWE ŻE ZNIKNĘ NA JAKIŚ CZAS” – CZYM JEST ”NESARA” I ”10 DNI CIEMNOŚCI” TRUMPA
 • Może Ci się spodobać