Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE DYNASTII TRUMP – JAK ”IV RZESZA” PRZEJĘŁA BIAŁY DOM.

TAJEMNICE DYNASTII TRUMP – JAK ”IV RZESZA” PRZEJĘŁA BIAŁY DOM.

System Double-Cross lub System XX był operacją kontrwywiadu i oszustwa brytyjskiej Służby Bezpieczeństwa (organizacji cywilnej określanej zwykle pod tytułem MI5 ) podczas II wojny światowej .

Nazistowscy agenci w Wielkiej Brytanii – prawdziwi i fałszywi – zostali schwytani, oddali się lub po prostu zgłosili się, a następnie byli wykorzystywani przez Brytyjczyków do rozpowszechniania głównie dezinformacji swoim nazistowskim kontrolerom – Taki był oficjalny cel tej operacji a do jakich działań w rzeczywistości wywiad Bretyński mógł używać takiej agentury możemy się tylko domyślać.

Operacje nadzorował Komitet Dwudziestu pod przewodnictwem Johna Cecila Mastermana ; nazwa komitetu pochodzi od cyfry rzymskiej 20: “XX” (czyli podwójny krzyż).

Komitet XX (ang. XX-committee, XX, Twenty) – jednostka brytyjskiego wywiadu utworzona we wrześniu 1940 roku do koordynacji operacji dezinformacyjnych i zreformowana w styczniu następnego roku na potrzeby operacji Double-Cross System. Zadaniem Komitetu XX było kontrolowanie niemieckiej agentury w Wielkiej Brytanii, przechwytywanie nowoprzybyłych niemieckich agentów (przewerbowanie)(o ile już wcześniej nie byli Brtyjskimi agentami) – przyp. autora.

Saga Trumpa rozpoczęła się w Bawarii w 1869 roku – rok przed epokowym Upadkiem Państwa Kościelnego. Dynastia obejmowała ostatnią epokę w historii chrześcijaństwa, zwaną erą Laodycei lub BLIND MENS (Apokalipsa 3:17).

Pierwotna nazwa bawarskiej dynastii Trump brzmiała Drumpf. Po wyniszczającej wojnie trzydziestoletniej sponsorowanej przez jezuitów, Hans Dwumpf, winiarz z Kallstadt, zmienił nazwisko na Trump.

Po pokoju westfalskim w 1648 roku Niemcy zostały podzielone na kilka królestw; każdy z nich ma oficjalną religię państwową katolicką lub „protestancką”.

Święty Marcin Luter nigdy nie nazywał siebie „protestantem”. Nazwa „protestant” została wymyślona przez jezuitów jako zniewaga wobec chrześcijan reformowanych, którzy byli posłuszni nakazowi Chrystusa, aby „wyjść z Babilonu” (Jeremiasz 51: 6, Apokalipsa 18: 4).

W 1854 roku Bawaria została przyłączona do ultra-katolickiej Austrii, kiedy księżniczka Witterlsbacha Elżbieta poślubiła cesarza habsburskiego Franciszka Józefa . W 1885 roku 16-letni Friedrich Trump po raz pierwszy wkroczył do Nowego Jeruzalem z jednym celem: szybko się wzbogacić! Z pomocą Johna D. Rockefellera osiągnął swój cel, a następnie wrócił do Bawarii w poszukiwaniu narzeczonej.

W 1901 roku Friedrich przybył do Bawarii jako zamożny mężczyzna i poślubił dziewczynę z sąsiedztwa imieniem Elizabeth „Christ”. Friedrich poślubił Elizabeth w 1902 roku i para przeniosła się do Nowego Jorku. Elżbieta desperacko chciała wrócić do Bawarii, aby jej dzieci urodziły się w Drugiej Rzeszy Bismarcka. W 1904 roku Friedrich i Elizabeth wrócili do Bawarii, ale „Kaiser Bill” odmówił im pozwolenia na pobyt.

„ Kaiser Bill” uważał, że Trumpowie mogliby lepiej służyć Drugiej Rzeszy w Nowej Jerozolimie, więc został wydalony z kraju jako „oszust do poboru”. W Nowym Jorku Friedrich i Elizabeth mieli troje dzieci: Freda seniora, Elizabeth i Johna. Fred Sr. był ojcem Donalda J. Trumpa. Zaczynając praktycznie od zera, Fred Trump zgromadził ogromne imperium na rynku nieruchomości.

W 1936 roku Fred Trump Sr. poślubił Mary Anne MacLeod, imigrantkę z Outer Hebredes w Szkocji. Północna Szkocja zawsze była bastionem „starego pretendenta” „Bonnie” księcia Charliego!

Para miała czworo dzieci: Fredericka Jr., Elizabeth, Donalda i Roberta. Kiedy w 1929 r. Nastąpił wielki kryzys, prawie wszyscy byli spłukani, ale Fred Trump Sr. świetnie prosperował. To dlatego, że był finansowany przez należący do Brytyjczyków bank Brown Brothers Harriman.

W 1931 roku firma Brown Brothers of Philadelphia połączyła się z Harriman, tworząc Brown Brothers Harriman, co czyni go najbogatszym bankiem w kraju. Averell „Moneybags” Harriman był właśnie ojcem Hillary Digby Churchill Clinton!

Donald był jedynym synem, który mógł pracować ze swoim tyrańskim ojcem. Fred Senior zaciągnął swojego niechętnego syna na różne miejsca pracy, ale Donaldowi zależało tylko na tym, żeby „dobrze się bawić” Fred senior desperacko pragnął spadkobiercy i części rezerwowej dla dynastii Trumpów, ale Donald nie należał do tych, którzy się żenili.

Donaldowi kazano stworzyć spadkobiercę, aby kontynuować dynastię Trump !

Donald był bardzo niesfornym uczniem, więc jego ojciec wysłał go do Akademii Wojskowej w Nowym Jorku, aby nauczył się dyscypliny. To była akademia wojskowa West Point dla nieletnich. Donald dobrze się rozwijał w środowisku tylko dla mężczyzn i ukończył szkołę w 1964 roku.

Od 1964 roku Donald studiował na Uniwersytecie Fordham, ale zrezygnował po 2 latach, ponieważ nauczanie jezuickie nie przemawiało do niego. W 1968 roku zapisał się do University of Pennsylvania Wharton School of Finance. University of Pennsylvania został założony przed Nowym Jeruzalem, ale Wharton School of Finance została założona przez Brown Brothers Bank w 1881 roku.

W tej szkole nauczył się, że prawdziwi miliarderzy są dyskretni i nigdy nie szukają rozgłosu!

Donald został po raz pierwszy przedstawiony Ivanie, Austriaczce w 1976 roku. Ivan to bardzo popularne rosyjskie imię, które w języku angielskim tłumaczy się jako John. Ivana to żeńska forma imienia i oznacza JOAN. Femme fatale Ivana Winklmayr była Austriaczką agentką jak Mary Vetsera lub Hedy Lamar. Jej zadaniem jako agentki było nawiązanie kontaktu z Donaldem Trumpem, poślubienie go oraz stworzenie spadkobiercy i części rezerwowej dla dynastii Trumpów. Ivana opuściła Austrię w 1973 roku i osiadła w Montrealu w Kanadzie. Stamtąd mogła nawiązać kontakt z Donaldem.

Ze swojej brytyjskiej stacji szpiegowskiej w Kanadzie Ivana była w stanie nawiązać kontakt z organizacją Trump w Nowym Jorku. Donald Trump był wysokim, jasnowłosym, niebieskookim Adonisem, który lubił wydawać miliony swojego ojca. On nigdy nie powiedziałby „Jesteś zwolniony!” nikomu! Donald miał bliskiego przyjaciela, prawnika imieniem Roy Cohn, który doradził mu zawarcie umowy przedmałżeńskiej przed ślubem z Ivaną.

Według wywiadu z Vanity Fair z 1990 r. Ivana Trump powiedziała kiedyś swojemu prawnikowi Michaelowi Kennedy’emu, że jej mąż, potentat nieruchomościowy Donald Trump, obecnie czołowy republikański kandydat na prezydenta, trzymał książkę z przemówieniami Hitlera w pobliżu jego łóżka.

„W kwietniu ubiegłego roku, być może w fali czeskiego nacjonalizmu, Ivana Trump powiedziała swojemu prawnikowi Michaelowi Kennedy’emu, że od czasu do czasu jej mąż czyta książkę z zebranymi przemówieniami Hitlera, Mój nowy porządek, którą trzyma w szafce przy łóżku … Przemówienia Hitlera, od jego najwcześniejszych dni aż po pozorowaną wojnę w 1939 roku, ujawniają jego niezwykłe zdolności jako mistrza propagandzisty ”

– napisała Marie Brenner .

Hitler był jednym z najbardziej płodnych mówców w historii , budując ludobójczy reżim nazistowski z przemówieniami, które oczarowały publiczność.

„Nauczył się, jak zostać charyzmatycznym mówcą, a ludzie, z jakiegokolwiek powodu, polubili go”

– powiedział profesor Bruce Loebs , który przez ostatnie 46 lat prowadził klasę Retoryki Hitlera i Churchilla na Idaho State University. Business Insider na początku tego roku.

„Ludzie byli najbardziej skłonni podążać za nim, ponieważ wydawał się mieć właściwe odpowiedzi w czasie ogromnego ekonomicznego wstrząsu”.

Kiedy Brenner zapytał Trumpa, w jaki sposób zdobył przemówienia Hitlera, „Trump zawahał się”, a następnie powiedział: „Kto ci to powiedział?”.

„Nie pamiętam” – odpowiedział podobno Brenner.

Trump wspominał wtedy: „Właściwie to mój przyjaciel Marty Davis z Paramount dał mi kopię„ Mein Kampf ”, a on jest Żydem”.

Brenner dodał, że Davis przyznał, że dał Trumpowi książkę o Hitlerze.

„Ale to był„ Mój nowy porządek ”, przemówienia Hitlera, a nie„ Mein Kampf ”- powiedział podobno Davis. – Myślałem, że uzna to za interesujące. Jestem jego przyjacielem, ale nie jestem Żydem.

Po tym, jak Trump i Brenner zmienili temat, Trump powrócił do tematu i podobno powiedział: „Gdybym miał te przemówienia, a nie mówię, że tak, to nigdy bym ich nie przeczytał”. W 1978 r. Główne zadanie Donalda zostało ukończone, ponieważ stworzył spadkobiercę zapasowego dla dynastii Trumpów. Jednak przez całą dekadę lat 90. kontynuował pracę dla ojca Freda, przez wspomaganego sobowtóra Johna Barona.

Przez całą dekadę lat 90. miejsce prawdziwego Donalda zajmował sobowtór.

Podczas gdy imperium Trumpa rozwijało się w latach 90-tych, było ich mnóstwo. Najbardziej znanym sobowtórem Trumpa był John Baron, a dziennikarze często byli zdezorientowani, z którym Trumpem rozmawiali. Prawdziwy Trump odegrał ograniczoną rolę w Organizacji Trumpa, ale Baron był najprawdopodobniej mózgiem tego serialu.

Po Trump Tower w Nowym Jorku, kolejnym wielkim chwytem reklamowym organizacji Trump było otwarcie kasyn hazardowych w Atlantic City w stanie New Jersey. Wcześniej większość znanych gier hazardowych ograniczała się do Lost Wages w Nevadzie.

W 1980 roku rodzinna sieć All-American Holiday Inn została potajemnie przejęta przez brytyjską firmę InterContinental Hotels Group, PLC. W 1982 roku ta sama firma nabyła hazardową firmę o nazwie Harrah’s, Inc. Ze względu na związek hazardu i przestępczości zorganizowanej Komisja Kontroli Kasyna w New Jersey dokładnie zweryfikowała każdego kandydata.

Austriaczka Ivana została szefem Trump Hotel and Casino, ale została przeniesiona z powrotem na Manhattan tuż przed katastrofą helikoptera.

10 października 1989 roku Donald Trump i 3 dyrektorzy kasyn zginęli katastrofie !!

10 października 1989 r. 3 z najwyższego kierownictwa Trumpa w Atlantic City odbyło podróż helikopterem Trump Air Sikorsky S-76 do Nowego Jorku na krótką konferencję prasową. Wylądowali na 61. lotnisku dla śmigłowców na Wschodzie, a następnie zostali zabrani limuzyną do hotelu Plaza.

Konferencja prasowa miała na celu promocję meczu bokserskiego pomiędzy Héctorem „Macho Man” Camacho i Vinnym Pazienza. Donald Trump miał im towarzyszyć z powrotem na helikopterze, ponieważ jego obecność tam zapewniłaby duże zainteresowanie.

Po konferencji prasowej w hotelu Plaza cała trójka zjadła lunch, a następnie wróciła z Donaldem na lądowisko dla śmigłowców – tylko po to, by odkryć, że ich helikopter Sikorsky został zastąpiony włoską Agustą S-109.

Oficjalny opis katastrofy helikoptera jest czystą fikcją: 3 dyrektorzy zostali „opóźnieni”, a ich helikopter wystartował bez nich. Potem rozejrzeli się i znaleźli helikopter produkcji włoskiej firmy Agusta.

Znalezienie zastępczego helikoptera nastąpiło tak szybko, że trio było już w powietrzu do godziny 13:00.Trump Organizacja miała francuski śmigłowiec Super Puma ale kierownictwo postanowiło nie używać go, ponieważ był dużo palił!

Pilot helikoptera Robert Kent i drugi pilot Lawrence Diener również zginęli w katastrofie. Według biografii „wskrzeszonego” Trump w ostatniej chwili zdecydował się odwołać podróż! „Wskrzeszony” Donald przypisuje tej decyzji uratowanie mu życia!

Przez chwilę, gdy wychodzili, myślałem o pójściu z nimi. Lecę do Atlantic City przynajmniej raz w tygodniu i wiedziałem, że gdybym wtedy odbył czterdziestopięciominutową podróż helikopterem, nadal rozmawialiśmy o interesach. Ale tego dnia w biurze było zbyt wiele do zrobienia. Tak szybko, jak pomysł przyszedł mi do głowy, postanowiłem nie iść. Zamiast tego pożegnałem się i wróciłem do czytania raportów i wykonywania telefonów (Trump. Surviving at the Top , str. 17-18).

„wskrzeszony” Donald Trump:

„Zmartwychwstały” Donald nie wspomniał nic o swoim strachu przed lataniem we włoskim helikopterze firmy Agusta! Po katastrofie saga Trumpa stała się naprawdę dziwaczna. Ivana rozwiodła się z Donaldem, który był „powrócił z martwych” i otrzymała opiekę nad dziećmi. W grudniu 1993 roku „wskrzeszony” Donald poślubił Marlę Maples na Florydzie.

Po krachu finanse Organizacji Trumpa spadały, a eksperci z Wall St. przewidywali, że cała firma zbankrutuje. Tym, co uratowało organizację Trumpa, był ogromny zastrzyk gotówki z niedawno zjednoczonego niemieckiego Deutsche Bank!

To agent brytyjskiej Secret Service Mark Burnett wskrzesił nazwisko Trumpa i ponownie uczynił go postacią ogólnokrajową. Przed katastrofą większość czołowych reporterów głównych gazet nowojorskich wiedziała, że ​​jest ich czterech – Donaldów Trumps!

Po katastrofie helikoptera finanse organizacji Trump były w stanie FATALNYM, ale dzięki Deutsche Bank, ich kufry znów zostały przepełnione gotówką.. Dodatkowo kampania Trumpa w 2016 r. Otrzymała ogromny zastrzyk gotówki z tego samego banku… Dlaczego Niemcy miałyby chcieć ponownie uczynić Amerykę wielką, skoro naziści nigdy oficjalnie nie poddali się generałowi Eisenhowerowi w 1945 roku?

W 2016 roku brązowooki i niebieskooki sobowtór „Trump” debatował z sobowtórem Hillary. Prawdziwy Donald Trump miałby 70 lat, a Hillary Digby Churchill Clinton 69. – Zadajcie sobie pytanie ile miałby teraz. Odpowiem – 74.

W 1975 roku Fred Trump Sr. nakazał swojemu synowi ożenić się i spłodzić spadkobiercę, aby kontynuować dynastię Trump. Wypełnił ten obowiązek do 1985 r., Więc do tego czasu jego praca została w zasadzie zakończona.

Austriacka femme fatale Ivana Winklmayr była agentem MI5 i żoną Donalda J. Trumpa.Ivana Winklmayr była pierwszą córką Adolfa i Evy urodzoną w Argentynie. Córka Adolfa i Evy Hitlerów. W 1970 roku urodziła córeczkę imieniem Melania, która została umieszczona w rodzinie Knavs w Słowenii.Podobnie jak jej mama, Melania została modelką, a później First Lady of the New Jer usa lem!

Po przyjeździe do Kanady Ivana skontaktowała się z Donaldem, a on zgodził się poślubić ją dopiero po tym, jak ich prawnicy starannie przygotowali umowę przedmałżeńską. Ślub Donalda i Ivany odbył się w 1977 roku. Było to ściśle biznesowe porozumienie mające na celu stworzenie spadkobiercy i kontynuacji dla dynastii Trump.

Drugie dziecko, które urodziło się Adolfowi i Evie w Argentynie, zostało nazwane Angela na pamiątkę zamordowanej Geli.

Cześć Hitlera dla pamięci Geli przybrała formę religii. Własną ręką zamknął drzwi jej pokoju, do których nikt oprócz Frau Winter, jak rozkazał, nie miał dostępu; i przez wiele lat, zgodnie z jego instrukcjami, Frau Winter codziennie umieszczała w pokoju bukiet świeżych chryzantem, ulubionych kwiatów Geli. (Hoffmann, Hitler Was My Friend , s. 155-156).

Wiele z tych wyrzutów sumienia wynikało z poczucia winy za jej morderstwo w przypływie wściekłości.

Adolf i Eva przeszli na emeryturę do Argentyny i kontynuowali dynastię Hitlerów!

Sceptycy twierdzą, że 56-letni Hitler był za stary, aby spłodzić więcej dzieci. Brytyjski komik Charlie Chaplin (1889 – 1977) – podobny do Hitlera – ożenił się ponownie w 1943 roku i spłodził ośmioro dzieci!

Hitler wiedział, że II wojna światowa nie zakończyła się w maju 1945 r., Ponieważ naziści nigdy nie podpisali formalnej kapitulacji z generałem Eisenhowerem. Za dnia były Führer planował rozpoczęcie wojny między USA a Rosją. Prawie udało mu się z kryzysem berlińskim w 1948 roku. . . i wojna koreańska w 1950 roku.

Zrobiono wszystko, aby Adolf i Eva poczuli się w Argentynie jak w domu. Berghof w Argentynie był wzorowany na bawarskim Berghofie, a ustawienie było jak najbardziej „romantyczne” i odległe. Pierwszym dzieckiem, które urodziło się Adolfowi i Evie w Argentynie, była Ivana.

Generał SS Hermann Fegelein był szwagrem Hitlera i towarzyszył byłemu Führerowi w Argentynie. Jego żona Gretl, siostra Ewy, pozostała w Bawarii. Gretl upewniła się, że mała Ivana została posadzona z odpowiednimi rodzicami zastępczymi. Gretl bardzo przypominała swoją siostrę i dzieliło ich zaledwie 3 lata. Korzystając z paszportu Gretl, Eva mogła odwiedzić swoje dzieci w NRD i Austrii.

Mała Angela urodziła się w Argentynie, ale została umieszczona z parą w Niemczech Wschodnich o imieniu Horst i Herlind Kasner. Wszystkimi przygotowania zajęła się siostra Evy, Gretl.

Angela Merkel Hitler została kanclerzem Czwartej Rzeszy w 2005 roku.

Urząd Prezydenta Nowego Jeruzalem to najpotężniejsza pozycja na świecie. . . i najbardziej niebezpiecznia … 8 prezydentów zostało zamordowanych i zastąpionych przez pełniących obowiązki prezydentów. Prezydent Carter był ostatnim zamordowanym prezydentem, a Ronald Reagan został prawie zamordowany w 1981 roku.

Żaden miliarder nie chciałby tej pracy. . . chyba że pragnie spotkać swojego Stwórcę … Bogaci nigdy nie mogą się doczekać opuszczenia luksusów obecnego świata! Tutaj próbka aktualnych poglądów Pana “Donalda Trumpa” odnośnie państwa w Palestynie, raczej nie pozostawia to złudzeń po której stronie stoi ta postać i jakie siły za nią stoją.

Oznacza to, że Czwarta Rzesza zhakowała ”Nowe Jeruzalem” … Prorok Daniel przepowiedział tę bardzo niebezpieczną sytuację:

I on (Antychryst) rozbije namioty swego pałacu między morzami na chwalebnej świętej górze; a jednak dojdzie do swego kresu i nikt mu nie pomoże (Daniel 11:45).

Z powyższego artykułu wynika jasno iż postać pod tytułem “Donald Trump” jest sobowtórem prawdziwego Donalda Trumpa, tworem służb specjalnych MI6, który w imieniu tychże służb prowadzi działania operacyjne jakie jest rzeczywiste zadanie tego agenta, możemy tylko domniemywać. Jedno jest pewne mamy do czynienia z intrygą na najwyższych szczeblach i nic co znaliśmy do tej pory nie wydaje się rzeczywistością.

Źródło : http://www.reformation.org/page2.html

Udostępnij

TAJEMNICE DYNASTII TRUMP – JAK ”IV RZESZA” PRZEJĘŁA BIAŁY DOM.

Globalna Świadomość22 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASZ DOKOŁA DOKŁADNIE TO CO SAM SOBIE WYKREOWAŁEŚ.Następny artykułPEDOFILIA I SEKSUALIZACJA DZIECI – NOWY SERIAL NETFLIX ŁAMIE KOLEJNE BARIERY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE DYNASTII TRUMP – JAK ”IV RZESZA” PRZEJĘŁA BIAŁY DOM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?