Świat jest inny

TAJEMNICE IV RZESZY – BUSH, ŚMIERĆ TESLI, 9/11

TAJEMNICE IV RZESZY – BUSH, ŚMIERĆ TESLI, 9/11

Ojciec niesławnego prezydenta USA George Busha to nazistowski szpieg o nazwisku George H Scherff Jr , który prawdopodobnie zamordował Nikola Teslę. Był on także dyrektorem CIA tak więc USA od lat 50 jest pod kontrolą nazistów, ten fakt między innymi chciał ujawnić prezydent Kennedy mówiąc o wielkim monolitycznym spisku dlatego zginął.

W 1938 roku Hitler wysłał 14-letniego George’a H. Scherffa Jr. do Ameryki, aby spróbował zaprzyjaźnić się, szpiegować i zabić wielkiego amerykańskiego wynalazcę, dr. Nikolę Teslę! Na chwilę zostałem przyjęty przez jego syna, aż pojawiły się jego prawdziwe kolory. Dlaczego chrześcijanie są tak łatwowierni? 

Wielu zakochało się w kłamstwie (Scherffa), wielu zakochało się w kłamstwie “narodu wybranego”, co spowodowało, że stali się chrześcijańskimi syjonistami, co sprawiło, że uwierzyli w kłamstwo “holokaustu”, które idąc dalej zaślepiło ich na wydarzenia związane z 11 września” – 11 września był sabotażem / fałszywą flagą syjonistów w celu uzasadnienia między innymi akceptacji międzynarodowej ich ekspansji militarnej na bliski wschód, podobnie jak II wojna światowa służyła ich celom między innymi uzyskaniu zgody międzynarodowej na napaść na Palestynę.

W 11 września chodziło o podbój Iraku, Syrii i Krymu, zanim Hillary została prezydentem w 2008 roku.

Wujek Jay zapewnił Hillary, że mogłaby kandydować jako „kandydatka do pokoju” w 2008 roku, gdyby Pentagon zdołał „zakończyć swoją misję” przed tą datą. To był powód operacji fałszywej flagi Pearl Harbor typu 9/11.

Bliźniacze wieże zostały zbudowane przez firmę budowlaną o nazwie Karl Koch Erecting Company. Ich oferta na to zadanie wyniosła 20 milionów dolarów, podczas gdy oferta US i Bethlehem Steel wyniosła około 120 milionów dolarów. Oczywiście budynki nie miały wytrzymać zbyt długo, ponieważ stanowiły konkurencję dla 30 Rockefeller Plaza.

Bliźniacze wieże zostały zbudowane na wzór ”BIRD CAGES” – klatki dla ptaków bez absolutnie żadnych wzmocnień pośrodku. Oto cytat Karla Kocha III, prezesa firmy:

W ten weekend odwiedziłem ojca w Sands Point. Powiedział, że widział WTC i że z zewnątrz wyglądało na to, że wykonaliśmy dobrą robotę. „Ale Karl”, powiedział, „w tym budynku nie ma stali ” .
Oświadczyłem ojcu, że do budowy wykorzystano dwieście tysięcy ton stali.
“To jest jak klatka dla ptaków, czy każde piętro jest tak zbudowane? Co podtrzymuje ten budynek?
„System paneli podłogowych” – wyjaśniłem. „To daje boczną podporę zewnętrznej ścianie. To nowoczesny sposób budowania drapaczy chmur.” Tato potrząsnął głową. „Projekt jest zły” – powiedział. Na całej podłodze powinny znajdować się stalowe kolumny, aby utrzymać te sufity. Gdzie są belki i kolumny?

(Koch, Men of Steel , str. 338-339).

Te 2 budynki były tylko tymczasowe, dopóki Rockefeller nie był gotowy na swój Pearl Harbor II.

Bliźniacze wieże zostały zniszczone przez materiały wybuchowe i małą broń nuklearną ukrytą w piwnicy. To był Pearl Harbor II, a Pentagon był wygodnym pretekstem do inwazji na Irak, Syrię i Krym.

Konstrukcja ”klatek dla ptaków” Twin Towers sprawiła, że ​​były one bardzo łatwe do wyburzenia. Stare budynki są zwykle burzone za pomocą materiałów wybuchowych w idealnym momencie, aby zapobiec uszkodzeniu otaczających budynków.

A teraz wróćmy do rodziny Bush.

Niedawne dowody ujawniły szczegóły, że Nikola Tesla został zamordowany dzień po tym, jak odwiedziło go na całodniowy wywiad dwóch agentów tajnych służb, Reinhardt Galen i Otto Skorzeny. Po morderstwie ukradziono wszystkie plany i dokumenty Tesli.

Otto Skorzeny był ochroniarzem Hitlera, a także zabójcą, jednym z wielu nazistów, którzy po drugiej wojnie światowej emigrowali do USA w ramach Projektu Paperclip. Wielu z tych nazistowskich naukowców rozpoczęło pracę dla NASA, CIA i innych tajnych służb USA.

Chociaż podobno zmarł w 1975 r., Skorzeny powrócił w 1999 r. Podczas spowiedzi na łożu śmierci, mężczyźnie, który spotykał się z córką, ujawnił tożsamość asystenta Tesli, który go okradał. Ten człowiek, powiedział, znany jako George Scherff senior, to nikt inny jak Prescott Bush – ojciec 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych i dziadek prezydenta George’a W. Busha.

To, co pozostaje niezmienne, gdy przeglądamy publicznie dostępne oficjalne dokumenty, prywatną korespondencję, wspomnienia, artykuły prasowe, zdjęcia i inne „wskazówki”, to fakt, że dokumenty rodzinne Bushów (te, które istnieją) są pałacem zagadek niespójności i ciekawostek. Ponieważ zgodnie z ustaleniami kongresowymi Prescott Bush prowadził interesy z nazistami podczas II wojny światowej, możemy śmiało powiedzieć, że istniały powiązania Busha z nazistami. Kim są Bushowie ?

Jak są związali się z nazistami? Czy połączenie jest nadal żywe dzięki prezydentom USA George’owi HW Bushowi i George’owi W. Bushowi? Odpowiedzi nie są tak dosłowne, jak byśmy chcieli. Ale mamy świadectwo Otto Skorzenego i jego zdjęcia. Rodzina „Bushów” została stworzona, aby zniszczyć Amerykę.

To, czego uczy się o historii w amerykańskich szkołach, to nie historia, ale bajka. Co więcej, jest to propaganda stworzona po to, by oszukać niczego nie podejrzewające społeczeństwo o jego prawdziwym dziedzictwie oraz zdradzieckich czynach i sabotażu, które zostały wymyślone w celu wprowadzenia Nowego Porządku Świata. W przeszłości inni pisali o licznych spiskach mających na celu kontrolę zasobów naturalnych, energii, żywności i naszego suwerennego prawa do życia na Ziemi.

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY – BUSH, ŚMIERĆ TESLI, 9/11

Globalna Świadomość23 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPEDOFILIA I SEKSUALIZACJA DZIECI – NOWY SERIAL NETFLIX ŁAMIE KOLEJNE BARIERY.Następny artykułTAJEMNICE IV RZESZY – HITLER, WINDSOR, ROTHSCHILD I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! WOJNY POGODOWE – ELITY ZACHODU ZAATAKOWAŁY DUBAJ ”BRONIĄ POGODOWĄ” ! TAJEMNICA ANTYCHRYSTA – O CO

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE IV RZESZY – BUSH, ŚMIERĆ TESLI, 9/11
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?