AGENDA 2030

CZY COVID/19 MIAŁ WYLUDNIĆ ZIEMIĘ TAK JAK ZAPOWIADAŁA SEKRETARZ GENERALNA ONZ ?

Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie,

Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety.

Podczas wywiadu dla organizacji CLIMAT ONE Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że

ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.

Prowadzący wywiad Greg Dalton zapytał:

— „Czy nie jest prawdą,  — że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

Christina Figures odpowiedziała:

— „Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę.  — Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby.

(…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) — Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

Sekretarz ONZ udzieliła wywiadu Gregowi  Daltonowi założycielowi organizacji Climat One. Greg przez 6 lat był członkiem oraz  Vice Prezydentem  organizacji The Commonwealth Club of California, organizacja ta została założona w 1903 roku, liczy 21 tysięcy członków i sponsoruje około 40 konferencji każdego roku, tematami konferencji są: polityka, ekonomia, kultura i ochrona środowiska, wśród członków są politycy, ekonomiści, naukowcy i dziennikarze.  

Organizacja ”Climat One” działa pod patronatem The Commonwealth Club of California i jak zapewnia jej założyciel ma być ona pomostem między przedstawicielami biznesu, władzami a społeczeństwem.

Climat One jest to publicznym forum, które poszukuje ekstremalnych działań w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Jest to oddział Kalifornijskiej organizacji z siedzibą w San Francisco,  regularnie odwiedzany przez polityków i prezesów największych korporacji.

Wypowiedz  sekretarz ONZ mimo, że wzbudza uzasadnione obawy nie jest niczym nowym w planach globalistów. Oficjalna plan klimatyczny ONZ został opisany przez UNFCC jako „kompletne przekształcenie struktury gospodarczej świata.”

Kilka dni wcześniej Figueres w wywiadzie dla Bloomberg News pochwaliła chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ  jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.

https://m.cda.pl/video/101224064

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY COVID/19 MIAŁ WYLUDNIĆ ZIEMIĘ TAK JAK ZAPOWIADAŁA SEKRETARZ GENERALNA ONZ ?

29 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania CZY COVID/19 MIAŁ WYLUDNIĆ ZIEMIĘ TAK JAK ZAPOWIADAŁA SEKRETARZ GENERALNA ONZ ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNA 28 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY COVID/19 MIAŁ WYLUDNIĆ ZIEMIĘ TAK JAK ZAPOWIADAŁA SEKRETARZ GENERALNA ONZ ?
  • Może Ci się spodobać