Alternatywna historia świata

TAJEMNICE IV RZESZY : MORDERSTWO TESLI I KRADZIEŻ TAJEMNEJ TECHNOLOGII, BUSH-HITLER-ROCKEFELLER,

TAJEMNICE IV RZESZY : MORDERSTWO TESLI I KRADZIEŻ TAJEMNEJ TECHNOLOGII, BUSH-HITLER-ROCKEFELLER,

To, czego uczy się o historii w amerykańskich szkołach, to nie historia, ale bajka. Co więcej, jest to propaganda stworzona po to, by oszukać niczego nie podejrzewające społeczeństwo o jego prawdziwym dziedzictwie oraz zdradzieckich czynach i sabotażu, które zostały wymyślone w celu wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Zgodnie z ustaleniami kongresowymi USA przed laty, Prescott Bush – dziadek Prezydenta G.W Busha prowadził interesy z nazistami podczas II wojny światowej, możemy śmiało powiedzieć, że istniały powiązania rodziny Busha z nazistami.

Na przełomie XIX i XX wieku zaczął się rozwijać plan powolnego przejmowania władzy w Stanach Zjednoczonych. Napisano wiele prac na temat nazistowskiej machiny, która wywołała dwie wojny światowe, choć niewiele z nich śledziło ślady zagranicznych finansistów i aktorów, których wolimy nazywać „politykami”.

Krótki rzut oka na rejestry przewozów, listy pasażerów i transakcje finansowe na Wall Street w tamtych latach współpracę agencji rządowych i wybranych przez nich urzędników był nie tylko haniebny, ale także jawnie zdradliwy.

Tesla.

Pomimo sprzecznych relacji literackich i historycznych, Serb Nikola Tesla urodził się 10 lipca 1856 roku w Smilji w prowincji Lika, czyli dzisiejszej Chorwacji. Przed I wojną światową Smilja znajdowała się na granicy imperium austro-węgierskiego, więc Tesla był obywatelem pochodzenia Austriackiego.

Jako syn serbskiego, prawosławnego księdza, Tesla miał okazję studiować różnorodne księgi zawarte w osobistej bibliotece ojca. Jako młody chłopiec towarzyszył ojcu w podróżach do Rzymu, gdzie mógł studiować mniej znane dzieła przechowywane w rozległym repozytorium naukowym Watykanu.

Po ukończeniu studiów inżynierskich i fizycznych na Politechnice w Grazu w Austrii Tesla rozpoczął studia na Uniwersytecie w Pradze. Już od samego początku wykazał wrodzoną umiejętność rozwiązywania problemów mechanicznych i naukowych, zwłaszcza w obszarze elektryczności i jej zastosowań w produkcji energii. Po pracy w filiach firmy Edison Telephone Company w Budapeszcie, Paryżu i innych miastach w całej Europie Nikola Tesla wyjechał do Ameryki, aby spotkać się z człowiekiem, którego firma dała mu pierwszą pracę, Thomasem Edisonem.

Tesla miał trudności z pracą dla Edisona, ze względu na rezygnację Edisona ze złożonych mu obietnic finansowych. Wkrótce Nikola znalazł sponsorów, którzy mogli sfinansować jego projekty badawczo-rozwojowe i nowe wynalazki. Finansiści, tacy jak John Pierpont (JP) Morgan, George Westinghouse i John Jacob Astor, byli jednymi z tych, którzy dostrzegli potencjał w pionierskim, przedsiębiorczym duchu Tesli, aby wykorzystać jego odkrycia technologiczne w dziedzinie elektryczności, komunikacji bezprzewodowej i fizyki.

Tesla wyemigrował do USA jako „robotnik”, chociaż ta etykieta nie pasowała do człowieka, który stał się najbardziej płodnym wynalazcą w historii, mając na koncie około 700 wymyślonych patentów technologicznych.

Wcześniejsze relacje o związku Tesli z projektami Thomasa Edisona umieszczają jego postać w Stanach Zjednoczonych w latach siedemdziesiątych XIX wieku. Jego liczne odkrycia technologiczne z pewnością zwróciły uwagę spragnionych dominacji i wyższości nad światem. 

Ogólnie rzecz biorąc, wynalazki Tesli i jego kariera zostały wyłączone z naszych książek historycznych, ponieważ jego patenty zostały skradzione, a następnie wykorzystane jako broń. Nigdy nie mieliśmy się dowiedzieć o zaawansowanych odkryciach naukowych Tesli ani o tych, którzy czerpali zyski z ich kradzieży.

Chociaż wiele napisano o sukcesach i porażkach Tesli, niewielu szczegółowo opisało zakulisowe działania finansowe, które ujawniają nazistowski spisek mający na celu nabycie jego technologii, podczas gdy koszty badań i rozwoju zostały w dużej mierze zapłacone (nieświadomie) przez podatników amerykańskich. Wiele patentów Tesli wpadło w ręce nazistów przed I i II wojną światową oraz w jej trakcie. W rezultacie Tesla nieustannie toczył spory dotyczące praw patentowych i innych kwestii.

Chociaż udało mu się wygrać większość pozwów patentowych, jego technologia była wielokrotnie kradziona i sprzedawana niemieckim nazistom i innym zagranicznym rządom, więc nigdy nie odniósł finansowego sukcesu, na jaki zasługiwał. W chwili swojej śmierci 6 stycznia 1943 r. Tesla zmarł praktycznie bez grosza przy duszy.

Asystent Tesli, George H. Scherff, Sr.

Sukcesy Nikoli Tesli w odkrywaniu nowych technologii nie pozostały niezauważone przez wielu kapitalistów przemysłowych i światowe rządy. W rzeczywistości wiele jego wynalazków zostało opracowanych w ramach tajnych programów rządowych, które rozpoczęły się wkrótce po jego badaniach dotyczących prądu przemiennego (AC), energii elektromagnetycznej, silników elektrycznych, generatorów, cewek, transmisji radiowej, urządzeń energooszczędnych i technologii transmisji bezprzewodowej.

Ponieważ Tesla był często pochłonięty w badaniach w laboratoriach, wiele jego spraw finansowych i prawnych było nadzorowanych przez jego najbliższego współpracownika, George’a H. Scherffa. Scherff często doradzał Tesli w toczących się sporach patentowych, umowach, propozycjach, pokazach i sprawach finansowych. Jak każdy zaufany współpracownik, Scherff stał obok Tesli przez wszystkie wzloty i upadki jego finansowych koszmarów, czasami organizując przedłużony kredyt w Waldorf-Astoria, gdzie często rezydował Tesla, lub otrzymując zaliczkę pieniężną na badania, razem prowadzili. wykonać. Pod koniec swojej kariery Tesla został eksmitowany z Waldorfa za zaległy rachunek przekraczający 20 000 dolarów – dość dużą sumę jak na tamte czasy.

Gdy Tesla pracował nad tajnymi projektami rządu USA w Colorado Springs , Scherff poinformował Teslę o stanie swoich spraw biznesowych. Tesla mówił o obiecujących przyszłych sukcesach finansowych, chociaż Scherff wielokrotnie dostarczał nu wiadomości o ich malejących funduszach. Tesla rozpoczął budowę bezprzewodowej wieży przesyłu energii („Wardenclyffe”, Shoreham, Long Island) dzięki funduszom zainwestowanym przez JP Morgan. Kiedy Morgan odkrył, że wieża będzie transmitować darmową energię elektryczną i fale radiowe, anulował projekt i kazał ją zdemontować, a następnie sprzedać na złom. Morgan nie zamierzał pozwolić Amerykanom na darmową elektryczność, telewizję i radio. Tesla był zdruzgotany, kiedy otrzymał tę wiadomość, ale kontynuował swoja pracę.

Jakieś 12 lat później, 14 października 1918 roku, Scherff napisał do Tesli w Colorado Springs. Korespondencja koncentrowała się na zwykłym ujawnianiu toczących się kwestii prawnych i została wysłana do Tesli na papierze firmowym Tesla Company zawierającym adres siedziby firmy przy 8 W. 40th Street, Nowy Jork, NY. Następnego dnia Tesla odpowiedział na list Scherffa – wydaje się to niemożliwe z punktu widzenia naszego zrozumienia technologii dostępnej w tamtym czasie, ale są to daty załączone do korespondencji.

Odpowiedź Tesli została skierowana na adres „George Scherff, Esq.”, Union Sulphur Co., 17 Battery Pl., Nowy Jork, NY. Ten adres nie był siedzibą firmy Nikola Tesla, należał on do Rockeefellera.

Z akt wynika, że ​​17 Battery Place to Whitehall Building i należało do Franka Rockefellera, który wraz ze swoimi braćmi Williamem i Johnem D. byli również właścicielami wielu firm posiadających tam biura. Międzynarodowe Stowarzyszenie Dokerów (ILA) miało tam swoją światową siedzibę, a także różne firmy naftowe, górnicze i chemiczne. Chociaż Union Sulphur Company była zarządzana przez jej prezesa Hermana Frascha, niemieckiego chemika, który opatentował metody ekstrakcji siarki i ropy naftowej, Frasch pracował również dla John D. Rockefeller’s Standard Oil Company, w Nowym Jorku, New Jersey i Cleveland, Ohio, opracowując podobne metody destylacji.

Na podstawie tego skojarzenia George Scherff senior miał powiązania z rodziną Rockefellerów, chociaż nie jest jasne, czy Tesla był w ogóle świadomy tego związku.

Frank Rockefeller był również inwestorem w Buckeye Steel Castings w Columbus w stanie Ohio. Buckeye produkował automatyczne sprzęgi i podwozia do wagonów należących do Harrimans, Rockefeller i JP Morgan. Ostatecznie Samuel P. Bush awansował z dyrektora generalnego na prezesa firmy po osiągnięciu gigantycznych zysków.

Skojarzenie Samuela P. Busha z Rockefellerami i jego późniejsze stanowisko dyrektora Zarządu Przemysłu Wojennego umożliwiło mu zawarcie kontraktów z Remington Arms w czasie wojny, dzięki uprzejmości Percy’ego Rockefellera.

Zaufany asystent Nikoli Tesli (czasami nazywany „księgowym” lub „sekretarzem”) George Scherff senior pracował w Union Sulphur Company. Zwykle to skojarzenie nie wywołałoby alarmu, biorąc pod uwagę stan spraw Tesli. Scherff miał pełne prawo zarabiać na przyzwoite życie, aby utrzymać swoją rodzinę. To był „amerykański sposób”. Jednak dokładne zbadanie Union Sulphur Co. może ujawnić, że ktoś został oszukany – Tesla i Scherff byli u podstaw tego oszustwa.
Kim był George Scherff?

Kim był George Scherff? 

Jeszcze lepiej, kim był George H. Scherff senior? Nie ma żadnego uzasadnionego zapisu, że George H. Scherff urodził się w USA od końca XIX wieku do 1925 roku, jednak był on asystentem / księgowym Nikoli Tesli. Jeśli urodził się w Niemczech, czy jego miejsce urodzenia może rzucić trochę światła na tę tajemnicę? Prawdopodobnie – jeśli istnieją – stało się oczywiste, że osoby związane z partią nazistowską zwykle usuwają całość lub część swoich zapisów genealogicznych.

Na zdjęciu : Tesla z królem Jugosławii Piotrem II w Hotelu New Yorker 15 lipca 1942 r. Dziwne jest, że Tesla, jeden z najbardziej błyskotliwych wynalazców wszechczasów, umrze bez grosza przy duszy.

Dlaczego najbardziej błyskotliwy naukowiec w historii umarł bez grosza przy duszy a jego wynalazki przyniosły korzyści rządom i bezwzględnym bankierom? Dlaczego najbardziej dochodowe biznesy na świecie to ropa, chemikalia, wojna, farmaceutyki, „nielegalne” narkotyki, niewolnictwo i prostytucja? Dlaczego „demokratyczne” rządy rządzą swoim ludem za pomocą represyjnych taktyk państwa policyjnego? Dlaczego te „demokracje” zatruwają żywność, wodę, powietrze i ziemię; dlaczego opodatkowują i zmuszają swoich ludzi do niewolnictwa?

Nicola Tesla i GHS.

Dla przejrzystości historii będziemy opisywać asystenta Tesli skrótem GHS pochodzącym od jego inicjałów.

Nikola Tesla wyemigrował z Austrii do Stanów Zjednoczonych, aby spełnić swoje przeznaczenie jako najbardziej płodny wynalazca naukowy w historii. Jeśli GHS – wyszkolony w szpiegostwie w celu dostarczenia Hitlerowi skradzionych technologii opracowanych w Ameryce miałby jakąkolwiek wartość dla pragnienia Hitlera zdobycia broni do dominacji nad światem, musiał być on w stanie przeniknąć wewnętrzny krąg wpływów Tesli . Ta misja wymagała oszustwa, tajemnicy i zewnętrznego finansowania. Przed wyjazdem z ojczyzny, publiczne rejestry Scherfa i historia rodziny zostały zniszczone – z wyjątkiem osobistej kolekcji zdjęć Otto Skorzenego, osobistego ochroniarza Hitlera.

Do tego czasu niewiele wiadomo o GHS. Jego pierwszym obowiązkiem było pominięcie jakichkolwiek odniesień do drugiego imienia, więc „H” zostało usunięte. Następnie, aby zmylić sprawę i uniemożliwić komukolwiek odnalezienie jego korzeni w Niemczech, na końcu nazwiska Scherf (f) dodano literę „F”. Te dwa kroki sprawiły, że badania genealogiczne w Niemczech były niezwykle trudne, jeśli nie całkowicie niemożliwe. W niemieckich zapisach genealogicznych i bazach danych pisownia Scherffa (dwa F) jest bardzo rzadka. 

Jednak w Stanach Zjednoczonych jest odwrotnie. Pisownia „podwójnego F” jest dość powszechna – tak powszechna, że ​​istnieje tylko jeden zapis o przybyciu George’a „Scherfa” do Stanów Zjednoczonych. Ponieważ znajomość rodziny Scherfów przez Otto Skorzenego była zwykle związana ze szpiegostwem, zawsze zakładał pisownia na wersję „zamerykanizowaną”, która była również wersją opublikowaną w pismach o Nikoli Tesli. Skorzeny pamiętał jednak środkowy inicjał (H) GHS.

Jaka jest historia GHS? Po opuszczeniu Niemiec na własną rękę. Scherf podpisał kontrakt z SS Surrey, parowcem, który przewoził broń, żołnierzy, gotówkę i prawdopodobnie nielegalne narkotyki.

Opierając się na przeważającej liczbie dowodów, oprócz ostatnich odkryć z niezależnych badań, wskazujących na wzorce oszustwa, korupcji, kradzieży, spisku, morderstwa i zdrady, wydaje się, że George H. Scherf (f), senior (GHS) była prawdziwa tożsamość Prescotta Sheldona Busha (PSB).

Nawet Skorzeny „kupił” historię, że George H. Scherf Jr. (GHS2) był adoptowanym synem GHS. W efekcie GHS był podwójnym agentem, który działał głównie w imieniu nazistowskiego aparatu SS, który kontrolował niemieckie banki centralne, które z kolei kontrolowały ich odpowiedniki na Wall Street iw Londynie. 

GHS1 ukradł technologię Nikoli Tesli i, według Skorzenego, „okradł Teslę w ciemno”. Naziści III Rzeszy, zdeterminowani oszukać świat w dążeniu do dominacji nad światem, popełnili kilka błędów. Ich starannie opracowany plan miał swoje wady, mimo najlepszych starań. Nieuchronnie chciwość stała się „ukrytym wrogiem”.

Nie tylko technologia Tesli została skradziona, ale rządy Niemiec, Rosji i Stanów Zjednoczonych skorzystały na potajemnym uzbrojeniu jego najbardziej zaawansowanych wynalazków, a następnie zwróceniu tej technologii na ludy świata. George Scherf, opisywany w książkach, artykułach prasowych i czasopismach oraz w biografiach rozpowszechnianych w środowisku naukowym jako „zaufany współpracownik, księgowy, a czasem sekretarz Tesli”, ukradł jego wynalazki i sprzedał je Union Banking Corporation pod pseudonimem Prescott Sheldon Bush, która miała zostać przekazana Paulowi Warburgowi (bankier), Fritzowi Thyssenowi (przemysłowiec) i IG Farben (największemu konglomeratowi firm chemicznych na świecie) – dwaj ostatni to przemysłowcy lojalni nazistom Hitlera.

Aby uniknąć dalszego zakłopotania zdrajców z Wall Street (którzy powinni być sądzeni za zdradę), Archiwa Narodowe zniszczyły powiązane dokumenty tymczasowo ratując reputację PSB. Zniszczenie tych dokumentów w niewielkim stopniu wpłynęło na wymazanie innych akt rządowych, które wskazywały na skłonność tej „rodziny” do prowadzenia interesów z nazistami.

Zamieszanie, jakiego doświadcza się podczas ekshumacji nagrań, które powinny ujawnić „korzenie” rodzin Walker / Bush jest zagadkowe. Jest wysoce nieprawdopodobne, aby jakakolwiek rodzina, nie mówiąc już o dwóch, zwłaszcza tych „królewskich” rodów, mogła doświadczyć tak wielu zbiegów okoliczności w przypadku występowania niepewnych dat urodzenia, przedwczesnych zgonów, pochówków „na morzu” i potomstwa urodzonego przez osoby spoza ród.

Jeśli ktoś chce rozszyfrować główny plan, musi myśleć jak ci, którzy go stworzyli. Rażące kłamstwa w odniesieniu do „obsady postaci” podżegających i wykonujących plan, pełne zniekształceń i ukrywania faktów, były ich modus operandi przez kilka pokoleń.

Widzimy również, że elementy prawdy są wplecione w tę sieć rażących kłamstw, zniekształceń i ukrywania faktów – jakby wzywali nas do przyjęcia całego pakietu jako uczciwego przedstawienia zapisów.

Bankierzy z Wall Street nawiązali kontakty ze swoimi odpowiednikami w Europie – Rotszyldami, Warburgami i Bankiem Anglii. Relacje te zostały wzmocnione serią wydarzeń, które zapewniły GH Walker & Co. (firmie inwestycyjnej Walkera/Busha) międzynarodowy prestiż, do którego dążyło GHW.

Po przewodzeniu organizacji Światowych Targów w St. Louis w 1904 roku, George H. Walker ostatecznie został prezesem firmy inwestycyjnej WA Harriman & Co. i pomagał Averellowi Harrimanowi w przejęciu linii Hamburg-Amerika. Ta firma przewozowa, z pomocą najbardziej skorumpowanego banku w Nowym Jorku, prawie samodzielnie była odpowiedzialna za przerzut nazistów do Stanów Zjednoczonych – zarówno przed, jak i po wojnie. Dziś jest oczywiste, że całkowita współpraca została zapewniona poprzez przejęcie pełnej kontroli nad nowojorskimi władzami portowymi, służbami imigracyjnymi i naturalizacyjnymi oraz kluczowymi stanowiskami i osobami aż do najwyższych stanowisk w rządzie USA.

Przy takim poziomie „ochrony”, jaki zapewnia linia Hamburg-Amerika, pieniądze mogłyby zostać wysłane do ZMB i Brown Brothers Harriman, ostatecznie do wyprania, a następnie zwrócone Hitlerowi w Niemczech. Ale naziści nie byli jedynymi beneficjentami łupu. Naziści byli pionkami dla znacznie bardziej złowrogiego autorytetu – Watykanu, Towarzystwa Jezusowego (Zakonu Jezuitów) i „Czarnego Papieża”.

Broń do prowadzenia wojen można było łatwo przetransportować z powrotem do Niemiec i innych portów w całej Europie. Jak wspomniano wcześniej, Samuel P. Bush, jako dyrektor War Industries Board (WIB), był w stanie zabezpieczyć kontrakty dla Rockefellers, JP Morgan, Kuhn, Loeb & Company, Brown Brothers Harriman, Union Banking Corporation, George Westinghouse i innych bogatych przemysłowców, którzy czerpali zyski z handlu bronią po obu stronach każdej wojny, którą WIB zaaranżował. To nie przypadek, że „syn” SPB, Prescott Sheldon Bush (GHSI / PSB), został mianowany wiceprezesem i partnerem UBC przez dyrektora (a teraz teścia) Walkera.

Już w 1899 roku Tesla był zmotywowany do opracowania przenośnego systemu telekomunikacji bezprzewodowej. To była jedna z jego misji podczas pobytu w laboratorium Colorado Springs, jak widać z następujących dwóch fragmentów korespondencji.

Tesla nie był paranoikiem; naziści (oraz Amerykanie i Rosjanie) potajemnie otrzymywali jego technologię, podczas gdy nowojorscy bankierzy i ich partnerzy morscy czerpali ogromne zyski. Kompleks Walker’s Point w Kennebunkport w stanie Maine prawdopodobnie służył jako tajny port do przemytu dokumentów, broni, gotówki i szpiegów – ze względu na jego tajną lokalizację.

Biografowie zgadzają się, że genialny wynalazca nie ufał rządom ani ich sługom. Podejrzewa się, że Tesla, którego wizją była nieograniczona bezpłatna moc bezprzewodowa i komunikacja bezprzewodowa dla całej ludzkości, podzielił na cześciswoje badania i notatki, aby udaremnić wysiłki rządu i przemysłu, by ukraść jego odkrycia.

W świetle tych dowodów wynika, że Nikola Tesla został zamordowany dzień po tym, jak odbył całodniowe przesłuchanie z dwoma agentami tajnych służb, Reinhardtem Galenem i Otto Skorzenym. Po uduszeniu Tesli ukradli oni wszystkie jego plany i dokumenty.

Otto Skorzeny ochroniarz Hitlera, a także zabójca, jednym z wielu nazistów, którzy po drugiej wojnie światowej zostali przerzuceni do USA w ramach Projektu Paperclip. 

Wielu z tych nazistowskich naukowców skończyło pracę dla NASA, CIA i innych tajnych służb USA. W 1999 roku Skorzeny podczas spowiedzi na łożu śmierci ujawnił tożsamość asystenta Tesli, który natomiast ukradł wszystkie materiały Tesli od jednego z jego oprawców.

Ten człowiek, znany jako George Scherff , to nikt inny jak Prescott Bush – ojciec 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych i dziadek prezydenta USA G.W Busha.

Źródło : https://tatoott1009.com/2015/12/10/nikola-tesla-deathbed-confessions-about-the-41st-u-s-president-george-bush-grandfather/

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY : MORDERSTWO TESLI I KRADZIEŻ TAJEMNEJ TECHNOLOGII, BUSH-HITLER-ROCKEFELLER,

Globalna Świadomość2 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”CYBERNETYCZNE NIEWOLNICTWO” ELONA MUSKA – NAJPIERW ZWIERZĘTA POTEM MY ?Następny artykułEUGENICZNA AGENDA XXI WIEKU TRWA WŁAŚNIE TERAZ, I MY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SKRADZIONY ETER – JAK ELITY UKRYŁY PRAWDĘ O CYWILIZACJI TARTARII ? JAK ELITY UKRYŁY ISTNIENIE GIGANTÓW W ŚWIATOWEJ HISTORII PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE IV RZESZY : MORDERSTWO TESLI I KRADZIEŻ TAJEMNEJ TECHNOLOGII, BUSH-HITLER-ROCKEFELLER,
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?