Otwórz oczy

CO ŁĄCZY DYNASTIĘ TRUMP I NIKOLE TESLE ?

CO ŁĄCZY DYNASTIĘ TRUMP I NIKOLE TESLE ?

Jeśli jest jedna rzecz, z której znany jest prezydent USA Donald Trump, to jego stała, bezwstydna autopromocja i głęboka lojalność wobec rodziny, co często powoduje, krytykę i oskarżenia o narcyzm i nepotyzm.

Jeden temat, w którym rodzina i ego Trumpa doskonale się przenikają, dotyczy bezpośrednio jego wuja Johna G. Trumpa. Niezależnie od tego, czy chodzi o zgromadzenie na temat potencjału nuklearnego Korei Północnej , czy też o pandemii koronawirusa , prezydent Trump znajduje wiele okazji do odniesienia się do swojego zmarłego „geniusza” wuja.

Ale kim był John G. Trump i dlaczego prezydent tak często do niego nawiązuje? Czy naprawdę był tak genialny, jak jego bratanek go przedstawia?

Dr John G. Trump pozuje do zdjęcia podczas badań nad wysokim napięciem w MIT.

Życie i czasy dr Trumpa.

Krótka odpowiedź brzmi „tak”. Dr John G. Trump był bardzo inteligentnym fizykiem, inżynierem i wynalazcą , który pracował nad wieloma niesamowitymi projektami, takimi jak generator promieniowania rentgenowskiego o napięciu miliona woltów i rozwój radioterapii rotacyjnej.

Dr Trump spędził prawie cztery dekady pracując jako profesor w Massachusetts Institute of Technology, wnosząc duży wkład w naukę.

Był znany i lubiany w środowisku naukowym, został odznaczony Narodowym Medalem Nauki i Świadectwem Zasługi Prezydenta w USA, a także Medalem Króla za zasługi dla sprawy wolności w Wielkiej Brytanii, by wymienić tylko kilka z nich. . Został nawet opisany jako „pionier w naukowych, inżynieryjnych i medycznych zastosowaniach maszyn wysokiego napięcia” przez National Academy of Engineering. 

Dyrektor laboratorium dr Trumpa , James Melcher, powiedział kiedyś:

„Przez trzy dekady do Johna podchodzili ludzie wszelkiego pokroju, ponieważ potrafił wytwarzać megawoltowe wiązki jonów i elektronów – promienie śmierci. … Badania nad rakiem, sterylizacja szlamu na Deer Island z zakładu utylizacji odpadów, wszelkiego rodzaju cudowne rzeczy”

Całkiem solidne osiągnięcia, prawda? Większość ludzi, łącznie ze mną, zgodziłaby się, że dr Trump nie obijał się na wydziale nauki i według wszystkich doniesień miał w swojej pracy silne cechy humanitarne.

Jednak żadna historia tej rangi nie byłaby kompletna bez małej teorii spiskowej, która urozmaica sytuację. Podczas gdy dr Trump skrupulatnie budował karierę i reputację dzięki własnej sprawności naukowej, niektórzy miłośnicy historii otwarcie zastanawiali się, czy jego największe innowacje mogły być nieco zainspirowane pracą słynnego wynalazcy Nikoli Tesli. A może bardziej niż lekko zainspirowane.

Nikola Tesla od niechcenia przeprowadza eksperyment (po lewej). Szafy i sejfy Tesli zawierające wiele jego badań po jego śmierci (po prawej).

Połączenie Trump-Tesla.

Wkrótce po śmierci Nikoli Tesli w 1943 r. Wezwano wiele agencji rządowych, od FBI po Biuro ds.Badań Obcych (OAP) i Biuro Badań Naukowych i Rozwoju (OSRD), aby zbadać wszystkie dokumenty badań pozostawione przez Geniusza.

Przypadkowo dr Trump pracował w tamtym czasie z OAP i osobiście analizował dokumenty Tesli przez kilka dni , zanim doszedł do wniosku:

„Myśli i wysiłki Tesli w ciągu ostatnich 15 lat były spektakularne, filozoficzne i miały charakter promocyjny często związany z produkcją i bezprzewodowym przesyłaniem energii; ale nie zawierały zasad ani metod osiągania takich wyników ”.

Dr Trump dodał również, że dokumenty, które analizował, nie „stanowiłyby zagrożenia w niepowołanych rękach” i ostatecznie zostały one przekazane krewnemu Tesli – chociaż wielu uważa, że ​​niektóre z nich zostały celowo ukryte.

Jak wujek, jak siostrzeniec?

Tak więc ostatecznie wiemy, że wujek prezydenta Trumpa był geniuszem i fizykiem. Zmarł w 1985 roku w wieku 77 lat. Ale co to oznacza dla jego siostrzeńca?

Czy genialny wujek prezydenta USA przejął część wynalazków tesli, które teraz mogą być w rękach Donalda Trumpa i armii USA ?

Niektórzy komentatorzy internetowi nawet wysnuli teorię, że dr Trump mógł bagatelizować odkrycia Tesli i zachować niektóre z nich dla własnych celów badawczych. Chociaż teoria ta jest bezpodstawna, trudno ją udowodnić lub obalić.

Źródło : https://unitedsquid.com/the-curious-connection-between-nikola-tesla-and-donald-trumps-physicist-uncle/

Udostępnij

CO ŁĄCZY DYNASTIĘ TRUMP I NIKOLE TESLE ?

Globalna Świadomość4 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKTO ZATOPIŁ ATLANTYDĘ ?Następny artykułSEKRETNY KOSMOS NASA : MISJA APOLLO 20 – 3 METROWI OBCY I STATEK-MATKA PO CIEMNEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W 2024 ROKU ? TOTALNE ZAĆMIENIE UMYSŁU – TO CO WSZYSCY WIDZIELI

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ŁĄCZY DYNASTIĘ TRUMP I NIKOLE TESLE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?