Przekraczając Rubikon

NOWY BABILON – SATANISTYCZNE KORZENIE WASZYNGTONU.

NOWY BABILON – SATANISTYCZNE KORZENIE WASZYNGTONU.

Obeliski to falliczne zniesienia, symbole związane z egipskim bogiem Słońca Ra. Cztery boki Pomnika Waszyngtona są wyrównane z kierunkami kardynalnymi (tj. Wschód, zachód, północ i południe). Na poziomie gruntu każdy bok pomnika ma szerokość 55,5 stopy, co odpowiada 666 cali z każdej strony. Wysokość obelisku wynosi 555,5 stopy, co odpowiada 6666 cali.

Chrześcijanie mają krzyż, ale iluminaci mają swój falliczny obelisk! Nowy wielki symbol PHALLUS (obelisk) reprezentujący złowrogą potęgę światowej elity iluminatów to ONE WORLD TRADE CENTER , zastępujące stare World Trade Center w Nowym Jorku. 

Nowy cud architektoniczny ma dokładnie 1776 stóp wysokości i zawiera Wielką Piramidę w swoim projekcie. Dowodzi to, że spisek dotyczący rządu światowego istnieje od tysiącleci i jest kultywowany z pokolenia na pokolenie przez organizacje okultystyczne.

„Słowo„ obelisk ”dosłownie oznacza„ szyb Baala ”lub organ rozmnażania Baala. Powinno to być szczególnie szokujące, gdy zdamy sobie sprawę, że w stolic na świecie mamy gigantyczne obeliski”.

ŹRÓDŁO: Dr. Cathy Burns, Masonic and Occult Symbols Illustrated

Wyprostowany męski fallus to starożytny okultystyczny symbol szatańskiej mocy i siły. Czy to jest sposób rządzącej elity Lucyfera na wyśmiewanie nas, podczas gdy świat jest poniżany, gwałcony i dehumanizowany? To nie przypadek, że pomnik Waszyngtona został wzniesiony na wysokość 6666 cali. Ma szerokość 66,6 cala!

Lucyferianie są w trakcie tworzenia państwa policyjnego, które będzie mogło rywalizować z faszystowskimi Niemcami z II wojny światowej pod rządami Adolfa Hitlera.

Iluminaci rozpoczęli swój spisek w 1775 r. podczas wojny o niepodległość. Rebelianci, którzy wcześniej oderwali się od Anglii, zakładając własne 13 kolonii w Ameryce, ale potem próbowali obalić Kanadę w wojnie 1812 roku. Kanadyjczycy nie byli tak łatwi do pokonania, a iluminaci zostali pokonani i odepchnięci od USA przez Kanadę! 

Stany Zjednoczone zostały założone przez masonów, a ich głównym celem było pewnego dnia osiągnięcie Rządu Światowego (znanego również jako Nowy Porządek Świata).

Poniższe dowody wskazują na masońską kontrolę nad Waszyngtonem.

Projekt uliczny w Waszyngtonie został rozplanowany w taki sposób, że niektóre symbole lucyferyczne są przedstawiane na ulicach, ślepych uliczkach i zakrętach. Ten projekt powstał w 1791 roku, kilka lat po objęciu przez masonerię przywództwa w Nowym Porządku Świata, w 1782 roku.

W Europie okultystyczni przywódcy zostali poinformowani już w latach czterdziestych XVIII wieku, że nowy kontynent amerykański ma zostać ustanowiony jako nowa „Atlantyda”, a jego przeznaczeniem było objęcie globalnego przywództwa w dążeniu do Nowego Porządku Świata. Stany Zjednoczone Ameryki zostały wybrane, aby od samego początku poprowadzić świat do królestwa Antychrysta . Stolicą jest Waszyngton, DC, o czym świadczy przewaga symboli okultystycznych.

George Washington (33 ° mason) wybrał francuskiego masona Pierre’a Charlesa L’Enfanta do zaprojektowania układu miasta w Waszyngtonie

Granice miasta, ustanowione przez Jerzego Waszyngtona w 1791 roku, tworzą kwadrat o długości 10 mil z każdej strony, umieszczony w pierwotnie proponowanej lokalizacji pomnika Waszyngtona. Przekątna placu ze wschodu na zachód przecina budynek Kapitolu, a przekątna z północy na południe – nad Białym Domem.

Długość przekątnych północ-południe i wschód-zachód wynosi 10 mil razy pierwiastek kwadratowy z 2, czyli 14,142 mil. Odległość ta przelicza się na 43 455 łokci królewskich starożytnego Egiptu, czyli tyle samo, co stosunek między Wielką Piramidą a wymiarem Ziemi.

 • Wysokość Wielkiej Piramidy wynosi 481,13 stóp, podzielona przez 5280 = 0,0911231 mil.
 • Średni promień Ziemi wynosi 3960 mil, podzielony przez 0,0911231 = 43,457.
 • Obwód Wielkiej Piramidy wynosi 3023 stóp, podzielony przez 5280 = 0,5725 mil.
 • Średni obwód Ziemi to 24 880 mil, podzielone przez 0,5725 = 43 458.
 • 3,960 mil (promień Ziemi) / 14,142 mil = 280 (liczba łokci na wysokości Wielkiej Piramidy)
 • 24,880 mil (obwód Ziemi) / 14,142 mil = 1760 (łokci na obwodzie Wielkiej Piramidy)

Zamiana promienia i obwodu ziemi na łokcie daje te same wyniki.

Pierwsza seria symboli, które wskażę, dotyczy siedziby władzy wykonawczej Białego Domu, oznaczonej czerwoną strzałką powyżej. Jeśli jesteś użytkownikiem Google Earth , możesz zobaczyć te zdjęcia satelitarne na własne oczy w Google Maps .

Jak widać na na zarysie, Biały Dom znajduje się na szczycie odwróconego pentagramu. Ten symbol jest niekompletny tylko przez 2 małe elementy, oznaczone żółtymi liniami.

Heksagram jest prawie gotowy, z wyjątkiem 1 małej części po stronie północno-zachodniej, zaznaczonej na żółto.

Jeśli narysujesz razem symbole pentagramu i heksagramu, zobaczysz trzy boki krzyża. Wykończenie symbolu na ziemi znajdującej się przed Białym Domem odsłania idealnie symetryczny krzyż templariuszy.

Mówi się, że obelisk Pomnika Waszyngtona (dolna strzałka) znajduje się na południe od Białego Domu. Nie jest to do końca prawdą, jak widać na powyższym zdjęciu. W rzeczywistości obelisk znajduje się bezpośrednio na południe od świątyni masońskiej (górna strzałka), która znajduje się 13 przecznic na północ od Białego Domu.

Świątynia jest siedzibą Najwyższej Rady Szkockiego rytu Masonerii, wzorowanej na opisach Mauzoleum Halikarnasu , jednego z 7 cudów starożytnego świata.

Monument Waszyngton – na poziomie gruntu każdy bok pomnika mierzy 55,5 stopy długości, co jest równe 666 cali. Wysokość obelisku wynosi 555,5 stopy, co odpowiada 6666 cali. Obelisk jest przedstawicielem męskiego organu płciowego, kultu w prawie wszystkich kulturach pogańskich. Jest symbolem cielesnej siły i męskiej potęgi. 

Satanizm i okultyzm są nasycone perwersjami seksualnymi, molestowaniem dzieci i ofiarami z ludzi. Większość wyznawców tych grup zaprzecza takim twierdzeniom, ale niektórzy otwarcie to wyznali, na przykład, ojciec okultyzmu, biseksualny Aleister Crowley . Takie niemoralne okultystyczne wpływy są powszechne w muzyce rockowej , feminizmie, a nawet w filmach Walta Disneya .

Symbol kwadratu i kompasu rozciąga się od Białego Domu do Kapitolu.

Na wschód od Kapitolu znajduje się pełny heksagram

Widok z lotu ptaka na budynek Kapitolu ukazuje postać przypominającą sowę. Sowa to symbol przedstawiający pogańskie bóstwo. Nocne ptaki są symbolami magii i metafizyki, ponieważ czarna magia nie może funkcjonować w świetle prawdy (dzień) i jest potężna tylko wtedy, gdy jest otoczona ignorancją (noc). Sowa jest uważana za mądrą, ponieważ stworzenie jest w stanie widzieć przez ciemność ignorancji i materialności; stąd jego związek z boginią Ateną  i jego cześć podczas nocnej ceremonii kremacji opieki w Bohemian Grove .

Waszyngton jest całkowicie opanowany przez symbole okultystyczne i astrologiczne.

W swojej książce Ovason dokumentuje lokalizację ponad 23 satanistycznych posągów w samym tylko okręgu federalnym! Dlaczego Bóg miałby błogosławić Amerykę?

Nad kopułą Kapitolu stoi Lady Libertas , bogini Izyda.

Wejście do budynku Kapitolu strzeże Nimrod (Baal) na podobieństwo rzymskiego boga Marsa , którego Egipcjanie nazywali Ozyrysem. Jak widać z obrazka poniżej tego wejścia jest identyczna z rzymskiego Panthenon Bogów – jak również grecki Partenon.

W Dystrykcie Kolumbii znajduje się kilka znaczących budynków o tych starożytnych projektach, w tym Biały Dom .

Centralna część budynku Sądu Najwyższego wzorowana jest na Świątyni Artemidy , jednym z 7 cudów starożytnego świata.

Ten posąg Waszyngtona w Smithsonian Museum of American History był wzorowany na opisach posągu Zeusa w Olimpii , jednym z 7 cudów starożytnego świata. Muzeum jest ustawione zgodnie z głównymi kierunkami, posąg znajduje się na zachodnim końcu głównego piętra zwróconego na wschód. Porównaj ten portret Waszyngtonu z obrazami Zeusa i Bafometa – czy dostrzegasz jakieś podobieństwa?

Ameryka została porwana przez przestępców, tj. Iluminatów. Nie wierzysz mi? Wtedy może uwierzysz kongresmence Cynthii McKinney lub kongresmenowi Ronowi Paulowi . Halliburton otrzymał niedawno kontrakt na budowę obozów koncentracyjnych W AMERYCE ! Prawda jest taka, że ​​światowi przywódcy polityczni są PIONKAMI w globalnej grze, kontrolowanej przez morderczych i złowieszczych bandytów, którzy manipulują bogactwem i zasobami tego świata. Nasi przywódcy polityczni są marionetkami dla lalkarzy, a my jesteśmy naiwnymi owcami.

Źródło : https://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Illuminati/dc.htm

Udostępnij

NOWY BABILON – SATANISTYCZNE KORZENIE WASZYNGTONU.

Globalna Świadomość11 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł11/09/2001 – TAJEMNICZE ANOMALIE NA NIEBIE PODCZAS ATAKÓW NA WTC.Następny artykułNAZISTOWSKI PROJEKT ”CHRONOS” I NOWA SZWABIA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • NOWY BABILON – SATANISTYCZNE KORZENIE WASZYNGTONU.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?