Świat jest inny

OKULTYZM, UFO, JFK, 9/11 – BILL COOPER – TEORETYK SPISKOWY, KTÓRY ZA SWOJĄ WIEDZĘ ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.

OKULTYZM, UFO, JFK, 9/11 – BILL COOPER – TEORETYK SPISKOWY, KTÓRY ZA SWOJĄ WIEDZĘ ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.

Bill Cooper – nazywany „człowiekiem, który zapowiedział 9/11” i jedne z najbardziej kontrowersyjnych publicystów w dziejach, otwarcie mówił o machlojkach na najwyższych szczeblach władzy, o ukrywanym kontakcie z obcymi i tym, jak urządza się obywatelom masowe pranie mózgu. Zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach, a śmierć – jak twierdzą jego zwolennicy – miała być karą za zbyt długi język…

Był żołnierzem. 4 lata pracował w Strategicznych Siłach Powietrznych jako specjalista od hydrauliki rakietowej. W 1965 roku wstąpił do marynarki wojennej. Był członkiem Biura Bezpieczeństwa i Wywiadu Marynarki Wojennej, gdzie dostał wiele odznaczeń i medali za odwagę.

Zaledwie Rok później w czasie rejsu lodżią podwodną z Portland do Seatle zobaczył na powierzchni, wylatujący z morza olbrzymie ufo w kształcie dysku- o rozmiarach lotniskowca klasy Midway, które za chwilę wleciało z powrotem do oceanu. W Pearl Harbor zrobiono przesłuchanie, na którym stwierdzono- zapomnijcie o tym…bo więzienie i kara 10 tyś.$. To zaważyło o jego późniejszej pasji.

Cel : Obudzić ludzi z niewiedzy, gdyż są jak ogłupiane owce.

Stworzył Globalną Cywilną Organizację Wywiadowczą CAIJ , której zadaniem było gromadzenie danych wywiadowczych i ujawnianie ich na świecie.

” Zarządzam największa i najbardziej skuteczna cywilną agencja wywiadowczą na świecie. Pozwala mi ona gromadzić informacje, których nikt z nas nie posiada, a wiele z tych informacji nie jestem nawet w stanie wam przedstawić w formie, w której moglibyście je przyswoić”

W 1972 roku zaznajomił się z kilkoma tajnymi raportami które zmieniły jego podejście do otaczającej nas rzeczywistości.

UFO i Kosmici.

W latach 80-dziesiątych udziela się publicznie mówiąc o swoich odkryciach. Wiedzę posiadł za czasów służby w marynarce wojennej. Własnym kosztem publikuje książkę Pt: „Rząd. Pochodzenie, tożsamość i cel MJ12”.a w 1989 jego rewelacje są poruszone na sympozjum, MUFON w Las Vegas.

Chronologia kontaktów z UFO wg. Coopera:

1936 – pierwszy kontakt „bezpośredni” ludzi z UFO kiedy w Niemczech uległ wypadkowi obcy pojazd. Naziści próbowali go skopiować, lecz na szczęście nie udało się im.

Prezydent Truman posiadał wiedzę o Obcych. Istnieją 4 różne rasy odwiedzającą Ziemię.

1947 – Amerykanie po raz pierwszy przejęli spodek w po katastrofie w Roswell. Żywy obcy przetrzymywany był w niewoli w Los Alamos w latach 1949 – 1952, do 2 czerwca, kiedy zmarł. Później przejęto także nietknięty spodek, lecz w czasie próby uruchomienia w Strefie 51 w Nevadzie statek eksplodował wraz z pilotami. Obcy twierdzą, że stworzyły homo sapiens jako hybrydę. Jezus też był ich tworem.

Na terenie USA istnieje 6 baz obcych m.in. w Dulce. Bazy zbudowano także na Księżycu i Marsie (wspólnie przez obcych i ludzi). Układ trawienny obcych jest w zaniku, potrzebują oni do przeżycia ludzkiej krwi i innych płynów ustrojowych. W wyjątkowych sytuacjach mogą być utrzymywani przy życiu dzięki zwierzęcym płynom (okaleczenia bydła). Produkty przemiany materii wydalali przez skórę.

1954 – Traktat z obcymi – Po lądowaniu w bazie Edwards prezydent Eisenhower spotkał się z „ambasadorem” obcych (noszącym imię Krill) i podpisał traktat. Cel: wymiana technologiczna. Wszelkimi aspektami kontaktu z obcymi zarządza grupa MJ-12, która ze względu na konieczność ukrywania swego istnienia przed Kongresem korzysta z tajnych funduszy pochodzących z handlu narkotykami.

Tajny rząd – czyli grupa pracowników CIA i wywiadu kieruje państwem bez wiedzy prezydenta. Sekretarz obrony James Forrestal (jeden z członków MJ-12) został przez nich zamordowany (upozorowano samobójstwo) ponieważ groził ujawnieniem sekretów UFO. Potworność MJ-12 doszła do tego stopnia, że zamordowali oni sprzeciwiającego się im prezydenta Kennedy’ego. MAJI to agencja odpowiedzialna za szerzenie dezinformacji nt. UFO. Współpracuje z CIA, NSA, DIA i wywiadem marynarki.

Tajne projekty związane z UFO to:

 • SIGMA – łączność z obcymi
 • AQUARIUS – zebranie pełnej informacji o wpływie obcych na ludzkość w ciągu ostatnich 25 000 lat z uwzględnieniem historii Basków, Syryjczyków i Asyryjczyków
 • GARNET – właściwe przechowywanie dokumentów * POUNCE – przejmowanie uszkodzonych w wypadkach obcych pojazdów.
 • REDLIGHT – uruchomienie i oblatanie przejętych UFO, program prowadzony w Strefie 51.
 • SNOWBIRD – zasłona dymna dla Redlight, budowa z pomocą tradycyjnych technologii pojazdu w kształcie spodka, pokazanego prasie – element dezinformacji.
 • PLUTON – zastosowanie technologii obcych w ramach programów kosmicznych.

Prawdziwa władza.

Według Coopera prawdziwą władzę dzierży duchowieństwo, a więc obecnie Watykan. Ale aby przedstawić całość tej implikacji trzeba zacząć od początku.

Religia – jest to kult niebios na podstawie astrologii czyli kult słońca i księżyca.

Filozofia Lucyferyczna – Człowiek był więziony w ogrodach Edenu przez mściwego i niesprawiedliwego Boga. Lucyfer przy pomocy posłannika Satana wyzwolił człowieka z więzów ignorancji obdarowując go darem rozumu. Dzięki czemu dostrzegł, że też może być równy Bogu (stać się nim). Cooper nawiązuje do ognia- jako symbolu wiedzy. Pyta kto dał ogień człowiekowi?

Prometeusz czyli Lucyfer. Dar ognia to własnie wiedza i rozum. Dlaczego? Już wyjaśniam. Otóż konflikt walki ciemności ze światłem to starożytne czasy walki o życie, kiedy to nadchodziła noc trzeba było „przetrwać do rana” (by nie zostać np. zjedzonym przez nocnego drapieżnika). Nad ranem światło przezwyciężyło siły ciemności a słoneczne promienie poranka dały odrodzenie. Tak więc owy ogień dany człowiekowi to symboliczna wiedza (dar rozumu) dzięki czemu przezwycięża się zło. Tak powstał upadek człowieka i zalążek firmamentu kościoła katolickiego. Ale Cooper uważa, żę ta filozofia nie jest prawdą, gdyż stwierdza:

„Oni nie wierzą w Lucyfera, nie wierzą w żadną istotę zwaną diabłem, nie wierzą nawet w Boga (…) Oni są ateistami w dosłownym rozumieniu tego słowa. (…) Są humanistami. Oto ich religia”. (…) Dzięki obserwacji ognia, dzięki umiejętności podtrzymywania go, dzięki odprawiającym wokół niego ceremonii stworzyli tajemnicę dla innych”

Takim oto sposobem powstają tzw. Szkoły tajemnic które reprezentują tajne stowarzyszenia. O stowarzyszeniach Cooper opowiada w swojej audycji radiowej „The Hour of the Time” Pt. Tajemnice Babilonu.

Tajemnice wędrowały od Templariuszy po Zakon Kawalerów Maltańskich (przejęli dawny Zakon Szpitalników Św. Jana- jako zemsta za ich prześladowanie) z metą w Watykanie. Templariusze, ponieważ ich jednych z symboli był krzyż w koronie jako symbol połączenia władzy kościelnej i państwowej ponad wiedzą ludu.

Sercem wszystkich stowarzyszeń jest Kabała – starożytny żydowski mistycyzm.Jest to mistyczna metoda kodowania informacji Przy metafizycznego systemu liczb. zawartych w metafizyce. Swoją wiedzę ukryli w systemie kodowym liczb, architekturze i metafizyce. Jest to ewidentna wskazówka że na przestrzeni wieków główną siłą szkół tajemnic było wolnomularstwo. Wiedzę ZAWSZE MOŻNA PRZEŁOŻYĆ NA LICZBY i każdy naukowiec powie Ci, że właśnie liczby są zapisem wiedzy a nawet dosłownie wiedzą uniwersalną – pismem wszechświata.

Cel – „Na najwyższych poziomach ich celem jest stworzenie świata, w którym adepci „tysiąc świetlnych punktów” pracujących za zasłoną, zrealizują Wieki Plan. A jeżeli dodamy do tego fakt, iż człowiek sam może stać się Bogiem, poprzez doskonalenie siebie w świecie w którym sensem życia staje się przyjemność bo po śmierci nie ma nic – czyż to nie są idee satanizmu?!

„Jedynym ich celem przez całą historię, było uczenie małej grupy ludzi jak zostać wtajemniczonymi i kontrolować całą resztę”.

Iluminaci to najwyżsi stopniem wtajemniczeni realizujący plan zdominowania całego świata pod jedną dyktaturę widzianą oczami zniewolonych jako szczęśliwych w tym systemie!

„Ich najwyższe stopnie tworzą razem tajny zakon zwany jako Illuminati.(…) Ich celem jest zniszczenie wszystkich istniejących religii (ocalenie własnej), wszystkich istniejących rządów ( ustanowienie własnego, jedynego) i połączenie ich opresyjnym skomputeryzowanym systemem. Ich propaganda ma wmówić światu, że jest szczęśliwy w tym systemie”.

Nazwijmy to po imieniu. Są to plany Nowego Porządku świata. Dowód?
George Bush senior w kongresie przemówił takimi oto słowami:

„To wielka idea. Nowy Porządek świata, gdzie wszystkie narody łączą się we wspólnym celu, aby osiągnąć powszechne pragnienie ludzkości. (…) Dlatego świat może wykorzystać tą możliwość i wypełnić dawną obietnicę Nowego Porządku Świata. Możemy odnaleźć sens i nagrodę, poprzez służenie wyższym celom niż my sami. Światłego celu. OŚWIECENIA TYSIĘCY PUNKTÓW ŚWIATŁA.

Tak więc Elity kontrolują nas i kształtują naszą przyszłość. Należąca do tajnych starożytnych stowarzyszeń z najważniejszym – Iluminati. Zdaje się iż realizują swoje zamiary według planu Apokalipsy.

I na koniec na pytanie kim są Oni – owe Elity? Cooper przedstawia ich plan redukcji populacji:

„Oni są naszymi śmiertelnymi wrogami. Chca nas zmieść z powierzchni Ziemi”

JFK – morderstwo zlecił komitet Grupy Bilderberg w Geneze w Szwajcarii (zrealizowana przez agentów tajnego rządu w Dallas). Człowiek który oddał śmiertelny strzał to kierowca Wiliam Green nagrany film to pokazujący Laprudera, co ciekawe nie pokazano go komisji Warrena!! Jaki miałby być powód uśmiercenia prezydenta?

10 dni przed śmiercią napisał list do szefa CIA w którym domagał się okazania ścisłe tajnych dokumentów na temat UFO:

Zamach 11/9 i śmierć Coopera.

WTC – czyli zamach 11 listopada 2001 roku na World Trade Center – jako jeden z pierwszych publicznie kilka miesięcy wcześniej informuje o przygotowaniu do zamachu na USA.

Myślę że własnie te wydarzenie przyczyniły się do wydania rozkazu jego zlikwidowania.

5.11.2001 – o 23.15 szeryfowie z okręgu Apacze nachodzą DOM Billa w pełni uzbrojeni aby go aresztować. Miejscowa policja nic o tym nie wiedziała. Został zabity przed własnymi drzwiami domu w Arizonie, wyciągnęli go z domu podstępem, gdyż niektórzy z nachodzących przebrani byli za nastoletnich chuliganów rozrabiających nieopodal pod wpływem alkoholu.

Bill zorientował się że to zasadzka i chciał wrócić do domu aby wezwać policję….. Jego zwłoki leżały 15 godzin, a lekarze nie mogą podejść, czekając na służby z innego miasta, aby przebadać dom pod kątem materiałów wybuchowych ! Według anonimowych doniesień dom miał być cały zaminowany. Oczywiście po oględzinach nie znaleziono żadnych ładunków wybuchowych.

Źródło : https://pl.qwe.wiki/wiki/Milton_William_Cooper

Udostępnij

OKULTYZM, UFO, JFK, 9/11 – BILL COOPER – TEORETYK SPISKOWY, KTÓRY ZA SWOJĄ WIEDZĘ ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.

Globalna Świadomość5 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTRANSPŁCIOWA AGENDA: CZY MICHELLE OBAMA JEST BIOLOGICZNYM MĘŻCZYZNĄ?Następny artykuł”SILENT SOUND SPREAD SPECTRUM” – ZNIEWALANIE I KONTROLA UMYSŁU MIKROFALAMI SSSS

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Ostatnie wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • OKULTYZM, UFO, JFK, 9/11 – BILL COOPER – TEORETYK SPISKOWY, KTÓRY ZA SWOJĄ WIEDZĘ ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?