Przekraczając Rubikon

TRANSPŁCIOWA AGENDA: CZY MICHELLE OBAMA JEST BIOLOGICZNYM MĘŻCZYZNĄ?

TRANSPŁCIOWA AGENDA: CZY MICHELLE OBAMA JEST BIOLOGICZNYM MĘŻCZYZNĄ?

Podobno Michelle Obama urodziła się jako mężczyzna o imieniu Michael LaVaughn Robinson, a następnie zostało mu zmienione nazwisko i imię Michelle już w wieku 12 lat.

Barack Obama dwukrotnie odniósł się do Michelle jako „Michael” w krajowej telewizji, a Michelle powiedziała to w wywiadzie:

„Jeśli chodzi o mnie, ludzie stają się naprawdę ignoranccy. Wierzą, że tylko dlatego, że mam Jabłko Adama, nie jestem prawdziwą kobietą ”.

Jak wszyscy wiemy, tylko mężczyźni mają jabłko Adama, więc przyznając się do posiadania jabłka Adama, „ona” w rzeczywistości przyznała, że ​​jest biologicznym męrzczyzna.

Brat Baracka Obamy, Malik Obama, również napisał na Twitterze, że były prezydent USA jest gejem, urodził się w Kenii oraz przedstawił kopię jego aktu urodzenia, który potwierdzało tą teorię twierdził też, że Michelle jest w rzeczywistości mężczyzną i ma na imię Michael .

Brat Obama 3 18 19 2

Są też mężczyźni, którzy publicznie oświadczyli, że mieli stosunki seksualne z Barackiem Obamą.

Michelle Obama to Michael Lavaughn

Każdy może zmienić się i zostać kobietą lub mężczyzną, dzięki płynnej płciowo sprawiedliwości społecznej i lewicowej logice.

Widzisz, to proste, ponieważ rzekomo Michelle Obama urodziła się jako biolog o imieniu Michael LaVaughn Robinson , a potem zmienił nazwisko na Michelle w wieku 12 lat.

Zamiana Michaela Robinsona W Michelle Obama.

Mówi się, że Michael Obama przeszedł operację w wieku około 20 lat, tuż przed spotkaniem z Barackiem Husseinem, który od początku znał prawdziwą Michelle. Wszystkie ich dzieci pochodzą od nasienia Baracka, urodziły je surogatki. Michael jest „mamą” i tyle.

Kiedy próbujesz określić czyjąś biologiczną płeć ( tak przy okazji, nazywa się to nauką) , jeden z wyznaczników płci polega na spojrzeniu na wydatność krtani oraz „trójkąt szyi”.

Powszechnie znane jako jabłko Adama, jest to wypukłość lub „grudka” utworzona przez kąt chrząstki tarczycy, która otacza i chroni krtań.

U dorosłych samców ta wtórna cecha płciowa jest wyraźnie widoczna i wyczuwalna. Jest to związane z pogłębieniem głosu, który uwydatnia się w okresie dojrzewania.

Istnieje chirurgia plastyczna, zwana chondrolaryngoplazą , którą można wykonać, aby zmienić kształt jabłka Adama, i zmniejszając część chrząstki tarczycy. W tym przypadku mamy dodatkowo do czynienia z męskimi ramionami, kiedy mówimy o Michaelu Obamie.

https://www.brighteon.com/83bca50a-fb83-46aa-8413-4611587411ee

Spośród Wszystkich Możliwych Nazwisk Na Świecie, Dlaczego Jej Książka Nosi Tytuł Becoming Michelle Obama?

Nie zapominajmy też o jej książce. Gdzie na okładce czytamy  Becoming Michelle Obama :

Zostanie Michelle Obama

Barack Obama Jest Gejem ?

W sieci krążą niekończące się plotki o tym, że Barack Obama jest gejem (nawet chłopcem na telefon, kiedy był na studiach), że był członkiem gejowskiej łaźni w Chicago , a także są mężczyźni, którzy twierdzą, że mieli stosunki seksualne z nim.

Michael Obama

Ups. Czy to zostało opublikowane? Tak, brat niesławnego byłego prezydenta opowiedział o pierwszym gejowskim prezydencie, o którym wiemy, i pierwszym „Pierwszym Człowieku”, który mieszkał w Białym Domu .

W trakcie pięcioletniego dochodzenia odkryto, że metryka dostarczone przez Barack Hussein Obama został sfałszowany , a nawet prawnik pana Obamy przyznała się, że w sądzie .

Ujawniono wiarygodne dowody kryminalistyczne, że Barack Obama, domniemany prezydent Stanów Zjednoczonych, przedstawił światu sfałszowany akt urodzenia 27 kwietnia 2011 r.

Barack Obama Dwukrotnie Nazwał Michelle „Michaelem”, Jak można zobaczyć w następującym, niezwykle odkrywczym dokumencie:

W świetle tych faktów, każdy dzień prezydentury Baracka Obamy, kiedy sprawował urząd przez te długie osiem lat wyglądał by zupełnie inaczej gdyby świat znał prawdę !

Źródło : https://humansarefree.com/2020/08/why-do-so-many-people-believe-michelle-obama-is-a-biological-man-malik-obama-tweeted-that-as-well.html

Udostępnij

TRANSPŁCIOWA AGENDA: CZY MICHELLE OBAMA JEST BIOLOGICZNYM MĘŻCZYZNĄ?

Globalna Świadomość5 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY OKULTYSTYCZNA PEDOFILA ELIT MA TEŻ MIEJSCE W POLSCE ?Następny artykułOKULTYZM, UFO, JFK, 9/11 – BILL COOPER – TEORETYK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TRANSPŁCIOWA AGENDA: CZY MICHELLE OBAMA JEST BIOLOGICZNYM MĘŻCZYZNĄ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?