extra-terrestrial

RASY OBCYCH, KTÓRE WALCZĄ O DOMINACJĘ NA ZIEMI.

RASY OBCYCH, KTÓRE WALCZĄ O DOMINACJĘ NA ZIEMI.

Setki obserwacji, uprowadzeń i relacji z pierwszej ręki umożliwiły rozróżnienie kilku odrębnych gatunków obcych, które mogą byc w zmowie z siłami wojskowymi na świecie. Wszystkie te założenia zostały zaczerpnięte z tekstów historycznych, mitów, osób doświadczających uprowadzeń i innych źródeł. Oto sześc ras, które działają na naszej planecie.

Niscy szarzy.

Znani również jako Zeta Reticulum, Szaraki są jednymi z najbardziej znanych ras kosmitów przedstawianej w całej obcej popkulturze. Są autorami większości uprowadzeń ludzi.

Według opisów mają one od 3 do 5 stóp wysokości, bulwiaste głowy i duże czarne oczy. Chociaż posiadają usta, rzadko mówią, ponieważ większość komunikacji odbywa się telepatycznie.

Spotkanie z obcymi

Mówi się, że niskie Szaraki są genetycznie zmodyfikowaną rasą robotników, kontrolowaną przez swoich zwierzchników, Wysokich Szarych. Ich zdolności telepatyczne pozwalają im się komunikować w formie zbiorowej świadomości na wzór roju.

Będąc genetycznie zaprojektowanymi do wykonywania misji naukowych, Szaraki są okrutne i pozbawione emocji. Są również odpowiedzialni za tworzenie za projekt hybrydyzacji ludzkości z ich rasą.

Syrianie.

Pochodzący z systemu gwiezdnego Syriusza B Syrianie są równie zaawansowani, jak starożytni. W całej historii przekazywali swoją wiedzę wybranym przez siebie ludzkim cywilizacjom.

Dali starożytnym Egipcjanom informacje medyczne i astronomiczne, a wielkie piramidy i świątynie podobno zostały zbudowane z ich pomocą.

Majowie mieli również mieli z nimi specyficzne relacje a Syrianie dzielili się z nimi swoją wiedzą co zaowocowało rozkwitem tej tajemniczej południowoamerykańskiej cywilizacji. Uważa się, że istoty pozaziemskie pochodzące z Syriusza B odegrały główną rolę w zniknięciu Majów.

Inną ziemską cywilizacją, która skorzystała na obecności Sirian, byli Atlanci; Uważa się, że podczas kataklizmu, który zatopił Atlantydę, Syrianie odegrali kluczową rolę w prowadzeniu tam akcji ratunkowej.

Syrianie wywarli wpływ na inne cywilizacje, z których najbardziej godnym uwagi przypadek dotyczy plemienia Dogonów z Afryki Zachodniej. Chociaż byli oni bardziej zaangażowani w przeszłości naszej planety, obecnie Syrianie odgrywają bardziej subtelną rolę prowadząc programy wymiany technologii na naszej planecie.

Często wspomina się o nich w związku z tajnymi lub egzotycznymi badaniami broni, a także eksperymentami z podróżami w czasie.

Wysocy szarzy.

Mający od 7 do 8 stóp wysokości Szarzy Mistrzowie są ambasadorami większości spotkań między ludźmi i obcymi. Są zawsze obecni przy wszelkich umowach dyplomatycznych z globalnym rządem illuminati.

Źródła twierdzą, że pochodzą z systemu gwiezdnego w konstelacji Oriona. Wysokie Szaraki nadzorują wszystkie porwania i eksperymenty na ludziach, ale rzadko są obecni podczas tych wydarzeń.

Szarzy kosmici

Wolą korzystać z usług swoich sługusów, niskich szarych. Jak mogłoby się wydawać, zależy im na stworzeniu stabilnej rasy hybrydowej, godnej odziedziczenia Ziemi. Będąc zaawansowaną, egocentryczną rasą, nie przywiązują dużej wagi do życia ludzkiego. Uważają nas za swoją własność.

Reptalianie.

Często mylone z kastą wojowników Alpha Draconian, mówi się, że te gady pochodzą z Ziemi. Niewiele informacji dostępnych na temat tego gatunku wskazuje, że pierwotnie zostali pozostawieni przez Alpha-Draconian, aby skolonizować Ziemię.

Ich interakcja z ludzkością sięga tysięcy lat wstecz, czasami oferując pomoc, ale częściej wykorzystywali nas jako żywy towar. Zinfiltrowali prawie wszystkie aspekty ludzkiego życia i zajmują wysokie stanowiska na szczeblach władzy.

Gady

Gady manipulują naszymi elitami i rządzą naszymi instytucjami i organizacjami. Zbudowali system finansowy i wywierali wpływ na wszystkie religie.

Mówi się również, że podziemna rasa gadów kontroluje media i wszystkie korporacje. Oni stoją za większością zbrodni przeciwko ludzkości.

Anunnaki.

Zdaniem naukowców w naszym Układzie Słonecznym istnieje 12. planeta znana jako możliwa „Planeta X” – Nibiru, znajduje się gdzieś za Plutonem.

Ta planeta, w przeciwieństwie do innych planet w naszym Układzie Słonecznym, ma eliptyczną orbitę i porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Mówi się, że zderzenie Nibiru i planety Maldek w naszym Układzie Słonecznym było tym, co stworzyło Ziemię.

Ta planeta jest zamieszkana przez Anunnaki, którzy wylądowali na Ziemi i pierwotnie ją skolonizowali. Najpierw przybyli z zamiarem wydobywania złota i innych minerałów, żyli tu w idealistycznym społeczeństwie w małej kolonii. Przed udaniem się na Ziemię Anunnaki skolonizowali też inne planety w układzie gwiezdnym Oriona.

Potrzebowali oni siły roboczej więc stworzyli ludzkość. Poprzez manipulacje genetyczne i zapłodnienie in vitro podnieśli gatunek Homo do gatunku homo sapiens.

Obecni są na ziemi od samego początku, wywierając wpływ na każdy aspekt ludzkiego życia. Odziedziczyliśmy ich patriarchalną kulturę przemocy i zemsty, jest to w naszym zaprojektowanym przez nich DNA.

Anunnaki bezpośrednio konkurują z Draconianami o kontrolę nad ludzkością.

Alpha-Draconians.

Skorumpowani i okrutni, Alpha-Draconianie przeniknęli do ludzkiego społeczeństwa tysiące lat temu i są najstarszą znaną rasą gadów w naszej galaktyce. Chociaż przybyli na Ziemię ze swoich kolonii na Alpha Draconis, ich pierwotny świat jest nieznany.

Ten gigantyczny gatunek gadów, mierzą od 4 do 6 metrów i ważą około 1 tony, głównie zbudowani są z masy mięśniowej. Można je porównać do Tyrannosaurusa Rex.

Niektóre relacje opisują, że posiadają oni ogony, a nawet skrzydła i pochodzą od tej samej linii genetycznej genetycznej co ich przodkowie, który wymarli na ziemi..

Kontakt Alex Collier mówi, że pozwolono mu podzielić się niektórymi szczegółami na temat tych istot pozaziemskich:

„Drakonianie są siłą stojącą za represjami wobec ludzkich populacji w całej galaktyce, zaszczepiając systemy wierzeń oparte na strachu i restrykcyjne hierarchie. Są niezwykle sprytni, a także potrafią być wyjątkowo złowieszczy ”.

Draconianie uważają się za pierwsze inteligentne gatunki, które ewoluowały w galaktyce Drogi Mlecznej. Konkurencyjni i ekspansywni, zaludnili wiele światów. Ich ogromne ego pozwala im postrzegać siebie jako prawowitych władców mniej rozwiniętych światów, takich jak Ziemia.

Ich ciągłe wykorzystywanie rasy ludzkiej dowodzi, że uważają nas za gatunek niższy.

Raporty mówią, że w rzeczywistości istnieją dwa typy Alfa-Drakończyków podzielonych na dwie kasty: olbrzymie są częścią królewskiej kasty zwanej Ciakar, podczas gdy mniejsze tworzą dobrze wyszkoloną klasę wojowników.

Źródło : https://anomalien.com/the-6-alien-species-fighting-for-earth-control/

Udostępnij

RASY OBCYCH, KTÓRE WALCZĄ O DOMINACJĘ NA ZIEMI.

Globalna Świadomość7 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”SILENT SOUND SPREAD SPECTRUM” – ZNIEWALANIE I KONTROLA UMYSŁU MIKROFALAMI SSSS TO FAKT.Następny artykułCZY PRZERAŻAJĄCY ROSYJSKI EKSPERYMENT Z DEPRAWACJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • RASY OBCYCH, KTÓRE WALCZĄ O DOMINACJĘ NA ZIEMI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?