Świat jest inny

BOHEMIAN GROVE – DWA TYGODNIE OKULTYSTYCZNYCH OBRZĘDÓW ELIT.

Ludzkość została opanowana przez satanistyczny kult Iluminatów, oparty na kabale. W Bohemian Grove, w trzecim tygodniu lipca co roku spotykają się Iluminaci przeprowadzając zdeprawowane rytuały.

„Mój cel w Grove miał charakter seksualny i dlatego moje postrzeganie ograniczało się do punktu widzenia niewolnika seksualnego. Aby miec nad nami kontrolę, niewolnicy tacy jak ja zostali poddani rytualnej traumie”. 

Cathy O’Brien

Kult satanistów , który skolonizował ludzkość, spotyka się w Bohemian Grove, 80 mil na północ od San Francisco.

Ponad 2000 członków – politycznej, korporacyjnej, kulturalnej i wojskowej elity Stanów Zjednoczonych – gromadzi się na satanistycznych rytuałach, prawdopodobnie obejmujących także rytualne ofiary z ludzi. Spotykają się od połowy XIX wieku.

Według „Treee”, młodej kobiety z Las Vegas, która twierdzi, że ma kontakty w tym tajnym klubie, co roku składają tam rytualne i symboliczne ofiary z Marii Magdalen oraz Jezusa Chrystusa między 21 a 22 lipca. Ciało palone jest przed wielką sową symbolizującą Molocha, pogańskiego boga Kananejczyków. Alex Jones sfilmował podobną ceremonię zwaną „Cremation of Care” 15 lipca 2000 roku.

Rytuał , zdjęcie z 1927 r.

Jeśli przynależność naszych światowych przywódców do satanistycznego kultu nie była by dla was wystarczająca, to kobieta z Las Vegas twierdzi, że Iluminaci są w rzeczywistości obcym gatunkiem gadów, który okupuje ludzkie ciała i karmi się naszą energią. Trudno uwierzyć , ale w takich okolicznościach powstrzymamy się od oceny.

Ten gatunek gadów nazywany jest „Sangerianami”; są „rasą czwartego wymiaru” i stanowią 3% światowej populacji, owe gady potrafią zmieniają kształty, i są zimnokrwiste, posiadają silny instynkt łowiecki a ludzie są dla nich pokarmem.

Każdy ich rytuał obejmuje seks. Królowa Elżbieta to czołowy gad. „To wszystko brzmi fantastycznie i niewiarygodnie” – mówi kobieta. „Ale wszystko prawda.

”Treee” planowała demonstrację przed bramą Bohemian Grove, twierdzi ona , że musimy wysłać im wiadomość, że wiemy, kim są i co robią. 

Istnieją mocniejsze dowody na to, że członkowie Grove są raczej satanistami niż gadami. Alex Jones zwraca uwagę, że ich program „Kremacja troski” w rzeczywistości pokazuje ciało dziecka pochłaniane przez płomienie. Nie ma wątpliwości, że mają tam miejsce poważne praktyki satanistyczne. Jedno ze zdjęć przedstawia martwe ciało, prawdopodobnie ofiarę ludzką.

Jeśli chodzi o perwersję, zacznijmy od trywialności. W 1978 roku klub faktycznie argumentował w sądzie, że nie powinien zatrudniać personelu płci żeńskiej, ponieważ członkowie Grove „oddają mocz na otwartej przestrzeni, nawet bez korzystania z toalet”.

Paul A. Bonacci twierdził, że został porwany i przewieziony do Grove przez republikańskiego przywódcę Lawrence’a Kinga w 1989 roku, oraz zmuszony do aktów seksualnych z innymi chłopcami.

W ”Transformacji Ameryki”, ofiara BG, Cathy O’Brien pisze „

Nie twierdzę, że rozumiem pełną funkcję tego politycznego placu zabaw, ponieważ moja percepcja ograniczała się do mojego własnego królestwa doświadczeń. Uważam, że Bohemian Grove służy tym, którzy wprowadzają Nowy Porządek Świata poprzez kontrolę umysłów, i składa się głównie z najwyższych przedstawicieli mafii i rządu Stanów Zjednoczonych.

Reagan i Nixon.

Spożywano tam duże ilości narkotyków. Niewolnicy Projektu Monarch Mind-Control byli tam rutynowo wykorzystywani, aby spełnić główny cel klubu: zapewnianie wszystkim perwersji. Bohemian Grove ma być podobno używane rekreacyjnie, zapewniając rzekomo bezpieczne środowisko dla zamożnych politycznie osób do „imprezowania” bez ograniczeń.

Jedyne co tam prowadzono, okrucieństwa związane z kontrolą umysłu, nadając temu miejscu aurę Masońskiej tajemnicy. Jedynym pomieszczeniem, w którym wolno było rozmawiać o interesach, był mały, ciemny salon, czule i odpowiednio nazywany Podziemiem.

Wiedziałem, że każdy oddech, który wziąłem, mógł być moim ostatnim, ponieważ groźba śmierci czaiła się za każdym rogiem. Niewolnicy w podeszłym wieku lub z nieprawidłowym programowaniem byli ofiarnie mordowani „na chybił trafił” na zalesionych terenach Bohemian Grove i czułam, że to kwestia czasu, aż to będę ja. Rytuały odbywały się pod gigantycznym, betonowym pomnikiem sowy nad brzegiem rzeki. Te okultystyczne rytuały seksualne wynikały z naukowego przekonania, że ciężka trauma zapewnia nad ofiarami pełną kontrolę.

Raz byłam świadkiem śmierci młodej kobiety, w tym czasie polecono mi wykonywać z nią czynności seksualne„ tak, jakby zależało od tego moje życie ”. Powiedziano mi:„ … następną ofiarą możesz być Ty. Za każdym razem, kiedy najmniej się tego spodziewasz, sowa cię pożre. Przygotuj się – bycie przygotowanym równało się byciu całkowicie podatnym na rozkazy i ich polecenia.

Członków stowarzyszenia od początku fascynowała tematyka okultystyczna i starożytne misteria, które zaczęto wprowadzać do rytuałów Bohemian Club. Ogromną rolę w tym procesie odegrał Joseph D. Redding, prawnik zatrudniony w Southern Pacific Railroad Company, od 1885 r. przewodniczący klubu. Redding, nawiązując do sumeryjskiej, egipskiej, greckiej, a także celtyckiej mitologii, stworzył szereg obrzędów, wokół których toczy się nocne życie w Bohemian Grove.

Centralnym wydarzeniem jest obrządek zwany „palenie troski” (The Cremation of Care), wprowadzony przez wspomnianego Josepha D. Reddinga. Dziennikarz „New York Timesa” w artykule z 25 czerwca 1899 r. zostawił potomnym opis tej ceremonii: – Organizatorzy przywiązali wielką wagę nawet do najmniejszych detali inscenizacji. Druidzi – celtyccy kapłani biorący udział w tym pokazie – mieli na sobie szaty i nieśli insygnia wykonane zgodnie z realiami epoki.

W spektaklu wzięło udział 500 osób, w szerokim zakresie wykorzystano lampy elektryczne, które oświetlały scenę oraz rozstawione wokół stoły. Widowisko uwznioślała muzyka orkiestry symfonicznej oraz śpiew licznego chóru. W centralnym miejscu olbrzymiej sceny ustawiono ołtarz druidów oraz głaz ofiarniczy. Rolę najwyższego kapłana Bohemii odgrywał Joseph D. Redding.

Clou programu było wprowadzenie na podest sześciu jeńców: Gala, Celta, Rzymianina, barbarzyńcy oraz dwóch mężczyzn z dalekiej Północy. Szli skuci łańcuchami w towarzystwie ośmiu druidów. Każdy z niewolników prosił zgromadzonych o łaskę darowania życia, ale był skazywany na śmierć. W pewnym momencie na scenie pojawił się Mefisto wraz z grupą diabłów, próbując ratować troskę przed spaleniem. Mimo pełnego pasji przemówienia diabła w jej obronie, druidzi podpalili stos, na którym spoczywała figura uosabiająca troskę.

Opisana przez dziennikarza ceremonia odbywa się co roku do dnia dzisiejszego. – Ma ona na celu odrzucenie swarliwych i bezwartościowych zmartwień, które blokują sympatię do ludzi oraz otwartość na ich sprawy i nie pozwalają rozwijać się talentom artystycznym i wrażliwości moralnej.

Jednak od czasu do czasu do opinii publicznej dochodzą informacje o tym, że palenie troski to nie jest jedyny obrzęd, jaki uprawia się wśród kalifornijskich sekwoi. Alex Jones, któremu wraz z ekipą filmową udało się przedrzeć do środka, mówi o licznych symbolach śmierci, na jakie można się natknąć, krążąc po ścieżkach Bohemian Grove. Jak czytamy w Biblioteca Pleyades, Antony C. Sutton, wydawca miesięcznika „Phoenix Letter”, stwierdził w październiku 1996 r., że ostatnie informacje mogą radykalnie zmienić postrzeganie Bohemian Grove.

Bowiem w ich świetle miejsce to jest nie tylko obszarem zabaw, picia dużej ilości alkoholu, zażywania różnego rodzaju narkotyków oraz zachowań homoseksualnych. Coraz częściej zgłaszane są o wiele poważniejsze przypadki – porwań, gwałtów, pedofilii, sodomii, morderstw rytualnych. Wszelkie próby podejmowania śledztw w tych sprawach są blokowane na mocy ustawy o bezpieczeństwie narodowym z 1947 r. – czytamy w „Phoenix Letter”.

Na stronie Biblioteca Pleyades znaleźć też można cytat z artykułu zamieszczonego w lokalnym dzienniku „Santa Rosa Sun” z lipca 1993 r., który informował o odprawianym w kalifornijskim ustroniu obrządku kananejskim i czczeniu Molocha. Jest to kult ofiarowania, w którym żertwą są ludzie. W połowie lat 80. mówiło się nawet o morderstwach popełnianych w obozach Grove. Jednak dochodzenia miejscowej policji nie dawały żadnych rezultatów. Świadkowie mówią też o znajdującej się tam tajnej świątyni pogańskiej, w której uprawiane są akty kanibalizmu i nekrofilii.

Sędzia Sądu Najwyższego Sonia Sotomayor jest członkinią żeńskiego klubu „Belizean Club”, będącego żeńskim odpowiednikiem Bohemian Grove. Wyłaniający się obraz jest taki, że elita jest wybierana na podstawie deprawacji seksualnej i moralnej, będąca tym samym posłuszna nakazom kabalistycznych bankierów.

Współczuję niewinnym ludziom, którzy myślą, że Osama bin Laden był odpowiedzialny za 11 września, media mówią prawdę, a my żyjemy w wolnym kraju. Żyjemy w świecie zaprojektowanym i kontrolowanym przez satanistycznych bankierów.

Jesteśmy nękani terroryzmem, wojną, kryzysami finansowymi i pandemiami. Celem ich jest skłonienie nas do wzniesienia rąk do góry i zaakceptowania rządu światowego, co jest eufemizmem dla bankierskiej tyranii. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmiany klimatyczne, wojny, ratowanie banków czy o ”straszliwego wirusa”.

Bohemian Grove to kolejny dowód na to, że nie możemy traktować siebie poważnie jako społeczeństwo ci ”ludzie” na kontrolują. Musimy zapewnić, że wszystkie kampanie polityczne będą finansowane ze środków publicznych. Należy wstrząsnąć medialnymi kartelami i środowiskiem naukowym, w przeciwnym razie rasa ludzka zostanie skazana na dalszą degradację. 

Źródło : https://www.henrymakow.com/bohemian_grove_illuminati_meet.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

BOHEMIAN GROVE – DWA TYGODNIE OKULTYSTYCZNYCH OBRZĘDÓW ELIT.

12 września 2020 / Możliwość komentowania BOHEMIAN GROVE – DWA TYGODNIE OKULTYSTYCZNYCH OBRZĘDÓW ELIT. została wyłączona

Może Ci się spodobać

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – ”STARLIT”, SUBSTANCJA KTÓRA MOGŁA ZMIENIĆ ŚWIAT. 1 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • BOHEMIAN GROVE – DWA TYGODNIE OKULTYSTYCZNYCH OBRZĘDÓW ELIT.
  • Może Ci się spodobać