Zaraza

COVID/19 – NAGRANIE PROSTO Z PLANU ZDJĘCIOWEGO MEDIALNEJ PLANDEMII.

Prawda jest dziś towarem deficytowym. Żeby ją odnaleźć w przestrzeni publicznej, trzeba naprawdę sporo się natrudzić. Na prawdzie nie można zarobić, gdyż ona nie jest na sprzedaż.

Ona po prostu jest… Natomiast oszustwa, ze swej natury, mają po prostu kreować rzeczywistość, która zaimplementowana w miejsce prawdy, ma dawać zyski tym, którzy je tworzą.

Można iść o zakład, że takie reżyserowane filmiki, “przekonają” miliony ludzi, którzy przestraszeni, będą naciągać kagańce po same oczy, aby nie wylądować na takim szpitalnym łóżku….

„Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”  – Mark Twain

Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy.

Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: … wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej).

… każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące.

… koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.

Prof. dr med. Klaus Püschel, ekspert w dziedzinie medycyny sądowej, dyrektor Instytutu Medycyny Sądowej kliniki uniwersyteckiej w Hamburgu : 

Na pytanie, czy widzi jakieś różnice w ciałach zmarłych, w których stwierdzono obecność koronawirusa w porównaniu do innych chorób zakaźnych, odpowiada: Nie. Obraz jest podobny do innych infekcji wirusowych dróg oddechowych i płuc. Myślę, że z czasem ustalimy coś specyficznie związanego z COVID-19, ale zasadniczo przebieg i obraz organów wewnętrznych jest taki sam.

Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp.

Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”.

Dobitnym przykładem jest ten materiał filmowy który ukazuje jak cały ten teatr bazujący na ludzkim strachu jest skrzętnie tworzony i nagrywany a aktorzy dostają nawet…umowę o pracę !

Jak się kręci filmy dla covidian….

Prawda jest dziś towarem deficytowym. Żeby ją odnaleźć w przestrzeni publicznej, trzeba naprawdę sporo się natrudzić.Na prawdzie nie można zarobić, gdyż ona nie jest na sprzedaż. Ona po prostu jest… Natomiast oszustwa, ze swej natury, mają po prostu kreować rzeczywistość, która zaimplementowana w miejsce prawdy, ma dawać zyski tym, którzy je tworzą.Można iść o zakład, że takie reżyserowane filmiki, "przekonają" miliony ludzi, którzy przestraszeni, będą naciągać kagańce po same oczy, aby nie wylądować na takim szpitalnym łóżku….(Andrew Pamp)Dołącz do nas na 👇👇👇https://www.forumpolska.online/profile/andrewWIDZISZ 👉 CZYTASZ 👉 REAGUJUdostępniając 👉 UświadamiaszFilm pochodzi z profilu FacebookJoe Burnshttps://www.facebook.com/groups/416781402070770/permalink/1087017001713870

Opublikowany przez Forum Polska Niedziela, 13 września 2020

Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju.

Najnowsze wpisy

Kategorie

COVID/19 – NAGRANIE PROSTO Z PLANU ZDJĘCIOWEGO MEDIALNEJ PLANDEMII.

16 września 2020 / Możliwość komentowania COVID/19 – NAGRANIE PROSTO Z PLANU ZDJĘCIOWEGO MEDIALNEJ PLANDEMII. została wyłączona

Może Ci się spodobać

POSTPANDEMICZNA NORMALNOŚĆ – ”MUSIMY ZASZCZEPIĆ 70 % SWIATOWEJ POPULACJI” TWIERDZI B.G. 22 listopada 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • COVID/19 – NAGRANIE PROSTO Z PLANU ZDJĘCIOWEGO MEDIALNEJ PLANDEMII.
  • Może Ci się spodobać