Alternatywna historia świata

”TARTARIA MUDFLOOD” – WIELKI POTOP BŁOTNY, KTÓRY ZNISZCZYŁ TAJEMNICZĄ CYWILIZACJĘ.

”TARTARIA MUDFLOOD” – WIELKI POTOP BŁOTNY, KTÓRY ZNISZCZYŁ TAJEMNICZĄ CYWILIZACJĘ.

Wydarzenie związane z powodzią błotną – czym było i dlaczego o tym mówimy? Cóż, wierz lub nie, jest wiele powodów! Historia, w którą dziś zaczniemy, jest taka, która wiąże się, a nawet głęboko łączy z tak wieloma innymi interesującymi, pozornie dziwacznymi teoriami.

Historia ta ściśle dotyczy starożytnej, zagubionej, globalnej cywilizacji, która mogła zbudować wiele megalitycznych struktur, które dziś przypisujemy Egipcjanom, Rzymianom, starożytnym Grekom i nie tylko.

Historia, jak mówią – jest pisana przez zwycięzców. W dzisiejszych czasach młodych uczniów uczy się, że USA stoczyło sprawiedliwą wojnę z Irakiem w słusznym odwecie za ich wsparcie dla „radykalnych islamskich terrorystów z bronią masowego rażenia lub broni masowego rażenia produkowanych w kraju dyktatora Saddama Husajna. 

Pełne spisków wydarzenia z 11 września 2001 roku, są traktowane jako „najgorszy akt terroryzmu w historii”, w żaden sposób nie przyznając, że amerykańskie bombardowania Hiroszimy i Nagasaki w dniach 6 i 9 sierpnia 1945 r. były dewastacją, jakiej naprawdę nigdy wcześniej nie widziano, i były odpowiedzialne za śmierć nawet 240 000 osób, z których wielu zmarło po wybuchach i wyniku choroby popromiennej.

Pomijając setki innych wątków sfabrykowanej historii świata, której uczą się nasze dzieci w szkołach i , których uczyliśmy się my !

Dowody wystąpienia powodzi błotnej ”Mud flood” można znaleźć na całym świecie. Jest to najbardziej widoczne, gdy zaczyna się patrzeć na architekturę i budynki w praktycznie każdym większym zaludnionym mieście, możemy odnaleźć budynki w pewnym wieku, które wydają się mieć część lub całość swojej pierwotnej parterowej kondygnacji osadzoną pod ziemią . Charakterystycznymi oznakami budynku dotkniętego powodzią błotną są okna i częściowo widoczne na poziomie gruntu. 

Okna te są zwyczajnie opisywane jako „okna światła dziennego” do doprowadzania światła do piwnicy, która sama jest tylko w połowie zakopana pod ziemią, często po dwóch sąsiednich stronach budynku, ale nie na dwóch pozostałych, co nieco wzmacnia wrażenie przepływ materiału przez budynek lub obszar.

Kiedy w ogóle wykopane podczas renowacji lub w ramach przygotowań do rozbiórki, budynki ”Mud Flood” odsłaniają całe ukryte wejścia, które są architekturalne o wiele piękniejsze, niż te widziane powyżej z poziomu ulicy. Złoża błota, o których mówimy znajdują się na ogromnych obszarach i przekraczają wysokość trzech metrów lub więcej. 

Wiele miast na całym świecie, które najwyraźniej nawiedziły zostały nawiedzone przez powódź błotną, doznało również gigantycznych historycznych pożarów lub innych klęsk żywiołowych, z towarzyszącymi im opowieściami o zniszczeniu, całkowitym zniszczeniu lub zasypaniu całych obszarów zaludnionych. Nowoczesne miasta powstały dosłownie na gruzach poprzedniej cywilizacji. 

W miastach takich jak Seattle, Boston, Oklahoma City, Syracuse, Waszyngton, Moskwa, Paryż, Kair i wiele innych znajdziemy, katakumby, opuszczone metro, tunele, podziemne miasta – a nawet całe zaginione światy pod naszymi stopami, o których wiemy. Niektóre niewielkie ich pozostałości można nawet zwiedzać, pod ścisłym nadzorem i na bardzo restrykcyjnych zasadach.

Zwolennicy teorii ”błotnej powodzi” twierdzą , że wydarzyła się ona ok. 150-200 lat temu. Nie jest to wykluczone, że w historii było wiele takich wydarzeń.

Do wydarzeń historycznych, które były powiązane z możliwą powodzią błotną, należą katastrofa Tunguska oraz erupcje wulkaniczne na Santorini i Pompejach .Nie jest jasne, czy te wydarzenia były przypadkowymi klęskami żywiołowymi o apokaliptycznej skali.

Współczesna Moskwa, starożytna Grecja, Rzym i Włochy, Wielkie Piramidy Egiptu i nie tylko – mówi się, że zostały ponownie odkryte i fizycznie odkopane – przez ludzi z tamtych czasów bezpośrednio po błotnej powodzi.  Pozostała infrastruktura i bogactwa po tej tajemniczej cywilizacji zostały wkomponowane w dzisiejsze miasta spełniając rolę starych kamienic i katedr religijnych.

Teoria ”Mud flood” zakłada, że ​​poprzednia cywilizacja cieszyła się zaawansowaną technologią opartą na wynalazkach Tesli i nieznanym nam stylem życia. Wskazuje na to sztuka i literatura tego okresu. Wiele z tego, co przypisuje się fantazji, lub wczesnym próbom stworzenia science-fiction, może w rzeczywistości wskazywać na utraconą wielkość, tych, którzy żyli przed błotnym potopem.

Wymazanie z Historii istnienie tej cywilizacji wiąże się z mitem o zaginionym 1000 lat, być może lepiej znany jako Hipoteza Czasu Widmowego :

Hipoteza czasu fantomowego jest historyczną teorią spiskową, którą głosi Heribert Illig. Opublikowana po raz pierwszy w 1991 roku, zakłada spisek świętego cesarza rzymskiego Ottona III, papieża Sylwestra II i prawdopodobnie cesarza bizantyjskiego Konstantyna VII, mający na celu retrospektywne sfabrykowanie systemu datowania Anno Domini w celu umieszczenia ich w szczególnym roku 1000 n.e oraz przepisanie historii.

Badając takie tematy, jak powódź błotna, można raz po raz napotkać wiele innych, równie fascynujących tematów pobocznych jak Tartaria, Atlantyda i wiele innych.   

Teoria ta przesuwa całe epoki cywilizacji tak, że czasy epoki faraonów wypadają na nasze średniowiecze. Idąc dalej, w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat, narodziły się wszystkie największe cywilizacje wszechczasów takie jak Sumerowie, Macedończycy, Egipcjanie. Turcy, Turcy, Cesarze Chińscy, Starożytni Grecy oraz Święte Cesarstwo Rzymskie.

Zaginiona cywilizacja, którą niektórzy uważają za Wielką Tartarię, od dawna opisywana jest jako duży, ale słabo zaludniony region, który nigdy tak naprawdę nie rościł sobie pretensji do przynależności narodowej, nie mówiąc już o aspiracjach „Imperium”.

Tartaria i dowody jej ogromnego znaczenia są odnajdywane wszędzie w archeologii i historii, takie jak: symbol swastyki, symbol dwugłowego orła i jego odmiany, budynki megalityczne, budynki rządowe, megalitycznye filary, łuki i kopuły dachów, oraz piramidy i obeliski.

Dlaczego nie mamy żadnej kompletnej fotografii i filmu pokazującego rzeczywiste konstrukcje najwspanialszych osiągnięć architektury i budowy tylu wspaniałych struktur jakichkolwiek, które widzimy na całym świecie takich jak Empire State Building, Wieża Eiffla i Chrysler Building ?

Pierwsze na świecie zdjęcie zrobione aparatem zostało zrobione w 1826 roku przez Josepha Nicéphore Niépce. Pierwszy film został nakręcony przez George 'a Eastmana w 1885 roku.

Wieża Eiffla zbudowano w 1889 r. Empire State Building w1930 r. a Budynek Chryslera maju 1929 roku.

Katastrofa na giełdzie w 1929 roku zainicjowała najpoważniejsze zwichnięcie ekonomiczne w historii USA, Wielką Depresję (1929-1940), a jednak robili te ogromne konstrukcje w Nowym Jorku, z ograniczeniami technologii, zasobów, podczas największego kryzysu, a przede wszystkim budowa Chrysler Buildingi Empire State Building zajęła im tylko rok?

Wnioski nasuwają się same : konstrukcje te zostały wzniesione wcześniej i zostały ponownie zasiedlone przez przedwojenną cywilizację.

Co spowodowało wielkie pożary największych miast na świecie takich jak Chicago, Paryż, Wirginia, pożar w Michigan, wielki pożar Petersburga, San Francisco, wielki pożar Pittsburga iToronto, wielki Pożar Nowego Jorku zniszczył blisko 700 budynków.

Nikola Tesla w 1887 roku złożył wniosek na siedem patentów związanych z wynalazkami klimatycznymi, i wolną energią.

Bardzo wiele wskazuje, że te wszystkie historie i wątki są ze sobą powiązane a na świecie istnieje ogrom dowodów potwierdzających istnienie ukrytej, zaawansowanej cywilizacji, która kwitła na ziemi zaledwie około 200 lat temu.

Ogrom materiałów na ten temat znajdziecie u tego pana :

https://www.youtube.com/user/v8tatra/videos

Udostępnij