Zdrowo i pozytywnie

KEANU REEVES – AKTOR KTÓRY WYSZEDŁ Z MATRIXA.

KEANU REEVES – AKTOR KTÓRY WYSZEDŁ Z MATRIXA.

Keanu Reeves jest celebrytą innego rodzaju. Podczas jednych ze swoich swoich urodzin zauważono go, jak świętował je na ławce w parku, mając ze sobą babeczki i kawę, które oferował każdemu, kto podszedł się przywitać.

Niesamowite życie Keanu Reevesa.

Keanu Reeves zasłynął dzięki roli Neo w filmie “Matrix”. Na pierwszy rzut oka wydaje się on być jak każda inna gwiazda Hollywood: odnosi sukcesy, jest bogaty i prawdopodobnie nieco oderwany od tego, jak żyją „normalni” ludzie. Keanu Reeves nie jest jednak typową gwiazdą.

Życie Keanu przeplatało oszałamiające sukcesy i poważne tragedie w życiu osobistym. Jego odporność jest godna podziwu. Przyznaje, że z trudnych doświadczeń można wyciągać wnioski. Nie udaje guru ani świętego, a raczej jest kimś, kto potrafi rozpoznać i naprawdę docenić to, co jest ważne w życiu. Jest inspiracją dla wszystkich.

Pieniądze nic dla mnie nie znaczą. Zarobiłem dużo pieniędzy, ale chcę cieszyć się życiem i nie stresować budowaniem konta bankowego. Rozdaję dużo i żyję prosto, głównie z walizką w pokoju hotelowym.

Keanu Reeves

Keanu Reeves urodził się 2 września 1964 roku w Bejrucie, w Libanie. Jego matka była Angielką, a ojciec pochodził ze Stanów Zjednoczonych. Keanu miał siostrę, która była od niego dwa lata młodsza. Jego ojciec był alkoholikiem, który opuścił rodzinę, gdy Reeves miał zaledwie trzy lata.

Mężczyzna trafił później do więzienia za sprzedaż narkotyków. Keanu tak naprawdę pierwszy raz spotkał swojego ojca, gdy miał sześć lat i zobaczył go ponownie, gdy miał 13 lat.

Matka Keanu, aby związać koniec z końcem pracowała jako striptizerka w nocnych klubach i często przyprowadzała do domu obcych mężczyzn. Rodzina przeprowadziła się do Australii, a później do Stanów Zjednoczonych. W Nowym Jorku matka Keanu wyszła za mąż za dyrektora Broadwayu i wszyscy przenieśli się do Kanady. Ich małżeństwo trwało jednak tylko rok.

Keanu Reeves miał nie tylko traumatyczne dzieciństwo, ale także później musiał stawić czoła ogromnej tragedii. U jego jedynej siostry zdiagnozowano białaczkę i chociaż dziewczyna wyzdrowiała, to doświadczenie miało na niego głęboki wpływ. Wiele lat później choroba powróciła i Keanu musiał ponownie się z tym problemem zmierzyć.

Tragedia i wewnętrzna siła.

Porzucony przez ojca w wieku 3 lat; wychowany z 3 różnymi ojczymami; dyslektyk; jego marzenie o zostaniu hokeistą złamane przez ciężki wypadek; córka zmarła podczas porodu; jego żona zginęła w wypadku samochodowym; osoba, na której najbardziej mu zależy, jego siostra, choruje na białaczkę; jego najlepszy przyjaciel, River Phoenix (brat Joaquin, z którym działał w Belli i Damned), zmarł z powodu przedawkowania… Po tym wszystkim, co przeszedł, Keanu Reeves nie traci okazji, aby pomóc potrzebującym osobom.

Kiedy kręcono film ” Domek nad jeziorem ” przypadkowo usłyszał dyskusję dwóch szatniarek; jedna płakała, bo straci dom, jeśli nie zapłaci 20.000 $ i tego samego dnia Keanu wpłacił tą kwotę pieniędzy na konto bankowe kobiety; przekazał też stratosferyczne sumy szpitalom. W 2010 r. niektóre jego zdjęcia poszły na cały świat.

Na urodziny Keanu wszedł do piekarni i kupił sobie brioche z jedną świeczką, jedząc ją tuż przed piekarnią i proponując kawę osobom, które zatrzymały się, aby z nim porozmawiać. Po zdobyciu astronomicznych kwot na trylogię Matrix aktor przekazał ponad 50 milionów funtów (tak, dobrze czytasz) pracownikom, którzy dbali o kostiumy i efekty specjalne: prawdziwym bohaterom trylogii, jak sam ich zdefiniował. Podarował też Harleya-Davidsona każdemu z kaskaderów. Ponad 75 milionów funtów wydatków ogólnych.

Do wielu udanych filmów (Adwokat Diabła z Al Pacino i Rezerwat z Genem Hackmanem) godził się na obniżenie swojego honorarium nawet o 90%, aby produkcja mogła zatrudnić kolejną gwiazdę kina, z którą pozwoliła mu zagrać. W 1997 roku niektórzy paparazzi przyłapali go nawet, jak spędzał poranka z menelem w Los Angeles, słuchając go i dzieląc się życiem przez kilka godzin.

Większość gwiazd, gdy zdobywa się na dobroczynny gest, mówi o nim do wszystkich mass mediów. Keanu Reeves nigdy nie zgłosił się do akcji charytatywnej tylko ze względu na zasady moralne i nie żeby wyglądać lepiej w oczach fanów. Ten człowiek mógłby kupić wszystko, ale zamiast tego każdego dnia wstaje i wybiera coś, czego nie można kupić: pokorę.”

Reeves postanowił zostać aktorem po tym, jak kontuzja zmusiła go do zaprzestania gry w hokeja, co uważał za swoje prawdziwe powołanie. Nigdy nie ukończył szkoły średniej, ale zawsze pociągała go sztuka. Jego ojciec pomógł mu znaleźć pracę w charakterze aktora w Stanach Zjednoczonych. Jednym z pierwszych filmów Keanu był obraz Moje własne Idaho, który miał swoją premierę w 1991 roku.

Na planie tego filmu poznał on swojego najlepszego przyjaciela, Rivera Phoenixa, młodszego brata Jaquina Phoenixa. Niestety River był uzależniony od narkotyków i zmarł w młodym wieku w wyniku przedawkowania heroiny i kokainy. Keanu przez długi czas obwiniał się o śmierć przyjaciela, ponieważ wierzył, że mógł zrobić więcej, aby mu pomóc.

W 1999 roku długoletnia partnerka Keanu, Jennifer Syme, która była aktorką i osobistą asystentką Reevesa, tuż przed świętami Bożego Narodzenia urodziła martwą dziewczynkę. Po śmierci córki Syme popadła w depresję. Półtora roku później sama zginęła w wypadku samochodowym, w drodze na przyjęcie.

Rok później u siostry Keanu nastąpił nawrót raka. Rzucił on wszystko, by móc przy niej być. Pomimo całej tragedii i bólu, Keanu Reeves był w stanie prowadzić dobre życie. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, aktor mieszka w skromnym mieszkaniu i przemieszcza się komunikacją miejską.

Keanu przekazał ogromną część swojej fortuny organizacjom walczącym z rakiem. Przekazał także pieniądze wielu szpitalom. Niektórzy mówią, że były to kwoty sięgające setek tysięcy dolarów.

Aktor woli prowadzić proste życie. Wiele razy mówił, że sława i fortuna nie są dla niego najważniejsze. Uwielbia jeździć na motocyklu i studiować buddyzm, mimo że nie uważa się za buddystę. To spokojny człowiek, który zna wartość związków i rozumie, że życie to znacznie więcej niż to, co dzieje się w Hollywood.

Większość ludzi zna mnie, ale nie zna mojej historii. Kiedy byłem trzylatkiem, patrzyłem, jak odchodzi mój tata. Chodziłem do czterech różnych szkół i zmagałem się z dysleksją, co powodowało, że nauka sprawiała mi więcej trudności, niż większości uczniów. W końcu opuściłem szkołę i nie zdobyłem dyplomu. W wieku 23 lat w wyniku przedawkowania narkotyków zmarł mój najlepszy przyjaciel, River Phoenix. W 1998 r. poznałem Jennifer Syme. Zakochaliśmy się w sobie i w 1999 r. Jennifer zaszła w ciążę, to była córka. Niestety, po ośmiu miesiącach nasze dziecko urodziło się martwe. Byliśmy załamani jej śmiercią i zakończyliśmy nasz związek. 18 miesięcy później Jennifer zginęła w wypadku samochodowym. Od tego czasu unikam poważnych związków i posiadania dzieci. Moja młodsza siostra miała białaczkę. Dziś jest wyleczona. 70 procent moich zysków z „Matrixa” przeznaczyłem na szpitale, w których leczono tę chorobę. Jestem jedną z niewielu gwiazd Hollywood, która nie posiada ogromnej willi. Nie chodzę z ochroniarzami i nie noszę modnych ubrań. Mimo że jestem wart 100 milionów dolarów, wciąż korzystam z metra i kocham to!

Źródło https://pieknoumyslu.com/

Udostępnij

KEANU REEVES – AKTOR KTÓRY WYSZEDŁ Z MATRIXA.

Globalna Świadomość20 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE IV RZESZY – ZATOPIENIE TYTANICA/OLIMPICA, TESLA, JP MORGAN.Następny artykuł”TARTARIA MUDFLOOD” – WIELKI POTOP BŁOTNY, KTÓRY ZNISZCZYŁ TAJEMNICZĄ CYWILIZACJĘ.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KEANU REEVES – AKTOR KTÓRY WYSZEDŁ Z MATRIXA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?