Alternatywna historia świata

CZY UKRYTE PŁASZCZYZNY ZIEMI I HISTORIE O MITYCZNYCH STWORZENIACH SĄ PRAWDZIWE ?

CZY UKRYTE PŁASZCZYZNY ZIEMI I HISTORIE O MITYCZNYCH STWORZENIACH SĄ PRAWDZIWE ?

Inne światy i cywilizacje Wszystkie starożytne greckie i rzymskie mity o dziwnych zwierzętach, humanoidach i miastach lub legowiskach mogą być bardziej prawdziwe, niż nam się wydaje.

Niektóre z nich pochodzą z pewnych części Ziemi, podczas gdy inne mogą pochodzić z sąsiednich ziemi lub leżących poniżej Ziemi. Istnieją oczywiście podziemne lub dolne regiony Ziemi, w których wiele z tych potworności może ukryć się w spokoju i bezpieczeństwie. Wszystkie te opowieści i książki o wydrążonej ziemi muszą zawierać trochę prawdy.

Istnieją dobre powody, by sądzić, że Ziemia nie jest kulą ziemską wirującą w kosmosie, ale stosunkowo płaską i nieruchomą płaszczyzną leżącą na innych płaszczyznach, być może we wszechświecie w kształcie jajka, unoszącym się z innymi wszechświatami w kształcie jaja w owodniowym lub wodny wszechświat. Albo całe Stworzenie może być nieskończonym podziałem Ziemi i Nieba nieskończona platformą.

Niezależnie od tego, nasza Ziemia jest tylko jedną z wielu płaszczyzn, z których każda ma swój własny gatunek lub formy życia. Kopuła oznaczałaby równomierny klimat na całej powierzchni – jak szklarnia. Zamiast tego mamy skrajne warunki pogodowe i nierównowagę, które sugerują otwarte i niezabezpieczone niebo lub uszkodzoną kopułę. Ta kopuła może mieć charakter plazmatyczny, stały lub elektromagnetyczny, działając jako pewnego rodzaju bariera, utrzymująca nas w pułapce i chroniona.

Pokonanie tej bariery wymaga specjalnych umiejętności, sprzętu lub pozwolenia. Kiedy admirał Byrd odkrył inne kontynenty na Antarktydzie tętniące życiem, czy zanurkował w pustą Ziemię, jak to jest powszechne, czy też przeszedł na inny plan / pierścień Ziemi z własnym słońcem i księżycem?

W każdym razie odkryto nowe ziemie, ludy i zwierzęta, niektóre z nich rodzinne, a inne bardzo dziwne. Najwyraźniej na niektórych z tych nowych ziem lub światów żyją takie stworzenia jak mastodonty i tygrysy szablozębne, olbrzymie owady i plezjozaury, a być może nawet dinozaury. Jeszcze dziwniejsze mogą być dziwne humanoidy lub półhumanoidy z takich krain, których obrazy lub ilustracje można zobaczyć tylko w świecie mitów i fantasy. Gady, Szaraki, Insektoidy, ludzie-ryby, ludzie-lwy, ludzie-ptaki itp.

Najwyraźniej wszystko, co można sobie wyobrazić, może zostać stworzone, szczególnie przez tych, którzy mają dobrą znajomość genetyki i jak nią manipulować. Niektóre z tych światów mogą być nawet miejscami panów i świętych lub demonów i diabłów. Gdzie wylądował Jezus, Henoch lub St. Germaine? Ani Hitlera, Elvisa, ani innej znaczącej osoby, która mogła udawać swoją śmierć.

A co ze wszystkimi zaginionymi ludami, zwierzętami i majątkiem, których zaginięcia mają niewielkie lub żadne wyjaśnienie? Czy zostali przetransportowani do innych światów lub regionów? Z drugiej strony, wiele gatunków życia zostało przywiezionych na Ziemię z tych światów, dodając tutaj różnorodności i bogactwa.

Być może każde z naszych królestw zwierząt i ich odmian pochodzi z określonej płaszczyzny lub Ziemi. To samo z wieloma różnymi rasami ludzkości. Jeśli tak, możemy być konglomeratem całego naszego samolotu. Chodzi o to, że te inne światy czy samoloty nie są oddalone o miliony, miliardy i biliony mil w przestrzeni kosmicznej, ale tutaj, stosunkowo blisko nas, na leżących pod (lub nad nimi) samolotach oddalonych o tysiące mil.

Można się do nich dostać samolotem, spodkiem lub podziemnymi systemami wahadłowców – ale tylko po odpowiednim przygotowaniu i / lub pozwoleniu. Tak, elita tego świata już wie o takich światach, podróżuje i handluje z nimi, ale z jakiegoś powodu ograniczyła wiedzę i dostęp do takich światów dla zwykłych mas.

Wiedzą oni o nieograniczonej różnorodności i cudowności Stworzenia Stwórcy w tym wielopłaszczyznowym wszechświecie, ale zachowują to samolubnie dla siebie, gdy walczymy w naszej bardzo ograniczonej rzeczywistości.

Za : Truman truman show.

Udostępnij

CZY UKRYTE PŁASZCZYZNY ZIEMI I HISTORIE O MITYCZNYCH STWORZENIACH SĄ PRAWDZIWE ?

Globalna Świadomość24 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKARTY ”ILLUMINATI” I ZAMACH NA DONALDA TRUMPA.Następny artykułKIM JEST PRAWDZIWY ”WŁADCA PIERŚCIENI” – CZY TOLKIEN TWORZYŁ PO WPŁYWEM STAROŻYTNEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY UKRYTE PŁASZCZYZNY ZIEMI I HISTORIE O MITYCZNYCH STWORZENIACH SĄ PRAWDZIWE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?