Zdrowo i pozytywnie

PASOŻYTY ENERGETYCZNE – JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NEGATYWNĄ ENERGIĄ INNYCH LUDZI ?

PASOŻYTY ENERGETYCZNE – JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NEGATYWNĄ ENERGIĄ INNYCH LUDZI ?

Wraz z empatią, zdolnością do rozpoznawania i odczuwania emocji innych ludzi, przychodzi wada w postaci pochłaniania cierpienia i negatywności innych wokół ciebie. Kiedy to się dzieje, twoja zdolność do funkcjonowania w najlepszym wydaniu może być znacznie ograniczona. Nawet osoba, która nie jest tak empatyczna może być dotknięta energetycznie, kiedy znajduje się w pobliżu negatywnych lub smutnych ludzi.

Wchłanianie negatywnej energii innych ludzi może być tak samo toksyczne dla osoby jak spożywanie niezdrowej żywności, a może nawet bardziej odczuwalne. Dlatego też nauka, jak powstrzymać to zjawisko może być cenną umiejętnością. Oto pięć metod, których możesz użyć, aby wchłaniać mniej negatywnej energii od innych wokół ciebie.

Bądź selektywny w kwestii ludzi, których dopuszczasz do swojego życia

Musisz pogodzić się z tym, że nie każdy będzie cię lubił i nie musisz zaprzyjaźniać się z każdym, kogo spotkasz. Nie musisz naciskać na siebie, aby zaprzyjaźnić się z każdym, kogo poznasz. Oczywiście chcesz być uprzejmy, ale zaufaj swojej intuicji podczas poznawania nowych ludzi i nie czuj, że musisz spędzać czas z ludźmi tylko dlatego, że poznałeś ich przez towarzystwo.

Co więcej, jeżeli często czujesz, że musisz się wyładowywać na jakiejś osobie, masz przyjaciela, który jest konsekwentnie negatywnie nastawiony do życia, lub czujesz, że ktoś w twoim życiu regularnie cię wykorzystuje lub jest dla ciebie niemiły, to być może nadszedł czas, aby stworzyć jakiś dystans.

Niektóre przyjaźnie lub związki po prostu nie są dla ciebie dobre, i musisz być w stanie to zaakceptować. Kiedy już to zrobisz, będziesz mógł uwolnić się od przyjaciół i znajomych, którzy zrzucają na ciebie swoją negatywność.

Nauczenie się odpuszczania i mówienia „nie” do ludzi, pozwala na więcej czasu dla tych, przy których czujemy się dobrze.

Nie próbuj zadowolić wszystkich

Wszyscy mamy tylko tyle godzin w ciągu jednego dnia, więc bądź selektywny w stosunku do tego, komu poświęcasz swój czas. Nie marnuj go na ludzi, którzy nie wydają się przejmować tobą. Tak jak ty nie będziesz lubił pewnych osób, tak samo będą takie osoby, które nie będą cię lubiły lub nie będą traktowały Cię uprzejmie.

Skup się na rozwijaniu relacji, które wydają się rozwijać naturalnie, w przeciwieństwie do pracy nad tym, aby ludzie cię polubili, których naturalnie do ciebie nie ciągnie. Kiedy udajesz w relacjach międzyludzkich wpłynie to na to że będziesz cały czas zdrenowany, i z czasem będziesz postrzegać siebie tak jak inny cię postrzegają.

Strzeż się wampirów energetycznych

Jak już wspomniano, możesz mieć przyjaciół, którzy zawsze mają negatywne nastawienie do życia, ale pamiętaj, że niektórzy ludzie mogą być jeszcze bardziej toksyczni. Te typy mogą być nazywane wampirami energetycznymi, ponieważ wysysają z ciebie całą pozytywną energię i pozostawiają cię z całą swoją negatywnością.

To ich napędza. Uważaj na wampiry energetyczne, które zawsze używają negatywnych słów i zrzucają na ciebie negatywne emocje. Zwróć uwagę, którzy „przyjaciele” używają pesymistycznego języka lub traktują cię jak płytę rezonansową dla swoich negatywnych uczuć. Prawdopodobnie wchłaniasz całą ich negatywność za każdym razem, gdy ich widzisz.

Nie oznacza to, że należy przestać być obecnym dla przyjaciela w potrzebie, ale zwróć uwagę na tych, którzy wykorzystują życzliwe ucho lub są skłonni do ciągłego używania negatywnego języka. Daj im znać, jak się czujesz z tym całym pesymizmem. Jeśli ci „przyjaciele” nie rozumieją, że cię wykańczają, to być może nie są naprawdę twoimi przyjaciółmi.

Bądź odpowiedzialny za siebie

Jesteś jedyną osobą, która ma kontrolę nad tym, jak się czujesz. W każdej sytuacji masz wybór, jak zareagujesz i co zrobisz. Niektórzy mówią, że potrzeba lat treningu, aby kontrolować swoje uczucia, ale wszystko zaczyna się od świadomości, którą możesz ćwiczyć już teraz.

Branie odpowiedzialności za siebie oznacza, że musisz zacząć uświadamiać sobie, jak się czujesz, gdy pewni ludzie są wokół ciebie. A potem nie bać się podjąć działania. Jeśli spędzasz czas z kimś, kto sprawia, że czujesz się źle lub pozostawia cię zdrenowanym, nadszedł czas, aby stworzyć pewien dystans między tobą a tą osobą.

Nie bądź ofiarą, ponieważ to Ty masz moc tego, jak doświadczasz życia. Ty absorbujesz więcej dobroci i mniej negatywności. Zastanów się nad tym jak ludzie, miejsca i sytuacje sprawiają, że czujesz się źle, a następnie podejmij działanie, aby zmienić to, co ci nie służy.

Spędzaj czas w samotności

Z jakiegoś powodu społeczeństwo zachodnie doszło do potępienia cech osobistych, takich jak introwertyzm, nieśmiałość, bojaźliwość, itp. Jednak czas spędzony w samotności i osobistych odkryć, które zdarzają się w tym czasie, może być dość uzdrawiający i regenerujący.

Dla niektórych samotność jest dość trudna, ponieważ jest to czas, w którym człowiek zaczyna naprawdę przyglądać się temu, co dzieje się z jego własnym ja. Jednak jest to konieczne, jeśli masz kultywować świadomość, której potrzebujesz, aby móc się zidentyfikować, kiedy wchłaniasz negatywną energię i postrzec kto w twoim życiu jest wampirem energetycznym.

Pamiętaj o prostych narzędziach, takich jak powolne oddychanie, cicha medytacja, czytanie dobrej książki i spędzanie czasu na łonie natury. Wszystko to jest dostępne dla Ciebie, abyś mógł cieszyć się samotnością. Użyj tych narzędzi, gdy będziesz gotowy do podjęcia działania, aby pozbyć się niechcianej toksyczności energetycznej i wzmocnić się na kolejny dzień.

Udostępnij

PASOŻYTY ENERGETYCZNE – JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NEGATYWNĄ ENERGIĄ INNYCH LUDZI ?

Globalna Świadomość17 lutego 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”BLACK GOO” – SYMBOLKA CZARNEJ MAZI JEST WSZĘDZIENastępny artykułUKRYTA SYMBOLIKA I ZNACZENIE SERIALU ”SQUID GAME”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PASOŻYTY ENERGETYCZNE – JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NEGATYWNĄ ENERGIĄ INNYCH LUDZI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?