Przekraczając Rubikon

”BLACK GOO” – SYMBOLKA CZARNEJ MAZI JEST WSZĘDZIE

”BLACK GOO” – SYMBOLKA CZARNEJ MAZI JEST WSZĘDZIE

Zanim przejdziemy dalej w tym temacie, muszę zwrócić waszą uwagę na całą symbolikę czarnego goo, którą jesteśmy obsypywani przez Hollywood. Jak już wam wielokrotnie mówiłem, jest to forma czarnej magii, kiedy pakują swoje agendy w filmy i muzykę – to czyni ich manifestację w rzeczywistości bardziej prawdopodobną, ponieważ nasza zbiorowa podświadomość, która jest bombardowana tymi obrazami przez miliony, tworzy naszą zbiorową rzeczywistość w sposób ciągły.

Jedyne, co może temu zapobiec, to uświadomienie sobie tego i skupienie umysłu na tworzeniu dobrych rzeczy. Ponadto, to ułatwia im powstrzymanie dyskusji o takich agendach, ponieważ ludzie pomyślą, że są to czyste fikcje i nie będą ich słuchać. Rozpoznawanie oczywistych wzorców jest racjonalizowane, jeśli nie patologizowane.

A na dodatek, oczywiście, uwielbiają się nabijać z naszej ignorancji. W ich oczach, zgadzamy się na te agendy, kiedy pokazują je nam absolutnie otwarcie każdego wieczoru na Netflixie. Prawda jest przebrana za fikcję, a kłamstwa nazywane są wiadomościami.

Najsłynniejszym filmem jest oczywiście Lucy. Już sam tytuł jest nawiązaniem do Lucyfera. Opowiada on o młodej kobiecie imieniem Lucy, która przypadkowo otrzymuje dużą dawkę narkotyku CPH4. Zamienia się ona wtedy w czarną, oślizgłą, programowalną materię i zyskuje zdolności telepatyczne oraz podróżowania w czasie umysłu. Lucyfer zyskuje boskie zdolności dzięki Black-Goo i naszym danym komputerowym. Zobacz to.

Spider-Man 3 jest również o obcej, czarnej, oślizgłej substancji, która wydaje się być żywa i przejmuje kontrolę nad ludźmi. Duch w tym Black Goo nazywa się Venom i również otrzymał swoje własne filmy. Transformacja odbywa się w kościele, ze wszystkich miejsc.

Niedawno ukazał się nawet najnowszy film o Venomie. W tym, potwór Black-Goo jest teraz w ciele swojego gospodarz.

W filmie Distric 9, policjant dostaje czarną ciecz rozpyloną na twarzy. Okazało się, że było to DNA kosmitów i że przemienił się w kosmitę! Po tym jak zwymiotował czarną substancją i ciekła mu ona z nosa, powoli zaczął się przekształcać w jedną z tych istot.

Czarny żywy płyn przejmuje ciało Megan Fox w ciele Jennifer.

Dziwny film John Dies at the End ma tę scenę, gdzie jest na telefon z księdzem i wstrzykuje Black Goo do nogi. Ponownie, płyn jest żywy, a on popada w obłęd. Ten film ma kilka interesujących powiązań z prawdziwą historią Black Goo: jedna z postaci nazywa się Marconi, jak firma telekomunikacyjna (która przypuszczalnie zaprojektowała sygnał wyzwalający dla Black Goo).

I oczywiście filmy Matrix mają swój sprawiedliwy udział symboliki Black Goo. Za każdym razem, gdy Agent Mr-Smith (świadomość Archona) przejmuje kogoś i w ten sposób kopiuje siebie, następuje transformacja poprzez Black Goo.


Oczywiście, było kilka odcinków X-Files gdzie czarny obcy śluz przejmuje ludzi, zmieniając ich oczy na czarne.

Następnie mamy serial Syfy Helix z 2014 roku. Opowiada on o wirusie z Antarktydy, który powoduje, że ludzie są pełni czarnego szlamu i stają się zombie. Jest pełen symboliki Black Goo/Corony. Wystarczy spojrzeć na reklamy. Co ciekawe, Shell również wypuścił olej o nazwie Helix, który ma na sobie symbolikę Space X.

Shell również miał reklamę, w której samochód był ścigany przez czarnego zmiennokształtnego demona ropy.

A reklama czarnych perfum Lady Gagi jest również pełna dziwnej symboliki Black Goo. Ta wiedźma jest zdecydowanie arcykapłanką Lucyfera.

Billi Eilish. Popularna wśród młodzieży dzięki takim utworom jak „All good Girls go to Hell”. Tutaj w teledysku, w którym pije czarny płyn, który wypływa jej oczami.

Również w grach wideo: Potwory z Resident Evil. Zainfekowane przez wirus Uroboros.

O rany, mógłbym tak bez końca. Ale powoli dostajecie obraz tego i powinniście być w stanie zobaczyć to sami w przyszłości. Czarny szlam pojawia się cały czas w mediach, wszystko pod ich kontrolą. Zawsze jest to w jakiś sposób żywe, obce/demoniczne, przejmujące kontrolę nad ludźmi i opuszczające ciało przez każdy możliwy do wyobrażenia otwór.

Udostępnij

”BLACK GOO” – SYMBOLKA CZARNEJ MAZI JEST WSZĘDZIE

Globalna Świadomość16 lutego 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK HOLLYWOOD PROMUJE DEZINFORMACJĘ O ILUMINATACH I MASONERIINastępny artykułPASOŻYTY ENERGETYCZNE – JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NEGATYWNĄ ENERGIĄ INNYCH LUDZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”BLACK GOO” – SYMBOLKA CZARNEJ MAZI JEST WSZĘDZIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?