Świat jest inny

ŚMIERĆ MICHAELA JACKSONA – RYTUALNA OFIARA ILUMINATÓW.

ŚMIERĆ MICHAELA JACKSONA – RYTUALNA OFIARA ILUMINATÓW.

Gdyby istniała nagroda dla najpopularniejszej postaci w historii współczesnego świata, Michael Jackson z pewnością by ją otrzymał. Michael Jackson jest ogłaszany królem popkultury ze względu na swoje nowatorskie zdolności muzyczne. 

Był znany z wprowadzania ruchów i technik tanecznych, które są nadal używane przez naszą młodzież. Michael Jackson był kochany przez swoich fanów, ale często był oczerniany przez media, przez co Michael prowadził bardzo samotne życie.

Jackson miał podobno zostać ofiarą sekty Illuminati, która od dawna posługuje się gwiazdami, posiadającymi możliwość wpływania na ludzi i namawiania ich do rozmaitych rzeczy. 

Artysta miał przez długi czas zgadzać się z  warunkami jakie wyznaczyli mu Illuminati, jednak pewnego dnia postanowił się zbuntować. Tajemnicza sekta nie była, jednak zadowolona z takiej postawy i zaczęło rzekomo buntować przeciwko wokaliście cały świat twierdząc, że od dawna dopuszcza się on krzywdzenia i wykorzystywania dzieci.

Światem wstrząsnęła jednak wiadomość o jego nagłej śmierci w 2009 roku, pozostawiając po sobie spuściznę swojego talentu owijaną tajemnicami otaczającymi jego śmierć.

Niektóre teorie sugerowały, że król Popu, który w tym czasie był mocno zadłużony, chciał uciec od swoich wierzycieli. Jednak biuro koronera w Los Angeles przeprowadzając sekcję zwłok i potwierdziło, że ciało należało do Jacksona.

Niektórzy twierdzą, że wygląd Jacksona na ostatnim koncercie był trochę dziwny, nawet jak na jego standardy. Teoretycy spisku twierdzą, że został on zastąpiony przez już wtedy przez sobowtóra.

W 2017 roku Paris Jackson w rozmowie z magazynem Rolling Stone zarzuciła, że ​​jej ojciec został zamordowany . Niektórzy wskazywali, że wskazuje na grupę zwaną Illuminati, niesławne tajne stowarzyszenie.

Według stron internetowych, domniemany agent federalny zgłosił się w 2015 roku, aby ujawnić jeden z ostatnich telefonów Jacksona, w którym wydawało się, że był już świadomy spisku na jego życie planowanego przez agentów federalnych

W rzeczywistości The Sun donosiło również o szokującej notatce rzekomo napisanej przez Jacksona na kilka tygodni przed jego śmiercią. Notatka brzmiała: „Próbują mnie zamordować”. W notatce było dalej, że „bał się o swoje życie”.

Z drugiej strony siostra Jacksona, La Toya Jackson, wskazała, że ​​Jackson został zabity z powodów biznesowych, tak aby wytwórnia mogła czerpać zyski z jego muzyki po jego śmierci.

We wspomnieniach zatytułowanych ”Fall Guy” La Toya twierdzi , że jej brat wielokrotnie powtarzał o planach zamachu na jego życie.

Według kilku doniesień przyczyną śmierci Jacksona mogło być przedawkowanie narkotyków. Funkcjonariusz organów ścigania powiedział ABC News, że gwiazda była „silnie uzależniona” od środka przeciwbólowego Oxycontin i codziennie wstrzykiwano jej ten lek, razem z Demerolem.

Gwiazda podobno jeszcze żyła, kiedy przywieziono go do szpitala, co powtórzył dr Conrad Murray, mieszkający w nim lekarz, który został skazany za śmierć artysty. Zgłoszono, że Jackson zmarł z powodu ostrej toksyczności propofolu, silnego środka znieczulającego, który Murray podawał mu na kilka miesięcy przed śmiercią. Murray został uznany winnym nieumyślnego spowodowania śmierci i skazany na dwa lata więzienia.

Michael praktycznie dorastał w branży rozrywkowej, a jego kariera rozpoczęła się, gdy miał około 6 lat. On i jego bracia zostali przygotowani przez swojego ojca, Joe Jacksona, aby stali się wielkimi muzykami i wykonawcami. W wielu publicznych wywiadach Michael Jackson stwierdził, że „jego ojciec biłby go”, gdyby nie poprawne wykonanie pewnych ruchów tanecznych. To później okaże się dla niego korzystne… jakkolwiek dziwnie to nie brzmi.

Michael został artystą solowym we wczesnych latach 70-tych, osiągając globalny sukces w latach 80-tych, zrewolucjonizował on kulturę i wygenerował miliardy, być może biliony dolarów dla matrixa. Teledyski Michaela Jacksona, ”Beat it”, ”Billy Jean” i ”Thriller”, przyczyniły się do zwiększenia popularności nowo powstałego kanału telewizyjnego MTV.

W tym artykule i od teraz będę nazywał siłę stojącą za przemysłem muzycznym jako ”maszynę”. 

Ci, którzy obsługują i kontrolują maszynę, są dla mas jak duchy, ale ci, którzy mają otwarte trzecie oko, są w stanie zobaczyć te duchy. Jak stwierdziłem na innych blogach, jeśli ktoś nie ma dogłębnej wiedzy na temat okultyzmu, nigdy w pełni nie zrozumie tajnego stowarzyszenia w przemyśle muzycznym. Niektórzy nazywają to tajne stowarzyszenie Illuminati, a inni nazywają ich elitą. Bez względu na to, jakim imieniem je nazwiesz, nie ma znaczenia, ale liczy się ich cicha kontrola, którą mają nad masami i nigdy ich nie widać.

Chociaż Michael Jackson był bardzo potężnym i utalentowanym człowiekiem, nadal był marionetką maszyny. Michael wszedł do muzycznego zakonu w młodym wieku i nauczył się zawodu. Miał świetnych mentorów, takich jak Quincy Jones i Paul McCartney, a zanim skończył trzydzieści lat, znał ten biznes od podszewki. Michael dał życie nowoczesnej wersji maszyny, czego dowodem jest wymyślenie przez niego jednego ze swoich najpopularniejszych tańców robot. Możemy szczerze powiedzieć, że nie byłoby branży takiej, jaką znamy, gdyby nie było Michaela Jacksona.

Michael stał się później poważnym problemem i był atakowany i zwalczany przez te same siły, którym dał życie, mógł on wydawać się pasywny, ale był bardzo dominującym człowiekiem, jeśli chodzi o jego karierę. Michael nie był przepychany i nie okazywał strachu, gdy przyszło do buntu przeciwko maszynie, czyli matrixowi. Z mojego punktu widzenia, tym, co naprawdę wpędziło Michaela w kłopoty z maszyną, było to, że próbował ją obalić. 

Zgadza się, Michael wykonał wiele znaczących ruchów w swojej karierze, ale jego największy ruch miał miejsce, gdy kupił katalog wydawniczy ATV w 1984 roku. W tym katalogu można znaleźć większość praw wydawniczych Beatlesów, Lil Richie i innych. 

Paul McCartney, jeden z mentorów Michaela, przedstawił Michaelowi korzyści płynące z posiadania tych piosenek. To uczyniłoby Michaela Jacksona wrogiem maszyny, ponieważ ten ruch dałaby jednemu człowiekowi za dużo władzy. W dalszej części tego przekazu, poprzez naukę okultystyczną, udowodnię, jak ten zakup miałby wiązać się z poświęceniem ”Jacko”.

Tak, Michael Jackson rzeczywiście był naprawdę złożony w ofierze i można to łatwo udowodnić. Krwawe, rytualne ofiary zdarzają się w trójkach i śmierć Michaela nie była wyjątkiem. W dniu śmierci Michaela Jacksona Farrah Fawcett i Sky Saxon również zostali złożeni w ofierze. 

Tak właśnie wygląda gra polegająca na poświęceniu, ”ludzie” muszą składać ofiary swoim Bogom trójkami. Siostra Michaela, Latoya Jackson, jest tego świadkiem w kilku swoich wywiadach z Oprah i innymi osobami, wyjaśnia, w jaki sposób Michael został zamordowany. Mówi nawet, że „oni” odprawiają rytuały trójkami. Dalej mówi, że dr Conrad Murray był po prostu „kozłem ofiarnym” i że w tle były inne osoby, które były za to odpowiedzialne.

Michael był na liście przebojów do zamordowania od lat 80-tych, ale maszyna działa cyklicznie i nigdy nic nie robią, zanim nadejdzie czas. Najpierw musieli zniszczyć jego wizerunek, ponieważ Michael miał miliony fanów, a wyeliminowanie go w latach 80-tych wywołałoby niepokój. Poza tym cała branża polega na wydobywaniu jak najwięcej z marionetek.

Michael był już w gorącej wodzie dzięki posiadaniu wydawnictwa Beatlesów, którego nigdy nie planowali posiadać, ale kiedy stworzył teledysk do przeboju „Black or White”, naprawdę wpadł w kłopoty. Widzisz, Michael był zmęczony kontrolowaniem go przez maszynę i jak powiedziałem powyżej. 

W teledysku „Black or White” wycięto 4-minutową scenę, w której Michael demonstruje swój bunt przeciwko tajnemu stowarzyszeniu kontrolującemu przemysł muzyczny. W tym filmie wybucha okultystycznym tańcem, który symbolizuje bunt, a nawet odrzucił jeden z sekretnych gestów elity. Następnie niszczy pojazd, który miał wiele okultystycznych symboli, takich jak 666 i KKK.

https://www.youtube.com/watch?v=3wB6p63mxWE&ab&ab_channel=jxhensley

System okultyzmu, którym władają we współczesnym świecie, oparty jest na starożytnym babilońskim systemie bóstw. Babilończycy mieli 36 bóstw, którym służyli. Jeśli dodamy liczby od 1 do 36, otrzymamy 666. Takie jest prawdziwe znaczenie niesławnego kodu 666, który przedstawia wiele demonów znalezionych w tajemnicach babilońskich. Wbrew powszechnemu przekonaniu litery KKK mają niewiele wspólnego z rasistowską grupą na południu. Litera „K” jest 11 th litera alfabetu, a kiedy jeden mnoży 3 (dla 3 K’S) przez 11, otrzyma 33, który stoi dla 33 stopni na masonerii.

Tak więc, kiedy Michael niszczył pojazd ze wszystkimi okultystycznymi symbolami na nim, po prostu demonstrował, że buntował się przeciwko władcom maszyny. Gdyby władcy nie czuli się zagrożeni jego czynami, pozwoliliby na wyemitowanie teledysku w MTV, ale tego nie zrobili. To powinno być wystarczającym dowodem samo w sobie. Pod koniec wideo Michael zmienił się w Czarną Panterę, która ezoterycznie reprezentuje kontrolę nad terytorium i wolność od ucisku.

Po tym filmie, w 1993 roku, matrix zaatakował Michaela Jacksona na wiele sposobów, wysyłając agentów do jego domu, którzy później złożyli przeciwko niemu zarzuty o molestowanie i wykorzystywanie dzieci. 

Wiedzieli, że Michael kochał dzieci, a maszyna zawsze atakuje swoje cele poprzez to, co kochają. Media, narzędzie numer jeden w tej maszynie, zaczęły określać Michaela jako pedofila, homoseksualistę. Jackson ostatecznie rozstrzygnąłby sprawę poza sądem w sprawie zarzutów, ale jego negatywny wizerunek pozostał.

Media ponownie zaatakowałyby Michaela Jacksona w 2005 roku z kolejnymi zarzutami o molestowanie dzieci, co naprawdę odbiło się na jego zdrowiu. W tym samym roku Dick Gregory donosi, że odwiedził ranczo Michaela, który błagał go o pomoc twierdząc że „oni” próbują go zabić. Dick Gregory zabrał Michaela do szpitala, a lekarz stwierdził, że Michael był odwodniony i musieli nawadniać jego system przez 24 godziny bez przerwy. Było to w czerwcu, dokładnie 4 lata przed śmiercią Michaela, rytuał był demonstrowany.

Michael był Ofiarą Letniego Przesilenia, wracając do eterów 25 czerwca 2009 roku. Jak wspomniano powyżej, dwóch innych celebrytów zostało poświęconych tego samego dnia, a kiedy dodasz datę, 25.06.2009, otrzymasz liczbę 6. Jeśli policzysz pozostałe dwie gwiazdy, Farrah Fawcett i Sky Saxon, do równania otrzymasz 666.

To nie przypadek i jak wspomniano wcześniej, liczba 666 reprezentuje kombinację bóstw, którą czczą władcy. Cyfra sześć reprezentuje również heksagram, który jest fałszywie nazywany Gwiazdą Dawida i jest zwykle kojarzony z Żydami. W rzeczywistości sześcioramienna Gwiazda jest starożytnym okultystycznym symbolem używanym do rzucania zaklęć. Dlatego nazywa się to heksagramem, ponieważ kiedy kładziesz na kogoś heks, rzucasz na niego czar. 

Innym powodem, dla którego władcy wybrali liczbę 6 do tej szczególnej ofiary, był fakt, że urodziny Michaela przypadały na 29.08.1958 r., Co daje w sumie 6. Kiedy odprawiane są rytuały, muszą one być zgodne z osobistym numerem osoby, która reprezentuje jej wibrację , zgodnie z naukami okultystycznymi. Istnieje wiele ezoterycznych przyczyn tej obsesji na punkcie liczb.

Okultystyczna historia śmierci Michaela była również powiązana z liczbą 25. Jak wspomniano powyżej, początkowo Michael Jackson znalazł się na liście ofiar, ze względu na jego odważne podejście do zakupu praw wydawniczych do katalogu muzycznego ATV, który zawierał muzykę Beatlesów . To było w 1984 roku, a 25 lat później, w 2009 roku, zamordowano Michaela Jacksona!

Michael był zdecydowanie pod kontrolą maszyny, ale spędził życie na buncie przeciwko niej. Przemoc, które Michael Jackson otrzymał od swojego ojca, Joe Jacksona, okazało się bardzo pomocne, ponieważ pod koniec dnia sprawiło, że Jackson był nieustraszony. Michał był zdecydowanie wniebowstąpionym mistrzem, który prowadził wojnę z maszyną, podobnie jak archanioł Michał, który wypowiedział wojnę smokowi.

Do tej pory nie wiadomo czy śmierć Jacksona była faktycznie zaplanowanym przez Illuminati czynem, jednak ostatnio jedna z  córek gwiazdora postanowiła wyznać prawdę. Paris Jackson udzieliła wywiadu dla magazynu ”Rolling Stone”, w którym wyjawiła iż cała rodzina i fani od dawna wiedzą, że król popu został zamordowany i co więcej ona jest o tym w pełni przekonana.

Córka słynnego wokalisty powiedziała, także iż wie o wiele więcej na temat całej sprawy, jednak nie może zdradzić za dużo i stara się uważać na to co komu mówi.

Czyżby dziewczyna bała się, że zostanie zabita przez Iluminati podobnie jak jej ojciec?

A co jeśli Michael nie chciał być podwładnym iluminatów i oni wydali na niego wyrok śmierci bo nie chciał być ich marionetką na ich usługach ? Może chcieli go kupić i żeby podpisał z nimi pakt że będzie robił to co każą a on się nie zgodził bo miał swoje zasady i go zabili a do mediów podali plotkę że sam się zabił ? rodzina nie może jego powiedzieć jak było bo dostaną tak samo kulkę jak on dostał ?

Skąd mamy pewność że nie jest ofiarą typów z Illuminati którzy zabiją każdego kto się od nich odetnie ? Wiele postaci było w Illuminati i jest ich cała masa jak Eminem , Lady Gaga ,Rihanna ,Justin Bieber, Jay-z i Byonce , czy Emma watson.

Źródło : https://occultandmusic.wordpress.com/2012/02/23/the-murder-of-michael-jackson-decoded/

Udostępnij

ŚMIERĆ MICHAELA JACKSONA – RYTUALNA OFIARA ILUMINATÓW.

Globalna Świadomość4 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE IV RZECZY : CO ŁĄCZY NAZISTĘ VERNERA VON BRAUNA I ELONA MUSKA ?Następny artykułEFEKT ”Déjà Vu” – WYRYWANIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ŚMIERĆ MICHAELA JACKSONA – RYTUALNA OFIARA ILUMINATÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?