Przekraczając Rubikon

UNDERWORLD – 1400 PODZIEMNYCH, TAJNYCH OŚRODKÓW BAZ DLA ELIT.

UNDERWORLD – 1400 PODZIEMNYCH, TAJNYCH OŚRODKÓW BAZ DLA ELIT.

Od końca I wojny światowej na całym świecie powstają ogromne podziemne instalacje, o których ludność nic nie wie. Zgodnie ze sprawdzonymi źródłami, na świecie istnieje 1400 DUMB’ów (“Deep Underground Military Bases”), z czego 188 znanych jest w samych Stanach Zjednoczonych, a większość z nich jest wykorzystywana do nielegalnego handlu bronią, narkotykami i ludźmi.

Podejrzewa się, że podziemne bazy wojskowe zostały również utworzone pod lotniskami w Stuttgarcie i BER oraz pod Dworcem Centralnym w Stuttgarcie. Duża liczba DUMBów mogła zostać oczyszczona i zniszczona już wiosną w ramach międzynarodowej operacji ich usuwania.

Wiosną, gdy świat został spustoszony przez koronę, lotnisko w Stuttgarcie zostało zamknięte na dwa tygodnie. Nic już nie działało. Żaden samolot nie mógł wystartować ani wylądować. Stuttgarter Nachrichten poinformował, że operator lotniska wykorzystał kryzys koronowy do prac remontowych.

W szczytowych momentach, w Stuttgarcie samoloty startują i lądują prawie co minutę, ludzie spieszą się przez terminal załadowani walizkami lub cieszą się międzynarodowym klimatem na tarasie na dachu – lotnisko jest zawsze warte odwiedzenia, nawet jeśli się nie startuje. Niektórzy podejrzewają, że lotnisko w Stuttgarcie może mieć tajemnicę, o której nikt nic nie wie, może poza garstką ochroniarzy, mówi się, że pod terenem lotniska znajduje się ogromna podziemna instalacja, która schodzi na 200 pięter pod ziemię.

Tym samym obiekt ten byłby znacznie większy niż baza pod lotniskiem w Denver, które ma tylko 100 pięter głębokości. Prowadzi to krytycznych obserwatorów do podejrzeń, że w rzeczywistości to nie USA, ale Niemcy są centrum głębokiego państwa. Mówi się, że technik z firmy winiarskiej udał się na najniższe piętro razem z dozorcą, podróż trwała podobno kilka minut, a kiedy winda w końcu dotarła na dno, zostali oni przyjęci przez żandarmerię amerykańską.

Ponadto zostali poinstruowani, aby nie rozmawiać o tym z nikim. Nikt, z wyjątkiem ludzi, którzy to widzieli, nie wie, czy ta historia jest prawdziwa, ale biorąc pod uwagę fakt, że Niemcy są strefą administracyjną zwycięskich mocarstw i że stan Badenia Wirtembergia jest nadal pod amerykańską kontrolą, można założyć, że przynajmniej iskierka prawdy może za tym stać.

Z wypowiedzi niektórych pracowników na głównym dworcu w Stuttgarcie wyciekły również informacje, zgodnie z którymi wiele setek metrów zostało wykopanych w ziemi, co sugeruje, że istnieją nieoficjalne poziomy, o których opinia publiczna wciąż nie jest świadoma.

Późnym latem różne strony internetowe informowały o tak zwanych pracach porządkowych w podziemnych obiektach – i jak mówiono, dotyczy to również Niemiec. Ponadto doniesiono, że w ramach tej akcji wojskowej m.in. uwolniono wiele tysięcy dzieci, które w pewnym momencie życia zostały tam zabrane.

Wiele osób wątpi, że te historie są prawdziwe – wynika to również z komentarzy. Ludzie chcą widzieć dowody, zdjęcia uratowanych dzieci – przecież zawsze wierzysz w to, co widzisz na własne oczy, to zrozumiałe, ale to nie jest takie proste.

Nawet jeśli takie zdjęcia istnieją i ktoś by je opublikował, według słów amerykańskiej dziennikarki Sarah Westall, to i tak nie udowadnia że są prawdziwe, bo często nie wiadomo, z jakiego źródła pochodzą te zdjęcia. Przecież świat już od dłuższego czasu toczy wojnę informacyjną, w której słowa i obrazy stały się żywą amunicją i nikt nie wie, kto je zestrzeliwuje. To oczywiście nie ułatwia oceny autentyczności zdjęć.

Na wojnie mówi się w tym przypadku o materiałach propagandowych. Szacuje się, że na świecie istnieje 1400 DUMBS, z czego 188 znanych jest w Stanach Zjednoczonych, a większość z nich jest wykorzystywana do nielegalnego handlu bronią, narkotykami, dziećmi i ludźmi. Większość trzymanych tu dzieci jest od wielu dziesięcioleci wykorzystywana do produkcji elitarnego leku Adrenochrom, który często jest przyjmowany w elitarnych kręgach jako rodzaj kuracji odmładzającej.

W Stanach Zjednoczonych co roku zgłasza się zaginięcia ponad 800 000 dzieci. Uważa się, że duży odsetek tych dzieci został uprowadzony do tych podziemnych obiektów. Nie wiadomo jeszcze, ile dzieci na całym świecie nadal mieszka w tych placówkach, ani czy zostały one uwolnione.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, podziemny obiekt Stuttgart 21, pod berlińskim lotniskiem BER oraz DUMBs pod amerykańskim lotniskiem wojskowym Ramstein również zostały oczyszczone i zniszczone w trakcie wiosennych działań porządkowych. Budowa obiektów podziemnych często trwa wiele lat, ponieważ tego typu prace wykonywane są za pomocą specjalnych maszyn do wiercenia tuneli. W Stanach Zjednoczonych są ogromne maszyny, wszystkie w kolorze białym z napisem US Air Force. Te “potwory” działają jak kret.

Kret w tym przypadku jest jądrową maszyną do wiercenia tuneli, która jest w stanie zmiażdżyć nawet największe kawałki skały i jednocześnie je zeszklić. Wiertła pracują z prędkością do 60 mil na godzinę, topiąc skały i ziemię, wokół których krawędzie tunelu uzyskują gładką powierzchnię. Maszyny do wiercenia tuneli są dostępne w różnych rozmiarach, mogą tworzyć nawet najbardziej gigantyczne instalacje w najróżniejszych rodzajach skał, a przede wszystkim tak daleko, jak tylko chcesz. Maszyny tego typu stworzyły już systemy tuneli daleko pod oceanem, wokół ziemi – łączą teraz całe kontynenty.

Średnia głębokość DUMBów wynosi 6,8 km pod powierzchnią ziemi. Każda z tych baz kosztuje od 17 do 26 miliardów dolarów amerykańskich, finansowanych przez MI6 i CIA z pieniędzy pochodzących z handlu narkotykami i z pieniędzy pochodzących z handlu ludźmi. Do budowy każdego obiektu zatrudnionych jest od 10.000 do 18.000 pracowników.

Wiele lat temu ludzie ze wszystkich części Niemiec zgłaszali dziwny szum, który był słyszalny głównie w nocy i prawdopodobnie pochodził z wiertarek wysokoczęstotliwościowych i turbinowych.

W przeszłości, szczególnie w okolicach Berlina, występowały również tępe odgłosy wybuchów, które prawdopodobnie były związane z budową podziemnej bazy na lotnisku BER i prawdopodobnie były spowodowane użyciem konwencjonalnych materiałów wybuchowych lub bomb mini-neutralnych bez pozostałego promieniowania radioaktywnego.

Finansowanie jest zapewnione przez czarne fundusze

Podziemne obiekty obejmują centra komputerowe i masowe serwery, laboratoria do eksperymentów genetycznych, obiekty do klonowania, systemy badawcze i systemy sterowania kontroli umysłu, niewolników MKUltra i urządzenia pamięci masowej; a także obiekty szkoleniowe dla tych sił, magazyny DNA i nasion,

Zbiory wszystkich filmów i seriali telewizyjnych, jakie kiedykolwiek powstały, magazyny złota i finansów, zapasy żywności dla przetrwania milionów ludzi na ponad 100 lat, satanistyczne świątynie, magazyny paliwa, klimatyzacja, zbiorniki wodne i duże podziemne jeziora, obiekty gastronomiczne i medyczne, całe miasta, zaawansowana broń, obiekty badawcze statków kosmicznych, masywne bunkry, luksusowe ośrodki i wiele innych.

W tym kontekście zakłada się również, że ponad 15 lat temu powstały podziemne połączenia między lotniskiem BER, lotniskiem w Stuttgarcie i stacją kolejową w Stuttgarcie oraz amerykańską bazą wojskową Ramstein. Tymczasem zakłada się nawet, że wszystkie ważne miasta europejskie są już połączone pociągami lewitacji magnetycznej. Koncepcja pociągu do lewitacji magnetycznej została przetestowana nad ziemią w regionie Emsland w latach 70-tych XX wieku, ale wkrótce potem została odrzucona.

Od końca I wojny światowej na całym świecie powstają ogromne DUMB-y, a co roku w USA powstają dwa nowe, zwykle finansowane przez tzw. czarne fundusze. Czarny budżet jest tajnym budżetem, który przynosi 25 procent produktu krajowego brutto Stanów Zjednoczonych i obecnie pochłania 1,25 biliona dolarów rocznie, z czego 90 procent idzie na projekty DUMB.

Świat powyżej nie ma nic wspólnego ze światem poniżej, ponieważ świat elit znajduje się obecnie w czymś w rodzaju równoległego wszechświata pod ziemią.

Udostępnij

UNDERWORLD – 1400 PODZIEMNYCH, TAJNYCH OŚRODKÓW BAZ DLA ELIT.

Globalna Świadomość7 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZESTĘPCZY KARTEL PIASTÓW – CZY POLSKA POWSTAŁA JAKO PAŃSTWO MAFIJNE ?Następny artykułODTAJNIONE DOKUMENTY FBI : TESLA POCHODZIŁ Z WENUS

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UNDERWORLD – 1400 PODZIEMNYCH, TAJNYCH OŚRODKÓW BAZ DLA ELIT.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?