Świat jest inny

POŻARY W KALIFORNI : UKIERUNKOWANA BROŃ ENERGETYCZNA I CHIŃSKI ”HAARP”

POŻARY W KALIFORNI : UKIERUNKOWANA BROŃ ENERGETYCZNA I CHIŃSKI ”HAARP”

Dla jednych zmiany klimatyczne, które obecnie mocno uderzają w USA, są naturalne, a jeszcze inni uważają, że za katastrofę w kraju odpowiada broń energetyczna skierowana przez niszczące satelity. Podczas gdy huragan “Sally” zatopił wybrzeże Zatoki Perskiej, ludzie wzdłuż zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych nadal walczą z biblijnym pożarem. Miliony akrów ziemi padły ofiarą płomieni. A katastrofa już dawno stała się tematem kampanii w USA.

Dym obejmuje teraz cały kraj, a nawet dotarł do Europy. Ostatnie zdjęcia satelitarne pokazują, że dym przeszedł 8000 kilometrów przez ziemską atmosferę do Wielkiej Brytanii i innych części Europy.

Dla Demokratów pożary lasów są użyteczną amunicją do kampanii, ponieważ obwiniają oni osobiście prezydenta USA Donalda Trumpa za ten dramat, ponieważ Trump potępił paryskie porozumienie w sprawie zmian klimatu i nazywa zmiany klimatu teorią spiskową. Prawie wszystkie dotknięte tym stany są rządzone przez demokratycznych gubernatorów, więc należy się obawiać, że ostra retoryka gubernatorów takich jak kalifornijski Gavin Newsom może mieć wpływ na wyborców.

Tysiące strażaków walczy z pożarami wzdłuż zachodniego wybrzeża i dziesiątki tysięcy ludzi, było zmuszonych do ucieczki. Ale najgorsze może jeszcze nadejść, ponieważ sezon pożarów dopiero się rozpoczął, a prognoza pogody przewiduje dalsze silne wiatry.

Ale czy za tę katastrofę naprawdę można winić wyłącznie zmiany klimatu? Minister obrony Mark Esper skomentował kilka dni temu w przemówieniu na Virtual Air, Space & Cyber Conference 2020, w którym Esper oskarżył Chiny o używanie broni energetycznej i niszczycielskich satelitów przeciwko USA.

Dosłownie, Esper powiedział, że Chiny użyły zaawansowanej technologii do przekształcenia przestrzeni kosmicznej w obszar wojenny w celu zwiększenia swojej potęgi w przestrzeni kosmicznej. Esper stwierdził:

“W międzyczasie Moskwa i Pekin zamieniły niegdyś pokojową arenę w obszar wojenny. Mają uzbrojoną przestrzeń z niszczycielskimi satelitami i ukierunkowaną broń energetyczną, aby wykorzystać nasze systemy i przewagę militarną.”

Do tej pory prasa głównego nurtu odmawiała dyskusji na temat tego, czy pożary lasów mogły być wywołane przez broń energetyczną. W ostatnich latach krążą pogłoski, że lasy zostały podpalone za pomocą ukierunkowanej broni energetycznej.

I nawet podczas ostatnich pożarów lasów obserwatorzy podejrzewają, że pożary wzdłuż wybrzeża Pacyfiku są co najmniej przyspieszane za pomocą broni energetycznej, aby nadal siać chaos przed wyborami prezydenckimi.

W międzyczasie pojawiają się nawet coraz liczniejsze oznaki, że niektóre pożary lasów mogły być rzeczywiście wywołane przez broń energetyczną z kosmosu.

Kilka dni temu, 7 września 2020 r., operator kanału YouTube do analizy trzęsień ziemi odkrył na filmie wideo na satelicie NRXLAB i radarze dziwną czerwoną wiązkę nad Kalifornią, która była skierowana na Malheur National Wildlife Refuge National Park i która prawdopodobnie mogła pochodzić z broni laserowej sterowanej satelitarnie.

Następnego dnia kolejny taki promień, znowu z kosmosu – ale tym razem laser schodzi w inne miejsce wzdłuż kalifornijskiego wybrzeża Pacyfiku. Później YouTuber Dutchinse dowiaduje się, że film został zmieniony poprzez próbę zaczernienia wiązki laserowej, najwyraźniej z powodów cenzury, ale cenzura nie odniosła stuprocentowego sukcesu. Co tu jest do ukrycia?

Czy chcieli, aby nie było wiadomo, że pożary lasów zostały celowo podpalone, ponieważ chaos i zniszczenie stały się ważnym narzędziem politycznym opozycji, nie tylko po to, aby osłabić Donalda Trumpa, ale aby uczynić go odpowiedzialnym za cały ten bałagan w kraju, w tym za klęski żywiołowe? Ogień na zachodzie, woda na wschodzie.

Co jednak, jeśli ta katastrofa ma rzeczywiście ludzką naturę, jeśli tym razem klimat nie oszalał, jak lubi twierdzić opozycja i lewicowi obrońcy klimatu, to pozostaje pytanie, która grupa jest za to odpowiedzialna. Czy zatem Mark Esper rzeczywiście może mieć rację, oskarżając Chiny o to, że są odpowiedzialne za pożary w tym kraju? Fakt, że broń laserowa stacjonuje już w przestrzeni kosmicznej, powinien być już teraz tajemnicą ujawnioną, choć nie wie o tym nawet połowa ludności świata.

Super laser z 300 pojedynczymi laserami znajduje się w przestrzeni od ponad dwóch dekad. Dzięki niemu można uderzyć w każdy punkt na ziemi. Broń energetyczna została opracowana po zakończeniu II wojny światowej i może być używana stacjonarnie z satelitów, helikopterów lub bombowców B-2.

W oczach wielu naukowców ustalenie związku pomiędzy klimatem a klęskami żywiołowymi wywołanymi celowo to śmiała teoria, ale wydaje się, że jest to wystarczająca amunicja na kampanię wyborczą przeciwko niechcianemu prezydentowi. Ale rzeczywiście jest możliwe, że pożary zostały celowo podpalone przez działaczy lewicowych, działających w interesie opozycji, tych samych ludzi, którzy są również odpowiedzialni za chaos w miastach.

Zaledwie kilka dni temu demokratyczny kandydat na prezydenta, Joe Biden, zaatakował Donalda Trumpa, nazywając go publicznie podpalaczem klimatu. Biden obwinił politykę Trumpa za klęski żywiołowe i określił je jako realne zagrożenie dla życia.

Choć wiele wskazuje na to, że za niepokoje w metropoliach odpowiedzialne są środowiska opozycyjne, to trudno powiedzieć, czy są one odpowiedzialne za klęski żywiołowe. Broń energetyczna i technologia HAARP umożliwiają dziś wiele rzeczy, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu uważano za niemożliwe, a próg zahamowań elit w biznesie i polityce ostatnich latach wzrósł.

Oznaczałoby to, że “Sally” mogłaby być również wynikiem broni pogodowej, która zamieniła faktycznie nieszkodliwy huragan w potwora.

Z drugiej jednak strony nie wolno nam zapominać, że w ostatnich latach gwałtownie wzrosła paranoja wśród polityków. Chęć kontrolowania wszystkiego, człowieka i natury, przerodziła się w rodzaj zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, co wyraźnie widać w obecnym kryzysie koronnym.

Ale natura nie lubi, gdy się nią manipuluje, kontratakuje, a jeśli to robi, robi to właściwie. Dużo się teraz dzieje w USA. Zaledwie kilka dni temu, sejsmolodzy zarejestrowali w ciągu 24 godzin 91 trzęsień ziemi w regionie wokół Parku Narodowego Yellowstone. Według doniesień, region ten jest jednym z najbardziej dotkniętych trzęsieniami ziemi w USA – ale władze uważają, że obecne trzęsienia ziemi są ogromne pod względem wielkości i ilości.

Michael Poland, odpowiedzialny naukowiec w Obserwatorium Wulkanicznym w Yellowstone, wyjaśnił, że tylko w okresie od czerwca do września 2020 r. 2400 zlokalizowanych trzęsień ziemi wystąpiło z wielkością 4,4 w skali Richtera. Według Michaela, obecne trzęsienia ziemi osiągnęły wartość od 3,0 do maksymalnie 0,1 w skali Richtera. Michael podkreślił, że chociaż odczuwalne były trzęsienia ziemi o sile od 2,5 do 5,4, na ogół powodowały one jedynie niewielkie szkody.

Natura jest kapryśna, tak jak Matka Ziemia, to co robi z niej człowiek jest inną sprawą. Niepokojący jest jednak fakt, że przyroda wielokrotnie w ostatnich latach była celem ataków pod fałszywą flagą.

W 2004 roku gigantyczna fala tsunami pogrzebała prawie całe wybrzeże Azji Południowo-Wschodniej i zabiła prawie pół miliona ludzi. Przedstawiciele odpowiednich mediów mówili o klęsce żywiołowej. Są jednak badacze, którzy wciąż jeszcze w to wątpią. Jednym z nich jest rosyjski ekspert wojskowy Jurij Bobylow. Jest przekonany, że ta katastrofa została wywołana przez ludzi. Bobylow powiedział to dosłownie:

“Przeanalizowaliśmy sytuację z udziałem specjalistów od tajnej broni geofizycznej, a dziś doszliśmy do zaskakującego wniosku, że wszystko, co wydarzyło się na Oceanie Indyjskim w 2004 roku, było wynikiem testów superbroni radiofizycznej i geograficznej USA z programu HAARP”.

Jurij Bobylow przez ponad piętnaście lat pracował w tajnym ośrodku badawczym dla rosyjskiego przemysłu obronnego. W książce The Genetic Bomb – The Secret Scenarios of Bioterror (Bomba genetyczna – tajemnicze scenariusze bioterroru) autor szczegółowo relacjonuje to i wiele innych podobnych strasznych wydarzeń.

Czy USA lub inna wielka potęga, jak Chiny czy Rosja, jest odpowiedzialna za zło na ziemi – czy też Matka Natura po prostu szaleje, wiedzą tylko ci, którzy są za nie odpowiedzialni. Wiemy jednak, że obecnie szaleje najbardziej brutalna kampania wyborcza w historii USA i że podobno Rosja znów odgrywa w niej rolę. Podczas przesłuchania przed Kongresem USA, dyrektor FBI Policji Federalnej, Christopher Way, ponownie ostrzegł przed ingerencją Rosji w wybory 3 listopada.

Źródło : https://repub.li/secretary-of-defense-says-china-has-killer-satellites-and-directed-energy-weapons/

Udostępnij

POŻARY W KALIFORNI : UKIERUNKOWANA BROŃ ENERGETYCZNA I CHIŃSKI ”HAARP”

Globalna Świadomość10 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKWAS HUMINOWY – UKRYTY MINERAŁ POLSKI KTÓREGO PRAGNIE ARABIA SAUDYJSKA.Następny artykułGARY McKINNON – CZŁOWIEK KTÓRY WŁAMAŁ SIĘ DO PENTAGONU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POŻARY W KALIFORNI : UKIERUNKOWANA BROŃ ENERGETYCZNA I CHIŃSKI ”HAARP”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?