extra-terrestrial

GARY McKINNON – CZŁOWIEK KTÓRY WŁAMAŁ SIĘ DO PENTAGONU I NASA ABY UJAWNIĆ PRAWDĘ O TAJNYCH TECHNOLOGIACH I UFO.

GARY McKINNON – CZŁOWIEK KTÓRY WŁAMAŁ SIĘ DO PENTAGONU I NASA ABY UJAWNIĆ PRAWDĘ O TAJNYCH TECHNOLOGIACH I UFO.

McKinnon, pełen pasji szkocki fan UFO i ekspert komputerowy o pseudonimie „Solo”, jest oskarżony o siedem zarzutów w 14 stanach USA za „dokonanie największego w historii ataku komputerowego na system wojskowy”.

Według prokuratorów, między lutym 2001 a marcem 2002 roku Solo spenetrował 97 sieci i baz danych Pentagonu, NASA, armii, marynarki wojennej i sił powietrznych. W przypadku ekstradycji i sądzenia kara może sięgać nawet 70 lat pozbawienia wolności w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze.

McKinnon dorastał z zamiłowania do science fiction i słuchania historii, które jego ojczym opowiadał mu o mieście Bonnybridge, stolicy świata latających spodków. W wieku 15 lat został członkiem British Association for the Study of UFOs i od tego czasu jego hobby stało się obsesją. W wieku 17 lat i mieszkając w Crouch End – londyńskiej dzielnicy o najwyższym wskaźniku ekscentryków na metr kwadratowy – poszedł obejrzeć film, który naznaczył go na całe życie: ”War Games”, którego bohaterem jest komputerowy nerd, który włamuje się do systemu ”Pięciokąt”.

To była dla niego inspiracja, Gary zzucił pracę fryzjera, ukończył podstawowy kurs informatyki i dostał pracę jako administrator sieci. Znudzony i mający obsesję na punkcie poznania prawdy o informacjach, które rządy ukrywają na temat latających spodków, zrezygnował z pracy i wyruszył na swoją wielką misję.

Miejscem działań był dom ciotki jego dziewczyny, a posiadaną przez niego bronią był tani komputer i prymitywny modem 56K. Gary spędził siedem lat na doskonaleniu swoich metod, aż znalazł odpowiednie narzędzia do swoich działań.

”Remotely Anywhere” oprogramowanie dla przedsiębiorstw używane do zdalnego dostępu, oraz ”Pearl”, program umożliwiający wyszukiwanie pustych haseł, pomogły mu przeniknąć do najbezpieczniejszych serwerów na świecie.

Do tego czasu jego obsesja przerodziła się w nałóg i według wywiadów dla BBC i The Guardian spędzał setki nocy siedząc w piżamie przed komputerem, nie myjąc się i spożywając tylko niewielkie ilości jedzenia. To czego Solo dokonał swoim nielegalnym działaniem, graniczy z cudem.

McKinnon utrzymuje, że znalazł pod nagłówkiem „Oficerowie nie-lądowi”, listę nazwisk z nazwami statków, które nie pojawiają się w żadnym oficjalnym katalogu marynarki wojennej oraz zapis przepływu towarów między między nimi.

Odkrył doskonałe zdjęcia statków kosmicznych w kształcie cygara oraz dowody na wyprodukowanie systemu antygrawitacyjnego systemu napędowego przez USA, przy użyciu materiałów odzyskanych ze statku kosmicznego obcych.

Ujawnienie tego patentu stworzyłoby możliwość produkowania bezpłatnej energii a zależność od ropy naftowej i innych paliw zakończyłaby się.

W marcu 2002 roku, z powodu błędu, jaki popełnił w obliczaniu stref czasowych, został aresztowany przez National High Tech Crimes Unit, za co został skazany skazany na sześć miesięcy pozbawienia wolności. Sędzia zwolnił go za kaucją, ale na drakońskich warunkach. Musiał zgłaszać się na posterunek policji każdego popołudnia, nie mógł w nocy wychodzić z domu i zablokowano mu dostępu do internetu.

Najwyraźniej w latach 2003-2004 ambasada USA w Londynie – za pośrednictwem agenta FBI o nazwisku Ed Gibson, obecnie głównego doradcy ds. Bezpieczeństwa Microsoftu w Wielkiej Brytanii – zaproponowała mu, że jeśli zgodzi się stanąć przed sądem w Stanach Zjednoczonych i przyznał się do winy, wyrok miał wynosić tylko trzy lub cztery lata za całokształt jego działań.

Gary nie zgodził się na takie warunki i w 2005 roku, korzystając z podpisania nowego anglo-amerykańskiego traktatu o ekstradycji, administracja Busha zażądała jego ekstradycji i rozpoczęła się walka prawna.

Jego sprawa stała się głośna, utworzono komitet solidarności o nazwie FreeGary, a organizacje broniące wolności jednostki, takie jak Liberty, udzieliły mu wsparcia. McKinnon, który teraz pracuje jako kierowca wózka widłowego, przyznaje się, że włamał się do tych miejsc, ale zapewnia, że ​​nie był sam, ponieważ napotkał dziesiątki hakerów z różnych krajów, którzy weszli na te same strony.

Mówi, że jest hakerem, ale nie crackerem – wirtualnym piratem, którego celem jest sabotowanie lub kradzież informacji – i zaprzecza, że ​​spowodował szkody lub zakłócenia w systemie bezpieczeństwa narodowego USA. Jego zwolennicy twierdzą, że prawdziwą przyczyną nienawiści do prześladowców są antywojenne przesłania, które McKinnon zostawił podczas swoich ukrytych wpisów.

Szczególnie ten, który twierdził, że polityka zagraniczna Stanów Zjednoczonych jest równoznaczna z terroryzmem państwowym, a zamachy z 11 września to praca wewnętrzna. Jego prawnicy twierdzą, że Amerykanie nadużyli brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości, żądając, aby nie był poddawany ekstradycji i aby był sądzony w Anglii, kraju, w którym popełniono przestępstwa, o które jest oskarżony. Obawiają się, podobnie jak oskarżony, że trafi do więzienia w Guantanamo.

Bliskie spotkania z wszelkiego rodzaju informatorami. Wiele pomysłów i badań McKinnona jest związanych z ”The Disclosure Project” i ”Project Revelation” – globalną organizacją non-profit, która ma na celu ujawnienie wszystkich faktów na temat latających spodków, pozaziemskiej inteligencji oraz zaawansowanych systemów napędowych i energetycznych, które pozostają utajnione przez rządy światowe.

Obecnie Gary pozostaje na wolności.

Organizacje te posiadają ponad 400 zeznań wojskowych, urzędników państwowych i agentów wywiadu na temat ich bezpośrednich i bezpośrednich doświadczeń z UFO, kosmitami, technologią pozaziemską i wielkim spiskiem, który stara się utrzymać te informacje w tajemnicy.

W praktyce ich celem jest wprowadzenie ”Zero Point Energy”, darmowej energii, która według nich może pomóc w walce z biedą i głodem na całym świecie.

Opracował : Arsus

Udostępnij

GARY McKINNON – CZŁOWIEK KTÓRY WŁAMAŁ SIĘ DO PENTAGONU I NASA ABY UJAWNIĆ PRAWDĘ O TAJNYCH TECHNOLOGIACH I UFO.

Globalna Świadomość11 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOŻARY W KALIFORNI : UKIERUNKOWANA BROŃ ENERGETYCZNA I CHIŃSKI ”HAARP”Następny artykułTEMPLARIUSZE – POSZUKIWANIA ŚWIĘTEGO GRAALA W PODZIEMIACH NA TERENIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GARY McKINNON – CZŁOWIEK KTÓRY WŁAMAŁ SIĘ DO PENTAGONU I NASA ABY UJAWNIĆ PRAWDĘ O TAJNYCH TECHNOLOGIACH I UFO.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?