Bez kategorii

TAJEMNICE WUHAN : BROŃ BIOLOGICZNA I WIRUSY.

W1981 roku w jednym z hrabstw na południu Ameryki zbudowano ogromny kamienny monolit znany jak Georgia Guidestones. Szereg stojących tablic zawiera dziesięć przykazań życia na planecie Ziemi, a pierwsze przykazanie podejrzanie odpowiada sytuacji która ma miejsce w obecnej chwili…

  1. Utrzymaj populację ludzkość poniżej 500 000 000 w ciągłej równowadze z naturą.

Od dziesięcioleci media głównego nurtu programują społeczeństwo w obawie przed tak zwanymi „teoriami spiskowymi”. Każdy, kto krytykuje lub przeciwstawia się oficjalnym narracjom o naszym świecie, jest nazywany „teoretykiem spiskowym”

Masy ludzi przestały myśleć krytycznie obecnie proces myślowy przebiega grupowo i na rozkaz mediów głównego ścieku. Działało to dobrze przez wiele lat, lecz obecny wiek informacji umożliwił wielu ludziom dostęp do sprzecznych informacji, a wiele z „teorii spiskowych” okazało się niezaprzeczalnie prawdziwych.

Lista teorii spiskowych, które okazały się faktem, stale się powiększa, w tym między innymi takie zjawiska jak :chemtrails, modyfikacja pogody, HAARP, hollywoodzka pedofilia, wyspa pedofilska Jeffrey’a Epsteina, kontrolowane wyburzenie WTC, handel narkotykami przez CIA, i tak dalej.

Dziś możemy dodać kolejną “teorię” do listy, ponieważ koronawirus Wuhan Novel 2019 (2019-nCoV) coraz bardziej przypomina opracowaną przez rząd broń biologiczną. Wstępne doniesienia wskazywały, że wirus przenosił się ze zwierząt na ludzi na rynku owoców morza w Wuhan w Chinach, które jest jednym z największych miast w środkowych Chinach, z populacją ponad 11 milionów ludzi.

W ciągu zaledwie dwóch miesięcy wirus rozprzestrzenił się tak szybko, że Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie nazywa go globalną pandemią, z doniesieniami o ponad 20 000 zarażonych i prawie 500 zgonów. Liczby te rosną z dnia na dzień, już znacznie przewyższając wszelkie podobne epidemie w ostatnich czasach, takie jak SARS, Ebola lub grypa H1N1. Warto dodać, że nie powinno się wierzyć tak zwanym “oficjalnym” statystykom, które serwuje nam rząd chiński. Historia pokazuje nam jaką prawdę potrafią serwować komunistyczne władze.

Jedna z teorii o której alternatywne kręgi ostrzegały od dłuższego czasu, jest taka, że wirus stworzony został w rządowym laboratorium jako broń biologiczna i został on celowo rozprzestrzeniony w azjatyckiej metropolii stwarzając rządowi okazję do wprowadzenia ścisłej kontroli populacji.

Rozważmy następujące fakty:

W pobliżu epicentrum wybuchu znajduje się Narodowe Laboratorium Bezpieczeństwa Biologicznego w Wuhan, które jest zakładem z „Najwyższym poziomem bezpieczeństwa biologicznego”, który bada najbardziej niebezpieczne choroby i patogeny na świecie. W tym laboratorium badanie były koronawirusy przenoszone przez nietoperze.

Amerykański naukowiec zajmujący się zdrowiem publicznym, Eric Feigl-Ding, twierdzi, że badanie ”2019-nCoV” ujawniło „składniki HIV” w kodzie genetycznym, co wskazuje, że jest on sztucznie stworzony:

„Skąd pochodzi wirus?” to jedno z najczęściej zadawanych pytań.

Powołując się na badanie ”The Lancet” – naukowego czasopisma medycznego, amerykański senator Tom Cotton niedawno mówił o podejrzeniu pochodzenia tego wirusa:

Chiny twierdziły – przez prawie dwa miesiące – że koronawirus pochodzi z rynku owoców morza w Wuhan. Tak nie jest. ”The Lancet” opublikował badanie wykazujące, że spośród pierwotnych 40 przypadków 14 z nich nie miało kontaktu z rynkiem owoców morza, w tym tak zwany Pacient Zero.

Na sponsorowanym przez Billa Gatesa światowe Forum Gospodarcze pod koniec 2019 r. przedstawiono sceny symulacyjne, w których śmiertelny koronawirus pojawił się na Dalekim Wschodzie, wywołując globalną pandemię. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć oszałamiający przykład programowania predykcyjnego.https://www.youtube.com/embed/mx8xKcQMTRs?feature=oembed

Dr Francis Boyle, który opracował amerykańską ustawę antyterrorystyczną o broni biologicznej z 1989 r., Niedawno udzielił wywiadu, w którym twierdzi, że wirus ten jest traktowany w kategorii broni biologicznej”.

Dowody potwierdzające teorię, że jest to broń biologiczna, pojawiają się każdego dnia, a wraz z nią coraz trudniej jest mediom informacyjnym głównego nurtu na całym świecie, zaprzeczyć tym informacjom . W międzyczasie rozpoczęła się skoordynowana akcja cenzurowania informacji w internecie na temat pandemii.

Dodajmy do tego wszystkie wiadomości o szczepionkach opracowywanych w celu zwalczenia pandemii, a także zaskakująco orwellowskie i autorytarne reakcje Chin na ten kryzys. Ludzkość powinna przezwyciężyć strach przed prawdą na temat pandemii koronawirusa, zanim nie będzie za późno i na naszych oczach pojawi się, dystopijna przyszłość, której nik z nas nie chciał by widzieć.

Źródło:https:

//www.wakingtimes.com/2020/02/04/engineered-bioweapons-and-coronavirus-another-conspiracy-theory-quickly-becoming-conspiracy-fact/embed/#?secret=LWciBvTz8r

Najnowsze wpisy

Kategorie

TAJEMNICE WUHAN : BROŃ BIOLOGICZNA I WIRUSY.

17 października 2020 / Możliwość komentowania TAJEMNICE WUHAN : BROŃ BIOLOGICZNA I WIRUSY. została wyłączona

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICE WUHAN : BROŃ BIOLOGICZNA I WIRUSY.