Otwórz oczy

CZY W POLSCE ROZPOCZĘŁA SIĘ WIELOFRONTOWA REWOLUCJA, KTÓRA OBALI WŁADZĘ ?

To wielki błąd kiedy wchodzicie na ulicę przeciwko autorytarnej władzy, by sobie pospacerować. Jesteście wtedy jak kaczki na polowaniu. Na spacery za późno, jeżeli chcecie skutecznie walczyć o swoje życie, o dorobek swojego życia musicie IŚĆ NA WOJNĘ, pokazać władzy jak bardzo jesteście szaleni. że jesteście gotowi na wszystko, bo walczycie o swoje życie, o życie swoich najbliższych. Każda krok w tył, każde ustępstwo, niezdecydowanie, oznacza słabość , jaką wykorzysta przeciwnik.

Nie wiem , ale widzę że wielu wydaje się, że można się przejść, pomachać chorągiewkami i Kaczyński i jego szefowi zza Oceanu nagle się przestraszą. Nie przestraszą się. Oni się boją tylko ludzi którzy nie mają nic do stracenia, ludzi których zachowania nie można przewidzieć, zdolnych do wszystkiego.

Kościół Katolicki współodpowiedzialny za strzelania do polskich patriotów, za brutalna pacyfikacje pokojowego protestu polskich patriotów Nie wolno nam zapomnieć , że PIS doszedł do władzy dzięki Kościołowi Katolickiemu. Każde działanie PIS jest uzgodnione z Episkopatem przez Gowina. Zapiszcie w kronikach i zapamiętajcie, 24.10.2020 roku rząd nad którym Episkopat rozpostarł parasol kazał strzelać do polskich patriotów.

Trudno mi to pojąć, że zgadzamy się na taki model państwa, w którym sami finansujemy tych którzy nas biją pałkami, traktują gazem, kopią, biją, torturują, więżą, czasem zabijają. To jest jakaś forma choroby psychicznej, tym bardziej że społeczeństwo -suweren, uważa to za coś normalnego. Jest jeszcze gorzej, bo za nasze pieniądze szkolimy do zabijania wojskowych, podobno w celu obrony naszego kraju, którzy przez całe życie , jeżeli używają nabytych umiejętności, jeżeli przystawiają komuś nabity karabin do głowy, jeżeli kogoś zabijają, to tylko tych którzy ich utrzymują, ich żony i ich dzieci. Jeżeli jakikolwiek polityk, dowódca, oficer wydaje rozkaz brutalnej pacyfikacji pokojowego protestu suwerena, powinniśmy natychmiast przestać płacić podatki.

Część podstawionych “patriotów”, dała dowód , że zupełnie nie rozumie w jakim kraju żyje i jak wygląda ten świat. Od 1945 roku zarządza polską grupa, całkiem spora, bo licząca nawet 3 mln osób, a może więcej. W każdym razie w proporcji do Polaków to jest mniejszość. Liczba Polaków jest dostosowywana w naszym kraju do potrzeb. Nadwyżki lun niewygodni są wyciskani jak cytryna i ekspediowani na rubieże zewnętrzne. Ta grupa uciera nieustannie interesy tak by w razie czego chroniła ją armia rosyjska lub amerykańska. Do tego wiąże interesy gospodarcze w naszym kraju Unii i globalne interesy Wielkiej Brytanii.

Mniejszość ma to do siebie, że może żyć na koszt większości w wielu wariantach, w tym skrajnym, kiedy miliony Polaków będą żyły, jak w “socrealizmie”, na marginesie życia. Ta większość zawsze wytworzy kapitał, zasoby pozwalające tej mniejszości żyć w komforcie i dostatku. I to widać na naszej scenie politycznej, bo znakomita większość polityków z KO, Lewicy, z PIS to brutalni, bezwzględni kłamcy, oszuści, którzy zdolni są do wszystkiego, byleby żyć na wyższym poziomie kosztem reszty.

Na tym polega ta cała “polityka”, co znakomicie dokumentuje PIS, za wszelką cenę dorwać się do władzy, by za chwilę brutalnie gnębić swoich wyborców. Ile warty jest patriotyzm PIS widzieliśmy wczoraj na ulicach, kiedy policja zaczęła strzelać na rozkaz Kaczyńskiego do polskich patriotów. W związku z tym że masa ma jednak pamięć, wiadomo było że PIS już nie wygra następnych wyborów, a KO i Lewica mogą mieć jakieś problemy, więc już zawczasu utworzono Ruchy Hołowni i Trzaskowskiego.

Ci mili Panowie jeszcze nie wydali rozkazu strzelania do polskich patriotów, na razie mówią miłe słowa, a nawet udają wierzących, ale jak trzeba to się nie zawahają. Do tej roboty uczciwych i prawych nie biorą. Padały zabawne argumenty , ze trzeba walczyć po “konstytucyjnemu”. Tak, tak, ta “konstytucja” na pewno jest dla frajerów, PIS ma ją głęboko w dupie i nie tylko PIS. Dziesiątki aktów prawnych niezgodnych z konstytucją i ustawą, na podstawie których policja i SANEPID pacyfikowały tych naiwniaków wierzących w Konstytucję.

Wszystkie te metody walki o polską rację stanu są oczekiwane i spodziewane. My musimy znaleźć słabe punkty tego systemu.

To musza sobie uświadomić wszyscy, że jeżeli nas zaczipują to będzie definitywny koniec, cała ta śmieszna strategia wyczekiwania na ten moment w historii, kiedy otworzy się czasoprzestrzeń, przez która się przeciśniemy, upadnie w okamgnieniu. My nie mamy już nic do stracenia, choć niby coś osiągnęliśmy po 1989 roku.

Osiągnęliśmy ? Znowu śmiem twierdzić, że to zostało celowo zrobione, o czym pisałem tyle razy, aby nas uwarunkować, w tym newralgicznym dla naszego losu momencie uzależnić nas od tej zdobyczy, przewiązać nam nią oczy, byśmy byli ślepi. Podstawili nam wieżę i skoczka, by zaszachować naszego króla i na zawsze usunąć go z szachownicy.

Kiedy nas zaczipują wielki kryzys jakie potem nadejdzie odbierze Wam i tak wszystko, więc te domki, samochody, konta bankowe traktujcie jakby je wam wynajęli na czas oznaczony. Niestety termin najmu zaraz się skończy. Na pewno wielu z was zwróciło uwagę na to że przykładam dużą wagę do sytuacji międzynarodowej, do globalnej gry. Trzeba ją rozumieć , by mieć świadomość swoich szans i nadziei. Nie namawiam nikogo do powielania tych rozwiązań Żółtych Kamizelek z Francji, jak choćby pomysłu spalenia sklepów dużych korporacji, tych świątyń zakupów, galerii handlowych, sieciówek.

Nikt przecież nie będzie w Polsce palił sieci Kaufland, Lidl, Netto, Auchan, Inter Marche czy Biedronki, salonów samochodowych, serwisów marek europejskich i amerykańskich, czy sieci sprzedaży sprzętu elektronicznego AGD, RTV, komputerów. Nie namawiam także do masowego palenia Kościołów i Katedr, choć być może zdecydują się na to kobiety, za które ja nie odpowiadam.

Ludzie zaczynają dostrzegać słabą, pogubioną i zajętą sobą władzę, a co za tym idzie narasta w nich wściekłość i całe zło jest przerzucane na nieudolna władzę. Proste mechanizmy społeczne, znane od powstania pierwszych partii politycznych. Na tym tle „pandemia” również traci na sile i strach przed respiratorem zastąpiło wyładowanie nagromadzonej agresji.

W żadnym planie politycznym nie da się zapanować nad rozwścieczonym tłumem władza z sprzed pięciu lat dostrzegłby to bez trudu, ale dziś, otoczony coraz bardziej miernymi doradcami, popełnia błąd za błędem i to się dobrze skończyć nie może. Wszyscy politycy i wszystkie partie zdobywają i tracą władzę na społecznych emocjach, PiS utracił pozytywną energię i teraz musi się zmagać z falą negatywnych nastrojów, z czym, w mojej ocenie, nie wygra.

Uważam że powinniśmy szybko uczyć się walki na ulicach, bo w sądzie i urzędzie to my na pewno nie wygramy. Jak prowadzić te walkę ? Tak jak robiły to Żółte Kamizelki, nie bacząc na nic, ramie przy ramieniu, do skutku, KONSEKWENTNIE. Chcą realizować hasło “Wasze ulice nasze Kamienice ” ? Proszę bardzo !

Wszelkie służby sprzedały się za przysłowiowe 30 srebrników, na czele ze służbą zdrowia która już tą służbą nie jest. Policja jest już granatową policją jak za okupacji w czasie II wojny światowej. Nie jest już dla ludzi, a przeciwko nim, jest na sznurku rządzących którzy szykują holokaust Narodu Polskiego. Rządzących na usługach kabalistycznej mafii.

A Wy ciemny ludzie dalej gapcie się w TV i statystyki strasznego wirusa, dalej oddawajcie swoją wolność w imię pseudo bezpieczeństwa. A już bardzo niedługo otworzycie swoje oczy i będziecie w ciężkim szoku i panice ale wtedy może już być za późno dla Was.. Bo na pewno nie dla ludzi świadomych którzy będą wiedzieć jak omijać pułapki systemu , ale Wy! zaślepieni, ogłupieni, wystraszeni będziecie umierać. TO JEST JUŻ WOJNA !

Najnowsze wpisy

Kategorie

CZY W POLSCE ROZPOCZĘŁA SIĘ WIELOFRONTOWA REWOLUCJA, KTÓRA OBALI WŁADZĘ ?

26 października 2020 / Możliwość komentowania CZY W POLSCE ROZPOCZĘŁA SIĘ WIELOFRONTOWA REWOLUCJA, KTÓRA OBALI WŁADZĘ ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

MAMY TECHNOLOGIĘ 5G NA WŁASNE ŻYCZENIE ! CZY ZA NASZĄ WYGODĘ ZAPŁACIMY ZDROWIEM? 12 maja 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • CZY W POLSCE ROZPOCZĘŁA SIĘ WIELOFRONTOWA REWOLUCJA, KTÓRA OBALI WŁADZĘ ?
  • Może Ci się spodobać