AGENDA 2030

JAK WŁADZA ZASZCZEPI NARODY NA SarsCov/2.

Czy nadchodzi przymusowe szczepienie? W maju rząd niemiecki kategorycznie wykluczył możliwość obowiązku szczepień w trakcie pandemii korony. Federalny minister zdrowia Jens Spahn wyjaśnił w tym kontekście, że tam, gdzie dobrowolne działanie prowadzi do osiągnięcia celu, nie ma potrzeby wprowadzania obowiązku prawnego. Obecne dokumenty Komisji Europejskiej pokazują jednak, że trwają już prace nad planem działania w zakresie szczepień, którego celem jest wprowadzenie rutynowych szczepień dla wszystkich oraz unijnego paszportu szczepień, który ma zostać wprowadzony do 2022 roku.

Wszystkie dziedziny polityki i nauki zostały zinfiltrowane i skorumpowane przez garstkę miliarderów, ta dominacja nad organizacjami pozarządowymi, i fundacjami ma znaczący wpływ na wydarzenia polityczne na świecie i na badania naukowe, zwłaszcza medyczne.

Według większości ekspertów w marcu przyszłego roku powinna być dostępna szczepionka na COVID-19. Kto się jednak zaszczepi? Jedno jest pewne – będzie gorąco, bo już teraz wiele osób zapowiada, że nie przyjmie jej, nawet jeśli będzie obowiązkowa, a za uchylanie się od niej będzie wysoka grzywna finansowa.

Na razie o tym, że szczepionka na COVID-19, chorobę wywoływaną przez koronawirusa, może być obowiązkowa, nikt głośno nie mówi. Nic dziwnego. Przeciwników – jak sami o niej mówią: “plandemii” – jest coraz więcej. Także w Trójmieście odbywały się już marsze antycovidowców, którzy protestowali przede wszystkim przeciwko ograniczeniom narzucanym przez rząd. Główną osią sporu są maseczki, które trzeba obecnie nosić także w przestrzeni publicznej. Jedno zdanie o obowiązkowych szczepieniach tylko dolałoby oliwy do ognia.

Jeśli media głównego nurtu mają swoją drogę, tylko teoretyk spisku może wymyślić tak zawiły pomysł – ale prawda jest taka, że organizacje pozarządowe, prywatne fundacje i międzynarodowe korporacje mają teraz większy wpływ na wydarzenia polityczne niż przedstawiciele wybrani przez obywateli – zwłaszcza w UE. Zgodnie z trzema dokumentami dostępnymi tutaj (zob. linki na końcu artykułu), “szczepienia dla wszystkich” mają być przeprowadzone zgodnie ze strategicznym planem działania uruchomionym już przez UE w ubiegłym roku.

Te trzy dokumenty wskazują, że w najbliższych latach wskaźnik szczepień w krajach europejskich ma zostać znacznie zwiększony, mówiąc dosłownie:

“Szczepienia dla wszystkich i przeciwko wszystkiemu muszą być możliwe”.

Oznacza to, że odpowiedni program szczepień, który przewiduje szczepienia dla wszystkich, od ubiegłego roku działa na pełnych obrotach, nie informując oficjalnie obywateli. Oznacza to, że obowiązkowe szczepienia przyjdą tylnymi drzwiami, czego obawia się już wielu krytyków.

Zgodnie z tym sprawozdaniem z sesji Komisji Zdrowia w grudniu 2019 r. wszyscy uczestnicy z 22 państw członkowskich UE głosowali za wdrożeniem planu działania dotyczącego szczepień, który m.in. zawiera opracowania jednolitej unijnej karty szczepień i który, zgodnie z planem działania dotyczącym szczepień, ma być obowiązkowy dla wszystkich obywateli UE od 2022 roku.

Kilka tygodni temu federalny minister zdrowia Jens Spahn oświadczył, że na razie nie będzie karty immunitetu, ale to nic nie znaczy, ponieważ prawo UE ma pierwszeństwo przed prawem krajowym.

Plan UE przewiduje również utworzenie europejskiego portalu informacyjnego dotyczącego szczepień, który będzie prowadzony przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób przy wsparciu Europejskiej Agencji Leków.

Szczepienia bez badań klinicznych?

Ma to na celu zapewnić przegląd szczepień i szczepionek oraz ich korzyści i bezpieczeństwa, szczególnie w dziedzinie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, aby na przykład móc udokumentować działania leku i skutki uboczne.

Sugeruje to, że w przyszłości możliwe będzie podawanie szczepionek i innych leków bez konieczności uprzedniego przeprowadzenia długich i kosztownych badań – Bill Gates i Christian Drosten opowiadali się wcześniej za łatwiejszym dostępem do nowych technologii szczepień, cokolwiek to oznacza.

Z protokołu ze spotkania wiadomo również, że w ramach planu działania opracowano już wiele celów, w tym zrównoważone mechanizmy współpracy i komunikacji między państwami członkowskimi i innymi zainteresowanymi stronami, na przykład w celu ułatwienia wdrożenia globalnej polityki szczepień mającej na celu poprawę objęcia szczepieniami w Europie i wzmocnienie krajowych programów szczepień.

Z informacji tych jasno wynika, że za zamkniętymi drzwiami od pewnego czasu prowadzona jest najwyraźniej skoordynowana globalnie polityka szczepień, która może być nie tylko inicjowana, ale również wdrażana w kontekście pandemii korony. Przecież zawsze potrzebny jest powód, aby narzucać drastyczne środki w zakresie podstawowych praw obywateli. I w opinii WHO, COVID-19 daje taką możliwość.

Ale obowiązkowe szczepienia to nie tylko poważne naruszenie praw podstawowych, to przede wszystkim masowa ingerencja w integralność naszego ciała. To, że nie mamy obecnie do czynienia z prawdziwą pandemią, powinno być już jasne dla każdego myślącego człowieka. To, co obecnie możemy tu zaobserwować, to ślepy akcjonizm połączony z państwową samowolą.

W ramach badania projektu “Vaccine Confidence Project” badane są obecnie nastroje ludności na całym świecie w związku z pandemią korony, ale przede wszystkim ma zostać ustalone, jaki jest stosunek ludności do szczepień, a ogólnie rzecz biorąc do ewentualnego szczepienia COVID 19. Już samo to wzmacnia podejrzenie, że COVID-19 jest w rzeczywistości tylko grą biznesową w ramach projektu ID2020.

Można zatem założyć, że COVID-19 został stworzony w celu realizacji unijnej karty szczepień, która będzie dostępna w identycznej formie również w innych krajach. Jak dotąd nie są dostępne żadne informacje na temat tego, jakie środki zostaną podjęte przeciwko obywatelom, którzy nie chcą się zaszczepić. W Bawarii toczą się już rozmowy o odebraniu licencji kasy chorych lekarzom, którzy są przeciwni szczepieniom.

Wpływ Billa Gatesa w WHO.

Do tej pory prasa głównego nurtu ironicznie milczała na temat tych planów, które zostały wymyślone przez miliarderów i międzynarodowe korporacje za plecami światowej populacji. Powód milczenia jest chyba wszystkim znany. Uderzające finansowo media głównego nurtu są zależne od wsparcia finansowego, a to czyni je wspólnikami tych szanownych panów.

Dopóki rządy, tak jak rząd federalny, będą udzielać audiencji takim ludziom jak Bill Gates, dopóty nic się nie zmieni w tym skorumpowanym systemie – wręcz przeciwnie: będzie jeszcze gorzej, ponieważ chciwość władzy i pieniędzy w końcu zawsze rośnie. Po tym, jak USA oficjalnie opuściły Światową Organizację Zdrowia, WHO należy teraz wyłącznie do Billa Gatesa, jest on teraz największym dawcą, co oznacza, że wpływ tego człowieka ponownie się podwoi. Dobrym i ważnym krokiem ze strony prezydenta USA Donalda Trumpa było opuszczenie skorumpowanej WHO, ale ta decyzja w tym przypadku może odbić się na wszystkich.

Jednak firma Gates zainwestuje nie tylko wiele milionów więcej w WHO, ale również w firmy farmaceutyczne, takie jak niemiecka firma CureVac AG, która opracowuje obecnie szczepionkę RNA przeciwko SARS-CoV-2. Nawiasem mówiąc, firma jest w 80 procentach własnością założyciela SAP, Dietmara Hoppa.

Hopp jest przekonany, że jego firma będzie w stanie wprowadzić szczepionkę na rynek. Hopp jest nawet tak optymistyczny, że zgodnie z artykułem opublikowanym w Managerze Magazin 15 czerwca 2020 roku, chce w najbliższej przyszłości wprowadzić swoją firmę na amerykańską giełdę Nasdaq.

Aby ten projekt zakończył się sukcesem, konieczna jest sprzedaż milionów dawek szczepionek, które najpierw trzeba przynieść ludziom. Oznacza to, że należy utrzymać presję na ludność, ludzie muszą nadal żyć w strachu o swoje zdrowie, a życie publiczne musi również pozostać ograniczone – innymi słowy: brak szczepień, brak zabawy. Czy to dziwne, że ciągle pojawiają się nowe ”Corona Hot Spots”, jak ostatnio w Niemczech w mieście Gütersloh? W końcu chodzi tu o wiele pieniędzy, a dokładnie o miliardy. Rząd federalny ma 300 milionów euro udziałów w CureVac. kiedy w grę wchodzą tak duże pieniądze, nie można osłabiać przekonania społeczeństwa poprzez utratę strachu przed Koroną.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć presję, rozmieszczono również niemieckie Federalne Siły Zbrojne. Jak donosi Neue Westfälische, żołnierze w pełnym wyposażeniu ochronnym dzwonili do drzwi mieszkańców okolic Gütersloh w celu przeprowadzenia testów na obecność COVID-19. Codziennie testowano ponad 1000 mieszkańców dzielnicy Gütersloh.

Ta akcja ma najwyraźniej na celu utrzymanie strachu na wysokim poziomie. Strach przed fantomowym wirusem który został ogłoszony największym zagrożeniem przez żądnych pieniędzy miliarderów.

Najnowsze wpisy

Kategorie

JAK WŁADZA ZASZCZEPI NARODY NA SarsCov/2.

6 listopada 2020 / Możliwość komentowania JAK WŁADZA ZASZCZEPI NARODY NA SarsCov/2. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY GRA KARCIANA ”ILLUMINATI” PRZEPOWIEDZIAŁA PANDEMIĘ ”COVID-19” ? 27 marca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • JAK WŁADZA ZASZCZEPI NARODY NA SarsCov/2.
  • Może Ci się spodobać