extra-terrestrial

BUŁGARSKA ”STREFA 51” – BABA VANGA I WEJŚCIE DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI.

BUŁGARSKA ”STREFA 51” – BABA VANGA I WEJŚCIE DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI.

Ta dziwna historia jest prawie nieznana poza Bułgarią, niewiele osób ją zna, kilka lat później zachowało się tylko kilka rzadkich zdjęć i pewne informacje przypisywane prorokini Babie Vandze i innym medium. 

Na odludziu w pobliżu miejscowości Tsarichina w Bułgarii znajduje się dziwna dziura w ziemi, wypełniona betonem. Z wyglądu nie ma już w tym nic specjalnego, a wielu nawet nie może zauważyć, że była dziura.

Jednak ta dziura jest pełna tajemnic i była przedmiotem wszelkiego rodzaju dziwnych historii, tajnych operacji, UFO, kosmitów i niewyjaśnionych zjawisk paranormalnych. Bułgarzy nazywają ją „Dziurą Carycyny”, a jej historia jest naprawdę bardzo dziwna.

Wszystko zaczęło się od tego, że 6 grudnia 1990 r. Wojska bułgarskie udały się w ten rejon aby rozpocząć wykopaliska. Operację nazwano „Operacją Lśniący Promień” która miała klauzurę całkowitej tajemnicy a całe miejsce było dosłownie przepełnione armią.

Wśród miejscowych krążyły plotki, że szukają starożytnego skarbu, który podobno jest pochowany gdzieś w pobliżu Carycyny. Uważa się, że był to zaginiony skarb króla Samuela (być może tak powiedziano śmiertelnikom o skarbie, aby nie wzbudzić podejrzeń, że jest tam coś pozaziemskiego). I krążyły plotki, że armia znalazła coś niezwykłego, ale nie skarb. Według informacji, które wyciekły pułkownik Tsvetko Kanev, zespół, odnalazł dziwny spiralny tunel, znalazł tajemniczą prostokątną płytę z nieznanego materiału, którego nigdy nie zidentyfikowano.

Następnie medium, kobieta imieniem Eli (Elena) Loginova rzekomo udała się na miejsce wykopalisk. Wydawała się mieć ona dar przewidywania i mógła zobaczyć, co dokładnie jest głęboko pod ziemią bez żadnych instrumentów. Powiedziała wojsku, że kamienna płyta jest „płytą ochrony biologicznej” i jest pokryta niebezpiecznymi bakteriami. Potem zaczęli mówić, że słynna Baba Vanga również znała to miejsce i powiedział, że w tunelach znajdują się szkielety istot „które nie był ani mężczyzną, ani kobietą” (?).

Loginova i Baba Vanga powiedziały jednocześnie, że głęboko w tunelu było coś dziwnego, co wysyłało telepatyczne wiadomości w górę. Pomimo ostrzeżeń armia zdecydowała się wejść do tego tunelu i odkryła dziwne artefakty. Jak płyta w formie pustej soczewki, obraz na kamieniu z wysokim humanoidalnym obcym, tunele o całkowicie gładkich ścianach i srebrnej podłodze. Ściany tego tunelu pokryte były bardzo nietypowymi hieroglifami.

Kiedy armia dotarła ogromnego włazu, która była ich głównym celem, zostali ostrzeżeni przez medium, że cała jaskinia jest pod ochroną i że jeszcze nie czas, aby ludzie ją otwierali, więc w razie potrzeby będą musieli się przed ”czymś bronić:

”Nie kop, to nie twój czas! Jest środek Ziemi – na głębokości 2000 km. Są kryształy. Jeden jest tak duży jak słońce. Nie dotykaj tego. ! „

Jest to duży kryształ, który jest niebezpieczny i pozostanie tam tak długo, jak długo istnieje Ziemia. Kontroluje jego ruch  . Przestań kopać, bo inaczej Ziemia umrze. Nadejdą trudne dni dla ludzi. Jeśli będziesz kopać, będzie wiele nowych, strasznych chorób.

W dziurze jest piekło, ale nie jest takie, jakie znasz. Są ludzie, którzy mieszkają tam tak jak my, ale  ich pochodzenie jest inne  . Jest też urządzenie kosmiczne. Wysłane z obcej cywilizacji. Tam są astronauci. Tysiące lat temu, kiedy wasz kraj nawet nie istniał, cywilizacja z innej planety wysłała na Ziemię statek kosmiczny z trzema astronautami. To nie byli ludzie, ale roboty. Aby zbadać życie na Ziemi, ale zostały one uszkodzone, a statek kosmiczny rozbił się w Carycynie. Z każdym kopanym metrem emitowane jest coraz więcej promieniowania. Nie kopać to nie twój czas! „

Pomimo tego ostrzeżenia armia kontynuowała wykopaliska, a na terenie Carycyny zaczęły pojawiać się różne dziwne zjawiska, które przestraszyły mieszkańców wsi. Widzieli UFO w okolicy, fantastyczne postacie, a niektórzy z nich nawet twierdzili, że mają myśli, które nie były ich własnymi.

W sumie te wykopaliska trwały dwa lata i przez cały ten czas Loginova twierdziła, że ​​była w stałym kontakcie telepatycznym z tymi istotami siedzącymi głęboko w tunelu. Wysyłali przez nią różne wiadomości w postaci kodów.

Były to zaszyfrowane listy, w sumie otrzymał ponad tysiąc stron kodów podczas wykopalisk Carycyny. Teksty są niesamowite. Jest to zbiór starożytnych pism, które opowiadają o stworzeniu człowieka. Jak został stworzony, jak został przetransportowany na Ziemię, jak musi przetrwać i co musi zrobić, aby utrzymać Ziemię przy życiu.

Ziemia jest częścią ogólnej synchronizacji planetarnej. Ta kosmiczna synchronizacja chce, aby Ziemia przetrwała. Synchronizacji nie da się zepsuć, bo wtedy będzie chaos. Informacje te zawarte są w kodach, w postaci zaszyfrowanej litery. Mówią też o tak zwanych ludziach energii – powiedziała Loginova.

W wykopaliskach uczestniczyli również inni medium Marina Naplatanova , dla, której wiadomości telepatyczne były szokiem i po prostu nie mogła tego znieść, po jednej z długoterminowych wizją, Marina Naplatanova, popełniła samobójstwo podczas wykopalisk.

19 listopada 1992 r. Wojsko usunęło wszystkich z okolicy i ich sprzęt, a następnie zaczęło wlewać beton w otwór, aby go na zawsze go zamknąć. Kiedy wszystko było szczelnie zamknięte, opuścili teren i nigdy tam nie wrócili. Nie podano oficjalnego wyjaśnienia tego, co tam co tak naprawdę zaszło w tym miejscu. Wszystkie dowody operacji i wszystko, co znaleziono w tunelach, zostało zniszczone lub oznaczone zarchiwizowane jako ściśle tajne akta.

Loginova skarżył się:

„Wszystkie zeszyty (z kodami i transkrypcjami) w tajemniczy sposób zniknęły wraz ze wszystkimi dokumentami, które napisaliśmy. Wideo, które nagraliśmy przed zamknięciem projektu, również w tajemniczy sposób zniknęło. Nie mam dowodów na potwierdzenie naszej pracy„

W latach od zakończenia wykopalisk krążyło wiele plotek i opowieści o dziurze w Carycynie. Mówi się, że armia znalazła tam międzywymiarową bramę, obcy szkielet, gigantyczne kryształy o tajemniczej mocy, plany technologii pozaziemskiej, sekrety zaginionego kontynentu Atlantydy. 

Istnieją również historie, że znaleźli tam trójkątny statek obcych, którego część nazywa się „Bułgarska Strefa 51”. Chociaż historia dziury była dość znana w Bułgarii, do dziś pozostaje tajemnicą, co dokładnie odkryła tam armia.

Udostępnij

BUŁGARSKA ”STREFA 51” – BABA VANGA I WEJŚCIE DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI.

Globalna Świadomość10 listopada 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTECHNOLOGIE ”SILENT SOUND” ”HD”, SMART TV” – NIEWIDZIALNA KONTROLA LUDZKOŚCI.Następny artykuł11/09/2001 – AGENCJE WYWIADOWCZE POTWIERDZAJĄ UŻYCIE ”URZĄDZEŃ ATOMOWYCH” PODCZAS

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BUŁGARSKA ”STREFA 51” – BABA VANGA I WEJŚCIE DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?