Przekraczając Rubikon

”DOOMSDAY EVENT” CZY 21.12.2020 NASTĄPI WIELKIE OTWARCIE WRÓT ?

Zbliża się wielkie otwarcie Wrót – Niebios. Wielkie niebiańskie wydarzenia 2020. Połączenie energetyczne, most między naszym światem i innymi światami. Rok 2020 będzie rokiem wielu wielkich zmian. Posunę się nawet do przewidzenia, że ​​w bardzo konkretnych dniach może dojść do jakiegoś nadnaturalnego wydarzenia, które wpłynie na nas wszystkich psychicznie, emocjonalnie i fizycznie. Przewidywana data tego konkretnego wydarzenia to 21 grudnia 2020r. Zanim bezpośrednio odpowiem na to pytanie, chciałbym zwrócić uwagę, że to tak zwane astrologiczne wydarzenie, które będzie zwiastunem zmiany, nie jest szczególnie jednorazowym wydarzeniem jednodniowym. Jest to proces trwający do tej pory i już się rozpoczął.

Zaczęło się w 2012 roku, osiągnęło swój punkt środkowy w 2016 roku i zakończy się wielkim wielkim spektaklem w 2020 roku. Przejawy tego wydarzenia mogą być rozmaite i różnorodne, zjawiska wyjaśnione i niewyjaśnione widoczne na ziemskim niebie, w końcu otwiera się portal energetyczny między światami i tak naprawdę do końca nikt nie wie co się wydarzy. Wszystko jedno jak to będzie przebiegało, przygotuj się, ponieważ będzie to poza ludzkim zrozumieniem. Dla jednych może to być strasznie silne, intensywne przeżycie na tle religijnym w naszej kulturze zachodu np. judeochrześcijańskim a dla innych może być szokiem na wielu innych poziomach, ponieważ nasz świat, mikrokosmos połączy się z makrokosmosem i innymi światami, podczas którego prawda spotyka się z iluzją.

Prawdopodobnie odbiór i reakcja oraz zdarzenia z tym związane, każdy odbierze zgodnie z poziomem swojej świadomości, rozwoju i wiedzy. O jego przejściu można powiedzieć, że będzie intensywne, epickie i spektakularne. Możemy być zdestabilizowani przez zdziwienie, lęk, strach, ale także radość i miłość, które możemy odczuwać bardzo intensywnie, gdy spotykamy np. istoty z innych światów, a zwłaszcza jeśli mamy dodatkowo właściwości wibracyjne i energetyczne podobne do nich. Jedni długo tego oczekiwali, a inni tego się obawiają, ponieważ mogą pojawić się rzeczy i zjawiska dotąd niewidzialne i to w biały dzień w końcu to fuzja i zjednoczenie i otwarcie (brama) miedzy światami.

Jestem pewien, że wielu z was zgodzi się, że z dzisiejszym światem jest coś nie w porządku. Wydaje się być zupełnie odwrócony, z resztą zgodnie z zasadą syjonistycznego satanizmu religijnego, gdzie wszystko jest odwrócone, nie tylko krzyż czy Pantagram – odwrotność 666-999 (lustrzane odbicie), którego mesjaszami są elity polityczne we wszystkich krajach, którzy działają jako jedna syjonistyczna organizacja.

Niestety, żyjemy w chorym syjonistycznym systemie 666 (matrix), zaprojektowanym i stworzonym przez syjonistyczną masonerię, gdzie prawdą jest kłamstwo a prawda jest kłamstwem (lustrzane odbicie). Mason oznacza (mejson) budowniczego. Mason projektuje, a robotnicy (niewolnicy) wykonują za miskę ryżu lub pajdę chleba, za byle co, za igrzyska, za seriale w telewizorze, za randap od Monsanto, za porcję trutki na szczury, (zwaną lekarstwami) niby refundowaną (przez nas samych). Architekt to tylko budowniczy, który obmyśla, projektuje pasożytniczy i fałszywy system (matrix), ale nad masonem jest ktoś jeszcze. Mason też jest na służbie, chce sobie tylko załatwić bilet do wygodnego życia w nowym świecie, podobnie zresztą jak reszta elit i celebrytów służących temu złu.
Myślę, że będzie to czas i wydarzenie, które odsłonią lub ujawnią to, co zostało przed nami ukryte i zakłamane.


Ale jak starożytni, np. Majowie mogli przewidzieć coś tak odległego w przyszłości? Odpowiedź jest prosta. Astrologia jest po prostu odczytywaniem i rejestrowaniem astralnych cykli i wzorów naszego słońca, księżyca, planet, gwiazd i wszystkich innych ciał niebieskich, znajomość cyklicznych wzorców niebios pozwala nam również lepiej zrozumieć cykle i wzory zjawisk naturalnych jako ludzkie zachowanie tu na ziemi.

Większość starożytnych kultur wiedziała, że ​​na ludzi tu na ziemi, bezpośrednio oddziaływały niebiańskie energie i cykle niebios. Zrozumieli też, że wszystko na Ziemi i w naszym wszechświecie jest cykliczne, a nie liniowe. Nie ma nic nowego pod słońcem! To, co wydarzyło się wcześniej, powtórzy się. Starożytni wiedzieli, że planety, gwiazdy i inne tego typu ciała niebieskie noszą swoje własne, unikalne, indywidualne sygnatury energetyczne, które nieumyślnie wpływają na nas jako ludzi. Dlatego Słońce sprawia, że ​​czujemy się w określony sposób w określonych porach roku, a księżyc wpływa na nas w określony sposób, w zależności od jego faz. Kiedy Słońce osiąga szczyt w piękny letni dzień, uwalniamy obfite ilości melatoniny, która generalnie nas uszczęśliwia.

Dotyczy to wszystkich innych planet, gwiazd i ciał niebieskich – wszystkie niebiańskie ciała energetyczne podświadomie wpływają na nas wszystkich indywidualnie i zbiorowo w określonych porach dnia, miesiąca, roku, dekady, tysiąclecia lub wieku kosmicznego. Wiedza o tym, które planety i gwiazdy uwalniają jakie energie w określonych momentach, pozwala nam przewidywać i rozumieć świadome zachowanie i postęp człowieka teraz i w przyszłości. To piękno astrologii, pokazuje nam cykle, które pomagają nam przewidzieć przyszłość, wszystko w naszym wszechświecie jest połączone od mikrokosmosu do makrokosmosu, jak na górze, tak i na dole, na zewnątrz. (my jesteśmy na dole [w kraterze], wewnątrz [pod kopułą]).

Jeśli ludzkie świadome zachowanie tu na Ziemi jest cyklicznie odzwierciedlane w astrologicznych cyklach i zjawiskach, to wszystko, co musimy zrobić, aby przewidzieć przyszłość, to zrozumieć, które cykle astralne wpływają na ludzi, jak i kiedy się pojawiają. Kiedy planeta lub konstelacja gwiazd osiąga szczyt uwalniania energii, którą my, ludzie, możemy podświadomie odbierać, mówimy, że planeta lub konstelacja gwiazd jest wywyższona. Kiedy pewne planety i gwiazdy są wywyższane w tym samym czasie, mówimy, że są w koniunkcji. Im bardziej wzniosłe planety i konstelacje gwiazd są w tym samym czasie połączone, tym bardziej wpływowe będą te energie na nas tu na ziemi.


Im bardziej wzniosłe planety i konstelacje gwiazd, światy są w tym samym czasie połączone, tym większy wpływ będą miały na nas te energie. W pewnych okresach cyklicznych wielkie koniunkcje mogą być tak potężne, że tworzą zjawisko niebieskie – coś, co możemy nazwać wydarzeniem kosmicznym. Wydarzenia kosmiczne rzadko się zdarzają. Aby się wydarzyło, wiele innych, różnych planet i gwiazd musi być wyrównanych w określonych miejscach dokładnie w tym samym czasie i miejscu, wtedy następuje tak zwana wielka koniunkcja.

Najbardziej znanym kosmicznym wydarzeniem na Ziemi jest historyczny wielki biblijny potop, o którym wielu historyków, mitologie i religie wciąż mówi do dziś. Takie zjawisko występuje zwykle na końcu lub na początku dużych cykli kosmicznych – jak wyżej i poniżej.

Te niebiańskie wydarzenia, kiedy już się zdarzają, mają bezpośredni – niemal natychmiastowy – wpływ na nas tu na ziemi. Im większe wydarzenie niebieskie, tym większy świadomy i fizyczny wpływ, którego doświadczamy. W tej chwili wszyscy przeżywamy koniec kosmicznego cyklu. Planety i gwiazdy przesuwają się na dramatyczne pozycje, a te niebiańskie dramaty odbijają się tu na ziemi jako chaos polityczny, finansowy, społeczny i kulturowy.

Ta dramatyczna zmiana, której obecnie doświadczamy, gwałtownie przyspieszy w ciągu 2020 roku i zakończy się dramatyczną sceną zamknięcia ze spektakularnym widowiskiem. Ta scena zamykająca to główne wydarzenie, które odbędzie się, zacznie się 21 grudnia 2020 roku. To się nie zdarzyło od tysięcy lat. Dlaczego to ma znaczenie Cóż, każdego roku 21 grudnia mamy coś, co nazywa się przesileniem. Samo w sobie jest to wyjątkowe astrologiczne wydarzenie z wielu powodów.

W tej porze roku Słońce zmienia swoją niebiańską ścieżkę przejściową wzdłuż elektromagnetycznej kopuły naszego nieba, zaczynając od 21 grudnia i kończąc na 25 grudnia – zasadniczo Słońce alegorycznie umiera 21-go i odradza się 25 grudnia (zmartwychwstaje). Innymi słowy, Słońce zmienia swoją częstotliwość, nadając ton nadchodzącemu rokowi słonecznemu. A co będzie jeśli nasze sztuczne słońce zgaśnie na przykład na trzy dni lub ludzie zobaczą drugie słońce (Czarne Słońce) ukryte za naszym słońcem w jego oświetlającym blasku? Mam nadzieje, nie poumierają ze strachu.

To małe wydarzenie oznacza narodziny Słońca i nowy rok słoneczny, jest to również najkrótszy dzień w roku, jeśli jesteś na tak zwanej półkuli północnej, lub najdłuższy dzień w roku, jeśli jesteś na tak zwanej półkuli południowej. To wydarzenie ma miejsce każdego roku, ale zmiana energii jest tak subtelna, że ​​ledwo świadomie zauważamy jakąkolwiek zmianę. Tym razem będzie mniej subtelna.

A więc będzie się działo !!! Nie wiadomo tylko czy władcy (mafijne syjonistyczne “elity”) naszego świata nie wykorzystają tych zjawisk jak zwykle dla siebie, bo jak na razie wszystko zmierza właśnie w tym kierunku. Na szczęście zakłamana, obłudna gra i hipnoza mafijnych syjonistów (pasożytów), (czary i magia) nie działają już na wszystkich. A może fikcyjna pandemia to strach (pasożytów) elit przed tym co ma się wydarzyć? W końcu potężny rozbłysk słoneczny czy energia o podobnej sile rażenia która być może wyzwoli się podczas tego wydarzenia może spowodować gigantyczny reset naszego świata.

Po takim zjawisku cała nasza elektronika przestaje istnieć za sprawą siły wyzwolonych fal elektromagnetycznych, które zniszczą całą ziemską infrastrukturę elektroniczną, a co za tym idzie: głód, chaos i rzeźnia.
I za nim jej nie odtworzymy cofamy się do epoki kamienia łupanego i tam przebywamy ale za to nie można nas przy jej pomocy okupować i terroryzować. A może maski i ciała w których się kryją okupanci odpadną i zobaczymy ich prawdziwe oblicze potwora/pasożyta/robala/predatora/obcego/gada. Lub nie zobaczymy bo wszyscy będą schowani w swoich schronach i podziemnych miastach aby po wszystkim z nich wypełznąć i robić ponownie za bogów, aniołów, królów czy polityków.

Najnowsze wpisy

Kategorie

”DOOMSDAY EVENT” CZY 21.12.2020 NASTĄPI WIELKIE OTWARCIE WRÓT ?

13 listopada 2020 / Możliwość komentowania ”DOOMSDAY EVENT” CZY 21.12.2020 NASTĄPI WIELKIE OTWARCIE WRÓT ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

SATANISTYCZNA TRÓJCA WŁADZY KONTROLUJĄCA ŚWIAT. 17 grudnia 2019

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”DOOMSDAY EVENT” CZY 21.12.2020 NASTĄPI WIELKIE OTWARCIE WRÓT ?
  • Może Ci się spodobać