Świat bez cenzury

DANIA – LUDZIE WYWALCZYLI ZNIESIENIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ NA ”ZARAZĘ”.

Dania wydała nadzwyczajne prawo, które  upoważnia rząd do zobowiązania ludzi do przyjęcia szczepionki koronawirusowej. Duńczycy wyprzedzają w związku z tym przygotowywanie unijnej karty szczepień, która powinna zostać wprowadzona w 2022 r., Ale która może zostać przyspieszona w wyniku kryzysu koronowego. 

Bez tego paszportu szczepień wkrótce nie będzie można uczestniczyć w życiu społecznym (szkoła, praca, budynki użyteczności publicznej, szpitale). Nikt nie będzie w stanie uciec od tej szczepionki, ponieważ będzie ona zawierała marker (być może nanoczip), który można skanować zdalnie.

Duńskie prawo nadzwyczajne, które nakłada surowe środki kwarantanny, będzie w zasadzie obowiązywać do marca 2021 r., Ale oczywiście można je łatwo przedłużyć, a nawet wprowadzić na stałe, jeśli okaże się, że wirus korony jest  bardzo niebezpieczy .

Ci, którzy odmówią poddania się szczepieniu, zostaną ukarani grzywną, a nawet więzieniem. Nie będą też mieć dostępu do sklepów, supermarketów, instytucji publicznych, takich jak szpitale i transport publiczny.

Jens Elo Rytter, profesor prawa na uniwersytecie w Kopenhadze, mówi, że nowe środki są „absolutnie najbardziej ekstremalne od czasu II wojny światowej”.

Paszport szczepień zaczyna wyglądać jak chrześcijański „znak bestii”

Prawo dotyczące obowiązkowych szczepień, a na pewno zbliżający się paszport szczepień, spraw alarm niektórych grup chrześcijan. Przez dziesięciolecia książki piszące o „czasach ostatecznych” pisały, że „znak bestii” (666) przewidziany w biblijnej Księdze Objawienia może być obowiązkowym chipem, bez którego „nikt nie może kupić ani sprzedać”.

Dlatego osoby, które zrezygnują ze szczepionki koronowej, zostaną w rzeczywistości wykluczone ze społeczeństwa. Strach będzie tak duży, że większość ludzi prawdopodobnie się na to zgodzi.

W połączeniu z wprowadzeniem 5G ludzie mogą być w najbliższym czasie całkowicie monitorowani i to monitorowani zdalnie. Technologia aktywacji i  manipulowania niektórymi białkami, które zostaną wprowadzone do ludzi przez szczepionki, za pomocą których można modyfikować DNA ludzi i usuwać lub dodawać geny (CRISPR / Cas). W przyszłości pozwoli to rządom na bezpośrednią interwencję w zdrowie, ciało, a nawet zachowanie ludzi.

Pokonać system.

„Prawo epidemiologiczne” dałoby rządowi duńskiemu uprawnienia do wprowadzenia obowiązkowych środków kwarantanny przeciwko każdemu zarażonemu groźną chorobą, ale to ta część dotycząca szczepień wywołała największą wrzawę.

Prawo w Danii, które dałoby władzom prawo do przymusowego wstrzykiwania ludziom szczepionki na koronawirusa, zostało porzucone po dziewięciu dniach publicznych protestów.

„Duński Urząd ds. Zdrowia byłby w stanie zdefiniować grupy osób, które muszą zostać zaszczepione, aby powstrzymać i wyeliminować niebezpieczną chorobę” – informuje Lokalny.

„Osoby, które odmawiają powyższego, mogą – w niektórych sytuacjach – zostać zmuszone do fizycznego zatrzymania, przy czym policja może pomóc”.

Mając w zasięgu wzroku szczepionkę na koronawirusa, rządy na całym świecie zastanawiają się, jakie środki karne zastosować wobec tych, którzy odmawiają jej przyjęcia.

W zeszłym tygodniu podkreśliliśmy, że zarówno Ticketmaster, jak i linie lotnicze rozważają zakaz wchodzenia do obiektów i latania ludźmi, jeśli nie mogą udowodnić, że przyjęli szczepionkę.

O ile więc protesty społeczne mogą uniemożliwić władzom przeprowadzanie przymusowych szczepień, osoby, które odmówią wykonania zastrzyku, mogą uznać, że praktycznie niemożliwe jest prowadzenie jakiegokolwiek życia towarzyskiego, korzystanie z transportu publicznego, a nawet znalezienie pracy.

Źródło : https://summit.news/2020/11/16/forced-vaccination-law-in-denmark-abandoned-after-public-protests/

Najnowsze wpisy

Kategorie

DANIA – LUDZIE WYWALCZYLI ZNIESIENIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ NA ”ZARAZĘ”.

19 listopada 2020 / Możliwość komentowania DANIA – LUDZIE WYWALCZYLI ZNIESIENIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ NA ”ZARAZĘ”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI. 9 kwietnia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • DANIA – LUDZIE WYWALCZYLI ZNIESIENIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ NA ”ZARAZĘ”.
  • Może Ci się spodobać