Otwórz oczy

HISZPANIA – OGROMNE GRZYWNY ZA ODMOWĘ SZCZEPIENIA NA ”ZARAZĘ”.

Galicia chce ukarać grzywną do 3000 euro dla każdego, kto nie zostanie zaszczepiony przeciwko Covid lub odmówi wykonania testu.

Prezydent Xunta de Galicia , Alberto Núñez Feijóo , przedstawił Partii Ludowej szokującą propozycję dotyczącą osób, które nie zostaną zaszczepione przeciwko koronawirusowi, lub które odmawiają poddania się test PCR.

Środek ten będzie możliwy dzięki reformie Lei de Saúde , która pozwoli teraz nakładać kary na osoby, które nie przestrzegają nowych ograniczeń związanych z koronawirusem lub zagrażają zdrowiu publicznemu. 

W tym sensie we wniosku wyróżniono trzy poziomy naruszenia: poziom mniejszy , którego sankcje wahają się od 100 do 300 euro, poziom poważny , za który grozi grzywna w wysokości od 3000 do 60 000 euro, i wreszcie poziom bardzo poważny , który może zostać zwiększony. do 600 000 euro.

Wniosek, zarejestrowany w parlamencie galicyjskim, obejmuje szereg zmian w Lei de Saúde, które w przypadku szczepionek uznają za przestępstwo :

„nieuzasadnioną odmowę poddania się środkom zapobiegawczym obejmującym szczepienia lub szczepienia ochronne przez władze sanitarne ”.

W ten sam sposób obywatele będą podlegać sankcjom, jeśli w nieuzasadniony sposób odmówi poddania się

„badaniu lekarskiemu lub przeprowadzeniu testów diagnostycznych zgodnie z prawem zaleconych przez pracowników służby zdrowia lub władze zdrowotne w celu wykrycia, monitorowania i kontroli”. choroba, punkt odnoszący się do PCR i innych rodzajów testów.

Oba przestępstwa stanowią , zgodnie z dokumentem, wykroczenia w tej samej kategorii, co naruszenie godziny policyjnej, zamknięcie placówek, brak maski i wszelkiego rodzaju naruszenia podstawowych przepisów. Ta kategoria wiąże się z mandatami do maksymalnie 3000 euro .

Poważne wykroczenia, których sankcja waha się od 3000 do 60000 euro , obejmują odmowę wsparcia lub pomocy władzom, nieprzestrzeganie wydanych przez nie instrukcji, organizację przyjęć,  pominięcie odosobnienia i / lub kwarantanny w przypadku pozytywny dla koronawirusa, odmowa podania własnych danych i informacji, a także sprzeciw wobec organów ochrony zdrowia i ich pełnomocników.

Zatwierdzenie propozycji podlega ocenie w parlamencie galicyjskim, w którym Partia Ludowa ma większość bezwzględną, więc jest wysoce prawdopodobne, że propozycja doczeka się zielonego światła. Choć jest to wiadomość, która wzbudzi kontrowersje, minister zdrowia Salvador Illa powiedział, że wprowadzenie obowiązkowych szczepień „nie jest zalecane”.

Według najnowszego badań CIS, 43,8% badanej populacji Europy nie zgadza się na szczepionki od razu , a 40,2% covidian wyraziło aprobatę na nowe, zbawienne dobrodziejstwo. Gdyby szczepionka miała doprowadzić do znaczących i szkodliwych skutków ubocznych, rządy, które wprowadziły obowiązek szczepień, mogłyby stanąć w obliczu masowych procesów sądowych.

Gdyby ktoś w 2019 roku powiedział Ci, że do roku ludzie będą bać się oddychać w towarzystwie, że będą zamykani ludzie na calym świecie w aresztach domowych nazywanych kwarantanną nie dałbyś mu wiary.

Gdyby ktoś powiedział Ci, że zgromadzenia powyżej 3 osób będą karane mandatami, a firmy będą zamykane na jedno słowo władz, a setki milionów ludzi na całym świecie straci przez to pracę nie dałbyś wiary. Gdyby ten sam człowiek powiedział Ci, że nie będziesz mógł wejść do lasu i będziesz uziemiony jeśli nie będziesz zaszczepiony i nie wyjdziesz na koncert czy na stadion ukochanej drużyny nie dałbyś wiary.

Powiedziałby Ci też, że rodziny będą rozdzielane, protesty zakazane, wakacje odwołane, cmentarze zamknięte stwierdziłbyś, że to wariat i fan teorii spiskowych. Gdyby Ci powiedział, że w ciągu pół roku dla ludzi stanie się to normalne i ludzie w olbrzymiej większości poddadzą się temu ponownie, a politycy wprost będą mówić o Nowym Porządku Świata byś go wyśmiał.

Dziś wielu śmieje się z antyszczepionkowcow, z czipów, z opowieści o globalnym rządzie niewyobrażalnie chorych ludzi. Wkrótce przestaną się śmiać…

Źródło : https://www.20minutos.es/noticia/4480246/0/galicia-vacuna-obligatoria-coronavirus-multa-test-3000-euros/?autoref=true

Najnowsze wpisy

Kategorie

HISZPANIA – OGROMNE GRZYWNY ZA ODMOWĘ SZCZEPIENIA NA ”ZARAZĘ”.

21 listopada 2020 / Możliwość komentowania HISZPANIA – OGROMNE GRZYWNY ZA ODMOWĘ SZCZEPIENIA NA ”ZARAZĘ”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY KOŚCIÓŁ KATOLICKI TO JEDNA WIELKA OKULTYSTYCZNA SEKTA ? 14 lutego 2021

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • HISZPANIA – OGROMNE GRZYWNY ZA ODMOWĘ SZCZEPIENIA NA ”ZARAZĘ”.
  • Może Ci się spodobać