extra-terrestrial

APOKALIPTYCZNA MOC 13 KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK.

APOKALIPTYCZNA MOC 13 KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK.

Kryształowe czaszki to tajemnicze artefakty, liczące tysiące lat, wykonane z przezroczystego lub mlecznego białego kwarcu, uważa się że posiadają one mądrość przekraczającą ludzkie pojmowanie oraz paranormalne moce. Cenne relikwie fascynują naukowców i gawędziarzy na całym świecie od lat.

Zainspirowały one nawet największe hollywoodzkie hity. Ale czy to wszystko jest tylko science fiction, czy też jest ziarno prawdy w historii o Kryształowych Czaszkach? 

Artefakty pochodzą prawdopodobnie z przeresetowej cywilizacji mezoamerykańskiej w Ameryce Środkowej, zyskały one rozgłos w 1924 roku wraz z wyprawą poszukiwacza przygód Frederick Mitchell-Hedges, który poprowadzili wyprawę do Lubaantun, starożytnego miasta Majów, wewnątrz piramidy Majów, znaleźli kryształową czaszkę wykonaną z pojedynczego, solidnego kawałka przezroczystego kwarcu.

Mitchell napisał o wyprawie w swoim pamiętniku z 1954 roku i nazwał odnalezioną relikwię ”czaszką zagłady”, twierdząc, że „kilka osób, które cynicznie się z tego śmiały, zmarło, inni, który dotykali czaski poważnie zachorowali.

Jego córka Anna spędziła dziesięciolecia, rozpowszechniając informacje o mitologicznej mocy czaszki podczas międzynarodowych tras i występów telewizyjnych. Potomkowie Majów powiedzieli jej, że czaszkę można wykorzystać do wywołania śmierci. Twierdziła również, że wywołuje ona wizje, leczy raka i że kiedyś przewidziano z niej zabójstwo Johna F. Kennedy’ego.

Przez lata inne magiczne kryształowe czaszki, głównie z prywatnych kolekcji, pojawiły się w całym Meksyku i Ameryce Południowej. Odkrycie wszystkich tych kryształowych czaszek daje zaskakującą wiarygodność proroctwu rdzennych Amerykanów, który mówi, że w decydującym czasie w historii ludzkości 13 kryształowych czaszek zostanie połączonych ponownie, aby zainaugurować nową erę, przekształcając naszą planetę w nowy świat.

Ale tylko wtedy, gdy ludzkość jest gotowa, jak wspomina rdzenny Amerykanin Cherokee Harley Swift-Deer Reagan, „Czaszki były trzymane wewnątrz piramidy w formacji znanej jako Arka”

Arka składała się z dwunastu czaszek w formie okręgu, z trzynastą czaszką, największą, umieszczoną w środku tej formacji. Ta trzynasta czaszka reprezentuje zbiorową świadomość.

Kryształowe czaszki są kompletnymi skarbnicami wiedzy, a każda czaszka zawiera określony specjalistyczny obszar informacji – jak żywa biblioteka.

Wiedza, która wyjdzie z czaszek, jest zupełnie niewyobrażalna dla naszych obecnych umysłów ale to, że, w pewnym momencie zostanie ujawniona jest już przesądzone To zostało przepowiedziane

Niektóre teorie internetowe twierdzą, że kryształowe czaszki mogą być pochodzenia pozaziemskiego. Jeśli to prawda, mogą być skrystalizowaną świadomością zaawansowanych istot związanych z Atlantydą. Inni wolą skupiać się na właściwościach fizycznych czaszek, niż zastanawiać się nad ich pochodzeniem. Dla nich klucz do wyjaśnienia ich mistycznych mocy można znaleźć w technologii komputerowej i piezoelektryczności.

Museum w Londynie przeanalizowało kryształowe czaszki i odrzucili wszelkie możliwości ich pochodzenia z Atlantydy lub kosmosu. Dopiero w 1992 r. tajemnicze pochodzenie kryształowych czaszek zostało ostatecznie odkryte.

Korzystając z mikroskopii elektronowej, eksperci porównali powierzchnie czaszek z powierzchnią prawdziwego kryształowego kielicha mezoamerykańskiego, który jest jednym z nielicznych kryształowych obiektów, które przetrwały przed przybyciem Krzysztofa Kolumba do obu Ameryk.

Odkryto, że czaszki zostały zbudowane przy użyciu bardziej zaawansowanego sprzętu, takiego jak koło obrotowe, które w Meksyku było dostępne dopiero po hiszpańskim podboju. Następnie analiza spektroskopowa Ramana określiła pochodzenie kryształowa czaszka British Museum oparta na specyficznych nieodłącznych dla niej zanieczyszczeniach Zanieczyszczenia w czaszce ujawniły, że kwarc pochodzi z Brazylii lub Madagaskaru, a nie z Meksyku.

Aby określić pochodzenie czaszki Smithsona, zespół wykorzystał analizę dyfrakcji rentgenowskiej Test ujawnił obecność małych cząstek węglika krzemionki, szlamowej substancji używanej do powlekania obrotowych kół, które są używane do nadania przedmiotowi gładkiego wykończenia. do użytku w latach pięćdziesiątych XX wieku, co sprawia, że ​​czaszka Smithsona jest znacznie nowsza.

Wreszcie, w kwietniu 2008 roku, rok po śmierci Anny Mitchell-Hughes, te same badania naukowe potwierdziły, że czaszka Mitchella-Hedgesa jest również nowoczesnym dziełem sztuki. analiza naukowa dowodząca, że ​​historia kryształowych czaszek jest daleka od starożytnej tajemnicy, wielu ludzi nie chce w to uwierzyć.

Udostępnij

APOKALIPTYCZNA MOC 13 KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK.

Globalna Świadomość23 listopada 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLALKI ”L.O.L” – PEDOFILSKIE/SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE DZIECI.Następny artykułKSIĄŻKA ”NIE KAŻ MI WRACAĆ MAMUSIU” – RELACJE OFIAR SATANISTYCZNEJ, RYRUALNEJ PEDOFILII.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • APOKALIPTYCZNA MOC 13 KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?