Skok w króliczą norę

LALKI ”L.O.L” – PEDOFILSKIE/SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE DZIECI.

LALKI ”L.O.L” – PEDOFILSKIE/SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE DZIECI.

Niektórzy rodzice odkryli, że zanurzenie niektórych lalek L.O.L. w lodowatej wodzie ujawniło bieliznę lub dziwne symbole, takie jak plasterki pizzy. Oto spojrzenie na te lalki i jak pasują do szerszej agendy.

Lalki to obecnie jedna z najlepiej sprzedających się linii lalek na świecie. A biorąc pod uwagę fakt, że większość dziewcząt na świecie posiada co najmniej jedną lalkę (wiele z nich posiada całą kolekcję), oznacza to ogromne liczby. MGA, firma-matka linii lalek, od momentu jej wprowadzenia na rynek w 2016 roku skompensowała ze sprzedaży L.O.L. Dolls ponad 5 miliardów dolarów. Sprzedała nawet takie zszywki, jak Barbie i Pokemon.

Jeden z najpopularniejszych produktów tej marki – L.O.L. Surprise! – miał dość denerwującą „niespodziankę” w sklepie dla tych, którzy zanurzyli lalki w zimnej wodzie: Bielizna, stroje w stylu bondage-influed outfit i dziwne „tatuaże”. Kilku rodziców, którzy byli zrozumiale zaniepokojeni i przerażeni tymi lalkami, zamieściło kilka filmów w sieci, zanurzając te lalki w wodzie. Wyniki są tak samo szokujące, jak obrzydliwe. Oto przykład.

Po zanurzeniu w zimnej wodzie, lalka ta odsłania bieliznę z koronkami i paskami do pończoch. Nie ma mowy, aby można było to pomylić z kostiumem kąpielowym. W przeciwieństwie do lalek Barbie, rysy twarzy i proporcje ciała lalki L.O.L są wykonane tak, aby przypominać dzieci i niemowląt. Tak więc, ci, którzy myśleli o tym dziwnym, niereklamowane gimmick są chore w głowie.

Ta lalka nosi domyślnie pończochy z siatki rybnej, która jest już szalona. Po zanurzeniu w wodzie, pojawia się „przeszywająca” bielizna. Na tylnej części głowy pojawia się też wzór szachownicy. Jak wyjaśniono w poprzednich artykułach, jest to ważny symbol dla elity okultystycznej.

Lalka ta nosi kompletny strój z siatki rybnej, w komplecie z dławikiem i wysokimi butami (lub cokolwiek innego). Ta jest chłopcem. Już wtedy wzbudzała ona kontrowersje, ponieważ twórcy poświęcili jej czas na wykonanie dziecięcych narządów płciowych. Zgadnij, co się stanie, gdy zanurzysz go w wodzie. Na jego plecach pojawia się kawałek pizzy.

Wiadomo już, że „pizza z serem” to słowo kodowe używane przez pedofilów do określenia dziecka p***n . Tym, którzy uważają, że ta pizza jest tam, ponieważ „dzieci lubią pizzę”, przyjrzyjcie się dobrze temu następnemu zdjęciu. Ta lalka ma kawałek pizzy bezpośrednio na swoich genitaliach. Przesłanie tutaj jest jasne. Po zanurzeniu w wodzie na ramieniu tej lalki pojawiają się geometryczne kształty (nie wiadomo, co one przedstawiają). Z tyłu głowy lalki pojawia się również wzór szachownicy, a na jej plecach plaster pizzy.

Jest ich dużo więcej, ale dostajesz obraz. W odpowiedzi na oburzenie wywołane przez te lalki, MGA wydała oświadczenie, w którym przyznała, że „niewielka liczba lalek miała nieodpowiedni strój lub oznaczenia” i podjęła „działania korygujące” ich projekty”. Oświadczenie to nie wyjaśnia, dlaczego firma potrzebowała czasu, wysiłku i środków, aby dodać tę niereklamowaną „cechę” do tych lalek. Jedno jest pewne, wiedziały one dokładnie, co robią. Od Stwórcy Bratz Dolls, Isaac Larian, dyrektor generalny MGA Entertainment. MGA jest największą na świecie prywatną firmą produkującą zabawki. Jej właścicielem jest Isaac Larian, miliarder, który zarobił fortunę wprowadzając w 2001 roku Bratz Dolls. Lalki te również spotkały się z dużą krytyką ze względu na … cóż … po prostu spójrz na nie. Lalki Bratz.

Są też lalki Baby Bratz. Musiałam sprawdzić podwójnie, aby upewnić się, że te lalki naprawdę istnieją. I one istnieją. W ostatnich latach, profesjonaliści z różnych dziedzin wydawali poważne ostrzeżenia o tych lalkach. Lalki BRATZ wzbudziły kontrowersje w świecie konsumentów w związku z ich podstawową kampanią, która reklamuje małe lalki o dużych, animowanych oczach, gigantycznych, pełnych błyszczących ustach i malutkich nosach ubranych w prowokujące (niektórzy mogą nawet powiedzieć „dziwki”) stroje, których głównym zmartwieniem w życiu są zakupy.

Implikacje ich przesadnie seksownego wizerunku i pozornie prozaicznych aspiracji sprawiły, że wielu krytyków zastanawiało się, dlaczego takie cechy mają młode dziewczyny – z których wiele było młodszych niż nawet na etapie „przedpokwitaniowym”.Artykuł ten miał na celu wyjaśnienie fundamentalnej różnicy między tymi lalkami a Barbie. Dla jednego, Barbie jest wyraźnie kobieta – wysoka i szczupła z mikroskopijną talią i dużym biustem. Ale ona jest sprzedawana jako niezależna kobieta, bez męża lub rodziny, Barbie posiada wiele różnych zawodów, które młode dziewczyny powinny łatwo aspirować do – takich jak lekarz, lekarz weterynarii, sportowiec, lub właściciel sklepu.

Bratz z drugiej strony, zostały celowo (i niepokojąco) utworzone tak, że młode dziewczyny mogą wyobrazić sobie siebie jako Bratz Doll. Ich ciała, które mają dużo mniejsze, bardziej dziecięce wymiary niż barbie, zostały sprytnie zbudowane, aby być bardziej względnym dla swoich młodych użytkowników. Jak inteligentnie wyjaśnia McAllister, „Ten prymat pojawienia się nad posiadaniem znajduje odzwierciedlenie w Bratz. Porównaj slogan Barbie, „We’re into Barbie,” z Bratz „Girls with a Passion for Fashion.

Te slogany odzwierciedlają różnicę między posiadaniem lalki, a życiem i wyglądem jak lalka” Ezoicreport to ogłoszenie Zgodnie z raportem Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego:” Jednym ze szczególnie szkodliwych skutków ciągłego obcowania z seksualnymi wizerunkami dziewcząt jest to, że jednostki i społeczeństwo mogą być „szkolone” do postrzegania i oznaczania seksualnych dziewcząt jako „uwodzicielskich”. Obrazy przedwczesnej seksualności u dziewcząt mogą służyć normalizacji nadużyć, takich jak wykorzystywanie dzieci, prostytucja dziecięca i handel dziećmi w celach seksualnych”. Inne firmy produkujące zabawki również wydały kilka niezwykle wątpliwych zabawek.

The Troll Doll inna zabawka wywołała ogromny luz po tym, jak odkryto, że „sekretny” guzik umieszczony na szczytach lalki powodował, że wydawała ona różne sapiące i chichoczące dźwięki. Pomimo tego „sprawdzenia”, Hasbro wyciągnął lalkę Troll z półek po podpisaniu petycji przez 300.000 osób oskarżających zabawkarkę o promowanie molestowania dzieci poprzez umieszczenie guzika, który sprawił, że chichotała ona między nogami. Podsumowując bez względu na to, jakie usprawiedliwienie podają te firmy i bez względu na to, co mówią „sprawdzanie faktów”, firmy te dokładnie wiedzą, co robią, sprzedając te zabawki dzieciom. Robią to od lat, wiedząc bardzo dobrze, jaki wpływ mają te rzeczy na dzieci.

Te lalki są częścią szerszego programu mającego na celu normalizację pedofilii i seksualizacji nieletnich. W ostatnim miesiącu przeanalizowałam teledysk Cardi B WAP i film Netflix Cuties, które również zostały wykonane na zamówienie, aby osiągnąć te cele. Chcą one wprowadzić dzieci w seksualność w jak najwcześniejszym wieku, ponieważ te pedały chcą, aby relacje między dziećmi i dorosłymi stały się normalne i akceptowalne.

Na szerszą skalę, chcą wyrwać dzieci z błogiej niewinności młodości, aby zmusić je do zakręconej wersji dorosłości skupionej na chorych wartościach okultystycznej elity. W 2020 roku, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, rodzice muszą być czujni na produkty i media konsumowane przez ich dzieci. Ponieważ elitarne korporacje stojące za tymi produktami nie chcą tego, co najlepsze dla Twoich dzieci. Chcą dokładnie odwrotnie.

I na zakończenie jeszcze wisienka na torcie.

Te lalki nazywane są „alternatywnymi”. Niemowlaki potwory, demony, zombiaki, wampiry, hybrydy, nawet płody… kto kupuje takie przerażające i zdeformowane lalki ? Żyjemy w chorym świecie…Każdego dnia widzimy coraz więcej, ale wciąż są ludzie, którzy myślą, że to tylko „teorie spiskowe”.

Udostępnij

LALKI ”L.O.L” – PEDOFILSKIE/SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE DZIECI.

Globalna Świadomość23 listopada 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł11.09.2001 – JAKO MROCZNY RYTUAŁ ORAZ PRAWDZIWE ZNACZENIE LICZBY 9/11.Następny artykułAPOKALIPTYCZNA MOC 13 KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • LALKI ”L.O.L” – PEDOFILSKIE/SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE DZIECI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?