AGENDA 2030

FILM ”EPIDEMIA STRACHU” – OKULTYSTYCZNE PROGRAMOWANIE MAS NA NADCHODZĄCE PANDEMIĘ.

Ulice bez ludzi i samochodów. Pozamykane sklepy, galerie handlowe, kina i teatry. Wyludnione miasto, którego granic strzeże wojsko. Obowiązkowe kwarantanny i ograniczenie swobód obywatelskich. Niewydolna służba zdrowia. To, co do niedawna było opisem fikcyjnej filmowej rzeczywistości, dziś staje się faktem. Twórcy kina przewidzieli, jak świat będzie wyglądał w trakcie pandemii. A jak się to wszystko kończy?

Odgłosy kaszlu. Zaciemniony ekran. Pojawia się nieco spocona, z pozoru niewinnie pokasłująca Gwyneth Paltrow. Jest blada. Widać, że trawi ją gorączka. Spotykamy ją po raz pierwszy podczas przesiadki na lotnisku w Chicago, gdy rozmawia przez telefon z kochankiem. Już wtedy sprawia wrażenie chorej, powiedzielibyśmy „zagrypionej”.  Właśnie wraca do domu w Minneapolis z podróży służbowej w Hongkongu.

Z lotniska jedzie do domu z mężem (Matt Damon) i dziećmi. W Minneapolis trafia na ostry dyżur, trawiona kaszlem i gorączką. Umiera. Tak zaczyna się „Contagion – Epidemia strachu”, jeden z najpopularniejszych filmów na świecie ostatnich miesięcy. Od premiery obrazu Stevena Soderbergha minęła już prawie dekada, ale nigdy wcześniej nie był tak aktualny.

Możemy wręcz odnieść wrażenie, że reżyser sportretował w nim to wszystko, przez co właśnie przechodzimy. Lub że właśnie trafiliśmy w sam środek jego filmu. Koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie w przerażającym tempie, podobnie jak filmowy MEV-1 w filmie Soderbergha, paraliżując nie tylko szpitale w poszczególnych państwach, ale i całą światową gspodarkę. Koncerny medyczne i lekarze z całego świata prześcigają się, aby znaleźć lekarstwo i powstrzymać panikę, która szerzy się jeszcze szybciej niż wirus. Dokładnie to samo właśnie przerabiamy. 

Numerologiczna ”epidemia strachu”.

Okultystyczne elity bawią się numerologią aby pokazać nam to co wydarzy się w rzeczywistości, korzystając te z przekazów podprogowych i predyktywnego programowania. Miało to miejsce w przypadku wydarzeń z 11 września oraz w wielu innych historycznych wydarzeniach.

Film „Epidemia strachu” ukazał się 9 września 2011 roku. Więc numerologicznie jest to to jest 9/9/2011. Jeśli weźmiesz pierwszą 9 i dodasz ją do drugiej 9 dostaniesz 18, dodaj 1 z 8 dostaniesz 9. Jeśli weźmiesz pierwszą 9 i dodasz ją do 2 w 2011, dostaniesz 11, więc dostaniesz 9/11. Jeśli weźmiesz drugą 9 i usuniesz 20 z 2011 roku, dostaniesz 9/11.

Jeśli weźmiesz drugą 9 i dodasz ją do 11 z 2011 roku, dostaniesz 20. Następnie jeśli wrócisz do początku i dodasz 9,9 i 2 z 2011 roku dostajesz 20(9+9+2=20), które teraz masz 20/20. Który to rok został ogłoszony przez media/rząd początkiem światowej pandemii.

Jest to dowód na to, że ”Contagion” był PREDYKTYWNYM PROGRAMEM dla CV19.

Również jeśli weźmiesz drugą 9 i dodasz ją do 2 z 2011 r. dostaniesz 11/11 lub zachowasz pierwszą 9 w kolejności (9)/11/11(ponownie 9+11=20);2020. To jest identyczne z sekwencją numerologiczną, która wystąpiła 11 września.

Same wieże stały jako 11. Pierwszym „lotem”, który uderzył w wieże było 11, które miały 11 pasażerów na pokładzie. Drugi „lot”, który uderzył w wieże, miał 65 pasażerów 6+5=11. Użyłem słowa „lot”? To dlatego, że nie było żadnych samolotów które faktycznie uderzyły w wieże, zostały one ”dodane” przez media aby stworzyć iluzję dla ich „Ataków Terrorystycznych”, dla zniszczenia wież.

Obydwie wieże miały 110 pięter, to jest również 11. 9/11=11, ponieważ 9+1+1=11 dlatego mówię, że sekwencja numerologiczna Contagion jest identyczna z sekwencją numerologiczną 9/11. Dlatego też słyszysz jak mówimy, że to zdarzenie jest drugim zdarzeniem 9/11 i jest kolejną zmianą paradygmatu dla ludzkiej świadomości.

Ponieważ przesunięcie świadomości następuje, gdy sekwencja 11/11 zostanie wyrównana, jest to wielowymiarowy most pomiędzy dwoma rzeczywistościami (stara rzeczywistość dwoistości połączona z nową rzeczywistością Jedności).

Główne tagi filmu brzmią: „Nic nie rozprzestrzenia się jak Strach” i „Nie rozmawiaj z nikim, nie dotykaj nikogo” Dlaczego to właśnie Strach jest tym, co się rozprzestrzenia? Dlaczego nie mówi się „Nic nie rozprzestrzenia się jak zarazki?” Albo „Nic nie rozprzestrzenia się jak choroba”? Czy ten film nie jest o rozprzestrzenianiu się wirusa?

To dlatego, że w filmie jak i w rzeczywistości wirus jest prawdziwy, ale są sposoby na jego leczenie, lecz media używają Strachu, aby zmusić ludzi do poddania się i przyjęcia szczepionki, którą opracowują. A ludzie boją się z kimkolwiek rozmawiać lub kogokolwiek dotykać.

Zarówno w filmie „Contagion”, jak i w „rzeczywistości” wirus pochodzi z Chin od nietoperza. A na początku tego roku, tuż przed ogłoszeniem COVID19 , media ogłosiły produkcję nowej monety Quarter, na której widnieje Nietoperz… Słowo KORONA oznacza KORONĘ Antychrysta, który rozpoczyna swoje 7-letnie panowanie biblijnego wielkiego ucisku.

Termin „Social Distancing” pochodzi właśnie z tego filmu i został on publicznie ogłoszony „rzeczywistości” 9 lat później. w filmie, Jude Law bawi się w blogera internetowego, który próbuje ostrzec opinię publiczną o tym, jak rząd ukrywa przed społeczeństwem pewne informacje, na temat alternatywnego leku, któr mógłby pomóc w wyleczeniu wirusa.

Leki Ribavirin i Forsythia są wymienione w filmie i są fikcyjnymi wersjami leku Chloroquine, który lekarze nie związani z dużą farmaceutą zalecają społeczeństwu, aby używać do walki z wirusem COVID19.

Pierwsza szczepionka, którą pokazują, w filmie ma numer 33. Jest to symboliczna liczba w numerologii dla Masonerii.

Nasza rzeczywistość to nic innego jak jedna wielka fikcja, iluzja stworzona po to, by ukryć prawdziwą rzeczywistość.

Ostatnie wpisy

Kategorie

FILM ”EPIDEMIA STRACHU” – OKULTYSTYCZNE PROGRAMOWANIE MAS NA NADCHODZĄCE PANDEMIĘ.

26 listopada 2020 / Możliwość komentowania FILM ”EPIDEMIA STRACHU” – OKULTYSTYCZNE PROGRAMOWANIE MAS NA NADCHODZĄCE PANDEMIĘ. została wyłączona

Może Ci się spodobać

PRAWDZIWY POWÓD DLA, KTÓREGO CHCĄ ”ZAKLESZCZYĆ” DZIECI. 2 stycznia 2022

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • FILM ”EPIDEMIA STRACHU” – OKULTYSTYCZNE PROGRAMOWANIE MAS NA NADCHODZĄCE PANDEMIĘ.
  • Może Ci się spodobać