extra-terrestrial

ZAGATKOWY MONOLIT Z UTAH ZNIKNĄŁ I POJAWIŁ SIĘ W…… – CZY MAMY DO CZYNIENIA Z NOWYM FENOMENEM ?

Niedawno informowaliśmy was o tajemniczym monolicie, który został odkryty na pustyni w amerykańskim stanie Utah. Po zaledwie kilku dniach okazało się, że osobliwa instalacja, rozpłynęła się w powietrzu i pozostał po niej jedynie otwór w ziemi.

Warto przypomnieć, że odkrycie zagadkowego monolitu, zostało zgłoszone jeszcze 23 listopada. Oficjele rządowi, podzielili się również licznymi fotografiami a nawet filmami z eksploracji tego osobliwego znaleziska. Jego wielkość, odpowiadała wzrostowi dwójki dorosłych mężczyzn.

Był on również wykonany z matowego metalu co zdaniem wielu internautów, oznaczało iż został tam postawiony niedawno. Departament Bezpieczeństwa Stanu Utah, zapowiedział śledztwo w tej sprawie, jednak biorąc pod uwagę, że główny dowód w sprawie zniknął, wygląda na to, że sprawa zostanie zamknięta.

Zgodnie z najnowszym oświadczeniem organizacji:

Otrzymaliśmy wiarygodne doniesienia, że ​​nielegalnie zainstalowana konstrukcja, zwana „monolitem”, została usunięta z terenów publicznych Bureau of Land Management (BLM) przez nieznaną stronę. BLM nie usunął struktury, która jest uważana za własność prywatną. Nie badamy przestępstw związanych z własnością prywatną, którymi zajmuje się miejscowe biuro szeryfa. Struktura zyskała międzynarodowe i krajowe zainteresowanie i otrzymaliśmy zgłoszenia, że ​​osoba lub grupa usunęła ją wieczorem 27 listopada ”.


Należy przypomnieć, że wciąż nie ma pewności, kto postawił ten niezwykły monument. Spekulacje jakoby sugerował on się filmem Stanleya Kubricka były dość popularne w sieci lecz wiele osób zauważyło, że kształt monolitu z pustyni Utah oraz tego z Odysei Kosmicznej, wyraźnie się od siebie różnią.

Jeśli nie było to naśladownictwo, to jaki cel może pełnić pojedyncza metalowa kolumna o kształcie trójkąta, ukryta wśród skał? Czy była to osobliwa instalacja artystyczna? Miejsce kultu jakiejś zagadkowej sekty? Niestety, ale zapewne nigdy nie poznamy odpowiedzi na to pytanie.

Tajemniczy metalowy przedmiot, niesamowicie podobny do tego znalezionego w Utah, został odkryty w pobliżu starożytnej fortecy Dacian w Rumunii (Zdjęcie: Newsflash)

Teleportacja.

Dziwny metalowy obiekt o wysokości 12 stóp został po raz pierwszy zauważony 18 listopada i zniknął kilka dni później. Niemal w tym samym momencie podobny obiekt został zauważony w Rumunii.

Historia tajemniczego metalowego monolitu, który został odkryty w Utah, zanim zniknął, przybrała jeszcze dziwniejszy obrót. Raporty z Rumunii sugerują, że identyczny monolit – być może nawet ten sam – pojawił się w mieście Piatra Neamt.

Tajemnicza metalowa konstrukcja została znaleziona kilka metrów od znanego archeologicznego zabytku Twierdzy Petrodava Dacian.

Dacka twierdza Petrodava jest najstarszym zabytkiem w Piatra Neamţ. Uważa się, że został zniszczony przez Rzymian w II wieku naszej ery, ale pozostałości można zobaczyć do dziś w postaci fragmentów murów miejskich.

Lśniąca trójkątna struktura ma wysokość około dwunastu lub trzynastu stóp, a jedna strona jest skierowana w stronę góry Ceahlau, znanej lokalnie jako Święta Góra.

Jest to jedna z najsłynniejszych gór w Rumunii i jest wymieniona jako jeden z siedmiu cudów natury w tym kraju.

Urzędniczka Neamt Culture and Heritage, Rocsana Josanu, powiedziała:

Podczas gdy obiekt w Utah wydawał się gładki, nowy rumuński „monolit” jest pokryty dziwnymi, nabazgranymi oznaczeniami (Zdjęcie: Newsflash)

„Zaczęliśmy przyglądać się dziwnemu wyglądowi monolitu. Znajduje się na terenie prywatnym, ale nadal nie wiemy, kto jest właścicielem monolitu. Znajduje się na obszarze chronionym na stanowisku archeologicznym ”.

Dodała: „Zanim coś tam zainstalowali, potrzebowali pozwolenia z naszej instytucji, które następnie musi zostać zatwierdzone przez Ministerstwo Kultury”.

Rumuński obiekt został po raz pierwszy zauważony w czwartek 26 listopada. Obiekt w Utah został po raz pierwszy zauważony 18 listopada, a zaginięcie zgłoszono 27 listopada.

Najnowsze wpisy

Kategorie

ZAGATKOWY MONOLIT Z UTAH ZNIKNĄŁ I POJAWIŁ SIĘ W…… – CZY MAMY DO CZYNIENIA Z NOWYM FENOMENEM ?

1 grudnia 2020 / Możliwość komentowania ZAGATKOWY MONOLIT Z UTAH ZNIKNĄŁ I POJAWIŁ SIĘ W…… – CZY MAMY DO CZYNIENIA

Może Ci się spodobać

INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU. 6 lutego 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ZAGATKOWY MONOLIT Z UTAH ZNIKNĄŁ I POJAWIŁ SIĘ W…… – CZY MAMY DO CZYNIENIA Z NOWYM FENOMENEM ?
  • Może Ci się spodobać