Otwórz oczy

JIM CARREY – ”NWO I ILUMINACI TO NIE BAJKA, SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWI”.

JIM CARREY – ”NWO I ILUMINACI TO NIE BAJKA, SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWI”.

We współczesnym świecie dużo mówi się o rozwoju technologii oraz o tym, że w przyszłości zostanie ona użyta przeciwko człowiekowi. Z resztą na każdym możliwym kroku, jeżeli tylko chcemy poszukać pewnych odpowiedzi, możemy natknąć się na informacje wspominające o inwigilacji współczesnej cywilizacji przy pomocy nowoczesnej technologii.

Dziś chcemy tym tematem się zająć i zastanowić się, czy rzeczywiście technologia tworzona jest z myślą o rozwoju i polepszaniu życia jednostki czy może to tylko wierzchołek góry lodowej i w gruncie rzeczy chodzi o kontrolę. Ponieważ nie można kontrolować kilku miliardów ludzi bez nowoczesnej technologii.

Pośród licznych rewelacji, jakie ujawnił Edward Snowden, były pracownik NSA, wiele z początkowo niewiarygodnych rewelacji po prostu sprawdziło się. Czy tak będzie w przypadku informacji mówiących iż smartfony z wbudowanymi aparatami oraz funkcją rozpoznawania twarzy w gruncie rzeczy służą tajnym agencjom do inwigilowania i natychmiastowego namierzania osób poszukiwanych?

Brzmi to niczym science fiction, ale czyż CIA lub inna agencja rządowa nie użyje wszelkich możliwych środków do osiągnięcia wyznaczone celu? Nie tak dawno podobne rewelacje zostały ujawnione przez znanego i lubianego aktora. Jim Carrey ostrzega wprost, że najnowsza technologia:

,,Apple Face ID’’ Wprowadzona na rynek przez teleinformatycznego giganta Apple, w gruncie rzeczy posłuży do inwigilacji i kontroli. Jest to nowa technologia rozpoznawania twarzy oraz przejmowania kontroli nad danym smartfonem bez wiedzy właściciela.

,,Jestem pewny, że ta technologia będzie używana przez ręce ludzi bez serc, na przykład do identyfikowania protestujących, czy jesteś przygnębiony czy maniakalny. Ta sama rodzina technologii będzie wykorzystywana do klasyfikowania Ciebie jako dobrego obywatela lub jako przestępcę a nawet terrorystę. Nie łudźcie się, oni nie mają dobrych zamiarów, to tylko miraże.’’

Jim Carrey. Wypowiedz wygłoszona w trakcie festiwalu filmowego w Toronto.

Jim Carrey wysłał w świat przesłanie mówiące wprost. Jeżeli będziesz nieposłuszny, będziesz sprzeciwiał się władzy, oraz prawu ustanowionemu przez elity, reprezentowane przez Brukselę, wówczas czeka cię nie tylko inwigilacja, ale szybka reakcja wynikająca z zebranych informacji. 

Informacje uzyskane w taki sposób są oczywiście niezgodne z prawem, gdyż naruszają wolność osobistą, ale czy dziś istnieje coś takiego jeszcze jak wolność osobista? W Polsce z pewnością tak, jednak w USA czy krajach starej Unii, wolność osobista i swobody obywatelskie to już coraz częściej puste slogany. Dalej aktor dodaje.

,,Inwazja nadzoru trwała od lat, poprzez monitorowanie wydajności pracowników do prowadzenia badań dotyczących zachowania konsumentów i innych form badań rynkowych. W ostatnich latach stało się to wszystko, co raz bardziej przerażające, wszechobecne, niepokojące. Nie ma potrzeby wprowadzania takich innowacji. Globalna elita chce czytać twoje myśli, oni wiedzą, że Twoja głowa nieustannie pracuje. Myśli są dla nich zagrożeniem, gdyż najbardziej boją się świadomych ludzi i chcą wiedzieć, kto im zagraża, a kto jest śpiącym ludzikiem poruszającym się jak oni sobie tego życzą.

Budzę się rano, siadam z kawą i patrzę na piękny ogród i myślę sobie:  pamiętaj jak to jest dobre, prywatność, własność prywatna, osobista godność, a są na świecie potężne siły, które działają, aby odebrać to wszystko Nam. Tylko wtedy, gdy będą czytać Nasze myśli, będą mieli całkowitą moc, a wtedy będzie za późno.’’

Czy te słowa nie przypominają Wam drodzy czytelnicy czegoś nowego? Czegoś, co do tej pory nie miało nigdy miejsca i mieć nie mogło, dlaczego? Otóż istnieje jedna podstawowa różnica pomiędzy teraźniejszością a przeszłością, tą różnicą jest technologia. 

Owa technologia otwiera mroczne wrota, przez które wkracza nowy porządek świata, o którym mówi się coraz więcej i coraz większa liczba ludzi ma świadomość, że inwigilacja nie jest dla naszego bezpieczeństwa, ale jest początkowym etapem zniewolenia.

Udostępnij

JIM CARREY – ”NWO I ILUMINACI TO NIE BAJKA, SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWI”.

Globalna Świadomość10 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTWÓRCA BIOCHPU UJAWNIA : SUPERKOMPUTER ”BESTIA” W SERCU EUROPY.Następny artykułPRZEDRESETOWA METROPOLIA ”ANUNNAKI” ODNALEZIONA W AFRYCE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JIM CARREY – ”NWO I ILUMINACI TO NIE BAJKA, SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWI”.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?