extra-terrestrial

PRZEDRESETOWA METROPOLIA ”ANUNNAKI” ODNALEZIONA W AFRYCE.

Coś zaskakującego odkryto na obszarze południowej Afryki. Jest to pozostałość po dużej metropolii, która ma wymiary około 1500 kilometrów kwadratowych, czy jest to przedresetowa Metropolia Anunnaki ?

W miejscowych legendach miejsce to istnieje od zawsze, wstecz do wielu pokoleń, ale nikt nie pamiętał, kto je stworzył ani dlaczego. Miasto opowiada być może najważniejszą historią ludzkości, historie której nie chce znać współczesna nauka.

Metropolia jest częścią jeszcze większej społeczności o powierzchni prawie 10 000 kilometrów kwadratowych i wydaje się, że została zbudowana między 160 000 do 200 000 lat przed Chrystusem !

Poniższe zdjęcie przedstawia z bliska kilkaset metrów krajobrazu zrobione za pomocą Google-Earth. Region jest bardzo rozległy, i widnieją na nim kręgi, które są pozostałością zamieszkującej tam niegdyś cywilizacji, do tej pory nikt nie zadał sobie trudu, aby zapytać, kto mógł to zrobić i ile ma lat.

Zmieniło się to, gdy badacz i autor Michael Tellinger połączył siły z Johan Heine, lokalnym strażakiem i pilotem, który latał nad tym regionem przez lata obserwując ruiny. Heine miał wyjątkową przewagę, znał liczbę i zasięg tych dziwnych, kamiennych fundamentów.

Kiedy Johan przedstawił mi starożytne kamienne ruiny południowej Afryki, nie miałem pojęcia o niesamowitych odkryciach, które zostały tu dokonane w ciągu ostatnich dwóch lat, o fotografiach, artefaktach i dowodach, które bez wątpienia są dowodem na nieznaną dotąd cywilizację, która może być ważniejsza niż wszystkie inne starożytne odkrycia do tej pory może to zmienić sposób w jaki postrzegamy naszą historię ludzkości.

Tellinger

Wiele dowodów wskazuje na to, że mogła to być przedresetowa metropolia Anunnaki. Obszar ten jest ważny ze względu na zaskakującą ilość złóż złota. Tysiące starożytnych kopalni złota odkrytych w ciągu ostatnich 500 lat wskazuje na zaginioną cywilizację, która żyła i poszukiwała złota w tej części świata przez tysiąclecia. A jeśli to naprawdę jest kolebka ludzkości, możemy patrzeć na działalność najstarszej cywilizacji na Ziemi.

Aby zobaczyć poznać zasięg tych ruin Metropolii, sugerujemy skorzystanie z Google-earth i rozpoczęcie od następujących współrzędnych:

  • Carolina – 25 38’07,82 „S / 30 21” 18,79 ”E
  • Machadodorp – 25 39 ’13 .13 »E
  • Badplaas – 25 47’ 33.45 «S / 30 40’ 38 .76 «E
  • Waterval – 22.42» S / 30 17 ’03 .25 «E

Jeśli sprawdzisz te współrzędne odkryjesz niesamowitą rzecz. Miejsce to znajduje się około 150 km od portu, w którym handel morski mógłby pomóc w utrzymaniu tak dużej populacji, ale pamiętaj, że mówimy o metropolii sprzed prawie 200 000 lat. Poszczególne ruiny a głównie kamienne kręgi, zostały głęboko zakopane pod powierzchnią piasku i można je obserwować tylko przez satelitę lub z samolotu. Niektóre monolity uległy erozji w wyniku stopienia piasku, odsłaniając ściany i fundamenty.

Kiedy odkrywcy po raz pierwszy napotkali te ruiny, przypuszczano, że były to struktury stworzone przez koczownicze plemiona, jako lud Bantu, gdy przemieszczali się na południe zamieszkując te ziemię przez cały XIII wiek. Nie było żadnego zapisu w historii którejkolwiek cywilizacji zdolnej do zbudowania większej społeczności w tych okolicach. Niewiele wysiłku włożono w zbadanie tego miejsca, ponieważ rozmiar ruin nie był w pełni znany.

W ciągu ostatnich 20 lat ludzie tacy jak Cyril Hromnik, Richard Wade, Johan Heine i inni odkryli, że te kamienne konstrukcje nie są tym, czym się wydają. W rzeczywistości, prawdopodobnie są to pozostałości starożytnych świątyń i obserwatoriów astronomicznych z powodu utraty starożytnych cywilizacji sięgają tysięcy lat.

Ruiny rozciągają się na ogromnym obszarze i można je naprawdę podziwiać tylko z powietrza lub za pomocą nowoczesnych zdjęć satelitarnych. Wiele z nich jest prawie całkowicie poddało się erozji lub zostało objętych robotami ziemnymi związanymi z rolnictwem i klimatem. Niektóre przetrwały wystarczająco długo, aby ujawnić swoje duże rozmiary, a niektóre oryginalne ściany mają prawie 5 stóp wysokości, a w niektórych miejscach ponad metr szerokości.

Jeśli chodzi o całe miasto, czy też Metropolię, to jest oczywiste, że była to dobrze zaplanowana społeczność, stworzona przez wysoko rozwiniętą cywilizację. Liczba starożytnych kopalni złota sugeruje powód wybrania tej lokalizacji dla antycznej społeczności. Znaleźliśmy drogi, niektóre ciągnące się setkami kilometrów, bardzo podobne do tych, które można znaleźć w osadach Inków w Peru. Ale pytanie wymaga odpowiedzi – w jaki sposób mogli to osiągnąć ludzie 200 000 lat temu?

PRZEDRESETOWA METROPOLIA ”ANUNNAKI” ODNALEZIONA W AFRYCE.

11 grudnia 2020 / Możliwość komentowania PRZEDRESETOWA METROPOLIA ”ANUNNAKI” ODNALEZIONA W AFRYCE. została wyłączona

Zobacz również

PUŁKOWNIK USAF UJAWNIA WSPÓŁRZĘDNE STAROŻYTNYCH RUIN NA ANTARKTYDZIE 6 stycznia 2022

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • PRZEDRESETOWA METROPOLIA ”ANUNNAKI” ODNALEZIONA W AFRYCE.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie