Świat jest inny

DLACZEGO BILL GATES ZAINWESTOWAŁ MILIONY W PROJEKT ”SZTUCZNEGO MIĘSA” ?

DLACZEGO BILL GATES ZAINWESTOWAŁ MILIONY W PROJEKT ”SZTUCZNEGO MIĘSA” ?

Od robotów dostarczających kawę po krzesła biurowe, które przestawiają się po spotkaniu, projekt inteligentnego miasta w Chinach ma na celu objęcie władzy sztuczną inteligencją, powiedzieli jego twórcy na konferencji w tym tygodniu. To nie jest science fiction, a realizacja programu zawartego w filmach science fiction. Mnie osobiście to co się dzieje na świecie przypomina konkretnie ponurą rzeczywistość filmu “Ja Robot”.

Co ciekawe koncepcja ta jest połączeniem dwóch firm: duńskiej firmy architektonicznej BIG i chińskiej firmy technologiczna Terminus. Planują oni obudowę opartego na sztucznej inteligencji projektu kampusowego w mieście Chongqing w południowo-zachodnich Chinach

Projekt o nazwie Cloud Valley planuje wykorzystać czujniki i urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi do gromadzenia danych na temat wszystkiego, od pogody i zanieczyszczeń po nawyki żywieniowe ludzi, aby automatycznie zaspokoić potrzeby mieszkańców – powiedział założyciel Terminus, Victor Ai. Teraz wiadomo po co jest 5G a niebawem 6G.

Wszystko brzmi ładnie, roboty w służbie ludzkości. Tylko, że już są projekty wydzielania ludziom dziennych porcji o określonej liczbie białka i węglowodanów. Wszystko w ramach walki z kryzysem, który sami tworzą oraz w trosce o środowisko.

Czas na transformację.

Grupa Terminus specjalizuje się w sztucznej inteligencji i robotyce Dlatego jak Was informowałem w filmach, Bill Gates inwestuje w mięso uzyskiwane laboratoryjnie hodowane. Ja wiem, że dla wielu jest to matrix, coś niewiarygodnego i dlatego może wyjaśnię na czym ma polegać produkcja mięsa produkowanego w laboratorium.

Naukowcy nazywają to “czystym mięsem”. Oni muszą zawsze nadawać pozytywne nazwy do złych celów. Owo “czyste mięso” po prostu rośnie w laboratorium, zamiast być częścią zwierzęcia. Start-upy takie jak MosaMeat, JUST i Memphis Meats to mięso inżynierii tkankowej w laboratorium, które pozwala ludziom cieszyć się byciem mięsożercą bez żadnych problemów środowiskowych lub etycznych…. Jakie to “pienkne”…

Wydaje się teraz być zrozumiałym powstanie wszelkich ruchów wegańskich w trosce o zwierzęta. Jest to ta sama taktyka jak z ruchami prokapitalistycznymi. W imię dobrych poniekąd ideii programuje się społeczeństwo na światowy totalitaryzm. Kapitalizm zbudował kapitał korporacji a upodlił klasę średnią. Natomiast veganizm zbudował eko-terroryzm i opodatkował najsłabszych (m.in podatek od emisji  Co2).

Bill Gates nie inwestowałby kilka lat temu w hodowlę sztucznego mięsa, gdyby nie znał trendów jego kolegów satanistów.

A propos, proszę Was abyście nie przyjmowali ich retoryki. To nie jest jak to oni nazywają czyste mięso, ale sztuczne mięso i przed takim ostrzegajcie znajomych mówiąc im do czego chcą doprowadzić globaliści.

Widzicie? Rok 2016. Już wtedy  Bill Wrota (Gates) wiedział, że “wystąpią” (czytaj będą realizowane) niedobory żywności.

Łącząc rychłą powszechność sztucznego mięsa z powszechnością robotów, człowiek nie tylko zostanie wyrzucony z rynku pracy, ale i przestanie być człowiekiem jedząc genetycznie zmodyfikowane mięso.:

World Economic Forum mówi o pojawieniu się w ciągu najbliższych 2 lat 133 mln miejsc pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w takich obszarach, jak m.in. programowanie, analityka danych czy wsparcie klienta.
Polskie Ministerstwo Cyfryzacji szacuje, że do 2025 roku w Polsce potrzebnych będzie przynajmniej 200 tys. specjalistów tworzących sztuczną inteligencję.

Nie da się  tych dwóch kwestii rozdzielić. Już teraz w mięsie, które jecie (ja nie jem ani kurczaka, ani wieprza, ani wołu) niezidentyfikowane DNA, które  znaleziono w jednej piątej próbek:

Brytyjska Agencja Standardów Żywności (FSA) podała, że aż jedna na pięć badanych próbek mięsa zawiera “bliżej nieokreślone DNA”, które nie pochodzi od żadnego pojedynczego zwierzęcia. Najczęściej nieprawidłowości dotyczyły mielonek, gotowych dań mięsnych, kiełbasek, curry i kebabów.

Mięso wieprzowe nigdy nie należało do zdrowych, a w czasach dzisiejszych to jest konsumpcja śmierci, nie mówiąc już o tym,. że chrześcijan nie interesuje w jaki sposób są te zwierzęta zabijane. Po prostu ma być smacznie.

Człowiek przestaje być człowiekiem i dlatego wkraczają na scenę roboty. Walka z robotami jaka miała miejsce w filmie “Terminator” wraz z jednym wielkim centrum danych ludzi z całego świata o nazwie SlyNet jest na wyciągnięcie ręki.

Podkreślam: te wszystkie filmy z Holy Voo Doo nie były fikcją, ale planem, konsekwentnym programem.

W roku 2014 Polska Times napisała: Terminator wcale nie jest fikcją. Już są na naszej planecie roboty zabójcy. Co będzie za 5 lat? Czy jesteście w stanie sobie to uzmysłowić?

Przykazanie nie zabijaj nie będzie dotyczyło robotów. W dwie strony nie zadziała. Ferdkowie Kiepscy sobie z tą rzeczywistością nie poradzą. Mamy śpiące społeczeństwo, które obudzi się dopiero albo w obozach FEMA albo komorach gazowych, gdyż ci myślący trafią dokładnie w takie miejsca, ale to będzie już za późno…

O dochodzie gwarantowanym podczas znaku bestii mówiłem 3 lata temu i ma on miejsce. Będzie normą po zlikwidowaniu klasy średniej.

Miasta na całym świecie ścigają się, by korzystać z technologii, aby poprawić życie w mieście poprzez gromadzenie danych dotyczących problemów, takich jak korki i przestępczość. Według rządu w Chinach powstaje ponad 500 inteligentnych miast, aby pobudzić wzrost w warunkach globalnego spowolnienia gospodarczego….Tylko nikt już tam nie powie, bo to jest karalne, że Chiny stają się/są cybernetycznym państwem totalitarnym.

System rozpoznawania twarzy, punkty nadawane za zachowanie obywatelom, 5G, prześladowanie wierzących w Jezusa to ma miejsce w Chinach. Jednym z celów plandemi czy jak to ja nazywam ten eksperyment socjologiczny plan demoni, ma być likwidacja dogorywającej resztki ludzi mających poczucie wolności i lubiących stanowić o sobie, czyli właśnie klasy średniej.

Dlatego bardzo mocno się dziwię i mam żal do tych ludzi, którzy nie organizują się i że egoistycznie myślą, że oni sobie poradzą. Ale nie poradzicie sobie Szanowni mali biznesmeni. To, co się dzieje to wdrażanie dystopijnej przyszłości. Przyszłość jest teraz. Możemy jedynie i aż opóźnić to wszystko dla naszych bliskich, dzieci. Ludzie Obudźcie się!!!!

To co robią Ci wszyscy ludzie na świecie to wywrócenie Praw Bożych. Ale dlaczego tak się dzieje, a właściwie stało? Ano dlatego, że to my tym zwyrodnialcom daliśmy to wszystko zbudować. Dlaczego daliśmy? Dlatego, że nie mieliśmy przewodników duchowych. To były wilki w owczych skórach, które nie czuwały nad owcami, nie ostrzegały. Top były tylko seminaria teologiczne.

Jednak dlaczego w filmach gdzie się mówi o Forum Ekonomicznym, czy sztucznej żywności nikt nie mówi o tym wszystkim  w kontekście Apokalipsy i Prawa Bożego? Ludzie wybierają sobie to, co impasuje, odpowiada do ich stylu życia.

Udostępnij

DLACZEGO BILL GATES ZAINWESTOWAŁ MILIONY W PROJEKT ”SZTUCZNEGO MIĘSA” ?

Globalna Świadomość12 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKALENDARZ MAJÓW SIĘ POMYLIŁ – CO WYDARZY SIĘ 21.12.2020 ROKU ?Następny artykułPRZERAŻAJĄCY FENOMEN – MASOWE ZNIKNIĘCIA LUDZI NA CAŁYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! WOJNY POGODOWE – ELITY ZACHODU ZAATAKOWAŁY DUBAJ ”BRONIĄ POGODOWĄ” ! TAJEMNICA ANTYCHRYSTA – O CO

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO BILL GATES ZAINWESTOWAŁ MILIONY W PROJEKT ”SZTUCZNEGO MIĘSA” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?